Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Polecane posty

Egeria
21 godzin temu, liczi3 napisał:

Cześć, opisałam cała sytuację na priw... Pytanie czy ta relacja do czegoś nas zaprowadzi? Czy on może chce ją już zakończyć?  Czy darzy mnie sympatią? 

Hej @liczi3,

karty radzą abyś odpuściła sobie tę relację, z tego względu, że ten pan nie widzi w Tobie osoby do stałego związku. Z jego punktu widzenia będzie lepiej jeśli będzie osobą dochodzącą czyli inaczej rzecz ujmując widzi w Tobie jedynie potencjalną kochankę. Takie związki są "bezpieczne" - szczególnie dla panów, bo zawsze może on powiedzieć, że "przecież nic Ci nie obiecywałem!".

Z pewnością darzy Cię sympatią i widzi w Tobie osobę do dłuższej znajomości, ale jak napisałam wyżej - raczej w roli kochanki niż poważnej relacji.

Pozdrawiam.

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

• Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Egeria

376

• Szamanka

71

• AGA

50

• białadama

49

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie w moim Kąciku! Jeśli masz wątpliwości lub pytania na temat tego co dzieje się w Twoim życiu i jego otoczeniu, to za pośrednictwem swoich kart postaram się w sposób konkretny i rzeczowy o

Kochana dziękuje Roxy odnalazła się wczoraj....  wychudzona brudna, ale zdrowa i szczęśliwa. troszkę się w czasie przesunęło, ale najważniejsze że już jest ze mną.   Dziękuje i życzę wszystk

Wszystkim osobom, które korzystały z wróżby moich kart, a także tym, które jeszcze tego nie zrobiły, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia

Posted Images

Witam Egerio 🙂

Mam pytanie odnośnie tego kredytu, kupna nieruchomości.

Jeśli mogłabyś zerknąć w karty, to byłabym szczęśliwa.

Zrobiłam z partnerem mały krok i otworzyliśmy konto oszczędnościowe (przez kilka miesięcy trzeba zbierać jakąś kwotę, żeby być wiarygodnym dla banku) i myślimy tak w sierpniu/wrześniu składać do banku pytanie o kredyt hipoteczny. I mam pytanie, czy odpowiedź od banku będzie pozytywna? Czy udziela nam tego kredytu czy będą jakieś komplikacje? A może w ogóle nie spełnimy ich wymagań i nie mamy szans? 

Dane wysyłam na pw i z góry dziękuję, i ciepło pozdrawiam😘 ❤️

• Lubię! 1
Dnia 2.04.2021 o 12:31, Egeria napisał:

Hej @spoker1,

Nie wykluczam, że stworzycie kiedyś związek, ale na Twoim miejscu nastawiłabym się na długie - może nawet kilkuletnie - czekanie. Jako przeszkoda w realizacji pokazało mi się towarzystwo Twojego przyjaciela, a także jakieś zranienia z przeszłości, które mogą stanowić dość poważną barierę w nawiązaniu głębszych więzi emocjonalnych. Nie znaczy to jednak, że ma to w sobie zakodowane na stałe, po prostu musisz uzbroić się w cierpliwość.

Z kolei jeśli chodzi o to czy coś do Ciebie poczuje - przyjaźń to też forma uczucia, a im człowiek robi się starszy tym bardziej jego emocje są wyważone. Dlatego jeśli myślisz o tym, żeby rzucał Ci kwiaty pod nogi i śpiewał miłosne serenady pod oknem - to raczej nie ;).  Sądzę jednak, że możecie stworzyć całkiem fajną parę opartą na przyjacielskich i serdecznych relacjach, a co za tym idzie na stabilności i wzajemnym zaufaniu.

Pozdrawiam.

Witaj Egerio 

Tak po krótce nawiąże do twej wróżby, ale poproszę o pomoc w innej sprawie... jeśli chodzi o tego Pana to faktycznie to nam się rozbiegnie z tym uczuciem...gdyż dostalam prace w innym mieście i tu wlasnie pojawia się pytanie czy uda mi się zatrudnić w tej Nowej firmie mam im potwierdzić czy tak, ale problem w tym czy obecny pracodawca pozwoli mi odejść za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia 3 miesiące gdyż nową firmą chce bym zaczęła od 1 czerwca prace?  I jak w ogóle będzie mi się pracowało w Nowym miejscu jak się odnajde czy się pracodawcy spodobem i czy zostanę tam na dluzej?  

Czy po kontrakcie wroce w te okolice w których mieszkam obecnie czy ułoży sobie życie gdzieś indziej. Proszę sprawdź kochana jak ty to widzisz jak się ta moja ścieżka zawodowa potoczy?

Pozdrawiam

• Lubię! 1
Dnia 3.05.2021 o 14:38, coulde napisał:

Witam Egerio 🙂

Mam pytanie odnośnie tego kredytu, kupna nieruchomości.

Jeśli mogłabyś zerknąć w karty, to byłabym szczęśliwa.

Zrobiłam z partnerem mały krok i otworzyliśmy konto oszczędnościowe (przez kilka miesięcy trzeba zbierać jakąś kwotę, żeby być wiarygodnym dla banku) i myślimy tak w sierpniu/wrześniu składać do banku pytanie o kredyt hipoteczny. I mam pytanie, czy odpowiedź od banku będzie pozytywna? Czy udziela nam tego kredytu czy będą jakieś komplikacje? A może w ogóle nie spełnimy ich wymagań i nie mamy szans? 

Dane wysyłam na pw i z góry dziękuję, i ciepło pozdrawiam😘 ❤️

Hej @coulde,

z kart wynika, że bank będzie bardzo dokładnie patrzył Wam na ręce szczególnie jeśli chodzi o finanse. Tutaj pokazało się, że naprawdę musicie być wytrwali w tym oszczędzaniu, bo kontrola będzie permanentna - mimo wszystko kupno nieruchomości to spory wydatek. Obawiam się też, że w związku z tym otrzymanie tego kredytu może się przesunąć o kilka miesięcy, nawet do roku czasu, jednak ostatecznie powinniście ten kredyt otrzymać. 

Jako ostrzeżenie karty podpowiadają, aby szczególnie dokładnie zwrócić uwagę na umowę dotyczącą kredytu, bo - jakby nie było - zwiąże Was ona z bankiem na wiele ładnych lat.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Dnia 5.05.2021 o 22:32, spoker1 napisał:

Witaj Egerio 

Tak po krótce nawiąże do twej wróżby, ale poproszę o pomoc w innej sprawie... jeśli chodzi o tego Pana to faktycznie to nam się rozbiegnie z tym uczuciem...gdyż dostalam prace w innym mieście i tu wlasnie pojawia się pytanie czy uda mi się zatrudnić w tej Nowej firmie mam im potwierdzić czy tak, ale problem w tym czy obecny pracodawca pozwoli mi odejść za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia 3 miesiące gdyż nową firmą chce bym zaczęła od 1 czerwca prace?  I jak w ogóle będzie mi się pracowało w Nowym miejscu jak się odnajde czy się pracodawcy spodobem i czy zostanę tam na dluzej?  

Czy po kontrakcie wroce w te okolice w których mieszkam obecnie czy ułoży sobie życie gdzieś indziej. Proszę sprawdź kochana jak ty to widzisz jak się ta moja ścieżka zawodowa potoczy?

Pozdrawiam

Hej @spoker1,

karty pokazały, że dostaniesz nową pracę, jednak Twój obecny pracodawca może postawić Ci jakieś warunki w sprawie szybszego wypowiedzenia. Tutaj pokazały mi się problemy związane z zakończeniem umowy, jednak w ostatecznym rozrachunku powinien Ci on pójść na rękę. 

Jeśli chodzi o to jak będzie Ci się w nowej pracy układało, to karty sugerują, że na początku będziesz miała problemy z odnalezieniem się w nowej sytuacji. Sądzę, że przechodzi przez to chyba każdy kto zmienia pracę, ale w ciągu kilku miesięcy wszystko się ułoży, ponieważ znajdziesz nowe towarzystwo i osoby, które chętnie będą służyły Ci pomocą w razie jakichś trudności. Z czasem wszystko przybierze bardzo pozytywny aspekt, a co za tym idzie będziesz z nowej

pracy bardzo zadowolona - zaznaczę tutaj, że karty bardziej sugerowały kwestie emocjonalne niż finansowe. Nie twierdzę tutaj, że będziesz stratna finansowo raczej wskazały iż nabierzesz większej pewności siebie co zaowocuje nowymi pomysłami oraz większym komfortem pracy.

Karty z niewielką przewagą wskazały, że po zakończeniu kontraktu zdecydujesz się zamieszkać w nowym miejscu.

Pozdrawiam i powodzenia.

• Dziękuję! 1

<karty>

2 godziny temu, Egeria napisał:

Hej @coulde,

z kart wynika, że bank będzie bardzo dokładnie patrzył Wam na ręce szczególnie jeśli chodzi o finanse. Tutaj pokazało się, że naprawdę musicie być wytrwali w tym oszczędzaniu, bo kontrola będzie permanentna - mimo wszystko kupno nieruchomości to spory wydatek. Obawiam się też, że w związku z tym otrzymanie tego kredytu może się przesunąć o kilka miesięcy, nawet do roku czasu, jednak ostatecznie powinniście ten kredyt otrzymać. 

Jako ostrzeżenie karty podpowiadają, aby szczególnie dokładnie zwrócić uwagę na umowę dotyczącą kredytu, bo - jakby nie było - zwiąże Was ona z bankiem na wiele ładnych lat.

Pozdrawiam.

Ojoj, myślałam, że będzie łatwiej z tym kredytem. Jak zwykle pod górkę 😪

Dziękuję bardzo za wróżbę, za poświęcony czas 😘

Pozdrawiam serdecznie 😘 ❤️

Witam Kochana,
Powracam, prosząc o porade
Ostatnio dostałam propozycję zakupu sprzętu z elektrostymulacją i biorezonansem (technika kwantowa). Przyznam, że z samym urządzeniem jestem zapoznana, tyle że to sprzęt dość drogi. Osobę, która mi zaproponowała zakup, znam i jest uczciwa. Wiem, że ten sprzęt przyda mi się bardzo, ale blokują mnie trochę finanse, mimo to osoba ta naciska na zakup.

Czy powinnam zakupić sprzęt i czy uda mi się kupić sprzęt z korzyścią? Czy osoba, która mi proponuje zakup ma dobre i uczciwe intencje?

Ja - Karolina 19.03.1990

Osoba proponująca zakup - Kasia (daty nie znam)

Proszę spojrzeć na tą sytuację, nie chce zostać oszukana czy wyzyskana finansowo

Witaj Egerio :)

Wracam do Ciebie z pytaniem dotyczącym pracy. Kilka miesięcy temu stawiałaś mi karty i w sumie sprawdziło się. Zostałam tam gdzie jestem i było całkiem nieźle. Niestety teraz pojawił się kryzys :( Myślę, że grozi mi utrata pracy. Czy możesz sprawdzić czy uda mi się zrealizować mój target wyznaczony na miesiąc maj? To może być moje być albo nie być... szczególnie jeśli teraz spadną mi dochody to moje plany zakupu mieszkania legną w gruzach.... Powiem szczerze, że ta sprawa nie daje mi spać po nocach. Czy istnieje jakieś dobre wyjście z tej sytuacji? Najbardziej zależy mi na tym, żeby kupić mieszkanie póki mam zdolność. Później chętnie pracę zmienie - nawet dla samego spokoju psychicznego. 

Będę Ci bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

• Utwórz nowe...