Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Polecane posty

Dnia 23.01.2021 o 12:45, Egeria napisał:

Hej @jiggly,

karty potwierdziły, że wszystkie "problemy" jakie Cię otaczają dzieją się jedynie z powodu Twojego złego nastawienia do całej sytuacji. Nie widzę natomiast przesłanek, dla których powinnaś im ulegać. Jeśli faktycznie chcesz zrealizować swoje plany o lepszym jutrze, to nie powinnaś ulegać złym emocjom. Nie można zrobić omletu nie rozbijając jajek.  Zima dla nikogo nie jest dobrym czasem na zmiany, to jest raczej czas na planowanie przyszłości, dlatego nie dziwię się, że jest Ci ciężko, a dojazdy do pracy mają na Ciebie negatywny wpływ. Jednakże karty pokazują, że w przeciągu około miesiąca sytuacja emocjonalna poprawi się na tyle, że zaczniesz inaczej postrzegać siebie i świat dokoła na tyle, a Twój stan ogólny ulegnie poprawie. 

Nie wiem natomiast dlaczego jest w Tobie przekonanie, że się nie przeprowadzisz? Karty potwierdziły, że za około 6 miesięcy przeprowadzisz się w najlepsze dla Ciebie miejsce, a oferta przyjdzie od człowieka, który może być zbliżony do Ciebie wiekiem.

Najważniejsze to nie ulegać czarnowidztwu. Nowy rok dopiero się zaczął, więc tym bardziej trzeba na niego patrzeć z optymizmem i już na starcie nie przekreślać czegoś co na chwilę obecną jest dopiero w planach.

W każdym razie życzę Ci z całego serca abyś wyzdrowiała <zielone> emocjonalnie i nie poddawała się. Złe myśli przyciągają negatywne energie, które tylko pogłębiają zły stan psychiki i prowadzą do załamania planów. Rozejrzyj się w około siebie - może znajdziesz coś, co sprawi Ci radość i sprawi, że zaczniesz myśleć bardziej pozytywnie.

Trzymam kciuki i życzę dużo słońca <słońce>.

Powodzenia.

Wracam z weryfikacją :).

Znaleźliśmy wymarzone mieszkanie w moim ukochanym mieście i jesteśmy na etapie załatwiania formalności - staramy się o kredyt itd. 1/3 drogi mamy już za sobą i głęboko wierzę w to, że wszystko się uda :).

• Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Egeria

379

• Szamanka

71

• AGA

50

• białadama

49

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie w moim Kąciku! Jeśli masz wątpliwości lub pytania na temat tego co dzieje się w Twoim życiu i jego otoczeniu, to za pośrednictwem swoich kart postaram się w sposób konkretny i rzeczowy o

Kochana dziękuje Roxy odnalazła się wczoraj....  wychudzona brudna, ale zdrowa i szczęśliwa. troszkę się w czasie przesunęło, ale najważniejsze że już jest ze mną.   Dziękuje i życzę wszystk

Wszystkim osobom, które korzystały z wróżby moich kart, a także tym, które jeszcze tego nie zrobiły, pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia

Posted Images

Dnia 9.05.2021 o 17:28, Egeria napisał:

Hej @Milka,

na każde z Twoich pytań mogę odpowiedzieć "tak". Kasia jest uczciwą osobą, chociaż nie ukrywam, że odniesie korzyść z tej sprzedaży. Natomiast Tobie ten sprzęt uda się kupić i będzie to dla Ciebie zakup z długotrwałą korzyścią.

Jeśli jednak nadal masz obawy to pamiętaj, że każdy sprzęt zawsze można komuś odsprzedać lub po prostu zwrócić sprzedawcy i odzyskać pieniądze.

Pozdrawiam.

WERYFIKACJA
Udało mi się zakupić ten sprzęt i z jego użytkowania jestem zadowolona 😊
Dziękuję za poświęcony czas 🥰

Dnia 9.05.2021 o 17:28, Egeria napisał:

Hej @Milka,

na każde z Twoich pytań mogę odpowiedzieć "tak". Kasia jest uczciwą osobą, chociaż nie ukrywam, że odniesie korzyść z tej sprzedaży. Natomiast Tobie ten sprzęt uda się kupić i będzie to dla Ciebie zakup z długotrwałą korzyścią.

Jeśli jednak nadal masz obawy to pamiętaj, że każdy sprzęt zawsze można komuś odsprzedać lub po prostu zwrócić sprzedawcy i odzyskać pieniądze.

Pozdrawiam.

WERYFIKACJA
Udało mi się zakupić ten sprzęt i z jego użytkowania jestem zadowolona 😊
Dziękuję za poświęcony czas 🥰

Hej Egeria,

W sumie przychodzę po poradę, bo nie wiem co mam z tym zrobić. Wczoraj miałam w pracy bardzo niemiły epizod - mianowicie wypłaciłam przekaz osobie nie tej co powinnam - pomyliłam nazwiska. Na jakieś szczęście, ten ktoś mi je oddał ale i tak zrobił mi awanturę . Egeria niestety nie wytrzymałam i też  się uniosłam. Pod koniec pracy, moja intuicja podpowiedziała mi, że czeka mnie rozmowa u szefowej. Nie pomyliłam się, na drugi dzień - czyli dziś  u niej wylądowałam. Z mety stwierdziłam, że wiem kto na mnie doniósł i nie jestem zdziwiona ale ..  no właśnie .. nie udało mi się  nawet dokończyć zdania. Kierownik zmiany powiedział mi, że donos zrobiła na mnie kontroler  i jest to już drugi raz ta sama osoba. Totalnie się załamałam. Ten ktoś jest ostatnią osobą, na która bym postawiła. Wiem, że mnie mega lubi, zawsze mnie chwalił a tu nagle coś takiego. Nadal   w to nie wierzę, wmawiam sobie że kierownik  kryje chyba kogoś innego. Egeria, proszę powiedz mi czy  faktycznie kierownik mówi mi prawdę, dlaczego kontrolerka na mnie doniosla, jaka postawę powinnam przyjać i jak dalej będą wyglądały z nią relację. Prosiłabym, abyś napisała mi też co czeka mnie do pół roku w  pracy. Dane wysyłam na pv. Dziękuję.

Deszczowachmura
Dnia 14.04.2021 o 18:31, Egeria napisał:

Hej @Deszczowachmura,

karty pokazały, że podejmiesz pracę w czerwcu, chociaż raczej nie od początku miesiąca tylko bardziej w połowie. Ale ogólnie powinnaś ta pracę dostać.

Powodzenia.

Witaj, wracam z weryfikacja. 

Ogolnie o ten klaster o ktory pytalam... tam nie dostalam, baba urwala kontakt ale dostalam w innej i tez w klastrze ale innym i od 2 tyg czerwca <dance>

Dnia 7.05.2021 o 11:28, Egeria napisał:

Hej @spoker1,

karty pokazały, że dostaniesz nową pracę, jednak Twój obecny pracodawca może postawić Ci jakieś warunki w sprawie szybszego wypowiedzenia. Tutaj pokazały mi się problemy związane z zakończeniem umowy, jednak w ostatecznym rozrachunku powinien Ci on pójść na rękę. 

Jeśli chodzi o to jak będzie Ci się w nowej pracy układało, to karty sugerują, że na początku będziesz miała problemy z odnalezieniem się w nowej sytuacji. Sądzę, że przechodzi przez to chyba każdy kto zmienia pracę, ale w ciągu kilku miesięcy wszystko się ułoży, ponieważ znajdziesz nowe towarzystwo i osoby, które chętnie będą służyły Ci pomocą w razie jakichś trudności. Z czasem wszystko przybierze bardzo pozytywny aspekt, a co za tym idzie będziesz z nowej

pracy bardzo zadowolona - zaznaczę tutaj, że karty bardziej sugerowały kwestie emocjonalne niż finansowe. Nie twierdzę tutaj, że będziesz stratna finansowo raczej wskazały iż nabierzesz większej pewności siebie co zaowocuje nowymi pomysłami oraz większym komfortem pracy.

Karty z niewielką przewagą wskazały, że po zakończeniu kontraktu zdecydujesz się zamieszkać w nowym miejscu.

Pozdrawiam i powodzenia.

Witaj Egerio

W ramach weryfikacji zrezygnowałam z tamtej oferty pracy za dużo niewiadomych się pojawiało, nie wiem czy dobrze czy żle, ale już klamka zapadła więc nie ma co wracać do tematu szefowi nawet o tamtej sytuacji nie wspomniałam i teraz żałuje bo juz by mi leciał okres wypowiedzenia, a tak dostałam ekstra możliwość w dużej firmie takiej w której od czasów studiów chciałam pracować, więć złożyłam szefowi wypowiedzenie oficjalne i co standardowo nie chce mnie puścić za porozumieniem stron, a prace w nowej firmie mam zacząć od 12 lipca, jakaś podpowiedz od twoich kart i od ciebie jak mam to rozwiązać czy uda się? i jak ty mnie widzisz w tej nowej pracy, czy się odnajdę? nowe miejsce na ziemi nowi ludzie nowa praca...ale sie boje a za razem cieszę diabelnie...

Pozdrawiam

• Utwórz nowe...