Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Egeria
 Share

Polecane posty

Witam

Zmieniam prace moja menedzerka z nieznanego powodu nie wystawila mi referencji a juz idzie na chorobowe. Czy uda mi sie zalatwic referencje od kogos innego I przejsc do nowej pracy

Dziekuje

Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Witaj Droga Egerio :)

Już trzeci raz chciałabym skorzystać z Twojej rady, bo wszystko się sprawdza <brawo>.

Chciałabym zapytać Twoich kart kiedy jest/będzie najlepszy czas aby zacząć starać się o dziecko :)?

I przede wszystkim czy wszystko będzie ok z ciążą i dzieckiem? Czy dziecko będzie zdrowe?

Ze względu na ciężkie dzieciństwo i nieprzepracowaną jeszcze traumę mam ogromne lęki i obawy czy dam radę i czy wszystko będzie ok z dzieckiem.

Od zawsze panicznie bałam się ciąży i porodu, dlatego przez większość mojego życia myślałam o adopcji , lecz teraz wiem, że bardzo chciałabym zostać mamą.

Moje dane wysłałam w wiadomości prywatnej :).

Bardzo dziękuję za poświęcony czas :)

• Lubię! 1

Dnia 10.09.2021 o 19:10, Mary 22 napisał:

Serdecznie dziękuję <dziękuję> trochę dziwi mnie to, że ogłoszenie było już w sierpniu i nie aplikowałam na nie bo wydawało mi się, że nie pasuję do tej pracy ale ponowili je i zastanawiam się o co chodzi czy potencjalni kandydaci zrezygnowali bo mają małe kwalifikacje czy oni dużo wymagają.... a jeśli można to chciałabym dopytać kiedy mogę się spodziewać od nich odzewu czy w tym miesiącu czy w październiku i czy do końca tego roku już będę na etacie czy tak jak wspomniałaś trochę to wszystko potrwa ?

Pozdrawiam :)

Hej @Mary 22,

kary sygnalizują, że odpowiedź powinnaś dostać w najbliższych 4 tygodniach, odpowiedź będzie pozytywna, a pracę podejmiesz już w październiku, nie później jednak niż przed nastaniem zimy.

Życzę powodzenia <słońce>

• Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Dnia 11.09.2021 o 11:55, bezona napisał:

Witam

Zmieniam prace moja menedzerka z nieznanego powodu nie wystawila mi referencji a juz idzie na chorobowe. Czy uda mi sie zalatwic referencje od kogos innego I przejsc do nowej pracy

Dziekuje

Pozdrawiam 

Hej @bezona,

tak, otrzymasz referencje od kogoś innego.

Jako radę karty sugerują, że gdybyś miała do wyboru dwie osoby i jedną z nich będzie mężczyzna, to wybierz właśnie tę osobę.

Pozdrawiam.

<karty>

17 godzin temu, jiggly napisał:

Witaj Droga Egerio :)

Już trzeci raz chciałabym skorzystać z Twojej rady, bo wszystko się sprawdza <brawo>.

Chciałabym zapytać Twoich kart kiedy jest/będzie najlepszy czas aby zacząć starać się o dziecko :)?

I przede wszystkim czy wszystko będzie ok z ciążą i dzieckiem? Czy dziecko będzie zdrowe?

Ze względu na ciężkie dzieciństwo i nieprzepracowaną jeszcze traumę mam ogromne lęki i obawy czy dam radę i czy wszystko będzie ok z dzieckiem.

Od zawsze panicznie bałam się ciąży i porodu, dlatego przez większość mojego życia myślałam o adopcji , lecz teraz wiem, że bardzo chciałabym zostać mamą.

Moje dane wysłałam w wiadomości prywatnej :).

Bardzo dziękuję za poświęcony czas :)

Hej @jiggly,

wprawdzie Twojej pw nie dostałam, ale jakoś sobie poradziłam ;).

Jeśli chodzi o pytanie dotyczące tego kiedy masz się zacząć starać o dziecko, to karty nie podały konkretnej daty. Raczej czas, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy i jest to pierwszy Nów Księżyca w zimie. Tutaj wyjaśnię, że w tym roku, a w zasadzie to już będzie przyszły rok przypada on na 2-go stycznia 2022. Swoje starania powinnaś kontynuować przez co najmniej 10 tygodni. Dodam może jeszcze, że niektórzy mianem Nowiu określają dni przed i po kulminacji, więc jeśli zaczniesz starania 1 lub 3 stycznia to to też się do tego czasu zalicza...

Twoje pytanie dotyczące ciąży i porodu mogę skwitować w jednym zdaniu. Wszystko przebiegnie pomyślnie i bezproblemowo, z tym, że (jak każda kobieta w takiej sytuacji) możesz się spodziewać skoków ciśnienia, więc na to zwracaj uwagę. Dzidziuś z pewnością urodzi się zdrowy i nic mu nie będzie dolegać.

Pozdrawiam i powodzenia.

• Dziękuję! 1

<karty>

2 godziny temu, Egeria napisał:

Hej @Mary 22,

kary sygnalizują, że odpowiedź powinnaś dostać w najbliższych 4 tygodniach, odpowiedź będzie pozytywna, a pracę podejmiesz już w październiku, nie później jednak niż przed nastaniem zimy.

Życzę powodzenia <słońce>

Jeszcze raz bardzo dziękuję <dziękuję> jak zawsze wrócę z weryfikacją :)

1 godzinę temu, Egeria napisał:

Hej @jiggly,

wprawdzie Twojej pw nie dostałam, ale jakoś sobie poradziłam ;).

Jeśli chodzi o pytanie dotyczące tego kiedy masz się zacząć starać o dziecko, to karty nie podały konkretnej daty. Raczej czas, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy i jest to pierwszy Nów Księżyca w zimie. Tutaj wyjaśnię, że w tym roku, a w zasadzie to już będzie przyszły rok przypada on na 2-go stycznia 2022. Swoje starania powinnaś kontynuować przez co najmniej 10 tygodni. Dodam może jeszcze, że niektórzy mianem Nowiu określają dni przed i po kulminacji, więc jeśli zaczniesz starania 1 lub 3 stycznia to to też się do tego czasu zalicza...

Twoje pytanie dotyczące ciąży i porodu mogę skwitować w jednym zdaniu. Wszystko przebiegnie pomyślnie i bezproblemowo, z tym, że (jak każda kobieta w takiej sytuacji) możesz się spodziewać skoków ciśnienia, więc na to zwracaj uwagę. Dzidziuś z pewnością urodzi się zdrowy i nic mu nie będzie dolegać.

Pozdrawiam i powodzenia.

Kochana,

przede wszystkim przepraszam, byłam pewna, że masz tę datę, dziękuję, że mimo to powróżyłaś mi.

Bardzo dziękuję za wróżbę ❤️.

Cała się trzęsę z emocji, jest taka wspaniała, że mam nadzieję, że się spełni ❤️.

P.S. Masz ogromnie silne wibracje, bo dosłownie czułam dzisiaj całą sobą, że pojawi się odpowiedź od Ciebie 🌞.

Pozdrawiam i życzę pięknej niedzieli ❤️

• Lubię! 1

Hej wracam z weyfikacja. Szefowa wystawila referencje, ale gdzies w drodze przesylki  wstrzymalo. Pomimo tego pare osob zadeklarowalo ze mi je wystawi wiec I tyle bym je dostala. 

Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Witaj Egerio, wróżylas mi odnośnie Dariusza i wiem że mam być cierpliwa, ale ostatnio nastąpiła pozytywna zmiana u niego i chciałam się zapytać kart czy on już angażuje się w związek czy to tylko pozory z jego strony, pozdrawiam Ania 

• Lubię! 1

Witaj Egerio :)

Chciałabym jeszcze zapytać o Pana o którym ostatnio pisałam. Czy w najbliższym czasie (tak do tygodnia-dwóch) uda nam się wyjść na jakąś miłą randkę? Póki co cisza z jego strony... Dane na priv 

Dnia 14.09.2021 o 16:29, AGA napisał:

Witaj Egerio, wróżylas mi odnośnie Dariusza i wiem że mam być cierpliwa, ale ostatnio nastąpiła pozytywna zmiana u niego i chciałam się zapytać kart czy on już angażuje się w związek czy to tylko pozory z jego strony, pozdrawiam Ania 

Hej @AGA,

z kart nie wynika, aby jego zaangażowanie było pozorne. Świadomie dąży do stworzenia rodziny i szczęśliwego związku, chociaż nie będzie się z tym śpieszył. Jest w tym względzie bardzo ostrożny, bo wewnątrz siebie toczy walkę, czy aby na pewno jego wybór jest trafny - być może wynika to z jakichś złych rodzinnych doświadczeń z przeszłości.

Cierpliwość jest tutaj jak najbardziej wskazana i jako wskazówkę dodam, żebyś starała się unikać sytuacji konfliktowych, a jeśli do takich dojdzie to staraj się je łagodzić, aby on poczuł, że Tobie również zależy na dobrej relacji. Miej na uwadze korzyści (nie tylko materialne) jakie mogą płynąć ze związku z Dariuszem. Nie znaczy to jednak, że masz mu się całkowicie podporządkować lub nadmiernie obstawać przy swoich racjach, by wygrać. Życie jest sztuką kompromisu.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

2 godziny temu, Egeria napisał:

Hej @AGA,

z kart nie wynika, aby jego zaangażowanie było pozorne. Świadomie dąży do stworzenia rodziny i szczęśliwego związku, chociaż nie będzie się z tym śpieszył. Jest w tym względzie bardzo ostrożny, bo wewnątrz siebie toczy walkę, czy aby na pewno jego wybór jest trafny - być może wynika to z jakichś złych rodzinnych doświadczeń z przeszłości.

Cierpliwość jest tutaj jak najbardziej wskazana i jako wskazówkę dodam, żebyś starała się unikać sytuacji konfliktowych, a jeśli do takich dojdzie to staraj się je łagodzić, aby on poczuł, że Tobie również zależy na dobrej relacji. Miej na uwadze korzyści (nie tylko materialne) jakie mogą płynąć ze związku z Dariuszem. Nie znaczy to jednak, że masz mu się całkowicie podporządkować lub nadmiernie obstawać przy swoich racjach, by wygrać. Życie jest sztuką kompromisu.

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo, a czy to mój już docelowy partner? Pozdrawiam

• Lubię! 1

21 godzin temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo, a czy to mój już docelowy partner? Pozdrawiam

Hej @AGA,

wszystko wskazuje na to, że to jest Twój docelowy partner, ale ostateczna decyzja będzie należeć do Ciebie.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

19 minut temu, Egeria napisał:

Hej @AGA,

wszystko wskazuje na to, że to jest Twój docelowy partner, ale ostateczna decyzja będzie należeć do Ciebie.

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo, pozdrawiam

Mam pewien problem który nie daje mi spokoju, jestem w długoletnim związku który ma swoje wzloty i upadki, od jakiś 2 miesięcy mam dziwne przeczucie co do pewnej dziewczyny w otoczeniu mojego partnera, jest to wspólna koleżanka która należy do naszej paczki znajomych.

Od dwóch miesięcy mam dziwne myśli, że mój partner coś czuję do tej dziewczyny wprawdzie się tego wyparł i twierdzi, że ona nawet mu się nie podoba, ale to nie daje mi spokoju. Niby nie mam większych przesłanek aby tak uważać i nie wiem czy sobie czegoś nie wkręcam, ale wiem też, że mężczyźni potrafią nieźle ukrywać swoje prawdziwe uczucia a oni często ze sobą przebywają bo widują się na treningach.. 

Stąd moja ogromna prośba do Ciebie o postawienie kart. Chciałabym się dowiedzieć jakie myśli i uczucia ma w stosunku do niej? Jak ją postrzega ? Czy jako koleżankę czy może kogoś więcej ? I czy mówił prawdę na temat ich relacji oraz czy moje obawy, że jest nią zauroczony są słuszne.. będę bardzo wdzięczna za pomoc, zawsze Twoje czytania ze mną rezonowały. 

Dane prześlę na priv, pozdrawiam ciepło i dziękuję ❤️

• Lubię! 1

Dnia 17.09.2021 o 23:37, nilnisibene napisał:

Mam pewien problem który nie daje mi spokoju, jestem w długoletnim związku który ma swoje wzloty i upadki, od jakiś 2 miesięcy mam dziwne przeczucie co do pewnej dziewczyny w otoczeniu mojego partnera, jest to wspólna koleżanka która należy do naszej paczki znajomych.

Od dwóch miesięcy mam dziwne myśli, że mój partner coś czuję do tej dziewczyny wprawdzie się tego wyparł i twierdzi, że ona nawet mu się nie podoba, ale to nie daje mi spokoju. Niby nie mam większych przesłanek aby tak uważać i nie wiem czy sobie czegoś nie wkręcam, ale wiem też, że mężczyźni potrafią nieźle ukrywać swoje prawdziwe uczucia a oni często ze sobą przebywają bo widują się na treningach.. 

Stąd moja ogromna prośba do Ciebie o postawienie kart. Chciałabym się dowiedzieć jakie myśli i uczucia ma w stosunku do niej? Jak ją postrzega ? Czy jako koleżankę czy może kogoś więcej ? I czy mówił prawdę na temat ich relacji oraz czy moje obawy, że jest nią zauroczony są słuszne.. będę bardzo wdzięczna za pomoc, zawsze Twoje czytania ze mną rezonowały. 

Dane prześlę na priv, pozdrawiam ciepło i dziękuję ❤️

Hej @nilnisibene,

na początek to przede wszystkim chcę Cię uspokoić - nie masz powodów do obaw, poniżej wyjaśnię dlaczego.

Jakie ma myśli i uczucia? Karty przekazały, że w myślach postrzega ją jako młodą, niedoświadczoną dziewczynę nad którą trzeba roztoczyć opiekę. Trochę może materialną, trochę chce być jej przewodnikiem w świecie... Nie ma tutaj miejsca na zdrożne myśli, chociaż jak to bywa z mężczyznami może miewać na jej temat jakieś erotyczne fantazje, od których jednak całkowicie się odcina, ponieważ jest lojalny względem Ciebie. Więc nawet jeśli rodzą się u niego jakieś chęci flirtowania to nie są one poważne, ani nie wykraczają poza granice, które sam sobie wyznaczył.

Twój partner widzi w tej dziewczynie jedynie koleżankę, z którą dobrze się dogaduje.

Jeśli chodzi o mówienie prawdy, to tak - mówi Ci prawdę o ich wzajemnych relacjach.

Pozdrawiam i... więcej wiary w słowa partnera ;).

• Dziękuję! 1

<karty>

Hej Egerio <bukiet>

Wracam z weryfikacją - dostałam się na studia, tak jak mówiłaś! Znajomość z pewną panią również się posypała (zgodnie z Twoją wróżbą).  Oprócz tego - wszystko też faktycznie wyszło na prostą! Jeszcze raz - bardzo dziękuję <dziękuję>

Dziś przychodzę z nietypowym pytaniem - o czyjeś zamiary/emocje. Szczegóły podam na priv!

Z góry dziękuję! <mag>

• Lubię! 1

8 godzin temu, Egeria napisał:

Hej @nilnisibene,

na początek to przede wszystkim chcę Cię uspokoić - nie masz powodów do obaw, poniżej wyjaśnię dlaczego.

Jakie ma myśli i uczucia? Karty przekazały, że w myślach postrzega ją jako młodą, niedoświadczoną dziewczynę nad którą trzeba roztoczyć opiekę. Trochę może materialną, trochę chce być jej przewodnikiem w świecie... Nie ma tutaj miejsca na zdrożne myśli, chociaż jak to bywa z mężczyznami może miewać na jej temat jakieś erotyczne fantazje, od których jednak całkowicie się odcina, ponieważ jest lojalny względem Ciebie. Więc nawet jeśli rodzą się u niego jakieś chęci flirtowania to nie są one poważne, ani nie wykraczają poza granice, które sam sobie wyznaczył.

Twój partner widzi w tej dziewczynie jedynie koleżankę, z którą dobrze się dogaduje.

Jeśli chodzi o mówienie prawdy, to tak - mówi Ci prawdę o ich wzajemnych relacjach.

Pozdrawiam i... więcej wiary w słowa partnera ;).

Ojej, dziękuję bardzo ❤️ już czuję się spokojna. Właśnie nie pasowało mi to, że w zasadzie nie było żadnych przesłanek do tego aby uważać, że coś jest na rzeczy a mimo to towarzyszył mi nieuzasadniony lęk.. może na pełnię w Rybach haha. Cieszę się, że mój partner jest ze mną szczery w tej kwestii i karty to potwierdziły. 

Dziękuję pięknie i pozdrawiam ciepło! ❤️❤️❤️

• Lubię! 1

Dnia 1.08.2021 o 16:22, Egeria napisał:

Pamiętaj jednak, że jeśli zamykają się za nami jedne drzwi to życie pokazuje nam kolejne, które mogą tym razem doprowadzić Cię do upragnionego celu.

Pozdrawiam

Wracam z weryfikacja. Związek zgasł i chyba dobrze, cytat na górze pokazał mi że kolejne może byc poznanie i rzeczywiscie kogoś poznałam. Dziękuję @Egeriamam nadzieję że ten, "cel" zostanie ze mną.......

😍 Buziaki @Batyam

• Lubię! 1

Dnia 1.08.2021 o 16:22, Egeria napisał:

Pamiętaj jednak, że jeśli zamykają się za nami jedne drzwi to życie pokazuje nam kolejne, które mogą tym razem doprowadzić Cię do upragnionego celu.

Pozdrawiam

Wracam z weryfikacja. Związek zgasł i chyba dobrze, cytat na górze pokazał mi że kolejne może byc poznanie i rzeczywiscie kogoś poznałam. Dziękuję @Egeriamam nadzieję że ten, "cel" zostanie ze mną.......

😍 Buziaki @Batyam

Dnia 6.04.2021 o 16:18, Egeria napisał:

Hej @Lucky20,

przykro mi z powodu kotka i chociaż nie jestem lekarzem to postaram się pomóc najlepiej jak potrafię.

Sprawdziłam go pod względem energii czakralnej (tak, tak, zwierzaki też mają czakry <słońce>) i główne karty jakie mi się pokazały to te wskazujące na zaburzenia czakr korzenia i sakralnej czyli krótko mówiąc - przyczyny choroby i słabnięcia kotka szukajcie w okolica brzucha i miednicy, należałoby też zwrócić szczególną uwagę na krew i nerki. 

Reszta czakr u Twojego kociaka jest w porządku. 

Pokazały mi się też dotychczasowo wystawione błędne diagnozy, które być może przyczyniły się pośrednio do pogarszania stanu zwierzaka. Koty mogą żyć nawet do 20 lat, a więc Twój pupil nie jest jeszcze taki stary. Dodatkowo jako opcja pomocy karty wskazały, aby szukać weterynarza - młodej kobiety. 

Nie wiem jak wygląda dieta u kotka, ale dobrze byłoby zwrócić uwagę na to jak się odżywia i tutaj już nie trzeba drogiego specjalisty - wystarczy poszukać na stronach poświęconych zdrowemu odżywianiu kota (strony firmowe czyli Purina, Whiskas, Royal, itp, odpadają). 

Jeśli chodzi o wzmocnienie energetyki kotka to pokazało mi się, że "coś" czerpie z niego energię - być może jakiś wampirek energetyczny się do niego dossał, więc dobrze byłoby wzmocnić kociaka zapalając zieloną świecę w intencji wzmocnienia i zdrowienia.

Mam nadzieje, że te informacje w jakiś sposób Ci pomogą.

Pozdrawiam i wysyłam dużo miłości i energii siły dla Twojego kotka <zielone>

Egerio muszę dodać weryfikację. Niestety mój kotek zmarł kilka dni temu.

Przyczyną okazał się właśnie zator miednicowy... u kociaków chorych na serce dosyć częsta przypadłość.

I niestety z bardzo, bardzo małymi szansami na wyzdrowienie. 

Ja pozostałam ze złamanym sercem i poczuciem, że nie mogłam mu pomóc.

Lekarze wskazywali na nerki, które faktycznie były w gorszym stanie i na możliwego chłoniaka jak widać błędnie.

Mam też wyrzuty sumienia, że nie próbowałam dalej dociec. Natomiast jego stan w ciągu ostatnich 2 miesięcy był dużo lepszy i myślałam, że będzie dobrze :( Jestem zdruzgotana tym co się stało  i nie mogę sobie z tym poradzić :(

• Smutek 1

10 godzin temu, Lucky20 napisał:

Egerio muszę dodać weryfikację. Niestety mój kotek zmarł kilka dni temu.

Przyczyną okazał się właśnie zator miednicowy... u kociaków chorych na serce dosyć częsta przypadłość.

I niestety z bardzo, bardzo małymi szansami na wyzdrowienie. 

Ja pozostałam ze złamanym sercem i poczuciem, że nie mogłam mu pomóc.

Lekarze wskazywali na nerki, które faktycznie były w gorszym stanie i na możliwego chłoniaka jak widać błędnie.

Mam też wyrzuty sumienia, że nie próbowałam dalej dociec. Natomiast jego stan w ciągu ostatnich 2 miesięcy był dużo lepszy i myślałam, że będzie dobrze :( Jestem zdruzgotana tym co się stało  i nie mogę sobie z tym poradzić :(

Jest mi niezmiernie przykro, że tak się stało...

Mam nadzieję jednak, że to, co napiszę poniżej da Ci pocieszenie i chociaż częściowo przyniesie Ci ulgę w bólu po tej stracie.

Nikt z nas, ludzi, nie jest Bogiem i nie powinien się za takiego uważać! Nie wątp w to, że nie zrobiłaś wszystkiego co konieczne i potrzebne do tego, aby Twój kotek żył jak najdłużej! Wszystkie istoty na Ziemi są stworzeniami boskimi i przychodzą tutaj by ewoluować poprzez wykonywanie konkretnych misji w życiu. Ciało to tylko biologiczny skafander w który jest obleczona dusza, która ma do spełnienia określoną funkcję. Gdy zostanie ona spełniona ciało fizyczne zostaje przez tę duszę odrzucone, czyli innymi słowy umiera. Każdy świadomy człowiek uważa, że zwierzęta też mają duszę - ja na pewno! Twój kotek przyszedł do Twojego życia by obdarzyć Cię miłością i zaufaniem, który Ty w całości odwzajemniłaś. Spełnił swoją misję i w spokoju, chociaż (niestety) nie bezboleśnie, odszedł. Żal i smutek, który odczuwasz jest etapem żałoby i jest to zdrowe uczucie, które z czasem odejdzie, a Ty, w swoim własnym czasie i gdy będziesz już na to gotowa, pokochasz nową istotę, która bez wątpienia wkroczy w Twoje życie. Tego właśnie chciał nauczyć Cię Twój kotek - umiejętności kochania!

Pamiętaj, że zrobiłaś wszystko co było w Twojej ludzkiej mocy, by pomóc kochanemu zwierzakowi! Nie obwiniaj się więc, bo to nie ma żadnego uzasadnienia. On odszedł w poczuciu bycia kochanym i to jest najważniejsze w życiu.

Pozdrawiam i mocno ściskam <pocieszacz><czerwone>

• Dziękuję! 1

<karty>

Dnia 20.09.2021 o 22:07, Lilith napisał:

Hej Egerio <bukiet>

Wracam z weryfikacją - dostałam się na studia, tak jak mówiłaś! Znajomość z pewną panią również się posypała (zgodnie z Twoją wróżbą).  Oprócz tego - wszystko też faktycznie wyszło na prostą! Jeszcze raz - bardzo dziękuję <dziękuję>

Dziś przychodzę z nietypowym pytaniem - o czyjeś zamiary/emocje. Szczegóły podam na priv!

Z góry dziękuję! <mag>

Hej @Lilith,

karty nie potwierdziły Twojego przypuszczenia. Jej stosunek do uczuć może być infantylny i na razie nie widać jej celu. Faktycznie ta osoba Cię obserwuje, ale jest to obserwacja pod względem osiągnięcia korzyści emocjonalnych, czyli przyjaźni lub co najmniej mocnej współpracy koleżeńskiej oraz dostarczenia rozrywki intelektualnej. Niemniej jednak ta osoba będzie miała wpływ na Twoje życie, a jej  długotrwały efekt pomoże Ci zrozumieć kim jesteś i kim chcesz się stać w przyszłości. 

Przed Tobą trudne chwile, w których poczujesz się jakbyś całkowicie opadła z sił, bo ta osoba ma pewne cechy wampiryzmu, jednak paradoksalnie będą one z korzyścią dla Ciebie. Rozwiązanie jest tuż za Twoimi plecami, wystarczy się tylko dobrze rozejrzeć i przyjąć pomoc jeśli zostanie Ci ona zaoferowana. 

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Share

• Utwórz nowe...