Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Egeria
 Share

Polecane posty

Witam,

Czy mogłabym prosić o wróżbę?

W piątek 24.09 mam rozmowę  na temat ewentualnej dalszej współpracy.

Czy nawiążą ze mną dalszą współpracą na umowę o pracę?(jestem po okresie próbnym).

Nazwa firmy i dane na pw.

Oczywiście jest to krótki termin, jeśli nie zdążysz to pomiń pytanie.

Serdecznie pozdrawiam

• Lubię! 1

12 godzin temu, Egeria napisał:

Jest mi niezmiernie przykro, że tak się stało...

Mam nadzieję jednak, że to, co napiszę poniżej da Ci pocieszenie i chociaż częściowo przyniesie Ci ulgę w bólu po tej stracie.

Nikt z nas, ludzi, nie jest Bogiem i nie powinien się za takiego uważać! Nie wątp w to, że nie zrobiłaś wszystkiego co konieczne i potrzebne do tego, aby Twój kotek żył jak najdłużej! Wszystkie istoty na Ziemi są stworzeniami boskimi i przychodzą tutaj by ewoluować poprzez wykonywanie konkretnych misji w życiu. Ciało to tylko biologiczny skafander w który jest obleczona dusza, która ma do spełnienia określoną funkcję. Gdy zostanie ona spełniona ciało fizyczne zostaje przez tę duszę odrzucone, czyli innymi słowy umiera. Każdy świadomy człowiek uważa, że zwierzęta też mają duszę - ja na pewno! Twój kotek przyszedł do Twojego życia by obdarzyć Cię miłością i zaufaniem, który Ty w całości odwzajemniłaś. Spełnił swoją misję i w spokoju, chociaż (niestety) nie bezboleśnie, odszedł. Żal i smutek, który odczuwasz jest etapem żałoby i jest to zdrowe uczucie, które z czasem odejdzie, a Ty, w swoim własnym czasie i gdy będziesz już na to gotowa, pokochasz nową istotę, która bez wątpienia wkroczy w Twoje życie. Tego właśnie chciał nauczyć Cię Twój kotek - umiejętności kochania!

Pamiętaj, że zrobiłaś wszystko co było w Twojej ludzkiej mocy, by pomóc kochanemu zwierzakowi! Nie obwiniaj się więc, bo to nie ma żadnego uzasadnienia. On odszedł w poczuciu bycia kochanym i to jest najważniejsze w życiu.

Pozdrawiam i mocno ściskam <pocieszacz><czerwone>

Egerio bardzo Ci dziękuję za to co napisałaś. Odnośnie umiejętności kochania - po jego śmierci pomyślałam sobie, że ciągle za czymś gonie, ale tak naprawdę najpiękniejsza jest to co mamy obok a ja  często o tym zapominam :( 

To nie był mój pierwszy zwierzak, ale właśnie z nim łączyła mnie naprawdę wyjątkowa więź od pierwszych chwil kiedy go spotkałam. Wiem też, że w przyszłości adoptuje innego kotka bo wiem jak warto :)

• Lubię! 1

18 godzin temu, Deszczowachmura napisał:

Witam,

Czy mogłabym prosić o wróżbę?

W piątek 24.09 mam rozmowę  na temat ewentualnej dalszej współpracy.

Czy nawiążą ze mną dalszą współpracą na umowę o pracę?(jestem po okresie próbnym).

Nazwa firmy i dane na pw.

Oczywiście jest to krótki termin, jeśli nie zdążysz to pomiń pytanie.

Serdecznie pozdrawiam

Hej @Deszczowachmura,

z kart wynika, że dostaniesz tę pracę. Jako rada - postaraj się nie stresować na tej rozmowie i przedstaw swój punkt widzenia na dalszą współpracę.

Powodzenia.

• Lubię! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

1 godzinę temu, Egeria napisał:

Hej @Deszczowachmura,

z kart wynika, że dostaniesz tę pracę. Jako rada - postaraj się nie stresować na tej rozmowie i przedstaw swój punkt widzenia na dalszą współpracę.

Powodzenia.

Dziękuje bardzo za szybka odpowiedz . 
Ogolnie nie jestem zadowolona z tej pracy z różnych względów, ale niestety potrzebuje jej póki nie znajdę nic innego . Jutro zweryfikuje . Oby karty się sprawdziły. 

Hej Egerio

Czy ten pan jeszcze sie do nas odezwie? Jakbys dala rade okreslic czasowo?

Pozdrawiam 

Dane przesylam na priv

• Lubię! 1

Witaj Egerio. Przychodzę do Ciebie z zapytaniem o moją pracę. Za Twoja radą kilka miesięcy temu postanowiłam wziąć się za swoje życie i "rzucić sobie wyzwanie" :)  Dostałam nowa pracę 🙂 Wszystko jest super: praca jest interesująca, zarobki bardzo dobre ale mam problem z moim bezpośrednim przełożonym. Pytanie: czy powinnam tutaj zostać czy znaleźć coś innego? Jak ułoży się moja sytuacja w tej pracy?

Dane na priv.   

Cześć :) mam pytanie odnośnie pracy i spraw finansowych :) pracuje w branży finansowej, co nie daje mi kompletnie satysfakcji i chciałabym zapytać,czy zmieni się coś w tej kwestii w ciągu pół roku może roku? Czy zmienię pracę(tymbardziej że tu mam umowę zastępstwo) hmmm czy na podobny kierunek, czy może coś całkiem innego? A może wygram w totka 🤣 czy tylko będę o zmianie myśleć😢 czy poprawia się moje finanse? :) Bede wdzięczna za udzielenie odpowiedzi 🌼🌼🌼

• Lubię! 1

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

Dnia 30.09.2021 o 13:11, Lucky20 napisał:

Witaj Egerio. Przychodzę do Ciebie z zapytaniem o moją pracę. Za Twoja radą kilka miesięcy temu postanowiłam wziąć się za swoje życie i "rzucić sobie wyzwanie" :)  Dostałam nowa pracę 🙂 Wszystko jest super: praca jest interesująca, zarobki bardzo dobre ale mam problem z moim bezpośrednim przełożonym. Pytanie: czy powinnam tutaj zostać czy znaleźć coś innego? Jak ułoży się moja sytuacja w tej pracy?

Dane na priv.   

Egerio na chwilę obecną wycofuje swoje pytanie 🙂

• Lubię! 1

Dnia 30.09.2021 o 07:03, bezona napisał:

Hej Egerio

Czy ten pan jeszcze sie do nas odezwie? Jakbys dala rade okreslic czasowo?

Pozdrawiam 

Dane przesylam na priv

Hej @bezona,

ten pan odezwie się do Ciebie, ale nie wcześniej niż w listopadzie tego roku. 

Pozdrawiam.

<karty>

Dnia 1.10.2021 o 16:05, annairda napisał:

Cześć :) mam pytanie odnośnie pracy i spraw finansowych :) pracuje w branży finansowej, co nie daje mi kompletnie satysfakcji i chciałabym zapytać,czy zmieni się coś w tej kwestii w ciągu pół roku może roku? Czy zmienię pracę(tymbardziej że tu mam umowę zastępstwo) hmmm czy na podobny kierunek, czy może coś całkiem innego? A może wygram w totka 🤣 czy tylko będę o zmianie myśleć😢 czy poprawia się moje finanse? :) Bede wdzięczna za udzielenie odpowiedzi 🌼🌼🌼

Hej @annairda,

z kart wynika, że pracę zmienisz w dość zaskakujący Cię sposób na skutek odgórnej decyzji jakiegoś mężczyzny. Zmiana ta będzie dla Ciebie satysfakcjonująca i otworzy przed Tobą nowe możliwości realizacji planów. Ze złych wiadomości niestety muszę powiedzieć, że karty nie pokazały, aby ta zmiana przyniosła Ci jakieś lepsze warunki finansowe, ale też nie ulegną one pogorszeniu. 

Ogólnie po Nowym Roku czekają Cię zmiany na bardziej zadowalające emocjonalnie lecz niestety nie finansowo. 

Pozdrawiam.

p.s. Możesz grać w totka, ale nie będą to duże wygrane :P

• Dziękuję! 1

<karty>

Hej, 

Odnośnie wróżby z kierowniczka zweryfikuje do końca roku, obecnie sytuacja się rozwija i jest w toku. 

Dziś chciałabym zapytać czy dostanę awans w 2022? Sandra 08.04.1992 

• Lubię! 1

19 godzin temu, soleila007 napisał:

Hej, 

Odnośnie wróżby z kierowniczka zweryfikuje do końca roku, obecnie sytuacja się rozwija i jest w toku. 

Dziś chciałabym zapytać czy dostanę awans w 2022? Sandra 08.04.1992 

Hej @soleila007,

karty pokazały, że ten awans dostaniesz.

Pokazała mi się jednak pewnego rodzaju blokada, więc jeśli liczyłaś na niego na początku 2022 roku to obawiam się, że będziesz musiała poczekać na niego aż do końca jesieni, a być może nawet do zimy przyszłego roku.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Dnia 2.09.2021 o 18:13, Egeria napisał:

Hej @Lucky20,

na Twoim miejscu nie popadałabym w pesymizm. Karty pokazały, że Wasza relacja będzie się rozwijać w czasie i na pewno nic nie będzie się działo szybko i po łebkach. Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo ten pan ma jednak trochę obaw co do stałego związku. Tutaj musisz trzymać rękę na pulsie i zdać się na swój instynkt, a na pewno nie wpadać w panikę jeśli odwoła lub przesunie spotkanie.

Powiem tylko tyle, że dawno nie pokazały mi się tak pozytywne karty jeśli chodzi o przyszłość relacji, więc szczerze Ci kibicuję. Jeśli intuicyjnie czujesz, że ten pan spełnia Twoje oczekiwania to spróbuj afirmować Was oboje w szczęśliwym i udanym związku i nie dopuszczaj do siebie złych myśli - podobne przyciąga podobne, więc myśl pozytywnie <słońce>.

Powodzenia.

Witaj Egerio. Muszę tutaj zweryfikować Twoją wróżbę. Niestety nie wygląda to tak cukierkowo jak we wróżbie... Pan mnie olał, relacja stanęła w miejscu i widoki na przyszłość są dość kiepskie :( Chciałam zapytać czy do końca roku jakoś te moje życie uczuciowe pójdzie do przodu? Czy będę wreszcie szczęśliwa? Ostatni rok to sama katastrofa i naprawdę brak mi już sił :(

Dane na priv. 

• Lubię! 1

20 godzin temu, Lucky20 napisał:

Witaj Egerio. Muszę tutaj zweryfikować Twoją wróżbę. Niestety nie wygląda to tak cukierkowo jak we wróżbie... Pan mnie olał, relacja stanęła w miejscu i widoki na przyszłość są dość kiepskie :( Chciałam zapytać czy do końca roku jakoś te moje życie uczuciowe pójdzie do przodu? Czy będę wreszcie szczęśliwa? Ostatni rok to sama katastrofa i naprawdę brak mi już sił :(

Dane na priv. 

Hej @Lucky20,

na Twoim miejscu jeszcze bym się nie poddawała :). To, że relacja stanęła w miejscu, a nie uległa całkowitemu zakończeniu, może świadczyć o tym, że ten pan nadal nie może się zdecydować - tak jak Ci poprzednio pisałam musisz mieć cierpliwość. Wiem, że łatwo jest doradzać, bo każdy ma inną sytuację i inaczej reaguje, jednak nie stawiaj krzyżyka nad tą relacją.

Natomiast jeśli chodzi o Twoje aktualne pytanie to do końca roku Twoja sytuacja nie ulegnie poprawie, z drugiej strony nie ulegnie też pogorszeniu. Odniosłam wrażenie, że po nowym roku coś drgnie i wszystko będzie szło ku lepszemu, dlatego bądź dobrej myśli - czasem robienie czegoś na siłę przynosi więcej szkody niż pożytku. Nie walcz z wiatrakami, a te kilka miesięcy przeznacz na myślenie nad tym, co tak naprawdę daje Ci w życiu szczęście. Skup się na sobie i swoich potrzebach, bo nikt ich lepiej nie zaspokoi niż Ty sama.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

8 godzin temu, Egeria napisał:

Hej @Lucky20,

na Twoim miejscu jeszcze bym się nie poddawała :). To, że relacja stanęła w miejscu, a nie uległa całkowitemu zakończeniu, może świadczyć o tym, że ten pan nadal nie może się zdecydować - tak jak Ci poprzednio pisałam musisz mieć cierpliwość. Wiem, że łatwo jest doradzać, bo każdy ma inną sytuację i inaczej reaguje, jednak nie stawiaj krzyżyka nad tą relacją.

Natomiast jeśli chodzi o Twoje aktualne pytanie to do końca roku Twoja sytuacja nie ulegnie poprawie, z drugiej strony nie ulegnie też pogorszeniu. Odniosłam wrażenie, że po nowym roku coś drgnie i wszystko będzie szło ku lepszemu, dlatego bądź dobrej myśli - czasem robienie czegoś na siłę przynosi więcej szkody niż pożytku. Nie walcz z wiatrakami, a te kilka miesięcy przeznacz na myślenie nad tym, co tak naprawdę daje Ci w życiu szczęście. Skup się na sobie i swoich potrzebach, bo nikt ich lepiej nie zaspokoi niż Ty sama.

Pozdrawiam.

Dziękuję Egerio za Twoją wróżbę. 

Jak przeczytałam, że moja sytuacja nie ulegnie pogorszeniu - to pomyślałam, że oczywiście, bo przecież gorzej być już nie może... Serio, dawno nie miałam tak ciężkiego czasu w życiu pod wieloma względami a w szczególności w tym temacie :(

Jeśli chodzi o tego Pana to się pokłóciliśmy, więc raczej jednak  może być to koniec relacji. Z drugiej strony jak on taki niezdecydowany to chyba nie dla mnie bo ja wolę jednak konkrety.

Oczywiście mam nadzieję, że moja sytuacja się poprawi i faktycznie będzie zmierzać ku dobremu. Może potrzebuje więcej czasu dla siebie, żeby się "ogarnąć" po tym trudnym okresie dla mnie. Natomiast z biegiem lat mam nieodparte wrażenie, że w kartach zawsze jest za pięć dwunasta... :( Ile razy słyszałam, że kogoś poznam, że będzie super, ale rzeczywistość okazywała się inna. Wróżby negatywne zawsze sprawdzały się, te pozytywne dotyczące związków - nigdy. Wiem, że karty to tylko prognoza, ale zaczęłam zastanawiać się w czym problem. I pozostaje z takim przekonaniem, że chyba zawsze już tak będzie :( 

• Lubię! 1

Dnia 10.09.2021 o 18:44, Egeria napisał:

Hej @Mary 22,

cieszy mnie, że jednak się to sprawdza :)

Jeśli chodzi o Twoje pytania, to z kart wynika, że dostaniesz się do tej pracy, ale niekoniecznie od razu na to stanowisko. Mam wrażenie, że będą od Ciebie wymagali jakiegoś doszkolenia lub dodatkowego kursu, jednak z czasem obejmiesz je tak jak tego pragniesz.

Powodzenia.

Witaj Egerio!

Wracam z weryfikacją. Niestety nie dostałam się do tej pracy. Nikogo nie wybrali z dostępnych kandydatów. Jestem załamana bo już trochę tej pracy szukam i nic mi się nie udaje..<smutas>

Pozdrawiam

• Lubię! 1

Dzień dobry, 

W mojej pracy szykują się zmiany, szukają kierownika, aplikowały dziewczyny z biura, ja kiedyś w biurze pracowałam... Czy to będzie jakaś zmiana dla mnie?  Czy awans jednej z nich spodowduje przeniesienie mnie na inne stanowisko? 

• Lubię! 1

Dnia 16.10.2021 o 18:52, liczi3 napisał:

Dzień dobry, 

W mojej pracy szykują się zmiany, szukają kierownika, aplikowały dziewczyny z biura, ja kiedyś w biurze pracowałam... Czy to będzie jakaś zmiana dla mnie?  Czy awans jednej z nich spodowduje przeniesienie mnie na inne stanowisko? 

Hej @liczi3,

z kart wynika, że faktycznie możesz zostać przeniesiona chociaż na początku będzie się to mogło u Ciebie wiązać z jakimś konfliktem lub kłótnią możliwe, że o awans lub o dalszą organizację pracy. Pokazało mi się również, że Twoje przeniesienie zakończy się dla Ciebie pewnego rodzaju podniesieniem prestiżu, a co za tym idzie możliwością odniesienia korzyści finansowych. Nie wiem jaką macie u siebie strukturę władzy, ale odniosłam wrażenie, że po tych zmianach możesz kimś lub czymś zarządzać, lub dostaniesz jakieś eksponowane stanowisko, niestety nie wiem na jak długo.

Podsumowując - odniesiesz korzyści na tych zmianach.

Pozdrawiam.

<karty>

Share

• Utwórz nowe...