Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Egeria
 Share

Polecane posty

Witaj Egerio ❤️🍀

Chciałam zadać Ci pytanie odnośnie samoakceptacji, ale nie wiem czy nie będzie ono zbyt ogólne. 

Chodzi o to, że widzę w sobie tylko to co złe.  Czuję się nie wystarczająca pod każdym względem i myślę, że stąd mogą brać się moje problemy z relacjami z innymi ludźmi. Domyślam się, że dopóki będę widzieć siebie jako kogoś "wybrakowanego" ciężko będzie mi stworzyć jakąkolwiek relację ponieważ przez to jak postrzegam siebie bardzo się zamykam i odcinam od ludzi. Nie umiem zmienić tego myślenia, że muszę być w 100 % idealna aby ktoś pokochał mnie szczerze i bezwarunkowo. 

Dlatego chciałam się zapytać czy uda mi się kiedyś zaakceptować siebie?

Asia 28.06.1995. 

Przesyłam buziaki i mnóstwo pozytywnej energii ❤️😘

• Lubię! 1

Witaj Egerio ponownie ja bym chciała abyś spróbowała mi powiedzieć czemu Tomek urwał ze mną nagle kontakt i czy jeszcze zrobi coś w moim kierunku. Moja data ur 2.5.1991 jego 28.12.1979 z góry bardzo Ci dziękuję 

• Lubię! 1

Dnia 3.11.2021 o 14:31, Harper napisał:

Cześć Egerio,

Mam pewien dylemat - nie lubię swojej pracy, nie lubię tego czym się zajmuję. W tej pracy pracuję dopiero pół roku i moje pytanie brzmi - czy przekonam się do tej pracy, czy ja polubie? A może karty radzą szukać nowego zajęcia? Najgorsze jest to, że nie mam pomysłu na siebie. Jakbym wiedziała co mogłabym robić to bym nawet założyła swoją własną działalność.

Dane przesyłam na priv.

Pozdrawiam Harper 🌼

Hej @Harper,

Twoje rozterki co do pomysłu na siebie wcale nie są mi obce, więc rozumiem Cię doskonale...

Natomiast jeśli chodzi o pytania - nie sądzę, abyś polubiła swoją obecną pracę, wręcz przeciwnie uważam, że będziesz się czuła w niej stłamszona i raczej będzie to przypominało dwa kroki do przodu jeden do tyłu. Dlatego też karty radzą Ci abyś rozglądała się za nową pracą i tutaj karty sugerowały wręcz wyjazd za granicę. Pozwoli Ci to na ustalenie priorytetów, a być może odnalezienie pomysłu na siebie, albo na znalezienie nowej pasji. W każdym razie jeśli nie zagranica to poszukaj pracy poza miastem w którym obecnie mieszkasz.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Dnia 7.11.2021 o 09:50, olaaa109 napisał:

Witaj :) powiedz mi co mnie czeka w najbliższym czasie ? Aleksandra 20.10.1995

Pozdrawiam

Hej @olaaa109,

Zdrowie - uważaj na suplementację lekami, mogą pojawić się dolegliwości ze strony nerek.

Uczucia - jeśli jesteś w związku to czeka Cię czas bezzasadnych kłótni, natomiast jeśli jesteś na etapie poszukiwań to nie jest na to najlepsza pora.

Finanse - w ciągu najbliższego miesiąca wyjaśnią się Twoje kwestie finansowe - jeśli nie były najlepsze to poprawią się, natomiast jeśli były dobre to mogą ulec pogorszeniu.

Praca - jeśli pracujesz to możesz otrzymać propozycję awansu, natomiast jeśli pracy szukasz to otrzymasz korzystną ofertę.

Rodzina - czeka Cię okres znudzenia obowiązkami rodzinnymi i szukaniem przyjemności poza strefą rodzinną.

Pozdrawiam.

<karty>

Dnia 8.11.2021 o 20:29, Naily napisał:

Witaj Egerio ❤️🍀

Chciałam zadać Ci pytanie odnośnie samoakceptacji, ale nie wiem czy nie będzie ono zbyt ogólne. 

Chodzi o to, że widzę w sobie tylko to co złe.  Czuję się nie wystarczająca pod każdym względem i myślę, że stąd mogą brać się moje problemy z relacjami z innymi ludźmi. Domyślam się, że dopóki będę widzieć siebie jako kogoś "wybrakowanego" ciężko będzie mi stworzyć jakąkolwiek relację ponieważ przez to jak postrzegam siebie bardzo się zamykam i odcinam od ludzi. Nie umiem zmienić tego myślenia, że muszę być w 100 % idealna aby ktoś pokochał mnie szczerze i bezwarunkowo. 

Dlatego chciałam się zapytać czy uda mi się kiedyś zaakceptować siebie?

Asia 28.06.1995. 

Przesyłam buziaki i mnóstwo pozytywnej energii ❤️😘

Hej @Naily,

karty nie podały mi odpowiedzi na pytanie, raczej podały wskazówki do celu jaki chcesz osiągnąć. Twoje lęki i obawy wynikają wg kart z nieco toksycznego środowiska jakie miałaś w dzieciństwie pomimo sprawiania wrażenia tzw. normalności. Przede wszystkim jest Ci bardzo potrzebna całkowita odbudowa emocjonalna Ciebie jako osoby i tutaj karty sugerowały spojrzenie z perspektywy na swoją przeszłość i szczere przyjrzenie się temu co kiedyś się działo. Nie wybielaj i nie tłumacz nikogo i niczego, nawet siebie i swojego postępowania. Strach i odwaga są dwiema stronami tej samej monety. Musisz odciąć nitki przeszłości nawet jeśli będzie to dla Ciebie bolesne, dopiero wtedy będziesz mogła powiedzieć sobie, że zaczynasz wchodzić w strefę uzdrawiania swojego ducha. To właśnie Twoja daleka przeszłość bardzo mocno obciąża Twoją teraźniejszość i jeśli nie zaczniesz jej odcinać to również będzie miała wpływ na Twoją przyszłość.

Pozdrawiam i Tobie również przesyłam mnóstwo pozytywnej energii <zielone><zielone><zielone>

• Dziękuję! 1

<karty>

Dnia 9.11.2021 o 15:53, Ann0 napisał:

Witaj Egerio ponownie ja bym chciała abyś spróbowała mi powiedzieć czemu Tomek urwał ze mną nagle kontakt i czy jeszcze zrobi coś w moim kierunku. Moja data ur 2.5.1991 jego 28.12.1979 z góry bardzo Ci dziękuję 

Hej @Ann0,

z kart wynika, że powodem zerwania kontaktu była kobieta, która poznał kilka miesięcy temu i która zawróciła mu w głowie. Nie sądzę też, aby chciał odnowić z Tobą kontakt, ale oczywiście możesz próbować.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

10 godzin temu, Egeria napisał:

Hej @Naily,

karty nie podały mi odpowiedzi na pytanie, raczej podały wskazówki do celu jaki chcesz osiągnąć. Twoje lęki i obawy wynikają wg kart z nieco toksycznego środowiska jakie miałaś w dzieciństwie pomimo sprawiania wrażenia tzw. normalności. Przede wszystkim jest Ci bardzo potrzebna całkowita odbudowa emocjonalna Ciebie jako osoby i tutaj karty sugerowały spojrzenie z perspektywy na swoją przeszłość i szczere przyjrzenie się temu co kiedyś się działo. Nie wybielaj i nie tłumacz nikogo i niczego, nawet siebie i swojego postępowania. Strach i odwaga są dwiema stronami tej samej monety. Musisz odciąć nitki przeszłości nawet jeśli będzie to dla Ciebie bolesne, dopiero wtedy będziesz mogła powiedzieć sobie, że zaczynasz wchodzić w strefę uzdrawiania swojego ducha. To właśnie Twoja daleka przeszłość bardzo mocno obciąża Twoją teraźniejszość i jeśli nie zaczniesz jej odcinać to również będzie miała wpływ na Twoją przyszłość.

Pozdrawiam i Tobie również przesyłam mnóstwo pozytywnej energii <zielone><zielone><zielone>

Kochana Egerio, bardzo bardzo dziękuję ❤️🥰  Będę próbowała wszystko ogarnąć, ale wydaje mi się to okropnie trudne. Buziaki i wszystkiego dobrego 🍀😘

• Lubię! 1

Witaj,  Enargio :*   Czy w najbliszym czasie znajde  Milosc ? czy znow bede sama na sywestra <bezradny> Klaudia 17.09.1997 , Pozdrawiam <bukiet>

• Lubię! 1

Dnia 14.11.2021 o 02:56, Claudi123 napisał:

Witaj,  Enargio :*   Czy w najbliszym czasie znajde  Milosc ? czy znow bede sama na sywestra <bezradny> Klaudia 17.09.1997 , Pozdrawiam <bukiet>

Hej @Claudi123,

obawiam się, że trochę cię rozczaruję, bo niestety karty pokazały mi, że w tym roku jeszcze nikogo nie znajdziesz. Jednakże jest bardzo duża szansa na znalezienie odpowiedniego partnera w drugiej połowie przyszłego roku i ta znajomość będzie miała związek z wykonywaną przez Ciebie pracą lub ogólnie sprawami finansowymi. Odniosłam wrażenie, że w drugiej połowie przyszłego roku zadzieje się w Twoim życiu coś nowego właśnie związanego z tą strefą i tam też poznasz pana do szczęśliwego związku.

Powodzenia <czerwone>.

• Dziękuję! 1

<karty>

Czesc. Pozna pora wiem, przepraszam też miałam już nie pisać. Jednak dziś podjęłam krok. On nie odczytywał od dawna moich wiadomości nie mówiąc już o spotkaniach na żywo. Postanowiłam usunąć go ze znajomych. Czy to koniec czy będzie się starał po tym kroku w stronę związku? 

W tej chwili odczułam spokój bo się odcięłam. Walczę o siebie o swój spokój, porządek w uczuciach. 

Marta 19.09.1989 Damian 26.06.1991 jeżeli niemożliwa jest odpowiedź/wrozba proszę o informację. Dziękuję. 

• Lubię! 1

Dnia 15.11.2021 o 22:12, kolo_fortuny00 napisał:

Czesc. Pozna pora wiem, przepraszam też miałam już nie pisać. Jednak dziś podjęłam krok. On nie odczytywał od dawna moich wiadomości nie mówiąc już o spotkaniach na żywo. Postanowiłam usunąć go ze znajomych. Czy to koniec czy będzie się starał po tym kroku w stronę związku? 

W tej chwili odczułam spokój bo się odcięłam. Walczę o siebie o swój spokój, porządek w uczuciach. 

Marta 19.09.1989 Damian 26.06.1991 jeżeli niemożliwa jest odpowiedź/wrozba proszę o informację. Dziękuję. 

Hej @kolo_fortuny00,

z kart wynika, że jest to raczej koniec waszej znajomości i wątpię też, aby on zechciał odnowić Waszą relację - można powiedzieć, że waha się. Myślę, że jest w to zamieszana jakaś kobieta, bo ten powrót do Ciebie jest uzależniony właśnie od jego znajomości z inną kobietą.

Dlatego też jeśli w ciągu najbliższego miesiąca nie nawiążecie ze sobą kontaktu to na Twoim miejscu już bym nie liczyła na jego powrót. 

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Witaj Egerio :)

Wracam do Ciebie z pytaniem o znajomość. Niestety Pan o którym niedawno pisałam przestał się odzywać...Pokłóciliśmy się i kontakt się urwał 1,5 miesiąca temu. Przyznam szczerze, że nic nie wskazuje, że miałoby się to zmienić. Chciałam podpytać czy z jego perspektywy to już sprawa zamknięta? Czy jednak stanie się cud i coś z tego będzie? Nie wiem czy powinnam jeszcze zaprzątać sobie głowę tym Panem czy jednak otworzyć się na nowe... 

Dane na priv.

• Lubię! 1

Dziekuje. Rzykre to jest bo nikt nie zasługuje na takie traktowanie, ciszę. Powinno się mówić ludziom gdy chce się zerwać kontakt. 

• Lubię! 1

Witaj Egerio :) chciałabym się dowiedzieć czy uda mi się rozwiązać problemy finansowe i czy pomoże mi w nich mój ojciec? Z góry dziękuję za poświęcony czas😊 buziaki Natalia 05.10.1986

• Lubię! 1

Początek może być tam, gdzie tylko zechcemy.

Witam Egerio, mam takie pytanie o pewnego Pana? 

Wiem że kiedyś coś tam do mnie czuł. Jednak przez swój nałóg i nieśmiałość nigdy mi tego nie powiedział, chociaż ja się domyślałam, ale bałam się tej relacji. 

Obecnie jest w związku takim trochę dziwnym jak dla mnie... Ważne że jest szczęśliwy 😊 

To taki krótki opis sytuacji,  pytanie mam takie... 

Czy ja kiedykolwiek z Nim sie spotkam, porozmawiam tak po koleżeńsku, czy ta znajomość jest definitywnie zakończona.? 

Kontaktu nie mamy od ok 3 lat. 

Däne podam a priv. 

• Lubię! 1

Dnia 12.11.2021 o 11:39, Egeria napisał:

Hej @olaaa109,

Zdrowie - uważaj na suplementację lekami, mogą pojawić się dolegliwości ze strony nerek.

Uczucia - jeśli jesteś w związku to czeka Cię czas bezzasadnych kłótni, natomiast jeśli jesteś na etapie poszukiwań to nie jest na to najlepsza pora.

Finanse - w ciągu najbliższego miesiąca wyjaśnią się Twoje kwestie finansowe - jeśli nie były najlepsze to poprawią się, natomiast jeśli były dobre to mogą ulec pogorszeniu.

Praca - jeśli pracujesz to możesz otrzymać propozycję awansu, natomiast jeśli pracy szukasz to otrzymasz korzystną ofertę.

Rodzina - czeka Cię okres znudzenia obowiązkami rodzinnymi i szukaniem przyjemności poza strefą rodzinną.

Pozdrawiam.

Dziękuje ci bardzo :)

• Lubię! 1

Kochana @Egeria

Mam pytanie dotyczące pewej osoby. 

Pytanie brzmi następująco. 

Jak będą wyglądały moje stosunki z tą osobą w przeciągu najbliższego półrocza. 

Szczegóły podam w wiadomości prywatnej. 

Pozdrawiam cieplutko 💕💕💕💕💕

iwanek 

• Lubię! 1

Dnia 17.11.2021 o 19:02, Lucky20 napisał:

Witaj Egerio :)

Wracam do Ciebie z pytaniem o znajomość. Niestety Pan o którym niedawno pisałam przestał się odzywać...Pokłóciliśmy się i kontakt się urwał 1,5 miesiąca temu. Przyznam szczerze, że nic nie wskazuje, że miałoby się to zmienić. Chciałam podpytać czy z jego perspektywy to już sprawa zamknięta? Czy jednak stanie się cud i coś z tego będzie? Nie wiem czy powinnam jeszcze zaprzątać sobie głowę tym Panem czy jednak otworzyć się na nowe... 

Dane na priv.

Hej @Lucky20,

z kart wynika, że on jest w tej chwili zajęty inna kobietą, a mimo to nie uważa by Wasza relacja była zakończona. Ty zadecyduj co dalej robić.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Dnia 19.11.2021 o 18:41, MalinowyDeszcz napisał:

Witaj Egerio :) chciałabym się dowiedzieć czy uda mi się rozwiązać problemy finansowe i czy pomoże mi w nich mój ojciec? Z góry dziękuję za poświęcony czas😊 buziaki Natalia 05.10.1986

Hej @MalinowyDeszcz,

uda Ci się je rozwiązać, ale będzie to proces długotrwały i raczej nie licz na wielką pomoc ze strony ojca.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Dnia 20.11.2021 o 21:25, Ankra napisał:

Witam Egerio, mam takie pytanie o pewnego Pana? 

Wiem że kiedyś coś tam do mnie czuł. Jednak przez swój nałóg i nieśmiałość nigdy mi tego nie powiedział, chociaż ja się domyślałam, ale bałam się tej relacji. 

Obecnie jest w związku takim trochę dziwnym jak dla mnie... Ważne że jest szczęśliwy 😊 

To taki krótki opis sytuacji,  pytanie mam takie... 

Czy ja kiedykolwiek z Nim sie spotkam, porozmawiam tak po koleżeńsku, czy ta znajomość jest definitywnie zakończona.? 

Kontaktu nie mamy od ok 3 lat. 

Däne podam a priv. 

Hej @Ankra,

z kart wynika, że Wasza znajomość nie jest zakończona definitywnie - określiłabym ją jako fazę długiego zastoju. Natomiast w przyszłym półroczu będzie ogromna szansa na spotkanie między Wami i wyjaśnienie wielu kwestii.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Dnia 22.11.2021 o 18:50, iwanek napisał:

Kochana @Egeria

Mam pytanie dotyczące pewej osoby. 

Pytanie brzmi następująco. 

Jak będą wyglądały moje stosunki z tą osobą w przeciągu najbliższego półrocza. 

Szczegóły podam w wiadomości prywatnej. 

Pozdrawiam cieplutko 💕💕💕💕💕

iwanek 

Hej @iwanek,

są słowa których cofnąć się już nie da i chociaż za około 2 tygodnie Wasza relacja ulegnie odnowieniu to jednak ciągle będzie nad Wami krążyło widmo tej kłótni. Sądzę, że w okolicach marca może dojść między Wami do ostatecznego rozpadu znajomości i każda z Was pójdzie swoją drogą, co jednak w ostatecznym rozrachunku wyjdzie Wam na dobre.

Pozdrawiam i dużo sił życzę <pocieszacz><czerwone>.

<karty>

25 minut temu, Egeria napisał:

Hej @Ankra,

z kart wynika, że Wasza znajomość nie jest zakończona definitywnie - określiłabym ją jako fazę długiego zastoju. Natomiast w przyszłym półroczu będzie ogromna szansa na spotkanie między Wami i wyjaśnienie wielu kwestii.

Pozdrawiam.

Dzięki śliczne za odpowiedź. Jak zawsze zweryfikuje. 

Życzę udanego popołudnia. 

29 minut temu, Egeria napisał:

Hej @iwanek,

są słowa których cofnąć się już nie da i chociaż za około 2 tygodnie Wasza relacja ulegnie odnowieniu to jednak ciągle będzie nad Wami krążyło widmo tej kłótni. Sądzę, że w okolicach marca może dojść między Wami do ostatecznego rozpadu znajomości i każda z Was pójdzie swoją drogą, co jednak w ostatecznym rozrachunku wyjdzie Wam na dobre.

Pozdrawiam i dużo sił życzę <pocieszacz><czerwone>.

Bardzo Ci dziękuję kochana. Tak też czuje niestety. 

9 rok mówi sam za siebie. 

Przykro <smutas>

Buziaki 💕 

Witaj :) chcialam zadać pytanie odnośnie relacji.. kiedyś pytałam o kogoś innego i pisałaś,że się rozejdziemy i tak też się stało... I poznałam kogoś nowego.. ale nie wiem, mam wątpliwości, czy nie za szybko, czy w to wchodzić, bo Ex też się odzywa jeszcze, ale ja już nie chce do tego wracać,ale jestem ciekawa co pokazują karty, jak relacja się będzie rozwijać (z tym nowym), czy może się nie będzie rozwijać.. jak on też to widzi...podaje dane Adrianna 15.11.1988 oraz Damian 18.09.1987 Dziękuję z góry 🙏🌹🌹🌹

• Lubię! 1

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

Dnia 25.11.2021 o 13:14, Egeria napisał:

Hej @Lucky20,

z kart wynika, że on jest w tej chwili zajęty inna kobietą, a mimo to nie uważa by Wasza relacja była zakończona. Ty zadecyduj co dalej robić.

Pozdrawiam.

Egerio ja jakiś czas temu napisałam wiadomość "na zgodę".  Więcej kroków w jego stronę nie będę wykonywać, bo od biegania za facetem jeszcze nigdy nic dobrego nie wyniknęło 🙂 Jak będzie czegoś chciał to wie gdzie mnie szukać 🙂 Dziękuję! 🙂

Share

• Utwórz nowe...