Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Polecane posty

Egerio spieszę z weryfikacja wróżb. Co do Mateusza to miałaś rację. On tylko przyjaźni chce odemnie . A jeśli chodzi o te dokumenty to znalazły się w salonie na wierzchu <dobre>. Raz jeszcze Ci dziękuję 

Mogła byś mi jeszcze zobaczyć czy uda mi się spotkać z Mateuszem załóżmy do września i jak przebiegnie to spotkanie. Moja data 2.5.1991

• Lubię! 1
  • Odpowiedzi 968
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Egeria

361

• Szamanka

71

• AGA

50

• białadama

49

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witajcie w moim Kąciku! Jeśli masz wątpliwości lub pytania na temat tego co dzieje się w Twoim życiu i jego otoczeniu, to za pośrednictwem swoich kart postaram się w sposób konkretny i rzeczowy o

Kochana dziękuje Roxy odnalazła się wczoraj....  wychudzona brudna, ale zdrowa i szczęśliwa. troszkę się w czasie przesunęło, ale najważniejsze że już jest ze mną.   Dziękuje i życzę wszystk

@Eris9025 hej, 1.W poprzednim wcieleniu byłaś osobą o lotnym umyśle, poszukującą wiedzy i miłości duchowej. Jako osoba bardzo wrażliwa często przemieszczałaś się nie mogąc nigdzie zagrzać dł

Posted Images

Hej;) mam pytanie, obecnie jestem na stażu, który niestety się nie układa. Chciałabym zapytać czy uda Mi się znaleźć jakąś inną pracę tak, żeby się stamtąd wyrwać? Anita 29.04.1993

• Lubię! 1
16 godzin temu, Ann0 napisał:

Egerio spieszę z weryfikacja wróżb. Co do Mateusza to miałaś rację. On tylko przyjaźni chce odemnie . A jeśli chodzi o te dokumenty to znalazły się w salonie na wierzchu <dobre>. Raz jeszcze Ci dziękuję 

Mogła byś mi jeszcze zobaczyć czy uda mi się spotkać z Mateuszem załóżmy do września i jak przebiegnie to spotkanie. Moja data 2.5.1991

@Ann0 Po pierwsze i najważniejsze cieszę się, że te dokumenty się znalazły :) 

Co do pytania. 

Karty pokazały, że spotkanie z M. odbędzie się na pewno. Termin spotkania wypadnie raczej w sierpniu lub najwcześniej pod koniec lipca, ale sierpień bardziej prawdopodobny. Jedyne na co musicie uważać to rzetelne dogadanie się, bo tutaj pokazały mi się jakieś problemy z komunikacją między Wami i dlatego możesz się tym spotkaniem nieco stresować.

Samo spotkanie przebiegnie w bardzo miłej atmosferze, z tym, że osobą która przejmie pałeczkę będzie M. On będzie narzucał tempo i tematy do rozmowy i to mogą być tematy głównie dotyczące spraw przyziemnych niż jakichś emocji lub coś w tym stylu. Poza tym żadnych problemów nie zauważyłam.

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

13 godzin temu, nikita29 napisał:

Hej;) mam pytanie, obecnie jestem na stażu, który niestety się nie układa. Chciałabym zapytać czy uda Mi się znaleźć jakąś inną pracę tak, żeby się stamtąd wyrwać? Anita 29.04.1993

@nikita29

karty pokazały mi, że taką naprawdę dobrą i rzetelną pracę, z której będziesz zadowolona znajdziesz dopiero na wiosnę przyszłego roku. Do tego czasu wprawdzie będą pojawiały się oferty, ale nie do końca spełnią Twoje wymagania. Karty radzą, abyś jeszcze się wstrzymała i czekała na okazję, bo na pewno się pojawi.

Powodzenia.

<karty>

Witaj Egerio! :)

Czy uda mi się w przyszłym roku kupić mieszkanie? Marzę o przeprowadzce ale na chwilę obecną to jeszcze nie jest możliwe, choć odkładam regularnie na swój "start" , ciekawa jestem czy w przyszłym roku moje plany wyjdą z szafy i uda mi się zakupić wymarzone mieszkanie :) 

• Lubię! 1
2 godziny temu, Egeria napisał:

@Ann0 Po pierwsze i najważniejsze cieszę się, że te dokumenty się znalazły :) 

Co do pytania. 

Karty pokazały, że spotkanie z M. odbędzie się na pewno. Termin spotkania wypadnie raczej w sierpniu lub najwcześniej pod koniec lipca, ale sierpień bardziej prawdopodobny. Jedyne na co musicie uważać to rzetelne dogadanie się, bo tutaj pokazały mi się jakieś problemy z komunikacją między Wami i dlatego możesz się tym spotkaniem nieco stresować.

Samo spotkanie przebiegnie w bardzo miłej atmosferze, z tym, że osobą która przejmie pałeczkę będzie M. On będzie narzucał tempo i tematy do rozmowy i to mogą być tematy głównie dotyczące spraw przyziemnych niż jakichś emocji lub coś w tym stylu. Poza tym żadnych problemów nie zauważyłam.

Powodzenia.

Dziękuję Ci raz jeszcze. Z Ta wróżba też już widzę, że masz dużo racji 😁 bo on tak właśnie lubi 😁 oczywiście zweryfikuje :)

• Lubię! 1

Proszę o sprawdzenie, co z moim małżeństwem. Ostatnio miał miejsce poważny konflikt, ciemno to widzę, a podobno małżonek jest moją druga połówką, jak dwie tarocistki się wypowiedziały. Moja połówka, a idzie to jak po grudzie. Proszę sprawdź, czy widzisz rozpad i nowe życie dla mnie. Dziękuję :-) Imię i data na priv

• Lubię! 1
20 godzin temu, Amandaa napisał:

Witaj Egerio! :)

Czy uda mi się w przyszłym roku kupić mieszkanie? Marzę o przeprowadzce ale na chwilę obecną to jeszcze nie jest możliwe, choć odkładam regularnie na swój "start" , ciekawa jestem czy w przyszłym roku moje plany wyjdą z szafy i uda mi się zakupić wymarzone mieszkanie :) 

@Amandaa

karty pokazały, że w przyszłym roku jeszcze Twoje plany się nie zrealizują, być może dlatego, że możesz mieć problemy ze znalezieniem tego właściwego miejsca dla siebie. Pokazały mi się też jakieś zmiany związane z finansami (coś z pracą), które mogą mieć na to wpływ. Bardziej realnym terminem są 3 lata i wtedy mieszkanie znajdziesz szczęśliwym zbiegiem okoliczności po okazyjnej cenie. 

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

<karty>

15 godzin temu, Gaja napisał:

Proszę o sprawdzenie, co z moim małżeństwem. Ostatnio miał miejsce poważny konflikt, ciemno to widzę, a podobno małżonek jest moją druga połówką, jak dwie tarocistki się wypowiedziały. Moja połówka, a idzie to jak po grudzie. Proszę sprawdź, czy widzisz rozpad i nowe życie dla mnie. Dziękuję :-) Imię i data na priv

@Gaja

karty pokazały mi, że dojdzie do rozpadu Waszego małżeństwa. Bardzo możliwe, że to Ty będziesz inicjatorką i podejmiesz decyzję w tej sprawie. Ogólnie karty mi pokazały Ciebie jako silniejszą i bardziej dominującą stronę w Waszym małżeństwie, jednak cała sytuacja jest dla Ciebie i Twojej rodziny sporym obciążeniem. To, że jeszcze jesteście razem wypływa bardziej od Twojej strony niż Twojego męża.

Natomiast co do nowego życia. Karty pokazały mi, że bardzo dobrze odnajdziesz się w nowej sytuacji, nawet chyba będzie Ci lepiej finansowo, a na pewno podniesie się Twoja wiara w siebie i status. Ogólnie los odmieni się na lepsze.

Pozdrawam.

• Lubię! 1

<karty>

Egerio

Dostalam prace bardzo jestem zadowolona. Chcialam sie dowiedziec czy referencje w koncu przejda I jak bedzie w nowej pracy. 

Pozdrawiam Cie goraco

• Lubię! 1
47 minut temu, bezona napisał:

Egerio

Dostalam prace bardzo jestem zadowolona. Chcialam sie dowiedziec czy referencje w koncu przejda I jak bedzie w nowej pracy. 

Pozdrawiam Cie goraco

@bezona

z tymi referencjami to jest tak, jakby one gdzieś utknęły i dlatego wszystko jest nie takie jak być powinno. Dobrze byłoby gdybyś zainterweniowała w tej sprawie, a nawet poproś o pomoc kogoś kto się tym zajmuje.

Z samą pracą nie jest źle. O ile karty pokazały mi, że będziesz w niej spełniona o tyle przestrzegły abyś bardzo ostrożnie podchodziła do spraw finansowych. To może chodzić o Twoje finanse lub o pieniądze Tobie powierzone - uważaj na to, bo możesz być stratna.

Powodzenia.

• Lubię! 1

<karty>

Witaj chciałam prosić o wróżbę mam 2 pytania. 1/. Jak potoczy się moje życie uczuciowe. Czy poznam kogoś z kim będę na dłużej i kiedy?                                       2/  Mieszkam z córką i wnuczka. Mamy słaby kontakt ze sobą, czy one się kiedy wyprowadza ode mnie? Czy to raczej mnie czeka wyprowadzka z tego mieszkania Ania 15.03.1959 pozdrawiam

• Lubię! 1
5 godzin temu, Egeria napisał:

@Amandaa

karty pokazały, że w przyszłym roku jeszcze Twoje plany się nie zrealizują, być może dlatego, że możesz mieć problemy ze znalezieniem tego właściwego miejsca dla siebie. Pokazały mi się też jakieś zmiany związane z finansami (coś z pracą), które mogą mieć na to wpływ. Bardziej realnym terminem są 3 lata i wtedy mieszkanie znajdziesz szczęśliwym zbiegiem okoliczności po okazyjnej cenie. 

Powodzenia.

Bardzo Ci dziękuję! Oczywiście miałam nadzieję, że stanie się to wcześniej, ale cóż trzeba poczekać :) . W sumie to nie jest taki odległy czas... Zobaczymy jak to będzie w przyszłym roku, będę się odzywać.

Pozdrawiam.

Ps. Myśle, że to może być problem z finansami bardziej. Choć mam nadzieję, że tak nie będzie :(

• Lubię! 1
1 godzinę temu, Ann0 napisał:

Egerio napiszesz mi jeszcze tylko czemu on tak się odemnie oddala? Jego data to 1.10.1987

@Ann0

Sądzę, że to odległość Was tak podzieliła i oddaliła od siebie. Z tego co się pokazało wynika, że on chce zacząć nowe życie, jest przed nim jakiś nowy etap i być może też czeka Was podjęcie ostatecznej decyzji co do przyszłości Waszej znajomości. Wszystkie zmiany leżą przede wszystkim po jego stronie, on będzie tym, który podejmie decyzje.

• Dziękuję! 1

<karty>

20 minut temu, Egeria napisał:

@Ann0

Sądzę, że to odległość Was tak podzieliła i oddaliła od siebie. Z tego co się pokazało wynika, że on chce zacząć nowe życie, jest przed nim jakiś nowy etap i być może też czeka Was podjęcie ostatecznej decyzji co do przyszłości Waszej znajomości. Wszystkie zmiany leżą przede wszystkim po jego stronie, on będzie tym, który podejmie decyzje.

Ok. Dziękuję Ci bardzo raz jeszcze ;)

2 godziny temu, AGA napisał:

Witaj chciałam prosić o wróżbę mam 2 pytania. 1/. Jak potoczy się moje życie uczuciowe. Czy poznam kogoś z kim będę na dłużej i kiedy?                                       2/  Mieszkam z córką i wnuczka. Mamy słaby kontakt ze sobą, czy one się kiedy wyprowadza ode mnie? Czy to raczej mnie czeka wyprowadzka z tego mieszkania Ania 15.03.1959 pozdrawiam

@AGA

na dobrą sprawę wszystkie trzy odpowiedzi są połączone.

Masz naprawdę dużą szansę poznać dobrego, uczciwego mężczyznę, z którym będziesz szczęśliwa, jednak najpierw musisz uporządkować swoje sprawy materialno - bytowe. Kiedy to nastąpi, to już zależy od Ciebie. Tutaj wchodzi w Twoje życie sprawa córki i wnuczki. Karty określiły Cię jako kogoś w rodzaju matki-Polki, która przygarnia każdego do swojej piersi i daje się wykorzystywać. I to dosłownie - jesteś w stanie poświęcić wszystko dla rodziny, ale najwyraźniej masz już chyba tego powyżej dziurek w nosie. Dopóki nie odseparujesz się od nich to Twoje życie się nie zmieni. Jest spora szansa na to, że córka z wnuczką wyprowadzą się z mieszkania, ale obawiam się, że będzie Cię to kosztowało sporą awanturę i porządne tupnięcie nogą. Jednym słowem musisz postawić sprawę na ostrzu noża i trwać wytrwale w swoim przekonaniu. Tylko wtedy osiągniesz to co zamierzasz.

Natomiast jeśli rozważasz wyprowadzkę - tutaj karty pokazały, że przyniesie Ci to ulgę, jednak będzie Cię to kosztowało przez długi czas sporo nerwów i wyrzeczeń, bo tak naprawdę nie będziesz wiedziała gdzie i na kogo trafisz.

Decyzja należy do Ciebie. Powodzenia.

• Dziękuję! 1

<karty>

8 minut temu, Egeria napisał:

@AGA

na dobrą sprawę wszystkie trzy odpowiedzi są połączone.

Masz naprawdę dużą szansę poznać dobrego, uczciwego mężczyznę, z którym będziesz szczęśliwa, jednak najpierw musisz uporządkować swoje sprawy materialno - bytowe. Kiedy to nastąpi, to już zależy od Ciebie. Tutaj wchodzi w Twoje życie sprawa córki i wnuczki. Karty określiły Cię jako kogoś w rodzaju matki-Polki, która przygarnia każdego do swojej piersi i daje się wykorzystywać. I to dosłownie - jesteś w stanie poświęcić wszystko dla rodziny, ale najwyraźniej masz już chyba tego powyżej dziurek w nosie. Dopóki nie odseparujesz się od nich to Twoje życie się nie zmieni. Jest spora szansa na to, że córka z wnuczką wyprowadzą się z mieszkania, ale obawiam się, że będzie Cię to kosztowało sporą awanturę i porządne tupnięcie nogą. Jednym słowem musisz postawić sprawę na ostrzu noża i trwać wytrwale w swoim przekonaniu. Tylko wtedy osiągniesz to co zamierzasz.

Natomiast jeśli rozważasz wyprowadzkę - tutaj karty pokazały, że przyniesie Ci to ulgę, jednak będzie Cię to kosztowało przez długi czas sporo nerwów i wyrzeczeń, bo tak naprawdę nie będziesz wiedziała gdzie i na kogo trafisz.

Decyzja należy do Ciebie. Powodzenia.

Dziękuję bardzo. Wszystko się zgadza. A powiesz mi kiedy one mniej więcej mogą się wyprowadzić? Odnośnie mojej wyprowadzki to są moje plany ale dopiero gdy zwolni się mieszkanie które obecnie zajmuje były mąż i wtedy bym mieszkała sama. Bym prosiła Cię  żebyś zerkla czy ten mężczyzna będzie z mojego miasta czy z odległości? 

• Lubię! 1
38 minut temu, AGA napisał:

Dziękuję bardzo. Wszystko się zgadza. A powiesz mi kiedy one mniej więcej mogą się wyprowadzić? Odnośnie mojej wyprowadzki to są moje plany ale dopiero gdy zwolni się mieszkanie które obecnie zajmuje były mąż i wtedy bym mieszkała sama. Bym prosiła Cię  żebyś zerkla czy ten mężczyzna będzie z mojego miasta czy z odległości? 

czasu w kartach nie można być pewnym na 100%, ale jeśli podejmiesz działania, to Twoja córka z wnuczką mogą się w przeciągu najbliższych 6 miesięcy wyprowadzić.

Natomiast pan, którego masz szansę poznać, będzie osobą z Twojego miasta, z tym, że bardzo możliwe iż dopiero do niego się przeprowadził lub niebawem to zrobi. 

• Dziękuję! 1

<karty>

Witaj.A czy mogłabym prosić karty na pytanie"czy napisać pewną pracę?".Czy może odpuścić to całkiem,bo nie mam na to sił psychicznych i nie wiem czy jest w ogóle sens tą pracę pisać.

• Lubię! 1
57 minut temu, Szamanka napisał:

Witaj.A czy mogłabym prosić karty na pytanie"czy napisać pewną pracę?".Czy może odpuścić to całkiem,bo nie mam na to sił psychicznych i nie wiem czy jest w ogóle sens tą pracę pisać.

@Szamanka

faktycznie karty mi tu pokazują, że Ci to jakoś nie za bardzo chce się pisać...

Powiem tak - wg kart wyszło, że jeśli ją napiszesz to będzie dobrze, a jak nie napiszesz to wyjdzie na to, że nie wykorzystałaś  swojego potencjału, który w Tobie drzemie. Sądzę, że jak już się za nią zabierzesz to nabierzesz tempa i ją skończysz z dobrym rezultatem. Musisz tylko się przemóc.

• Dziękuję! 1

<karty>

@Ann0

A dała byś mi radę jeszcze napisać co on o mnie myśli. Będę Ci naprawdę wdzięczna ;)

• Lubię! 1

czasu w kartach nie można być pewnym na 100%, ale jeśli podejmiesz działania, to Twoja córka z wnuczką mogą się w przeciągu najbliższych 6 miesięcy wyprowadzić.

Natomiast pan, którego masz szansę poznać, będzie osobą z Twojego miasta, z tym, że bardzo możliwe iż dopiero do niego się przeprowadził lub niebawem to zrobi. 

Dziękuję wrócę z weryfikacja jak coś się zadzieje, pozdrawiam

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...