Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Egeria
 Share

Polecane posty

Dnia 12.09.2021 o 12:54, Egeria napisał:

Hej @jiggly,

wprawdzie Twojej pw nie dostałam, ale jakoś sobie poradziłam ;).

Jeśli chodzi o pytanie dotyczące tego kiedy masz się zacząć starać o dziecko, to karty nie podały konkretnej daty. Raczej czas, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy i jest to pierwszy Nów Księżyca w zimie. Tutaj wyjaśnię, że w tym roku, a w zasadzie to już będzie przyszły rok przypada on na 2-go stycznia 2022. Swoje starania powinnaś kontynuować przez co najmniej 10 tygodni. Dodam może jeszcze, że niektórzy mianem Nowiu określają dni przed i po kulminacji, więc jeśli zaczniesz starania 1 lub 3 stycznia to to też się do tego czasu zalicza...

Twoje pytanie dotyczące ciąży i porodu mogę skwitować w jednym zdaniu. Wszystko przebiegnie pomyślnie i bezproblemowo, z tym, że (jak każda kobieta w takiej sytuacji) możesz się spodziewać skoków ciśnienia, więc na to zwracaj uwagę. Dzidziuś z pewnością urodzi się zdrowy i nic mu nie będzie dolegać.

Pozdrawiam i powodzenia.

Droga Egerio :)

Wracam z weryfikacja. Wczoraj potwierdziło się, że jestem w ciąży, czyli biorąc pod uwagę, że sugerowałaś początek stycznia trafiłaś prawie co do dnia <brawo>!

Dziękuję Ci za wszystkie wróżby i wsparcie w tym trudnym dla mnie roku. Pamiętam jak w pierwszej wróżbie około roku temu napisałaś, że będzie ciężko ale później wszystko się pięknie ułoży. I rzeczywiście ten rok był trudny, ale teraz wszystko zmierza ku dobremu. Bardzo dużo Twoich wróżb się sprawdziło.  Teraz proszę tylko  o dużo pozytywnej energii, aby  wszystko ze mną i maluszkiem było dobrze ♥️!

Ja samamocno wierzę, że tak będzie 🙂!

Od dzisiaj myślimy tylko pozytywnie 😀!

Dnia 12.11.2021 o 11:17, Egeria napisał:

Hej @Harper,

Twoje rozterki co do pomysłu na siebie wcale nie są mi obce, więc rozumiem Cię doskonale...

Natomiast jeśli chodzi o pytania - nie sądzę, abyś polubiła swoją obecną pracę, wręcz przeciwnie uważam, że będziesz się czuła w niej stłamszona i raczej będzie to przypominało dwa kroki do przodu jeden do tyłu. Dlatego też karty radzą Ci abyś rozglądała się za nową pracą i tutaj karty sugerowały wręcz wyjazd za granicę. Pozwoli Ci to na ustalenie priorytetów, a być może odnalezienie pomysłu na siebie, albo na znalezienie nowej pasji. W każdym razie jeśli nie zagranica to poszukaj pracy poza miastem w którym obecnie mieszkasz.

Pozdrawiam.

Cześć Egerio,

wracam z weryfikacją. 

Jeżeli chodzi o pracę to pracuję tam gdzie pracowałam. Rozglądam się za czymś nowym, ale też nie chce zmieniać tylko dla samej zmiany. Cały czas zastanawiam się, w jakiej pracy będę się dobrze czuć i jaka praca przyniesie mi satysfakcję.

Tak jak napisałaś w obecnej pracy robię dwa kroki do przodu jeden do tyłu. Gdy poradzę sobie z jakimś problemem, który trwa dłuższy czas, mam chwilę spokoju i pojawia się znowu kolejna kłoda. Staram się podchodzić ze spokojem i mam nadzieję, ze w końcu odnajdę zajęcie, w którym będę się spełniać.

Szczęśliwego NR 2022! <słońce><gwiazda><party><szampan>

Dnia 2.09.2021 o 17:56, Egeria napisał:

Hej @Harper,

przykro mi, że jednak nic nie wychodzi Ci z tych poszukiwań. Obawiam się, że tym razem raczej nie będzie lepiej. Ogólnie karty wskazują na cykliczność działań w Twoim otoczeniu. Poznajesz kogoś kto zaczyna być dla Ciebie interesujący, ale po jakimś czasie okazuje się, że to nie to czego oczekujesz. Sytuacja na najbliższe 3 miesiące niestety rysuje się podobnie. Będziesz przebywała w gronie ludzi, wśród których będziesz czuła się dobrze, ale nie poznasz nikogo interesującego. Jeśli chodzi o możliwości poznania kogoś za pomocą portalu to karty kompletnie milczały - wszystko będzie odbywało się w realu. 

Dopiero w listopadzie pokazała mi się w pobliżu Ciebie osoba co do której poczujesz przypływ gorących emocji, ale też może Cię ona przyprawić o sporo stresu. Mimo tego może ona sprawić, że w końcu przekroczysz jakąś granicę i dzięki temu przywołasz miłe wspomnienia z przeszłości.

Ogólnie Ty, jako osoba, pokazujesz mi się jako ktoś w sytuacjach układów trójkowych (trójkątach) lub ich wielokrotności czyli szóstek i dziewiątek. Nie znam się na numerologii, ale tym razem dość mocno zwróciłam na to uwagę.

Przykro mi, że nie podałam żadnych konkretów, ale karty były dość mocno statyczne i wręcz zachowawcze. Powiedziałabym, że nawet odwlekały wszystko w czasie.

Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia w poszukiwaniach <czerwone>.

Droga Egerio,

znowu się Twoja wróżba sprawdziła. W okolicach października poznałam przez internet faceta z którym bardzo dobrze mi się pisało. Nie zdążyliśmy się spotkać, znajomość po prostu się zakończyła z dnia na dzień, bez pożegnania. Mimo tego, że na początku mieliśmy wspólne tematy, to jednak z czasem okazało się, że mamy inne potrzeby. Na swoim profilu randkowym mam zaznaczone czego szukam i na czym mi zależy. On jednak szukał przygody i raczej spotykania się bez zobowiązań. 

Druga cześć Twojej wróżby też się spełniła, pod koniec listopada, na początku grudnia odżyły uczucia do mojego przyjaciela, z którym kiedyś coś mnie łączyło. 

Facet ma rodzinę, więc dobrze karty pokazały mnie w "trójkącie". Ogólnie sytuacja była dla mnie stresująca i zakończyłam znajomość.

Czy mogłabym prosić o spojrzenie w karty - co mnie czeka w pierwszym kwartale 2022?  Czy coś przydarzy się dobrego, a może powinnam na coś uważać?

Pozdrawiam <kwiatek> 

Dnia 11.12.2021 o 22:39, vil_lemo napisał:

Witaj Egerio :)

Sprawę opisałam w wiadomości prywatnej. Pytania:

Czy poradzę sobie w ewentualnej nowej roli?

Czy pogodzę to z innymi obowiązkami?

Pozdrawiam

Chciałabym anulować to pytanie. Przez ten czas wyszło, że podjęłam się tej roli. Na ten czas zostawmy to tak jak jest :)

Wracam za to do Ciebie z weryfikacjami.

Jakiś rok temu pytałam o byłego, czy da sobie już spokój ze swoimi gierkami. Pisałaś, że to może potrwać jakiś rok, czy nawet półtora, zanim odpuści. I tak, miałaś rację. Przez jakiś czas miało to jeszcze miejsce ale teraz przez ostatnie miesiące nie zauważyłam już niczego takiego. Co prawda przez ten czas nie widziałam się z nim na żywo, także nikt z moich bliskich, więc nawet nie wiem co w takim przypadku by było. Jednak jeśli chodzi o wróżbę sprawdziło się, a czasowo, właśnie w takim przedziale jaki podałaś.

Druga wróżba dotyczyła mojej znajomej.  Było jakieś światełko ale moja druga znajoma w gorącej wodzie kąpana i zamiast spokojnie z nią pogadać  tak jak planowałyśmy, to jakoś przed tym sama  jej to bezsensu wygarnęła i to z żadnych efektem - ani dobrym, ani złym. Także rozmowy już kolejnej nie było. Ostatecznie jest tak jak pisałaś. Niby ok ale to całkowicie inna relacja. To wstępnie, bo pisałaś jeszcze że powinno się to rozjaśnić na przełomie roku, więc zobaczymy czy coś jeszcze się zmieni lub wydarzy.

Dziękuję Ci jeszcze raz za ten czas i rady <dziękuję>

Witaj, 

Przede wszystkim chciałabym Ci życzyć Szczęśliwego Nowego 2022 roku :) Chciałabym poprosić o wróżbę. Sprawa wyglada następująco. Mojego męża rodzina czeka na otrzymanie obywatelstwa Emiradzkiego. No czekają już chyba  20lat.. bardzo długo...w każdy, bądź razie ich dokumenty „podobno” sa  na ostatnim zakręcie i czekają na podpis kogoś dzięki którym te nowe obywatelstwo będzie im przyznane. Chciałabym poprosić o wgląd do kart czy w 2022 dostaną nowe emiradzkie obywatelstwo. 

Dane wysle zaraz na priv. Serdecznie dziękuje i gorąco pozdrawiam, 

Dnia 19.08.2021 o 09:28, Egeria napisał:

Hej @soleila007,

karty pokazały, że nastąpi zmiana kierowniczki. Jeśli chodzi o czas to powinno coś się zadziać już we wrześniu, ale nie później niż przed nastaniem zimy.

Pozdrawiam.

2021 się skoczył i wracam z weryfikacja. Była sprawa w HR kierowniczce przedstawione zarzuty z większości się wytłumaczyła. Ogólnie przełożona bardzo jej broni. Sytuacja nadal jest zła i nie doszło do zmiany kierownika ☹️

Dnia 23.09.2021 o 13:37, Egeria napisał:

Hej @Deszczowachmura,

z kart wynika, że dostaniesz tę pracę. Jako rada - postaraj się nie stresować na tej rozmowie i przedstaw swój punkt widzenia na dalszą współpracę.

Powodzenia.

Witam, przepraszam ze dopiero teraz ale byłam podłamana i w sumie dalej jestem . Wtedy w pt zakończyli współpracę , potem jednak zaproponowali dodatkowy miesiąc . 

pozdrawiam 

i dziękuje jeszcze raz . 

• 2 weeks later...

Witaj Egerio,

chciałam zapytać o sytuację w pracy w ostatnich dniach , czy jakaś kobieta w pracy próbowała załamać mój autorytet w jakikolwiek sposób do szefowej, czy może tylko mi się tak wydaje. Dane wyślę na pw.

Pozdrawiam

W dniu 26.12.2021 o 02:52, Skyreves napisał:

Witaj @Egeria detale co do wróżby zawarłem w prywatnej wiadomości.

Czy rozbieżność naszych wyznań będzie problemem w potencjalnym związku między nią a mną?

Jak zareaguje jej środowisko i rodzice na to jeśli bylibyśmy razem i oni by się o tym dowiedzieli?

Kwestia nieważna, proszę nie wróżyć.

Share

• Utwórz nowe...