Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Egeria
 Share

Polecane posty

Witaj, 

Przede wszystkim chciałabym Ci życzyć Szczęśliwego Nowego 2022 roku :) Chciałabym poprosić o wróżbę. Sprawa wyglada następująco. Mojego męża rodzina czeka na otrzymanie obywatelstwa Emiradzkiego. No czekają już chyba  20lat.. bardzo długo...w każdy, bądź razie ich dokumenty „podobno” sa  na ostatnim zakręcie i czekają na podpis kogoś dzięki którym te nowe obywatelstwo będzie im przyznane. Chciałabym poprosić o wgląd do kart czy w 2022 dostaną nowe emiradzkie obywatelstwo. 

Dane wysle zaraz na priv. Serdecznie dziękuje i gorąco pozdrawiam, 

Dnia 19.08.2021 o 09:28, Egeria napisał:

Hej @soleila007,

karty pokazały, że nastąpi zmiana kierowniczki. Jeśli chodzi o czas to powinno coś się zadziać już we wrześniu, ale nie później niż przed nastaniem zimy.

Pozdrawiam.

2021 się skoczył i wracam z weryfikacja. Była sprawa w HR kierowniczce przedstawione zarzuty z większości się wytłumaczyła. Ogólnie przełożona bardzo jej broni. Sytuacja nadal jest zła i nie doszło do zmiany kierownika ☹️

• Lubię! 1

Dnia 23.09.2021 o 13:37, Egeria napisał:

Hej @Deszczowachmura,

z kart wynika, że dostaniesz tę pracę. Jako rada - postaraj się nie stresować na tej rozmowie i przedstaw swój punkt widzenia na dalszą współpracę.

Powodzenia.

Witam, przepraszam ze dopiero teraz ale byłam podłamana i w sumie dalej jestem . Wtedy w pt zakończyli współpracę , potem jednak zaproponowali dodatkowy miesiąc . 

pozdrawiam 

i dziękuje jeszcze raz . 

• Lubię! 1

• 2 weeks later...

Witaj Egerio,

chciałam zapytać o sytuację w pracy w ostatnich dniach , czy jakaś kobieta w pracy próbowała załamać mój autorytet w jakikolwiek sposób do szefowej, czy może tylko mi się tak wydaje. Dane wyślę na pw.

Pozdrawiam

W dniu 26.12.2021 o 02:52, Skyreves napisał:

Witaj @Egeria detale co do wróżby zawarłem w prywatnej wiadomości.

Czy rozbieżność naszych wyznań będzie problemem w potencjalnym związku między nią a mną?

Jak zareaguje jej środowisko i rodzice na to jeśli bylibyśmy razem i oni by się o tym dowiedzieli?

Kwestia nieważna, proszę nie wróżyć.

Dnia 17.11.2020 o 11:47, Egeria napisał:

Hej @białadama,

cały rozkład podzieliłam na kwartały, żebyś w razie potrzeby mogła łatwiej odnaleźć potrzebne informacje.

I kwartał - w Twojej pracy nie powinno się nic zmienić ani na lepsze, ani na gorsze. Powiedziałabym, że te miesiące upłyną pod auspicjami zastoju a nawet nudy. Finansowo też nie będzie większych wydatków i - niestety - dopływów gotówki. W okolicach lutego może nastąpić jakiś ruch (może wyjazd służbowy?), ale ostatecznie nie będzie on miał większego wpływu na wydarzenia i wszystko potoczy się starym torem. 

RADA - jeśli to możliwe to postaraj się ten czas wykorzystać na przebywanie w gronie rodzinnym, bo to odciąży Cię emocjonalnie od sytuacji jaką masz w pracy.

OSTRZEŻENIE - mogą narosnąć napięcia w pracy, doprowadzające wręcz na skraj mobbingu, nastaw się też na niewdzięczność zwierzchników lub współpracowników.

Jesteś silną osobą, więc postaw na samodyscyplinę i uzbrój się w cierpliwość.

II kwartał - pojawi się szansa na działania w kwestii poprawy sytuacji materialnej. Będzie to dobry czas na poszukiwania nowej pracy, bo może pojawić się osoba prowadząca własny biznes, która będzie miała w tej kwestii wiele do zaoferowania. W tym kwartale musisz uważać na pogłębienie rywalizacji i napięć wśród współpracowników, która z czasem może doprowadzić do niezdrowego konfliktu i obrażania innych.

RADA - słuchaj swojej intuicji i rozważ swoje potrzeby. W razie konieczności nie bój się pytać o radę kogoś mądrzejszego od siebie.

OSTRZEŻENIE - nie rób niczego pochopnie, bo wyłączenie swojego rozsądku przyniesie więcej szkód niż korzyści, w tym niepotrzebne zwiększenie wydatków.

Cokolwiek złego zadzieje się w pracy lub w finansach, będziesz na zwycięskiej pozycji o ile połączysz intuicję z rozsądkiem a nie z emocjami.

III kwartał - poprawa sytuacji finansowej być może związana ze zmianą pracy. W związku z tym pojawią się wobec Twojej osoby większe oczekiwania i stawiane Ci będą większe wymagania, jednak powinno to zostać zrekompensowane finansowo. W okolicach sierpnia pokazał się jakiś ubytek pieniędzy jednak może on być związany z zaspokajaniem własnych potrzeb.

RADA - wykorzystaj swoją wiedzę do poprawy lub budowania relacji ze współpracownikami, bo to pomoże Ci w przyszłości na osiągnięcie zamierzonego celu.

OSTRZEŻENIE - możesz zostać zmuszona do walki o pozycję w pracy. Uważaj na kombinatorstwo lub oszustwa. Nie daj się finansowo wykorzystywać i sama nie bądź rozrzutna.

Przygotuj się na polemikę ponieważ mogą być naciski na zmianę poglądów lub zapatrywań na Twój sposób pracy, jednak w ostateczności Twoja fachowość zostanie doceniona.

IV kwartał - pierwsza połowa kwartału pokazała mi się pod silnym wpływem załatwiania jakichś spraw urzędniczo-prawnych. Na szczęście dzięki kompetentnemu urzędnikowi powinny one przebiegać sprawnie i bez problemów. W drugiej połowie możesz zostać poproszona o wykonywanie dodatkowej pracy lub też sama podejmiesz decyzję o dodatkowym etacie. Może się to wiązać ze zmianą siedziby lub pracą na inną zmianę z innym zespołem, który powinien Ci być życzliwy. Finansowo kwartał raczej pomyślny, ale bez super ekstra dochodów. Mocny nacisk na dodatkową pracę, dodatkowe źródło zarobkowania.

RADA - zwróć uwagę jak gospodarzysz swoimi pieniędzmi, by nie dać się wciągnąć w wydatki na coś, czego tak naprawdę nie potrzebujesz. Pomyśl nad dodatkowym źródłem dochodów, aby nie utracić płynności finansowej.

OSTRZEŻENIE - uważaj na błędną ocenę sytuacji, bo to spowoduje podjęcie mylnej decyzji. Uważaj na transakcje przez internet i zanim coś kupisz zastanów się nad tym dokładnie.

Większe pieniądze przyjdą, ale nie tak od razu. Na chwilę obecną wszystko tkwi w impasie, chociaż możesz zostać nakłoniona do zwiększenia wysiłków w osiągnięciu celu.

Powodzenia i oby spełniły się tylko te dobre rzeczy.

Cześć Egerio,

po dluzszej przerwie od portalu powracam z weryfikacjami krotkimi:

1 kwartal - jak pamietam to wlasnie byla nuda, nic ciekawego, raczej nie bylo wyjazdu.wiadomo pandemia i te sprawy

chyba bardziej pamietam tamten okres, że zaczeły się konczyc jakies znajomosci/przyjaznie nagle, takie porzadki sie same zrobily od namolnych ludzi.

2 kwartal tutaj jak pamietam, moze nie chodzilo o prace, ale te poprawy sytuacji finansowych dotyczyly spraw spadkowych- pamietam ze ruszalam z proba sprzedazy ziemii oraz tez czekalam na czesc spadku po mamie.

mysle ze byla tez ta ruywalizacja wsrod pracownikow-ona jest jeszcze do teraz. szczegolnie jedne kolega z pracy z zespolu byl upierdliwy i klotliwy.

a tez pamietam, że mialam dosc nieoczekiwane wydatki, ciagle mi sie cos psulo. a to telefon nowy, a to rower, a to rzeczyw mieszkaniu wszystko na raz, takze duzo pieniedzy poszlo.

3 kwartal, zdaje mi sie ze wtedy szef mi zaproponowal podwyzke w pracy, ktora otrzymalam pozniej od pazdziernika. ale wlasnie podwyzka=wieksze wymagania

4 kwartal- tu zalatwianie dalsze sprzedazy ziemii, jeszcze jest tez w toku. ale dosc sprawnie idzie. a tez mialam wydatki i rozgladalam sie ciagle za kazda mozliwoscia dorobienia sobie. tez niektore rzeczy kupione przez internet okazaly sie nie funkcjonowac jak nalezy, musialam reklamowac. 

Rok ogolnie finansowo dosc dobry, stabilny choc bez super dochodow dodatkowych

Pozdrawiam

• Lubię! 1

Dnia 17.01.2021 o 13:44, Egeria napisał:

Hej @białadama,

ciężkie pytania <haha2>, ale postaram się jak mogę.

Jak wiesz czas trudno określić, bo czasem wróżba sprawdza się grubo przed lub po czasie, ale karty określiły "Twój" czas na mniej więcej 2 miesiące czyli przełom lutego i marca. Oczywiście nie ma się co trzymać sztywnego terminu to tylko jest czas umowny, więc bardziej określiłabym go jako wiosnę. Jednak tutaj wyraźnie zaznaczyło się, że to czy spotkasz takiego pana może być uzależnione od jakiejś podróży lub podążenia za własnymi marzeniami tudzież powołaniem. Czyli jeśli odnajdziesz w sobie pragnienie rozwijania jakiegoś swojego hobby lub pasji, a będzie ono uzależnione od wyjazdów lub ogólnie przemieszczania się to podążaj za głosem serca i wyjedź.

Wygląd i charakter - spotkasz pana, który będzie w Twoim wieku lub do niego zbliżonym (różnica 2 do 4 lat w obie strony), szatyn z możliwymi jaśniejszymi refleksami, z wyglądu misiowaty, ale nie otyły. Na pierwszy rzut oka może być powolny, ale wszystko co będzie robił to będzie działanie z rozmysłem, gdyż będzie to człowiek posiadający pewnego rodzaju autorytet i pewność siebie co może Cię na początku onieśmielać. Uparty w przekonaniach i dążeniach do osiągnięcia celu, a jednocześnie pełny charyzmy, słowny i rzetelny. I znowu pokazały mi się podróże lub przemieszczanie się.

Co do znalezienia przyjaciół - tutaj jest trochę gorzej, bo karty pokazały mi, że w pewien sposób jesteś zablokowana. Być może musisz troszkę bardziej optymistycznie podejść do zawierania nowych znajomości i trochę bardziej otworzyć się na ludzi.

Łącząc jedno z drugim - nie poznasz znajomych, dopóki nie opuścisz domowych pieleszy, a jak znajdziesz znajomych to i jakiś sympatyczny pan koło Ciebie się pojawi ;).

W każdym razie życzę Ci powodzenia w miłości i przyjaźni - wprawdzie dopiero styczeń, ale wiosna zbliża się wolnymi krokami, więc my również niczym te wiosenne kwiatki zaczniemy na słoneczko wyglądać.

Powodzenia.

A tutaj pamietam, że caly rok nie poznalam tak nikogo , na pewno nie w okreslonym czasie przelom lutego i marca. byc moze dlatego tez że nie bylo tam podrozy.  jakies znajomosci internetowe w drugiej polowie roku 2021 byly ale nie prowadzace do niczego, nawet do spotkania, faceci idioci i tyle. Mysle ze tamten rok to byl bardziej na sprzatanie zlych relacji z życia niż na rozpoczynanie czegos nowego. pozdrawiam

• Lubię! 1

Dnia 13.02.2021 o 19:41, Egeria napisał:

Hej @białadama,

dopiero teraz przeczytałam Twoje pytania i mimo, że obiecałam udzielić Ci odpowiedzi to jednak muszę odmówić. 

Dlaczego?

Nie mogę Ci na nie odpowiedzieć, bo pytania, które zadałaś dotyczą życia prywatnego osób trzecich, a tego robić nie wolno. Co innego gdyby osoby te były z Tobą związane prywatnie lub zawodowo i miały bezpośredni wpływ na Twoje życie osobiste. 

Zarówno ten pan jak i ta młoda para są dorosłymi ludźmi kierującymi się własnymi wyborami, nawet jeśli wg Ciebie postępują nierozsądnie, i dopóki nie poproszą Cię o interwencje w swojej sprawie lub rozwiązanie ich problemów, to pytanie się o to, co dzieje się w ich życiu prywatnym jest po prostu wścibstwem. Być może są wróżki, którym to nie przeszkadza, ale ja do nich nie należę.

Pozdrawiam.

A tu moim zdaniem moje postepowanie bylo wlasciwe, sie okazalo ze dziewczyna robila prowokacje i nie do konca sie zgadzam ze sa to osoby dorosle-raczej dzieciaczki z glupimi wymyslami, zagrazajacy otoczeniu, dziewuszka kierujaca sie w zyciu zazdroscia i zawiscia.. Natomiast szkoda ze nie wiedzialam ze pan o ktorego sie martwilam , ze go chcieli oszukac, sam sie moja osoba bawil ani nie docenial mnie i mial iles d** mlodych poza mna jak sie potem dowiedzialam, facet alkoholik, szkoda ze nie dowiedzialam sie szybciej prawdy- stracilam mnostwo czasu wierzac w dobre intencje.

Para sasiadow w***a sie w moje zycie i zycie innych z tej klatki  i jakos nie uwazala niestety ze jest to wscibskie, wscibsko plotkowali, wscibsko sprawdzali przez otwarte okno balkonowe zawartosc mojego pokoju/szafy, chcieli chyba mnie okrasc w lato., wymyslali rozne historie wokolo, takze niestety podupadlam na zdrowiu, balam sie wychodzic z domu czasem, żeby mi nikt krzywdy nie zrobil. Takze to smutna historia. na razie sie d***e uspokoili ale nigdy nie wiadomo, poza tym pan przeciwstawiony do mnie przez wlasnie tą k***e wscibska zachowuje sie tak jakby chcial mnie pobic itd.  no coz, szkoda że wtedy mi nie odpowiedzialas, nawet nie poruszajac  osob trzecich tylko odnosnie mojej osoby tylko bo o maly wlos, moje zycie moglo sie przez tych d***i zakonczyc i nawet nadal sa zagrozeniem. Nie ma co sie litowac nad dziadostwem ktorzy akurat mieli az za wielki wplyw na moje zycie osobiste.

Pozdrawiam

@białadama zwracaj uwagę na słownictwo. Jest to forum publiczne, poza tym panują tutaj określone zasady. Na razie tylko upomnienie słowne. 

• Lubię! 1

Dnia 8.01.2021 o 13:17, Egeria napisał:

Hej @białadama,

karty pokazały, że dobrym czasem na wystawienie ziemi na sprzedaż będzie przełom czerwca i lipca, wtedy w dość szybkim czasie powinno udać Ci się znaleźć klienta.

To, czy ziemię sprzedaż z zyskiem, będzie zależało głównie od tego jak bardzo zależy Ci na pozyskaniu pieniędzy. Może się trafić kupiec od razu, który jednak będzie cenę negocjował, aby ją maksymalnie obniżyć, a z kolei jeśli poczekasz to uzyskasz za nią taką cenę na jakiej najbardziej Ci zależy. Tutaj raczej zaufaj instynktowi.

Karty zdecydowanie doradzają wynajęcie agencji nieruchomości. O ile dobrze pamiętam prowizja za pośrednictwo nie przekracza 2 lub 3 % (w każdym razie, gdy sprzedawałam swój dom kilka lat temu, to tyle wynosiła). Najlepiej będzie jeśli podzwonisz i popytasz. Raczej nie korzystałabym na Twoim miejscu z pomocy "przyjaciół" i osób, które niby wiedzą, ale tak naprawdę więcej Ci zaszkodzą niż pomogą. Powołaj się na profesjonalną agencję - pamiętaj, że Twój zysk jest ich zyskiem.

Powodzenia.

Cześć, jeszcze cos znalazłam do weryfikacji ;)

to moge potwierdzic, ze jakoś w czerwcu/lipcu udało mi się znaleźć kupca na cześć ziemii, Co prawda nawet od marca zeszłego roku jeden facet chcial kupic tez, ale on kręcil, właśnie zbijał tez z ceny i ostatecznie mu odmówiłam. Agencji nie brałam, ale popatrzylam mniej wiecej na ceny w innych ogloszeniach i ceny rynkowe..

• Lubię! 1

Dnia 25.01.2022 o 14:08, białadama napisał:

@białadama zwracaj uwagę na słownictwo. Jest to forum publiczne, poza tym panują tutaj określone zasady. Na razie tylko upomnienie słowne. 

dlatego w miejscu odpowiednich słow, którymi jedynie da się opisać i zweryfikowac tej pary ludzi, są kropki, pozdrawiam admina... 

@białadama A tu wstawiłem

dowód na "wykropkowanie". Zdjęcie zrobione po Twoim napisaniu, przed moją edycją. Kropki, a konkretnie gwiazdki pojawiły się dopiero po mojej interwencji, we wszystkich obraźliwych zwrotach.  

Poza tym "idiotka" to też obraźliwe określenie, a post niżej tego uzylas. Kropek brak. Więc może warto kontrolować to co się pisze albo chociaż nie wmawiać komuś, że coś jest czarne, skoro jest białe. 

Screenshot_20220202_192344.jpg

Dnia 26.01.2021 o 12:53, Egeria napisał:

Hej @białadama,

z kart wynika, że w tym roku samochodu nie kupisz, jako najlepszy termin pokazał mi się przełom lutego i marca, ale dopiero 2022.

Karty wskazały, że do zakupu nie będziesz potrzebowała nikogo innego, a jak już dokonasz wyboru to tym razem będzie on trafiony i z kart wynika, że samochód tym razem będzie Ci służył przez długie lata.

Powodzenia.

a tutaj faktycznie auta w zeszlym roku nie kupilam, finansowo odkladalam na inne sprawy, ale nie bylo mi potrzebne tez- praca zdalna-auto niepotrzebne mi bylo tak po śmierci mamy. 

Nie wiem czy w tym roku jednak kupię, bo pandemia się przedłuża, na ten moment nie sądzę.

Dziękuję!

• Lubię! 1

Dnia 3.02.2021 o 16:05, Egeria napisał:

Hej @białadama,

no niestety, ale mogą zmienić do Ciebie swój stosunek i to właśnie ta dziewczyna może być tego przyczyną. Jednak nie sądzę, aby to było ze szkodą dla Ciebie. Ciężko żyje się w niezgodzie z sąsiadami, ale jeśli nie są oni Ci niezbędni do życia, to nie sądzę, żebyś miała tego żałować. Wbrew tej nieciekawej informacji, karty pokazały, że wyjdzie Ci to na dobre. Powinnaś wiedzieć, że skoro do tej pory żyło Wam się dobrze w zgodzie, a oni dadzą wiarę plotkom zamiast zapytać się Ciebie jak jest naprawdę, to raczej nie są dobrymi sąsiadami.

Pozdrawiam.

a tutaj mialas rację

sasiedzi inni w domu zmienili stosunek do mnie-chyba nie wszyscy (o dziwo nigdy nim nic nie zrobilam ani nic zlego na nich nie mowilam a czulam caly czas negatywna energię, niestety) tak podslyszalam ze wlasnie ta dziewczyna mloda kasiulenka z chlopakiem na mnie zle mowili-manipulowali otoczeniem, niestety ja dobra i sprawiedliwa zostalam odebrana całkiem inaczej bo dziewuszka potrafi super slodzic.

Nie wiem czy dobrze to dla mnie wyszlo, ale plus to bylo sie przekonac kto jaki jest, ale stracilam kupe nerwow i podpupadlam na zdrowiu z nerwow i leku ze mi ktos zrobi cos fizycznie.

• Lubię! 1

Dnia 3.02.2021 o 17:48, Egeria napisał:

Hej @białadama,

tak, on w to uwierzy, ale jak to facet pewnie za chwilę sobie odpuści. Sama wiesz jaki z niego dziwak, więc nie sądzę, żeby na długo dawał wiarę we wszystko co ktoś mu mówi.

Sądzę, że raczej nie masz się czego obawiać z jego strony.

Pozdrawiam.

no i chyba ostatnie:

tutaj wyszlo ze facetowi odbilo na koniec i calkowicie relacja sie rozpadla, niestety on uwierzył i byl za ta kasiulenką, nie wyobrazasz sobie jakie zlamane serce mialam, jak mogl byc facet taki zaślepiony, mimo ze miałam do niego uczucie, nawet mi nie uwierzyl ze ona chciala go oszukac, Szkoda gadać, a ja cale serce  mialam dla tego pana sasiada T.  serce i przyjazn. cale noce wyplakalam przez jego potraktowanie mnie.... no duzo by opowiadac

Dziewczyna na pewno jest czarownicą, a na pewno wscibską idiotką, podłą. zawistną zazdrosną. posunac sie moze do wszystkiego bo mi zazdrosci.

pozdrawiam

• Lubię! 1

Egerio, to chyba juz wszystko do weryfikacji.

Dziekuję serdecznie za wszystkie wrozby, za poświęcony czas i życze duzo zdrowia, pomyslnego Roku, <bukiet>

za pare dni opuszczam to forum, jesli bys chciala mi cops na pw napisac to jeszcze powinnam odczytac. chcialam w zeszlym roku zweryfikowac, ale czekalam baaardzo dlugo na odblokowanie konta.

Miłego <przytulas>

• Lubię! 1

Dnia 13.01.2022 o 22:30, Jadwiga napisał:

Witaj Egerio,

chciałam zapytać o sytuację w pracy w ostatnich dniach , czy jakaś kobieta w pracy próbowała załamać mój autorytet w jakikolwiek sposób do szefowej, czy może tylko mi się tak wydaje. Dane wyślę na pw.

Pozdrawiam

Witaj,

rezygnuję z wróżby.

Dnia 6.12.2021 o 14:12, Egeria napisał:

Hej @jiggly,

wbrew pozorom najbliższe 6 miesięcy upłynie Ci całkiem spokojnie i w całkiem dobrej atmosferze - sądzę, że będzie to spowodowane Twoimi planami związanymi z dzieckiem. To myśl o dziecku doda Ci nowych sił do pracy. Pojawią się u Ciebie nowe pomysły co nieznacznie umocni Twoją pozycję w firmie, nieco uspokoi i zrównoważy Twój stan ducha. Wyeksponujesz swoje zalety, które dadzą Ci nowe perspektywy na co najmniej kolejny rok. 

Jeśli chodzi o to jak długo tam będziesz pracować, to karty sugerują co najmniej 3 lata. 

W jakiej atmosferze odejdziesz? Może to nastąpić po podjęciu przez Twoje szefostwo autorytarnej decyzji, która wprowadzi niepewność, chaos i spotęguje kłótnie wśród Twoich kolegów. 

Po urlopie macierzyńskim lepszym wyjściem dla Ciebie będzie powrót mimo wszystko do tej firmy.

Pozdrawiam.

Hej,

wracam z weryfikacją. 

Rzeczywiście odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży zwolniłam tempo i przestałam się tak stresować pracą. Z uwagi na covida i sezon grypowy pracuję zdalnie.

Jeśli chodzi o umocnienie mojej pozycji w firmie - to szczerze tego nie widzę . Została przyjęta na moje miejsce dziewczyna, która pracowała na podobnym stanowisku i myślę, że sobie dobrze poradzi. Odnoszę wrażenie, że już chciałaby wszystko przejąć po mnie. Ma swoje sposoby na prowadzenie mojego stanowiska i wdraża swoje pomysły. Trochę mi smutno, bo czuję się jakby 4 lata mojej ciężkiej pracy ktoś spuścił w toalecie.

Jeśli mam być szczera, to myślę, że po moim urlopie macierzyńskim nie będę miała jednak gdzie wracać, bo ta dziewczyna mi raczej już miejsca nie odda. A zarówno szef jak i ekipa wybierze ją. Mnie jednak nie będzie 1,5 roku i nasze więzy na pewno się rozluźnią. 

• Lubię! 1

Cześć, mam pytanie czy w tym roku poznam faceta do stałego związku?  dane wyślę w wiadomości, pozdrawiam

• Lubię! 1

18 godzin temu, jiggly napisał:

Hej,

wracam z weryfikacją. 

Rzeczywiście odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży zwolniłam tempo i przestałam się tak stresować pracą. Z uwagi na covida i sezon grypowy pracuję zdalnie.

Jeśli chodzi o umocnienie mojej pozycji w firmie - to szczerze tego nie widzę . Została przyjęta na moje miejsce dziewczyna, która pracowała na podobnym stanowisku i myślę, że sobie dobrze poradzi. Odnoszę wrażenie, że już chciałaby wszystko przejąć po mnie. Ma swoje sposoby na prowadzenie mojego stanowiska i wdraża swoje pomysły. Trochę mi smutno, bo czuję się jakby 4 lata mojej ciężkiej pracy ktoś spuścił w toalecie.

Jeśli mam być szczera, to myślę, że po moim urlopie macierzyńskim nie będę miała jednak gdzie wracać, bo ta dziewczyna mi raczej już miejsca nie odda. A zarówno szef jak i ekipa wybierze ją. Mnie jednak nie będzie 1,5 roku i nasze więzy na pewno się rozluźnią. 

Przepraszam, że tam piszę, ale dziewczyno po prostu mi się żal zrobiło widząc post.  nie patrz na wróżby tak jak na wyrok, przez 1,5 roku to może byc tak, że ta druga dziewczyna i tak odejdzie, może ją przesuną a może nie bedzie pozniej jej sie podobac w firmie i bedzie tylko czekać aż przyjdziesz z niecierpliwoscią, a zawsze i tak by musieli komus dać Twoje obowiązki, czy tej czy innej. takze myśle  że nie ma co sie tam na zapas martwic, a co do tego że więzy się rozlużnią - róznie bywa, czasem ludzie wolą osobą z którą się znają, u mnie w pracy dziewczyny przychodza z macierzynskiego i są mile przyjmowane, cieplo, Czesto tez jest tak, że młode mamy mają więcej werwy i lepiej pracują niż te bez dzieci-więc szefostwo im ufa, i nie mysl na zapas źle. Powodzenia :) i wszsytkiego dobrego, również dla przyszłęgo dzidziusia<stokrotka>

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Dnia 1.02.2022 o 17:17, białadama napisał:

dlatego w miejscu odpowiednich słow, którymi jedynie da się opisać i zweryfikowac tej pary ludzi, są kropki, pozdrawiam admina... 

@białadama A tu wstawiłem

dowód na "wykropkowanie". Zdjęcie zrobione po Twoim napisaniu, przed moją edycją. Kropki, a konkretnie gwiazdki pojawiły się dopiero po mojej interwencji, we wszystkich obraźliwych zwrotach.  

Poza tym "idiotka" to też obraźliwe określenie, a post niżej tego uzylas. Kropek brak. Więc może warto kontrolować to co się pisze albo chociaż nie wmawiać komuś, że coś jest czarne, skoro jest białe. 

Screenshot_20220202_192344.jpg

" A tu wstawiłem .."To bardzo dziwne, że jakis facet odpowiada, chyba jednak już tej Ismeny, z którą się tutaj wszyscy zżyli i lubili, nie ma na forum i przejela inna osoba, bez werwy, bez pomyslu na prowadzenie tego forum, ze złą energią. Poza tym nawet nie martwisz się, co się stało z Egerią, czy jest np. chora, czy inne klopoty że juz nie zagląda, Jedna z osob ktore tutaj tyle pomogly np. mi czy innym forumowiczom, strofujesz każdego czlonka tutaj, ale nie doceniasz, że ktos powraca specjalnie by zrobic weryfikacje- a to chyba jest cenne i wartosciowe.... Egeria zna mnie troche i wie, że jestem w porzadku osobą, solidną, miłą,Nie dziwię się, że wszyscy z tego forum juz odeszli prawie, a ja czekalam z 1,5 miesiaca czy dluzej na odblokowanie konta. Ismena dawno by to zrobila.. pozdrawiam

• Lubię! 1

Dnia 1.02.2022 o 17:45, białadama napisał:

no i chyba ostatnie:

tutaj wyszlo ze facetowi odbilo na koniec i calkowicie relacja sie rozpadla, niestety on uwierzył i byl za ta kasiulenką, nie wyobrazasz sobie jakie zlamane serce mialam, jak mogl byc facet taki zaślepiony, mimo ze miałam do niego uczucie, nawet mi nie uwierzyl ze ona chciala go oszukac, Szkoda gadać, a ja cale serce  mialam dla tego pana sasiada T.  serce i przyjazn. cale noce wyplakalam przez jego potraktowanie mnie.... no duzo by opowiadac

Dziewczyna na pewno jest czarownicą, a na pewno wscibską idiotką, podłą. zawistną zazdrosną. posunac sie moze do wszystkiego bo mi zazdrosci.

pozdrawiam

Dnia 1.02.2022 o 17:48, białadama napisał:

Egerio, to chyba juz wszystko do weryfikacji.

Dziekuję serdecznie za wszystkie wrozby, za poświęcony czas i życze duzo zdrowia, pomyslnego Roku, <bukiet>

za pare dni opuszczam to forum, jesli bys chciala mi cops na pw napisac to jeszcze powinnam odczytac. chcialam w zeszlym roku zweryfikowac, ale czekalam baaardzo dlugo na odblokowanie konta.

Miłego <przytulas>

@białadamaTy chyba nie chcesz mi powiedzieć, że odnosisz się w pstach z szacunkiem i kulturą? Epitetami, rzucaj proszę, w swoim realnym życiu, a nie na forum. Chcialabym Cię poinformować, że widzę każdą edytowaną wiadomość przez Ismenę - tak, tą samą co jest od początku - i kulturalna kobieta w miejscu publicznym mięsem tak nie rzuca, a nawet jeśli to dostaje właśnie ostrzeżenia. Jeśli czekałaś długo na odblokowanie konta, to z pewnością był jakiś tego powód, więc nie siej zmieszania, bo nic Ci to nie da. Osobiście niejednokrotnie Cę upominałam o nadużywanie wróżb i jak widać nic sobie z tego nie zrobiłaś. Niezwykle ubolewam, że nie miałam możliwości tu przebywać od dłuższego czasu, ale szczerze podziwiam Ismenę za jej cierpliwość. Zanim kogoś wyzwiesz od idiotek i będziesz oczekiwała szacunku, to proponuję spojrzeć w lustro i poszukać trochę pokory.Jeśli zdecydowałaś się opuścić forum - to jak najbardziej jest to Twoja decyzja, ale trzeba było od razu to uczynić jak pomyślałaś, a nie się rozpisujesz niepotrzebnie. Pozdrawiam i życzę mniej jadu w życiu<psotnik>

• Lubię! 1
  • Polać Mu! 1

W dniu 6.12.2021 o 13:18, Egeria napisał:

Hej @Skyreves,

Jeśli chodzi o to co ona myśli o Tobie to karty pokazały, że czuje z Tobą pełne połączenie duchowe i braterstwo dusz. Pomimo tego jednak sama jest trochę niepewna co do przyszłości, gdyż tutaj problemem może być odległość jaka Was dzieli. Jednak jej postępowanie jest jak najbardziej uczciwe i jeśli nie będzie chciała kontynuować dalej Waszej znajomości to szczerze Ci to oznajmi.

Wasza relacja przez najbliższe 3-4 miesiące nadal będzie utrzymywała via internet i to sprawi, że możesz odczuwać dyskomfort psychiczny. Nic jednak nie będzie stało Ci na przeszkodzie by zaproponować spotkanie osobiste na wiosnę. Sądzę, że dojdzie do niego i będzie to spotkanie bardzo udane, bo jak wspomniałam wyżej ta dziewczyna odznacza się uczciwością, więc nie sądzę, żeby chciała Cię wodzić za nos. Tutaj drobna uwaga - możesz odczuwać z jej strony lekkie zdystansowanie, ale to raczej drobna wada jej osobowości niż chęci oszukania Cię w stosunku do Waszej relacji.

Myślę, że w przyszłości możecie stworzyć dobry związek, a co najmniej szczerą przyjacielską relację.

Powodzenia.

Wracam z weryfikacją. Co do połączenia duchowego, to przez pewien okres tak odczuwała i sama to przyznała gdy zapytałem. Odległość nie jest problemem, ta literalna (kilometry), symboliczna odległość już natomiast jest (roznica wyznań). Faktycznie był dyskomfort z tego powodu, że była/jest to relacja głownie via internet.

Pytania:

1. Co ona czuje do mnie w obecnej sytuacji?

2. Jak mam się zachowywać względem niej, by osiągnąć cel jakim jest wyciągnięcie jej z tej organizacji?

• Lubię! 1

Dzien dobry chcialam zapytac czy mozna prosic o wrozbe prosilam u liv ale momentalnie jej nie ma wiec sprubuje tutaj bo to chodzi o mojego syna. Syn mial w piatek wypadek zlamal 2 jedynki stale w szkole podczas sportu . Lekarz je przykleli ale zlamanie bylo duze , teraz czekamy czy musi miec kanalowe czy nie bo bylo do miazgi zlamanie. Ja bym chcial wiedziec czy uda mu sie bez tego kanalowego leczenia czy jednak to bedzie konieczne ,czy bedzie mu sie to trzymac bo naprawde jest to duza czesc czy bedzie mu to odpadac. Momentalnie daje mu wszystkie miekkie do jedzenia ale ile tak mozna on sam by chcial bulke czy cos zjesc ale narazie nie ma takiej mozliwosci. Czy moze bedzie potrzebowal Koronke albo cos . Prosze o pomoc w zalaczniku zdjecia jak to wygladalo. najgrosza jest ta niepwnosc ze mu to odpadnie w szkole albo cos :( Syn mowi ze ma jakiegos pecha  w przedszkolu sobie jezyk przegryzl jak spadl teraz zab .Natan 7 stycznia 2014

@daria0607 na forum otrzymałaś już bardzo dużo wróżb, m.in. od Liv222n, których do tej pory NIE ZWERYFIKOWAŁAŚ. To nie jest ani miłe, ani kulturalne, tym bardziej, że osoby wróżące poświęcają swój czas, energię, wróżąca na forach za darmo. Ty bierzesz wróżbę, odczytujesz, a nie ma informacji zwrotnych - czy one się sprawdziły, czy też nie. Prześledź swoje wpisy i bardzo proszę odnieść się do już otrzymanych wróżb https://kartylosu.pl/profile/341-daria0607/content/

• Lubię! 1

Witaj, chciałabym zapytać jak potoczy się dalej sprawa mojej kierowniczki(czy cała sytuacja jej się upiecze?) HR dalej działa, z tego co wiem to kierowniczka ma cele  które ma zrealizować. Sandra 08.04.1992 

• Lubię! 1

Dnia 13.02.2022 o 09:17, daria0607 napisał:

Dzien dobry chcialam zapytac czy mozna prosic o wrozbe prosilam u liv ale momentalnie jej nie ma wiec sprubuje tutaj bo to chodzi o mojego syna. Syn mial w piatek wypadek zlamal 2 jedynki stale w szkole podczas sportu . Lekarz je przykleli ale zlamanie bylo duze , teraz czekamy czy musi miec kanalowe czy nie bo bylo do miazgi zlamanie. Ja bym chcial wiedziec czy uda mu sie bez tego kanalowego leczenia czy jednak to bedzie konieczne ,czy bedzie mu sie to trzymac bo naprawde jest to duza czesc czy bedzie mu to odpadac. Momentalnie daje mu wszystkie miekkie do jedzenia ale ile tak mozna on sam by chcial bulke czy cos zjesc ale narazie nie ma takiej mozliwosci. Czy moze bedzie potrzebowal Koronke albo cos . Prosze o pomoc w zalaczniku zdjecia jak to wygladalo. najgrosza jest ta niepwnosc ze mu to odpadnie w szkole albo cos :( Syn mowi ze ma jakiegos pecha  w przedszkolu sobie jezyk przegryzl jak spadl teraz zab .Natan 7 stycznia 2014

@daria0607 na forum otrzymałaś już bardzo dużo wróżb, m.in. od Liv222n, których do tej pory NIE ZWERYFIKOWAŁAŚ. To nie jest ani miłe, ani kulturalne, tym bardziej, że osoby wróżące poświęcają swój czas, energię, wróżąca na forach za darmo. Ty bierzesz wróżbę, odczytujesz, a nie ma informacji zwrotnych - czy one się sprawdziły, czy też nie. Prześledź swoje wpisy i bardzo proszę odnieść się do już otrzymanych wróżb https://kartylosu.pl/profile/341-daria0607/content/

Zawsze jej biore i odpisuje pod wiadomościami od live czy się sprawdziło . 

Dnia 13.02.2022 o 09:17, daria0607 napisał:

I tobie również odpisałam ostatnim razem 

Screenshot_20220214-104756_Samsung Internet.jpg

Share

• Utwórz nowe...