Skocz do zawartości
Egeria

Kącik Egerii

Polecane posty

Ann0

@Egeria jakbyś mogła mi jeszcze napisać co on o mnie myśli i czy jego decyzja o zerwaniu znajomości jest ostateczna to będę Ci bardzo wdzięczna. Moja data 2.5.1991 jego 1.10.1987. raz jeszcze Ci bardzo dziękuję za wszystkie wróżby 

• Lubię! 1

Egeria
7 godzin temu, Ann0 napisał:

@Egeria jakbyś mogła mi jeszcze napisać co on o mnie myśli i czy jego decyzja o zerwaniu znajomości jest ostateczna to będę Ci bardzo wdzięczna. Moja data 2.5.1991 jego 1.10.1987. raz jeszcze Ci bardzo dziękuję za wszystkie wróżby 

@Ann0

trudno odczytać to, co ktoś myśli, bo nasze mózgi stale pracują i krąży ich po nim tysiące, ale mam nadzieję, że karty wyłapały najważniejsze rzeczy z tych, które dotyczą Twojej osoby.

Mateusz uważa Cię za mądrą kobietę, z którą prowadzi się miłe rozmowy, ale nie sądzi iż mógłby stworzyć z Tobą dobry związek. Uważa Cię raczej za osobę dobrą do niezobowiązującego flirtu lub romansu platonicznego. Po prostu dobra znajoma, przyjaciółka, powierniczka. Na chwilę obecną podoba mu się stan taki jaki jest i nic nie wskazuje na to, że mógłby się on zmienić. Myśli w kategoriach przyjacielsko-flirtowych niż związkowo-miłosnych.

Co do tej decyzji - pamiętaj, że to tylko karty a ja mogę się mylić :) 

W każdym razie, na chwilę obecną, jego decyzja jest nieodwołalna, choć zajęło mu to dużo czasu i sądzę, że gryzł się z myślami czy aby na pewno dobrze robi. Jednak on chce iść w nowe i oczekuje, że to zrozumiesz.

• Dziękuję! 1

AGA

Egeria mam jeszcze prośbę dotyczącą wczorajszej wróżby. bo nurtuje mnie myśl., co karty doradzą, podpowiedzą odnośnie tych moich planów że to ja się wyprowadzę na to mieszkanie które obecnie zajmuje mój ex, dodam że to jest moja własność a obok mieszka mój syn, czy to byłoby dobre dla mnie? Jakby mi się tam mieszkalo? Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Egeria
1 godzinę temu, AGA napisał:

Egeria mam jeszcze prośbę dotyczącą wczorajszej wróżby. bo nurtuje mnie myśl., co karty doradzą, podpowiedzą odnośnie tych moich planów że to ja się wyprowadzę na to mieszkanie które obecnie zajmuje mój ex, dodam że to jest moja własność a obok mieszka mój syn, czy to byłoby dobre dla mnie? Jakby mi się tam mieszkalo? Pozdrawiam 

@AGA

karty pokazały mi, że przeprowadzając się do tego mieszkania będziesz musiała liczyć się ze sporymi wydatkami, które zachwieją Twoimi finansami. Ciężko mi to dokładnie ocenić, ale tam chyba będzie potrzebny porządny remont i to nawet z wymianą instalacji. W każdym razie będzie tego sporo.

Natomiast potem powinno już być wszystko w porządku, przede wszystkim staniesz na nogi i zaczniesz być panią siebie. Twoje samopoczucie i emocje ulegną poprawie. Sądzę, że syn będzie dla Ciebie sporym wsparciem, ale też uważaj na to żeby wszystko robić z głową i po porządnych przemyśleniach a nie na łapu-capu.

• Dziękuję! 1

AGA
1 godzinę temu, Egeria napisał:

@AGA

karty pokazały mi, że przeprowadzając się do tego mieszkania będziesz musiała liczyć się ze sporymi wydatkami, które zachwieją Twoimi finansami. Ciężko mi to dokładnie ocenić, ale tam chyba będzie potrzebny porządny remont i to nawet z wymianą instalacji. W każdym razie będzie tego sporo.

Natomiast potem powinno już być wszystko w porządku, przede wszystkim staniesz na nogi i zaczniesz być panią siebie. Twoje samopoczucie i emocje ulegną poprawie. Sądzę, że syn będzie dla Ciebie sporym wsparciem, ale też uważaj na to żeby wszystko robić z głową i po porządnych przemyśleniach a nie na łapu-capu.

Dziękuję bardzo, tak zgadza się tam trzeba zrobić sporo remontu, pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje

• Lubię! 1

Jadwiga

Witaj Egerio,

chciałam zapytać , jak przedstawia sie moja kariera zawodowa. Czy będzie się rozwijać w obecnej firmie, czyli czy długo tam popracuję? Co widać ogólnie w tej pracy.  Czy zmienię miejsce pracy na inną firmę? Jeśli tak, to czy sama odejdę czy zostanę zwolniona. I kiedy to może nastąpić.

• Lubię! 1

Egeria
16 godzin temu, Jadwiga napisał:

Witaj Egerio,

chciałam zapytać , jak przedstawia sie moja kariera zawodowa. Czy będzie się rozwijać w obecnej firmie, czyli czy długo tam popracuję? Co widać ogólnie w tej pracy.  Czy zmienię miejsce pracy na inną firmę? Jeśli tak, to czy sama odejdę czy zostanę zwolniona. I kiedy to może nastąpić.

@Jadwiga

karty pokazały, że prawdopodobnie nie będziesz tam pracowała. To wygląda trochę tak jakby Twoja firma starała się o jakieś dotacje, wsparcie finansowe, które mogą zostać źle wykorzystane, w efekcie czego będą zmuszeni do redukcji etatów. Możesz wtedy być jedną z osób, które będą zwolnione.

Dość wyraźnie pokazał mi się miesiąc sierpień, ale nie jestem w stanie określić czy jeszcze w tym roku czy w następnym.

Pozdrawiam.

Jadwiga

Dziękuję Egerio.

Mogę dopytać, czy uda mi się wtedy znaleźć nową pracę czy mogę być bezrobotna przez jakiś czas.

• Lubię! 1

AGA

Witaj ponownie Egerio, pojawił się u mnie dylemat i proszę Cie spójrz w karty, otóż odezwał się do mnie Grzegorz że znaku blizniat, mieliśmy wcześniej że sobą kontakt i on  zamilkł a teraz po 2 miesiącach milczenia  odzywa się i proponuje kolejne  spotkanie. Jakie on ma  zamiary i czy będzie dalszą  relacja czy tylko dla przyjemności chce się spotkać i znów zamilknie. Mam mieszane uczucia. Może jestem zbyt podejrzliwa. Pozdrawiam

• Lubię! 1

Egeria
15 godzin temu, Jadwiga napisał:

Dziękuję Egerio.

Mogę dopytać, czy uda mi się wtedy znaleźć nową pracę czy mogę być bezrobotna przez jakiś czas.

@Jadwiga

karty pokazały, że możesz być przez jakiś czas bezrobotna, ale raczej to nie będzie trwało długo ponieważ wkrótce znajdziesz bardzo dobrą pracę, która Cię usatysfakcjonuje. To może być praca znaleziona poprzez urząd albo wręcz w urzędzie.

Egeria
13 godzin temu, AGA napisał:

Witaj ponownie Egerio, pojawił się u mnie dylemat i proszę Cie spójrz w karty, otóż odezwał się do mnie Grzegorz że znaku blizniat, mieliśmy wcześniej że sobą kontakt i on  zamilkł a teraz po 2 miesiącach milczenia  odzywa się i proponuje kolejne  spotkanie. Jakie on ma  zamiary i czy będzie dalszą  relacja czy tylko dla przyjemności chce się spotkać i znów zamilknie. Mam mieszane uczucia. Może jestem zbyt podejrzliwa. Pozdrawiam

@AGA

tak na zdrowy rozsądek myślę, że gdyby miał wobec Ciebie poważne zamiary to nie milczał by tak długo.

To samo pokazały karty - jesteś dla niego raczej koleżanką do miłego, wspólnie spędzonego czasu niż osobą, o której myśli się w kategoriach związkowych. Jeśli czujesz się dobrze w jego towarzystwie to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś spędziła z nim trochę czasu. Jednak karty nie radzą angażować się uczuciowo, bo dla tego pana jesteś raczej jedną z opcji niż konkretnym wyborem. On będzie się w Twoim życiu pojawiał i znikał, ale nic nie wskazuje na to, że ma jakieś bardzo złe zamiary. 

Ciesz się chwilą i korzystaj z życia.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

AGA
1 godzinę temu, Egeria napisał:

@AGA

tak na zdrowy rozsądek myślę, że gdyby miał wobec Ciebie poważne zamiary to nie milczał by tak długo.

To samo pokazały karty - jesteś dla niego raczej koleżanką do miłego, wspólnie spędzonego czasu niż osobą, o której myśli się w kategoriach związkowych. Jeśli czujesz się dobrze w jego towarzystwie to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś spędziła z nim trochę czasu. Jednak karty nie radzą angażować się uczuciowo, bo dla tego pana jesteś raczej jedną z opcji niż konkretnym wyborem. On będzie się w Twoim życiu pojawiał i znikał, ale nic nie wskazuje na to, że ma jakieś bardzo złe zamiary. 

Ciesz się chwilą i korzystaj z życia.

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam

• Lubię! 1

Zuzanna30

Witaj,

Aktualnie poszukuje pracy, i moje pytanie jest czy w ciągu miesiąca uda mi się coś znaleźć? I czy znajdę pracę jako przedstawiciel handlowy, handlowiec? Ewentualnie w jakiej branży szukać pracy?

Pozdrawiam

Agnieszka 31.05.84

• Lubię! 1

Jadwiga

Bardzo dziękuję Egerio.<bukiet>

• Dziękuję! 1

Egeria
19 godzin temu, Zuzanna30 napisał:

Witaj,

Aktualnie poszukuje pracy, i moje pytanie jest czy w ciągu miesiąca uda mi się coś znaleźć? I czy znajdę pracę jako przedstawiciel handlowy, handlowiec? Ewentualnie w jakiej branży szukać pracy?

Pozdrawiam

Agnieszka 31.05.84

@Zuzanna30

hej, karty pokazały mi, że możesz w ciągu miesiąca znaleźć pracę, ale ona raczej nie będzie związana stricte z handlem. Wskazywały raczej pracę na odległość lub w innym mieście i raczej dobrze abyś szukała pracy związanej z przemieszczaniem się. Jeśli masz prawo jazdy to może być kierowca zawodowy lub przewoźnik, dodatkowo listonosz, kurier, goniec. Być może, że będziesz musiała zrobić jakiś kurs lub po prostu przekwalifikować się.

Powodzenia.

białadama
Dnia 7.06.2020 o 08:44, Egeria napisał:

@białadama

Karty pokazały mi niestety, że do lata nowej pracy raczej nie znajdziesz. Bardziej prawdopodobny termin jaki mi się pokazał to czas po wakacjach.

Co masz zrobić by ją znaleźć? Przede wszystkim składaj swoje CV do zakładów, bądź instytucji, które mają wieloletnią tradycję, istnieją na rynku pracy dłużej niż 10 lat, są pracodawcami z wyższego levelu. Absolutnie nie umniejszaj swoich walorów intelektualnych, ani doświadczenia, wręcz przeciwnie powinnaś je podkreślić, ale równocześnie nie przekoloryzować. Pracodawca, który nie docenia doświadczonego pracownika jest po prostu do bani. Karty radzą abyś przeredagowała swoje CV, ale w taki sposób, by bardziej podkreślić swoje doświadczenie, zaangażowanie i umiejętności jakimi wykazywałaś się u dotychczasowego pracodawcy. Jedyne co Cię ogranicza to tak naprawdę brak wiary we własne możliwości - takie myślenie prowadzi donikąd. 

Pracy nie znajdziesz dzięki czyjejś pomocy. Znajdziesz ją raczej dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności w momencie, gdy wyda Ci się, że już gorzej być nie mogło. Z pewnością da Ci ona pełną satysfakcję, będzie tym o czym zawsze marzyłaś i przywróci pewność siebie.

Powodzenia.

Czesc,

tak do lata nie udalo mi sie nic znaleźć-nikt sie nawet nie odezwal na te cv ktore wyslalam, dorabiam sobie troszke dorywczo w internecie natomiast.

troche podreperpowalam CV, zaczne znow wysyłac.

Mam takie dopytanie- jesli znajdziesz czas: czy te prace znajde z ogloszen internetowych, czy raczej poprzez wysylanie cv do firm na spontan, nawet jesli nie maja ogloszen, badz osobiste jezdzenie do firmy, ktore znajde.

i w jakiej branzy znajde te prace, jako np. osoba do obslugi klienta, czy moze predzej cos to bedzie na produkcji?

odnosze wrazenie ze rekruterskie biura , rekrutujace dla firm to odrzucaja z marszu te moje cv i nie mam szansy do dotarcia do pracodawcy tak wysylajac tylko na publikowane ogloszenie

• Lubię! 1

Szamanka

Witaj.Czy widać w lipcu jakieś pozytywne rzeczy w moim życiu?

Egeria
1 godzinę temu, białadama napisał:

Czesc,

tak do lata nie udalo mi sie nic znaleźć-nikt sie nawet nie odezwal na te cv ktore wyslalam, dorabiam sobie troszke dorywczo w internecie natomiast.

troche podreperpowalam CV, zaczne znow wysyłac.

Mam takie dopytanie- jesli znajdziesz czas: czy te prace znajde z ogloszen internetowych, czy raczej poprzez wysylanie cv do firm na spontan, nawet jesli nie maja ogloszen, badz osobiste jezdzenie do firmy, ktore znajde.

i w jakiej branzy znajde te prace, jako np. osoba do obslugi klienta, czy moze predzej cos to bedzie na produkcji?

odnosze wrazenie ze rekruterskie biura , rekrutujace dla firm to odrzucaja z marszu te moje cv i nie mam szansy do dotarcia do pracodawcy tak wysylajac tylko na publikowane ogloszenie

@białadama

karty pokazały, że najlepszym wyjściem aby szybko znaleźć pracę będą osobiste wizyty w firmach lub wysyłanie im CV mimo braku ogłoszeń o rekrutacji.

Natomiast karty nie chciały bądź nie potrafiły powiedzieć w jakiej branży byłoby Ci najlepiej szukać - tutaj na "dzień dobry" wyskoczyła karta Śmierci a po dołożeniu 5 monet i 6 kielichów, więc jeśli je interpretować "na upartego" to mogą być - zakłady pogrzebowe, kamieniarskie lub porządkowe na cmentarzach oraz związane z tego typu pracą, zakłady mięsne, instytucje zajmujące się pomocą społeczną, schroniska, kwiaciarnie, praca związana z opieką nad dziećmi... 

• Dziękuję! 1

Zuzanna30
2 godziny temu, Egeria napisał:

@Zuzanna30

hej, karty pokazały mi, że możesz w ciągu miesiąca znaleźć pracę, ale ona raczej nie będzie związana stricte z handlem. Wskazywały raczej pracę na odległość lub w innym mieście i raczej dobrze abyś szukała pracy związanej z przemieszczaniem się. Jeśli masz prawo jazdy to może być kierowca zawodowy lub przewoźnik, dodatkowo listonosz, kurier, goniec. Być może, że będziesz musiała zrobić jakiś kurs lub po prostu przekwalifikować się.

Powodzenia.

Dziękuję. Mam prawo jazdy i właśnie szukam pracy, która wiąże się właśnie z przemieszczaniem. Tzw. praca w terenie. No przekwalifikować też się muszę bo do tej pory pracowałam w telekomunikacji, ale teraz szukam w innych branżach. Także mam nadzieję, że sprawdzi się to i dostanę pracę z której będę zadowolona. Pozdrawiam

• Lubię! 1

białadama

Dziękuje serdecznie :) 

<bukiet>

• Lubię! 1

Egeria
1 godzinę temu, Szamanka napisał:

Witaj.Czy widać w lipcu jakieś pozytywne rzeczy w moim życiu?

@Szamanka

hej, trochę ogólne pytanie, ale postaram się.

W lipcu masz szansę na poprawę swojego emocjonalnego doła, ponieważ w pobliżu Ciebie jest osoba, która jest w stanie Ci w tym pomóc. Na razie jeszcze nie wtrąca się w Twoje sprawy, ale sądzę, że czeka na zachętę. To jest ktoś w rodzaju bliskiego przyjaciela, na którym możesz polegać. Musisz jednak pozwolić tej osobie wejść do swojego świata. I jest to raczej mężczyzna niż kobieta. To może też być początek nowego uczucia.

Zapytałam też o pracę (mam nadzieję, że pracujesz :) ) i tutaj karty wskazały, że możesz otrzymać pomoc od jakiejś kobiety, bo to co dzieje się w Twoim życiu emocjonalnym ma odzwierciedlenie w pracy. Jeśli pozwolisz sobie polegać na jej pomocy, to z czasem przyniesie Ci to korzyści.

Mam nadzieję, że Ci to pomoże ;) .

• Dziękuję! 1

.ozza.

Witam Egerio

Chciałam zapytać o kwestie zawodowe w najbliższym czasie. 

Dostałam wstępnie propozycje współpracy z jedną z firm ale ma ona niezbyt dobre opinie więc nie wiem czy powinnam zawracać sobie nią głowę. Z drugiej strony firma w której obecnie pracuję też nie jest spełnieniem moich marzeń i do końca nie wiem czy mój dział się utrzyma( wchodzą zmiany w przepisach a firma nie jest na nie gotowa) dodatkowo jest jeszcze kilka kwestii które mi nie odpowiadają. Czy możesz sprawdzić w kartach czego mogę się spodziewać z każdej ze stron? Ewentualnie czy szykują się u mnie jakieś zmiany zawodowe na lepsze, staram się wysyłać cv do różnych firm nie tylko w branży w której obecnie pracuję. 

Będę bardzo wdzięczna za postawienie kart. 

Pozdrawiam 

Dane wyślę na priv🙂

• Lubię! 1

Syrena

Witaj Egerio, jeśli mogę chciałabym skorzystać z Twojej pomocy. 

Chciałabym się spytać, czego mam się spodziewać po znajomości z pewnym człowiekiem? Dziękuję. Dane podam na pw. 

Lucky20
Dnia 25.06.2020 o 10:10, Egeria napisał:

@Lucky20

karty pokazały mi, że o ile nie boisz się jakiegoś zatrucia pokarmowego (ewentualnie problemy żołądkowe związane ze stresem) lub większych wydatków to nie ma przeciwwskazań żebyś leciała. Natomiast jeśli jednak nie jesteś pewna to przesuń to spotkanie na sierpień. Ogólnie oprócz tego co wspomniałam wyżej nic groźnego wydarzyć się nie powinno. Jesteś bardzo samodzielna, więc ze wszystkim sobie poradzisz.

Powodzenia.

Witaj Egerio. 

Tutaj częściowa weryfikacja: zdecydowałam się na wyjazd póki co, ale tak się tym stresuje, że faktycznie pojawiły się problemy żołądkowe :(

Chciałam jeszcze dopytać o jedną kwestię. Dowiedziałam się, że po przylocie na lotnisku robią dodatkowe testy na koronawirusa. Przyznam szczerze, że obawiam się jakiś problemów czy kwarantanny. Czy mogłabyś zerknąć czy takie testy będą mi robione i czy mogę być skierowana na kwarantanne? Oraz czy w związku z tym wyjazdem mogę ponieść jakieś straty finansowe tam na miejscu(jakieś nieoczekiwane)? Bije się z myślami strasznie :/ 

• Lubię! 1

Egeria
14 godzin temu, .ozza. napisał:

Witam Egerio

Chciałam zapytać o kwestie zawodowe w najbliższym czasie. 

Dostałam wstępnie propozycje współpracy z jedną z firm ale ma ona niezbyt dobre opinie więc nie wiem czy powinnam zawracać sobie nią głowę. Z drugiej strony firma w której obecnie pracuję też nie jest spełnieniem moich marzeń i do końca nie wiem czy mój dział się utrzyma( wchodzą zmiany w przepisach a firma nie jest na nie gotowa) dodatkowo jest jeszcze kilka kwestii które mi nie odpowiadają. Czy możesz sprawdzić w kartach czego mogę się spodziewać z każdej ze stron? Ewentualnie czy szykują się u mnie jakieś zmiany zawodowe na lepsze, staram się wysyłać cv do różnych firm nie tylko w branży w której obecnie pracuję. 

Będę bardzo wdzięczna za postawienie kart. 

Pozdrawiam 

Dane wyślę na priv🙂

@.ozza.

sytuacja w firmie od której dostałaś propozycję współpracy można podsumować zdaniem - nie taki diabeł straszny jak go malują. Karty wskazały, że ta firma może mieć w tej chwili jakieś problemy natury reorganizacyjnej lub finansowej, ale powoli z tego wychodzi. Nic nie wskazuje na to, że dzieje się tam coś bardzo niedobrego. Jeśli podjęłabyś się współpracy z nimi to jedyną przestrogą jest ryzyko silnej konkurencji ze strony osób już tam pracujących. Ogólnie możesz tam mieć możliwość rozwoju zawodowego a także stabilność zatrudnienia.

Jeśli chodzi o dział, w którym obecnie pracujesz - tutaj karty pokazały, że dział ten mimo wszystko się utrzyma a nawet ma możliwość poszerzenia swojego zakresu działań. Jeśli pojawią się problemy to będą one raczej przejściowe i spowodowane zbytnim pesymizmem lub marnotrawstwem energii bądź zasobów. Ogólnie sytuacja w tym dziale pokazała mi się rozwojowo.

Twoja sytuacja zawodowa - masz możliwość rozwinięcia skrzydeł o ile nie poddasz się złym myślom i pesymizmowi oraz nie przestaniesz wierzyć we własne możliwości. Jeśli czujesz się wypalona zawodowo w miejscu, w którym obecnie jesteś, to karty radzą Ci podjąć nowe wyzwanie i iść za głosem intuicji.

Powodzenia.

• Dziękuję! 1

• Utwórz nowe...