Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Egeria
 Share

Polecane posty

Droga Enegia !!! Czy widzisc jakies swiatelko  na milosci dla mnie !! Klaudia 17/09/1997 . <smutas>  . Dziekuje :)

5 godzin temu, Claudi123 napisał:

Droga Enegia !!! Czy widzisc jakies swiatelko  na milosci dla mnie !! Klaudia 17/09/1997 . <smutas>  . Dziekuje :)

Hej @Claudi123,

chodzi Ci o to czy poznasz partnera do związku czy o rozwiązanie problemów w już istniejącym związku? Bo nie bardzo wiem jak mam sformułować pytanie... <coo>

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Dnia 3.11.2021 o 10:16, Egeria napisał:

Hej @spoker1,

z kart wynika, że odszedł bo odezwała się w nim uczciwość.

Faktycznie ma wobec Ciebie pewne poczucie niższości, jednak bardzo Cię ceni i bardzo dobrze czuje się w Twojej obecności. Jednakże pokazał mi się jako człowiek mający w sercu jakąś kobietę, z którą był (a może nawet nadal jest) związany od wielu lat, ale nie traktuje tego jako związku oficjalnego. Jego uczucia do niej wynikają raczej z sentymentu niż z namiętności, są jednak na tyle żywe, że stanowiły dla niego swego rodzaju obciążenie. W pewien sposób będąc z Tobą czuł się jakbyście tworzyli trójkąt. Stąd jego takie, a nie inne postępowanie - po prostu postąpił uczciwie wobec Ciebie, z szacunku jaki do Ciebie czuje.

Jeśli chodzi o to czy o Tobie myśli to sądzę, że tak, jednocześnie jednak jest święcie przekonany o słuszności swojej decyzji. Ma też silne przekonanie, że będąc z Tobą w pewien sposób Cię ogranicza i nie daje Ci tego na co zasługujesz. Stąd też możesz mieć spore trudności z przekonaniem go do powrotu jednakże karty nie wykluczyły definitywnie tego, że ze sobą będziecie. Tutaj sporo zależy od tego czy on w końcu oczyści serce ze zbędnego balastu przeszłości, a na to zawsze trzeba czasu. Karty pokazały, że jest to człowiek solidny i uczciwy, jednakże dopóki nie zmieni sposobu myślenia przede wszystkim o sobie, to możesz mieć spore kłopoty z przekonaniem go do powrotu.

Nie będę tutaj określała ścisłych ram czasowych, ale jeśli Ci na nim naprawdę zależy to zacznij działać i daj sobie na to co najmniej rok. Jeśli się nie uda, to niestety, ale już nic z tego nie będzie.

Pozdrawiam.

Egerioo tak też robiłam jak zaproponiwałas, próbowałam go przekonać że jest dla mnie kimś bardzo waznym i były takie  momenty że myślałam że mi się udało, ale oczywiście ostatecznie jest jakiś zwrot akcji jak coś do niego pisze czy dzwonię jest bez odzewu... Takie to dziecinne zachowanie ale niech mi będzie nikogo na siłę przy sobie nie zatrzymam. Niech sobie zyje szczęśliwie z daleka ode mnie 

Dzieki wielkie 😘

• Dziękuję! 1

Egerioo mam jeszcze pytanie o kolegę czy warto z nim próbować rozwijać znajomość? W sytuacji jak Pan ostatni mnie olal. Boje sie że tu będzie tak samo tym bardziej że on jest z Warmii a ja jestem tu tylko w delegacji? 

Jak on mnie postrzega? Czy odpowiadam mu jako kobieta czy w perspektywie czasu jak przechowuje tego ostatniego pana może nas coś połaczyc? 

Pozdrawiam

• Lubię! 1

Ja Egerio też mam jeszcze jedno pytanie. Mogłabyś mi powiedzieć jak dalej będzie wyglądać moja relacja z tym facetem. Wysyłam Ci dane na prv

• Lubię! 1

Hej Egerio, nawiązując do ostatniej wróżby o zamążpójściu, ciekawi mnie jaki będzie mój mąż. Czy możesz zapytać kart o jego charakter i czy w  naszym związku będzie dużo zgrzytów, boję się że to może być alkoholik lub damski bokser. Pozdrawiam

• Lubię! 1

Dnia 19.06.2022 o 22:59, spoker1 napisał:

Egerioo mam jeszcze pytanie o kolegę czy warto z nim próbować rozwijać znajomość? W sytuacji jak Pan ostatni mnie olal. Boje sie że tu będzie tak samo tym bardziej że on jest z Warmii a ja jestem tu tylko w delegacji? 

Jak on mnie postrzega? Czy odpowiadam mu jako kobieta czy w perspektywie czasu jak przechowuje tego ostatniego pana może nas coś połaczyc? 

Pozdrawiam

Hej @spoker1,

z kart wynika, że nie warto się angażować w tę relację, ponieważ ten pan wyszedł z jakiegoś związku, który w dalszym ciągu jest dla niego mocno obciążający. Dlatego raczej nie myśli o nawiązaniu bliższej relacji, a na pewno nie w najbliższych miesiącach. W tej chwili ten pan jest mocno skoncentrowany na własnej karierze niż na emocjach.

Pozdrawiam.

• Wow! 1

<karty>

Dnia 21.06.2022 o 08:45, Ann0 napisał:

Ja Egerio też mam jeszcze jedno pytanie. Mogłabyś mi powiedzieć jak dalej będzie wyglądać moja relacja z tym facetem. Wysyłam Ci dane na prv

Hej @Ann0,

z kart wynika, że jesteście w relacji karmicznej. Dobrze to wróży na relację przyjacielską, ale nie jest najlepszym układem jeśli myślisz o związku romantycznym. On zawsze będzie w oddaleniu od Ciebie lub też będzie Cię trzymał na dystans, natomiast Ty będziesz się koncentrować na dążeniu do zacieśnienia znajomości, a przez to stracisz okazję do poznania kogoś godnego uwagi. Jesteście jak ogień i woda, które jedynie do pewnego stopnia mogą ze sobą koegzystować, bo jeśli jedno z Was zacznie przeważać nad drugim to stan równowagi zostanie zachwiany i układ się rozpadnie. 

Karty sugerują, że taka gra uczuć będzie się jeszcze rozwijać do maksymalnie dwóch lat, a potem poprzestaniecie na zwykłej znajomości i przyjacielskich stosunkach.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

22 minuty temu, Egeria napisał:

Hej @Ann0,

z kart wynika, że jesteście w relacji karmicznej. Dobrze to wróży na relację przyjacielską, ale nie jest najlepszym układem jeśli myślisz o związku romantycznym. On zawsze będzie w oddaleniu od Ciebie lub też będzie Cię trzymał na dystans, natomiast Ty będziesz się koncentrować na dążeniu do zacieśnienia znajomości, a przez to stracisz okazję do poznania kogoś godnego uwagi. Jesteście jak ogień i woda, które jedynie do pewnego stopnia mogą ze sobą koegzystować, bo jeśli jedno z Was zacznie przeważać nad drugim to stan równowagi zostanie zachwiany i układ się rozpadnie. 

Karty sugerują, że taka gra uczuć będzie się jeszcze rozwijać do maksymalnie dwóch lat, a potem poprzestaniecie na zwykłej znajomości i przyjacielskich stosunkach.

Pozdrawiam.

Dziękuję Ci Egerio, a mogłabyś jeszcze spróbować mi powiedzieć czy on jeszcze mnie lubi. Bo ogólnie to od jakichś dwóch tygodni nie mamy kontaktu, bo go urwał znowu ;/

• Lubię! 1

Dnia 21.06.2022 o 11:05, Niewiemkto napisał:

Hej Egerio, nawiązując do ostatniej wróżby o zamążpójściu, ciekawi mnie jaki będzie mój mąż. Czy możesz zapytać kart o jego charakter i czy w  naszym związku będzie dużo zgrzytów, boję się że to może być alkoholik lub damski bokser. Pozdrawiam

Hej @Niewiemkto,

cechy, które wymieniłaś nie pojawiły się w moich kartach, jednak opiszę Ci co się ujawniło.

Z cech pozytywnych Twój przyszły mąż może być zdolnym, choć porywczym intelektualistą, odważnie dążącym do celu, co może go czasem zaślepiać i sprawiać wrażenie, że idzie do niego po trupach. Niemniej jednak sukces jest mu pisany i z radością będzie się nim dzielił z innymi. To będzie człowiek o bardzo mocnym charakterze, czasem nieco radykalnych poglądach, ale w jego karierze takie cechy mogą być mu bardzo pomocne. 

Cechy negatywne, które mogą się u niego ujawnić to możliwość braku kontroli nad złymi instynktami, mściwość, możliwe również, że pewnego rodzaju próżność i egoizm. Pokazała się również rozrzutność spowodowana złą oceną sytuacji finansowej.

Ogólnie mężczyzna dobry i pełen miłosnej pasji do osoby którą pokocha i do świata, o ile otaczające go osoby nie sprowokują go do ujawnienia cech negatywnych. Poza tym dobry kochanek i pracuś.

Pozdrawiam.

• Polać Mu! 1

<karty>

6 minut temu, Ann0 napisał:

Dziękuję Ci Egerio, a mogłabyś jeszcze spróbować mi powiedzieć czy on jeszcze mnie lubi. Bo ogólnie to od jakichś dwóch tygodni nie mamy kontaktu, bo go urwał znowu ;/

@Ann0,

z kart wynika, że nie żywi do Ciebie żadnych emocji, na chwilę obecną jest w oddaleniu.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

3 godziny temu, Egeria napisał:

Hej @spoker1,

z kart wynika, że nie warto się angażować w tę relację, ponieważ ten pan wyszedł z jakiegoś związku, który w dalszym ciągu jest dla niego mocno obciążający. Dlatego raczej nie myśli o nawiązaniu bliższej relacji, a na pewno nie w najbliższych miesiącach. W tej chwili ten pan jest mocno skoncentrowany na własnej karierze niż na emocjach.

Pozdrawiam.

Witaj Egerio

Muszę przyznać że jesteś bezbłędna. Pan wyszedł ze zwiazku który był dla niego bardzo ważny, ale to już 2lata minęły i jakoś fajnie nam się razem spędza czas. Gdzieś z tyłu głowy miałam takie przeczucia że nadal nie uwolnił się do końca z byłej bo ciągle ja gdzieś w rozmowie przemyca. 

To sobie odpuszczam szkoda energii. 

Pozdrawiam i dziekuje za poświecony czas. 

• Dziękuję! 1

Dnia 27.05.2022 o 14:15, Egeria napisał:

Hej @Niewiemkto,

jest niewielka szansa na wyjazd, ale żeby do tego doszło będziesz musiała niejako zainwestować w siebie czyli zareklamować swoją osobę.

Pozdrawiam.

Witaj, weryfikacja. Sprawdziło się, nie było wyjazdu i już w czerwcu nie będzie, ponieważ jestem chora. Czy jest jakaś szansa na wyjazd w lipcu? Pozdrowienia

Share

• Utwórz nowe...