Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Egeria
 Share

Polecane posty

Witaj Egerio. 

Przychodzę do Ciebie z pytaniem o sprawy uczuciowe. 

W tej kwestii jakoś nie umiem nikogo poznać, boję się. Albo poprostu taki mam swój los. 

Spójrz proszę, czy poznam jakiegoś mężczyznę lub chociaż przyjaciela, aby móc z kimś gdzieś wyjechać,.. 

Mam znajomych, kolegów ale to tylko przyjaciele na których w razie czego mogę liczyć. Jednak są to zajęci Panowie.... Znamy się z pracy i do dziś utrzymujemy relacje. 

Wczoraj pytałam Iwanke o sprawy związane ze swera zawodowa... Ale jeśli to koliduje to zrozumiem jak nie odpowiesz. 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru. 😊 

Dane podam na priv. 

• Lubię! 1

Witaj,

Mogę prosić o wróżbę?

1.Jak mi pójdzie w poniedziałek rozmowa o pracę i czy mnie przyjmą do pracy ?

Strasznie się stresuje, bo niby to coś co robiłam ale inna płaszczyzna.

Oczywiście jeśli nie dasz rady postawić kart zważywszy na krótki termin , pomin. 

2. Czy będę miała dzieci i kiedy ?

Kandydata na ojca brak a swoje lata już mam, jak tak dalej pójdzie,  będzie juz za późno :-( . A nie chce też byc babcia dla swojego dziecka:-( . 

Datę ur i nazwę firmy wyślę na pw.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. 

• Lubię! 1

Cześć @Egeria

Przychodzę z pytaniem o koleżankę. 

Co mam dalej zrobić z tą relacją? 

Szczegóły na priv 

Buziaki 💕 😘😘😘

iwanek 

• Lubię! 1

Dnia 4.08.2022 o 18:02, Ankra napisał:

Witaj Egerio. 

Przychodzę do Ciebie z pytaniem o sprawy uczuciowe. 

W tej kwestii jakoś nie umiem nikogo poznać, boję się. Albo poprostu taki mam swój los. 

Spójrz proszę, czy poznam jakiegoś mężczyznę lub chociaż przyjaciela, aby móc z kimś gdzieś wyjechać,.. 

Mam znajomych, kolegów ale to tylko przyjaciele na których w razie czego mogę liczyć. Jednak są to zajęci Panowie.... Znamy się z pracy i do dziś utrzymujemy relacje. 

Wczoraj pytałam Iwanke o sprawy związane ze swera zawodowa... Ale jeśli to koliduje to zrozumiem jak nie odpowiesz. 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru. 😊 

Dane podam na priv. 

Hej @Ankra,

z kart wynika, że największym przeciwnikiem w poznaniu odpowiedniej osoby jesteś... Ty sama.

Pokazałaś się mi jako osoba pokazująca światu pewność siebie, mająca ustaloną rolę życiową. Tym samym komunikujesz na zewnątrz, że masz wszystko i niczego nie potrzebujesz. Jednocześnie podświadomie wytwarzasz lęki, które wpływają na Twoją energetykę. Ona z kolei powoduje, że panowie w Twoim życiu jak szybko się pojawiają tak szybko znikają, bo z kolei ich podświadomość odczytuje Twój lęk przed związkiem. W Twoim wypadku nie ma to nic wspólnego z karmą lub złym losem. Tutaj niestety sama jesteś kowalem własnego życia.

Jeśli chcesz coś zmienić to zachęcam do szczerego i regularnego manifestowania Wszechświatu swojego pragnienia poznania bliskiego przyjaciela. Możesz np. w trakcie przybywającego Księżyca zapalać świecę (najlepiej różową , ale może być też czerwona lub biała) z intencją znalezienia odpowiedniego pana. Tutaj jednak musisz uważać na to, aby jednocześnie pozbyć się swoich lęków przed związkiem, bo cały zabieg się nie uda.

Jeśli tylko odpowiednio wszystko zorganizujesz i z całą pewnością na jaką Cię stać pokażesz Wszechświatu, że chcesz poznać pana do związku, to karty pokazały, że w przeciągu dwóch lat spotkasz mężczyznę w podobnym do Ciebie wieku lub nieco młodszego, o podobnych upodobaniach, z którym będziesz miała szansę nawiązać szczerą przyjacielską, a być może nawet miłosną relację.

Trzymam kciuki za Ciebie.

Pamiętaj, że cała Twoja siła tkwi w Twoim umyśle. Wyzbądź się lęków i nie bój się.

Pozdrawiam i życzę dużo siły <czerwone>.

• Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

19 godzin temu, Deszczowachmura napisał:

Witaj,

Mogę prosić o wróżbę?

1.Jak mi pójdzie w poniedziałek rozmowa o pracę i czy mnie przyjmą do pracy ?

Strasznie się stresuje, bo niby to coś co robiłam ale inna płaszczyzna.

Oczywiście jeśli nie dasz rady postawić kart zważywszy na krótki termin , pomin. 

2. Czy będę miała dzieci i kiedy ?

Kandydata na ojca brak a swoje lata już mam, jak tak dalej pójdzie,  będzie juz za późno :-( . A nie chce też byc babcia dla swojego dziecka:-( . 

Datę ur i nazwę firmy wyślę na pw.

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. 

Hej @Deszczowachmura,

1. z kart wynika, że dostaniesz tę pracę, bo trafiłaś na odpowiedni moment i jesteś świetnie przygotowana. Jako ostrzeżenie karty pokazały, że rozmowa będzie dotyczyć głównie finansów, szeroko pojętego inwestowania i/lub dofinansowań. Ogólnie będzie sporo rozmowy na temat pieniędzy. 

Jeśli na tej rozmowie będziesz prowadziła rozmowę z dwojgiem osób (karty pokazały mężczyznę i kobietę) to lepiej  uważaj na pytania kobiety, bo będzie starała się złapać Cię na niewiedzy w temacie finansów lub może być niemiła. Ostatecznie prace powinnaś dostać. Nie wiem też dlaczego, ale przyszło mi na myśl żebyś wzięła tabletki na ból głowy ;).

2. Jeśli chodzi o to pytanie, to karty sugerowały, że możesz zostać mamą, ale raczej będzie to samotne macierzyństwo. Tutaj pokazało mi się dziecko (córeczka) będące owocem przelotnego związku. Jeśli chodzi o czas to nie krócej niż w ciągu nawet 8 lat.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

8 godzin temu, iwanek napisał:

Cześć @Egeria

Przychodzę z pytaniem o koleżankę. 

Co mam dalej zrobić z tą relacją? 

Szczegóły na priv 

Buziaki 💕 😘😘😘

iwanek 

Hej @iwanek,

z kart wynika, że jesteście w relacji karmicznej, chociaż w tym życiu wasza znajomość opiera się na stosunku pracy a w poprzednim łączyło Was uczucie. Jej obecne zachowanie wynika z "zemsty" za zranienie jej uczuć w poprzednim życiu, w którym później sporo wycierpiała. 

Jeśli chodzi o drugie pytanie, to owszem, lepiej dla Ciebie byłoby odciąć się od tej znajomości najbardziej jak to tylko możliwe. Jeśli jednak nie chcesz by w kolejnym życiu cykl się powtórzył to zanim się odetniesz postaraj się poprosić o wybaczenie za wszystkie krzywdy jakie jej wyrządziłaś poprzednio i nie chowaj urazy za to co robi obecnie.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

1 godzinę temu, Egeria napisał:

Hej @Ankra,

z kart wynika, że największym przeciwnikiem w poznaniu odpowiedniej osoby jesteś... Ty sama.

Pokazałaś się mi jako osoba pokazująca światu pewność siebie, mająca ustaloną rolę życiową. Tym samym komunikujesz na zewnątrz, że masz wszystko i niczego nie potrzebujesz. Jednocześnie podświadomie wytwarzasz lęki, które wpływają na Twoją energetykę. Ona z kolei powoduje, że panowie w Twoim życiu jak szybko się pojawiają tak szybko znikają, bo z kolei ich podświadomość odczytuje Twój lęk przed związkiem. W Twoim wypadku nie ma to nic wspólnego z karmą lub złym losem. Tutaj niestety sama jesteś kowalem własnego życia.

Jeśli chcesz coś zmienić to zachęcam do szczerego i regularnego manifestowania Wszechświatu swojego pragnienia poznania bliskiego przyjaciela. Możesz np. w trakcie przybywającego Księżyca zapalać świecę (najlepiej różową , ale może być też czerwona lub biała) z intencją znalezienia odpowiedniego pana. Tutaj jednak musisz uważać na to, aby jednocześnie pozbyć się swoich lęków przed związkiem, bo cały zabieg się nie uda.

Jeśli tylko odpowiednio wszystko zorganizujesz i z całą pewnością na jaką Cię stać pokażesz Wszechświatu, że chcesz poznać pana do związku, to karty pokazały, że w przeciągu dwóch lat spotkasz mężczyznę w podobnym do Ciebie wieku lub nieco młodszego, o podobnych upodobaniach, z którym będziesz miała szansę nawiązać szczerą przyjacielską, a być może nawet miłosną relację.

Trzymam kciuki za Ciebie.

Pamiętaj, że cała Twoja siła tkwi w Twoim umyśle. Wyzbądź się lęków i nie bój się.

Pozdrawiam i życzę dużo siły <czerwone>.

Dziękuję Ci bardzo za tak obszerny opis. 

Masz rację z tymi obawami. Postaram się zmienić moje myślenie, i zacznę może myśleć o tym że chce poznać mężczyznę, który mnie zaakceptuje taką jaką jestem.... Może to mnie odblokuję.. 

Cieszę się, że jeśli to się powiedzie to jedy jakaś szansa, na poznanie takiego przyjaciela. 😊 

Dziękuję za tą wróżbę i cenne wskazówki. Opis mojej osoby to sama prawda,. 😊 Masz dar kochana. Jeśli chodzi o weryfikację to postaram się odpowiedzieć jeśli cokolwiek się zmieni. 

Pozdrawiam 

• Lubię! 1

5 minut temu, Egeria napisał:

Hej @iwanek,

z kart wynika, że jesteście w relacji karmicznej, chociaż w tym życiu wasza znajomość opiera się na stosunku pracy a w poprzednim łączyło Was uczucie. Jej obecne zachowanie wynika z "zemsty" za zranienie jej uczuć w poprzednim życiu, w którym później sporo wycierpiała. 

Jeśli chodzi o drugie pytanie, to owszem, lepiej dla Ciebie byłoby odciąć się od tej znajomości najbardziej jak to tylko możliwe. Jeśli jednak nie chcesz by w kolejnym życiu cykl się powtórzył to zanim się odetniesz postaraj się poprosić o wybaczenie za wszystkie krzywdy jakie jej wyrządziłaś poprzednio i nie chowaj urazy za to co robi obecnie.

Pozdrawiam.

Bardzo Ci dziękuję ♥️ 

Wszystkiego dobrego 

Z wdzięcznością 

iwanek 💕 

• Lubię! 1

Dnia 6.08.2022 o 16:03, Egeria napisał:

Hej @Deszczowachmura,

1. z kart wynika, że dostaniesz tę pracę, bo trafiłaś na odpowiedni moment i jesteś świetnie przygotowana. Jako ostrzeżenie karty pokazały, że rozmowa będzie dotyczyć głównie finansów, szeroko pojętego inwestowania i/lub dofinansowań. Ogólnie będzie sporo rozmowy na temat pieniędzy. 

Jeśli na tej rozmowie będziesz prowadziła rozmowę z dwojgiem osób (karty pokazały mężczyznę i kobietę) to lepiej  uważaj na pytania kobiety, bo będzie starała się złapać Cię na niewiedzy w temacie finansów lub może być niemiła. Ostatecznie prace powinnaś dostać. Nie wiem też dlaczego, ale przyszło mi na myśl żebyś wzięła tabletki na ból głowy ;).

2. Jeśli chodzi o to pytanie, to karty sugerowały, że możesz zostać mamą, ale raczej będzie to samotne macierzyństwo. Tutaj pokazało mi się dziecko (córeczka) będące owocem przelotnego związku. Jeśli chodzi o czas to nie krócej niż w ciągu nawet 8 lat.

Pozdrawiam.

Witam, bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Mogę część zweryfikować. 

Rozmowa była z 1 facetem i 2 kobietami.

1 faktycznie zadawala pyt merytoryczne związane z doświadczeniem, nie wyczułam niemiłego nastawienia. 

Te tabletki były dobra rada aczkolwiek w trakcie rozmowy rozbolala mnie strasznie głowa, trudno było mi się skupić. 

Ogólnie nie wiem , w moim odczuciu średnio wypadłam. Jak na początku szło mi świetnie tak potem kiedy rozbolala głowa, nie jestem zadowolona. Mam bardzo mieszane uczucia. Mają dac odp do 1,5 tygodnia. 

Czy mogłabyś mi jeszcze sprawdzić jak mnie rekrutujące osoby  odebrali ? 

Bardzo zależy mi na tej pracy a jestem załamana. 

2. Optymistycznie nie wyszło, ale mam nadzieje ,że się sprawdzi. Chyba lepsze samotne macierzyństwo niż wogole nie mieć dzieci. 

• Lubię! 1

Hej, 

Mam dwa pytanka 

1) Czy mam wynająć mieszkanie od jesieni?Mieszkam narazie u rodziców ale nie ma ich do jesieni wrócą w okolicy października/listopada 

2) Drugie dotyczy „relacji” z pewnym Panem relacja jest bardzo chwiejna On jest „wiecznie” zajęty i czuje że ciężko mu się otworzyć na relacje z kobietą. Nasze spotkania są raczej weekendowe i to nie zawsze bo On jest po rozwodzie i ma dzieci w innym mieście, wiec jeździ na wizyty do nich. Czy z tej relacji będzie coś więcej czy tylko romans?

Dane wyślę na priv ;) 

• Lubię! 1

Dnia 27.05.2022 o 14:08, Egeria napisał:

Hej @iwanek,

Lipiec - niewielka, ale miła poprawa sytuacji finansowej dzięki niespodziewanej nagrodzie

Kochana @Egeria

Weryfikuje lipiec. 

Niestety nagrody brak. 

Ale był to miły miesiąc, bo urlopowy. 

Pozdrawiam Cię serdecznie 💕 

• Lubię! 1

W dniu 23.03.2022 o 15:42, Egeria napisał:

Hej @Skyreves,

Z kart wynika, że do spotkania może dojść w Twoim mieście, ale w ostatniej chwili dojdzie do jakiejś sytuacji niezależnej od Was i spotkacie się w miejscu neutralnym.

Jej odczucia po spotkaniu powinny być jak najbardziej pozytywne. Pozwoli jej to też na podjęcie odpowiedniej decyzji co do swojej dalszej przyszłości z Tobą. Sądzę, że ona jest osobą, która potrafi panować nad swoimi emocjami, ale to spotkanie da jej impuls do wyjścia poza jej strefę komfortu.

Karty pokazują, że raczej nie powie nikomu o tym spotkaniu pewnie dlatego, że otoczenie nie będzie tym za bardzo zachwycone . Nie mniej jednak, gdy już się dowiedzą, to wejdą w postawę obserwatorów i doradców licząc na zdrowy rozsądek tej dziewczyny. Nic mi jednak nie wskazuje na to, ażeby próbowali ją odwieść od relacji z Tobą.

Pozdrawiam.

W dniu 6.12.2021 o 13:18, Egeria napisał:

Hej @Skyreves,

Jeśli chodzi o to co ona myśli o Tobie to karty pokazały, że czuje z Tobą pełne połączenie duchowe i braterstwo dusz. Pomimo tego jednak sama jest trochę niepewna co do przyszłości, gdyż tutaj problemem może być odległość jaka Was dzieli. Jednak jej postępowanie jest jak najbardziej uczciwe i jeśli nie będzie chciała kontynuować dalej Waszej znajomości to szczerze Ci to oznajmi.

Wasza relacja przez najbliższe 3-4 miesiące nadal będzie utrzymywała via internet i to sprawi, że możesz odczuwać dyskomfort psychiczny. Nic jednak nie będzie stało Ci na przeszkodzie by zaproponować spotkanie osobiste na wiosnę. Sądzę, że dojdzie do niego i będzie to spotkanie bardzo udane, bo jak wspomniałam wyżej ta dziewczyna odznacza się uczciwością, więc nie sądzę, żeby chciała Cię wodzić za nos. Tutaj drobna uwaga - możesz odczuwać z jej strony lekkie zdystansowanie, ale to raczej drobna wada jej osobowości niż chęci oszukania Cię w stosunku do Waszej relacji.

Myślę, że w przyszłości możecie stworzyć dobry związek, a co najmniej szczerą przyjacielską relację.

Powodzenia.

Wracam z weryfikacją :). Do spotkania finalnie nie doszło, może dlatego, że pewne czynniki na to nie pozwoliły w tamtym czasie.  Relacje obustronnie zakończyliśmy w kwietniu. Więcej detali podeśle na priv.

Mam kilka pytań w związku z tą zakończoną relacją:

1. Czy istnieje jeszcze szansa żeby próbować odnowić tą relację? Jeśli tak to co zrobić by odnowić tą relację, chociażby na płaszczyznie zwykłej znajomości?

2. Kiedy byłby najlepszy moment, aby się do niej odezwać?

3. Co ona o mnie myśli i czuję po tych wszystkich wydarzeniach? (które opisałem na priv).

• Lubię! 1

Witaj Egerio,

piszę dzisiaj bo miała miejsce taka dziwna sytuacja u mnie wczoraj. Może to będzie i głupie pytanie ale spędza mi sen z powiek i chciałam się upewnic co sie stało. Chodzi o owoce w ogrodzie, o aronie. Na krzaku było ich barzdo dużo i nie zerwane jeszcze a wczoraj zniknęły  i nic nie zostało. W związku z tym mam pytanie czy to czasami mój ojciec je zerwał i się wypiera bo on tak potrafi zrobić coś i się nie przyznać. Wiem , że to błachostka ale mojej mamie też to nie daje spokoju, bo przecież ptaki nie mogły wszystko zjeść, no chyba że tak sie stało. Dlatego chciałam prosić Cię o zweryfikowanie co się mogło stać. 

Dane podam na pw.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

Dnia 8.08.2022 o 16:56, Deszczowachmura napisał:

Witam, bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Mogę część zweryfikować. 

Rozmowa była z 1 facetem i 2 kobietami.

1 faktycznie zadawala pyt merytoryczne związane z doświadczeniem, nie wyczułam niemiłego nastawienia. 

Te tabletki były dobra rada aczkolwiek w trakcie rozmowy rozbolala mnie strasznie głowa, trudno było mi się skupić. 

Ogólnie nie wiem , w moim odczuciu średnio wypadłam. Jak na początku szło mi świetnie tak potem kiedy rozbolala głowa, nie jestem zadowolona. Mam bardzo mieszane uczucia. Mają dac odp do 1,5 tygodnia. 

Czy mogłabyś mi jeszcze sprawdzić jak mnie rekrutujące osoby  odebrali ? 

Bardzo zależy mi na tej pracy a jestem załamana. 

2. Optymistycznie nie wyszło, ale mam nadzieje ,że się sprawdzi. Chyba lepsze samotne macierzyństwo niż wogole nie mieć dzieci. 

Hej @Deszczowachmura,

z kart wynika, że odebrali Cię całkiem dobrze, pomimo widocznej nerwowości jaką mogli u Ciebie zauważyć. Sądzę jednak, że mieli świadomość tego, że każda taka rozmowa może wywołać stres. Ogólnie nie sądzę aby odebrali Cię negatywnie. Faktycznie we wtorek lub środę dadzą Ci odpowiedź.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

Dnia 10.08.2022 o 19:06, Piorunerka napisał:

Hej, 

Mam dwa pytanka 

1) Czy mam wynająć mieszkanie od jesieni?Mieszkam narazie u rodziców ale nie ma ich do jesieni wrócą w okolicy października/listopada 

2) Drugie dotyczy „relacji” z pewnym Panem relacja jest bardzo chwiejna On jest „wiecznie” zajęty i czuje że ciężko mu się otworzyć na relacje z kobietą. Nasze spotkania są raczej weekendowe i to nie zawsze bo On jest po rozwodzie i ma dzieci w innym mieście, wiec jeździ na wizyty do nich. Czy z tej relacji będzie coś więcej czy tylko romans?

Dane wyślę na priv ;) 

Hej @Piorunerka,

karty raczej odradzają wynajęcie mieszkania, ponieważ możesz ponieść z tego powodu jakieś straty (o dziwo, nie finansowe), które będą dla Ciebie ciężarem. Tutaj karty radziły abyś przeczekała co najmniej do następnego roku, nie krócej niż 8 miesięcy.

Jeśli chodzi o tego pana to w tym przypadku raczej to będzie tylko romans niż poważny związek.

Pozdrawiam.

• Wow! 1

<karty>

23 godziny temu, Skyreves napisał:

Wracam z weryfikacją :). Do spotkania finalnie nie doszło, może dlatego, że pewne czynniki na to nie pozwoliły w tamtym czasie.  Relacje obustronnie zakończyliśmy w kwietniu. Więcej detali podeśle na priv.

Mam kilka pytań w związku z tą zakończoną relacją:

1. Czy istnieje jeszcze szansa żeby próbować odnowić tą relację? Jeśli tak to co zrobić by odnowić tą relację, chociażby na płaszczyznie zwykłej znajomości?

2. Kiedy byłby najlepszy moment, aby się do niej odezwać?

3. Co ona o mnie myśli i czuję po tych wszystkich wydarzeniach? (które opisałem na priv).

Hej @Skyreves,

1. Jest duża szansa na odnowienie tej relacji, ale ona ze względu na swoje przekonania może Cię trzymać cały czas na dystans i znajomość ta będzie się utrzymywała na odległość. Odniosłam wrażenie, że ona ma zdolność do manipulacji drugą osobą we własnym celu. Ostatecznie jednak może dojść między Wami do całkowitego oddalenia.

Rada - cierpliwość i zbieranie siły do stawiania czoła przeciwnościom.

2. Koniec sierpnia, początek września.

3. Czuje przywiązanie i swego rodzaju przyjaźń jaką jej oferujesz i odbiera Cię jako swojego przyjaciela i powiernika, ale też chce ukrywać swoje prawdziwe uczucia, bo pokazuje mi się karta mówiąca o zachowaniu tajemnicy.

Pozdrawiam.

• Lubię! 1

<karty>

1 godzinę temu, Jadwiga napisał:

Witaj Egerio,

piszę dzisiaj bo miała miejsce taka dziwna sytuacja u mnie wczoraj. Może to będzie i głupie pytanie ale spędza mi sen z powiek i chciałam się upewnic co sie stało. Chodzi o owoce w ogrodzie, o aronie. Na krzaku było ich barzdo dużo i nie zerwane jeszcze a wczoraj zniknęły  i nic nie zostało. W związku z tym mam pytanie czy to czasami mój ojciec je zerwał i się wypiera bo on tak potrafi zrobić coś i się nie przyznać. Wiem , że to błachostka ale mojej mamie też to nie daje spokoju, bo przecież ptaki nie mogły wszystko zjeść, no chyba że tak sie stało. Dlatego chciałam prosić Cię o zweryfikowanie co się mogło stać. 

Dane podam na pw.

Pozdrawiam.

Hej @Jadwiga,

karty dwukrotnie ani nie potwierdziły, ani nie zaprzeczyły udziału Twojego ojca w zerwaniu owoców. Jednocześnie sugerowały, że zrobił to młody mężczyzna z Twojej rodziny lub grona najbliższych przyjaciół. Dodam jeszcze, że sprawa może wyjść z czasem na jaw i wszystko się wyjaśni.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

29 minut temu, Egeria napisał:

Hej @Skyreves,

1. Jest duża szansa na odnowienie tej relacji, ale ona ze względu na swoje przekonania może Cię trzymać cały czas na dystans i znajomość ta będzie się utrzymywała na odległość. Odniosłam wrażenie, że ona ma zdolność do manipulacji drugą osobą we własnym celu. Ostatecznie jednak może dojść między Wami do całkowitego oddalenia.

Rada - cierpliwość i zbieranie siły do stawiania czoła przeciwnościom.

2. Koniec sierpnia, początek września.

3. Czuje przywiązanie i swego rodzaju przyjaźń jaką jej oferujesz i odbiera Cię jako swojego przyjaciela i powiernika, ale też chce ukrywać swoje prawdziwe uczucia, bo pokazuje mi się karta mówiąca o zachowaniu tajemnicy.

Pozdrawiam.

Dziekuje, wróce w odpowiednim czasie by zweryfikować.

2 godziny temu, Egeria napisał:

Hej @Piorunerka,

karty raczej odradzają wynajęcie mieszkania, ponieważ możesz ponieść z tego powodu jakieś straty (o dziwo, nie finansowe), które będą dla Ciebie ciężarem. Tutaj karty radziły abyś przeczekała co najmniej do następnego roku, nie krócej niż 8 miesięcy.

Jeśli chodzi o tego pana to w tym przypadku raczej to będzie tylko romans niż poważny związek.

Pozdrawiam.

Dziękuje 😊

Z mieszkaniem mnie zaskoczyłaś i to bardzo. 
Co do Pana tak czułam już powoli zaczynam się sama od niego odcinać. 

Cześć:) chciałabym zapytać o pracę, mam niepewna sytuację.. koleżanka, która zastępuje zadeklarowała się, że nie ma jej tylko do końca roku i może wrócić na początku przyszłego.. czy tak się stanie? Czy znajdę w miedzyczasie coś innego? Zmienię pracę? Gdzieś na miejscu? Gdzie szukać 😪 pozdrawiam Adrianna 15.11.1988

Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód...

Dzień dobry Egerio. 

Czy uda ci się spojrzeć w karty i podpowiedzieć mi, czy poznam kogoś  kto da mi szczęście i ja jemu również, kogoś na poważna relacje nie chwilowy romans, bo tych mam już dosyć każdego mężczyznę którego poznaje z którym się spotykam wiąże z nim plany na przyszłość, ktoremu oddam kawałek serducha znajduje sobie inna kobiete z która zakłada rodzinę, a ja znowu jestem sama, czy coś że mną jest nie tak, czy powinnam coś zmienić w sobie? 

Jak znajdziesz chwilkę proszę o podpowiedz. 

Dane na priv. 

Dnia 9.07.2022 o 11:30, Egeria napisał:

Hej @Niewiemkto,

z kart wynika, że Twoje zdrowie jest w dobrej kondycji a jedyna sugestia jaka się pojawiła to zmiana diety na roślinną czyli innymi słowy przejście na wegetarianizm ;).

Pozdrawiam.

Witaj. Ostatnio odwiedziłam pewną osobę, która w sposób niekonwencjonalny leczy ludzi. Powiedziała mi coś co nigdy by mi do głowy nie przyszło. Więcej na priv. Wychodząc od niej usłyszałam że przyczyna została usunięta i jestem zdrowa i za kilka dni wszystkie dolegliwości miną. Proszę o  sprawdzenie, czy faktycznie kręgosłup był przyczyną choroby? Czy to co powiedziała ta osoba na temat wyzdrowienia się wypełni? Pozdrawiam 

Share

• Utwórz nowe...