Skocz do zawartości

Kącik Egerii

Egeria
 Share

Polecane posty

Hej Egeria dziś byłam na rozmowie o pracę. Myślę że dobrze wypadłam. Czy dostanę tę robotę? 💪   Pozdrowionka

• Lubię! 1

Dnia 16.11.2022 o 19:05, Lilith napisał:

Droga Egerio, 

Chciałabym prosić o doradzenie w kwestii wyboru potencjalnej pracy - która z dwóch byłaby lepsza i w której bym się lepiej sprawdziła :) 

Z góry dziękuję! (szczegóły podeślę na priv) 

Pozdrawiam!

Hej @Lilith,

zdecydowanie lepiej kariera będzie się rozwijać w pracy na "w."

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

2 godziny temu, Niewiemkto napisał:

Hej Egeria dziś byłam na rozmowie o pracę. Myślę że dobrze wypadłam. Czy dostanę tę robotę? 💪   Pozdrowionka

Hej @Niewiemkto,

karty dały zdecydowanie pozytywną odpowiedź, więc tak, dostaniesz tę pracę.

Pozdrawiam.

• Wow! 1

<karty>

Hej Egeria 🙂

Mam pytanie odnośnie pracy. Czy powinnam dać sobie szanse na pracę, w której nie czuje się do końca ok? Jest to praca w której są mną zainteresowani. Czy sobie darować?

Czy jest szansa że mój partner znajdzie prace z której będzie w miarę zadowolony? Bardziej w starym roku czy nowym i czy jest w ogóle taka szansa?

Bardzo proszę o wróżbę i dziękuję ❤️😘😘

• Lubię! 1

52 minuty temu, coulde napisał:

Hej Egeria 🙂

Mam pytanie odnośnie pracy. Czy powinnam dać sobie szanse na pracę, w której nie czuje się do końca ok? Jest to praca w której są mną zainteresowani. Czy sobie darować?

Czy jest szansa że mój partner znajdzie prace z której będzie w miarę zadowolony? Bardziej w starym roku czy nowym i czy jest w ogóle taka szansa?

Bardzo proszę o wróżbę i dziękuję ❤️😘😘

Hej @coulde,

karty sugerują abyś jednak dała szansę tej pracy na co najmniej 6 do 8 miesięcy. Jeśli po tym czasie nadal będziesz się tam czuła źle, to wtedy dokonaj wyboru czy warto dalej w niej zostawać.

Jeśli chodzi o Twojego partnera to z nim jest problem tego typu, że nie lubi, gdy ktoś narzuca mu swoją opinie z pozycji wyższego stanowiska. Wprawdzie nie zajmuję się numerologią, ale dzień urodzenia sugeruje, że jest też introwertyczny, a więc praca w dużym zespole bardziej go męczy, niż pozwala rozwinąć skrzydła. Powinien on przewartościować swoje poglądy na pracę i poszukać takiej, w której będzie równorzędnym partnerem, a nie kimś, komu się podlega. Jeśli zastosuje się do tej rady, to w przeciągu 12 - 13 miesięcy znajdzie taką pracę, która w pełni go usatysfakcjonuje. 

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

11 minut temu, Egeria napisał:

Hej @coulde,

karty sugerują abyś jednak dała szansę tej pracy na co najmniej 6 do 8 miesięcy. Jeśli po tym czasie nadal będziesz się tam czuła źle, to wtedy dokonaj wyboru czy warto dalej w niej zostawać.

Jeśli chodzi o Twojego partnera to z nim jest problem tego typu, że nie lubi, gdy ktoś narzuca mu swoją opinie z pozycji wyższego stanowiska. Wprawdzie nie zajmuję się numerologią, ale dzień urodzenia sugeruje, że jest też introwertyczny, a więc praca w dużym zespole bardziej go męczy, niż pozwala rozwinąć skrzydła. Powinien on przewartościować swoje poglądy na pracę i poszukać takiej, w której będzie równorzędnym partnerem, a nie kimś, komu się podlega. Jeśli zastosuje się do tej rady, to w przeciągu 12 - 13 miesięcy znajdzie taką pracę, która w pełni go usatysfakcjonuje. 

Pozdrawiam.

Ale ja jestem bardzo ta praca zestresowana (jest to stanowisko w którym nie robiłam nigdy). Czy jest szansa, że będę mniej zestresowana nią wraz z czasem czy cały czas to będzie mnie kosztowało tyle stresu?

1 godzinę temu, coulde napisał:

Ale ja jestem bardzo ta praca zestresowana (jest to stanowisko w którym nie robiłam nigdy). Czy jest szansa, że będę mniej zestresowana nią wraz z czasem czy cały czas to będzie mnie kosztowało tyle stresu?

Już nieaktualne pytanie.

Dziękuję za poświęcony czas, a charakterystyka mojego partnera się zgadza.

Pozdrawiam cieplutko ❤️❤️❤️

• Lubię! 1

Dnia 19.08.2021 o 09:28, Egeria napisał:

Hej @soleila007,

karty pokazały, że nastąpi zmiana kierowniczki. Jeśli chodzi o czas to powinno coś się zadziać już we wrześniu, ale nie później niż przed nastaniem zimy.

Pozdrawiam.

Wracam z weryfikacja, nie nastąpiła zmiana kierownika do dziś, za to ze względu na całą chora sytuację z nią odeszło 90% pracowników z działu w tym ja😵

• Lubię! 1

Dnia 18.11.2022 o 12:14, Egeria napisał:

Hej @Niewiemkto,

karty dały zdecydowanie pozytywną odpowiedź, więc tak, dostaniesz tę pracę.

Pozdrawiam.

Niestety nie udało się. Pozdrawiam 

• Smutek 1

Dnia 19.09.2022 o 15:39, Egeria napisał:

Hej @Niewiemkto

w moich kartach nic nie wskazuje na to, aby w przeciągu tych dwóch miesięcy pojawił się u Ciebie ktoś do stałego związku.

Sytuacja uczuciowa trochę się ruszy dopiero w listopadzie. Pojawi się przy Tobie mężczyzna do którego zabije Ci szybciej serce. Jednakże karty pokazały, że będzie to przelotne uczucie, bardziej zauroczenie niż relacja z szansą na przyszłość. Tym bardziej, że może się w końcu okazać, że ten mężczyzna jest już w związku. 

Pozdrawiam.

To prawda, nikt do poważnego związku w tych miesiącach się nie pojawił. Weryfikując listopad: był zastój, nie poznałam nikogo nowego, w nikim się nie zauroczyłam. Tak jak było, tak jest, brak jakichkolwiek zmian w tym temacie. 😔😙

• Smutek 1

Witam Egerio 

Mam pytanie do kart I moja sasiadke juz byla Bo wyprowadzili sie ale za ulice miesiac temu. Znam ja od 2008 Roku ale byl okres ze wogole ze mna nie rozmawiala. W trakcie covida zblizylysmy sie Bo dzieci byly w domu I tak ta znajomosc ruszyla do przodu, ale jest dziwna. Ona niby jak mnie widzi to ok ale pozniej znika dodam ze pracujemy tez razem ale ona jest juz najwyzej w szefostwie. Mam troche mentlik zawsze jesli I Nia chodzi niby ok ale cos mi nie gra. Dane przesyla na Priv.

Pozdrawiam 

Witaj Egerio. 

Co będzie się działo ważnego w moim życiu w grudniu i na przełomie roku? W jakich sferach czekają mnie zmiany (uczuciowa, praca itd...), na czym się skupić a na co może uważać???

• Lubię! 1

Dnia 4.10.2022 o 16:06, Egeria napisał:

Hej @Harper,

wypadła mi karta mówiąca o tym, że nowa oferta, niejako na wyciągnięcie ręki, może pojawić się w tym roku w okresie jesieni, a więc w zasadzie już niedługo. Czasowo to może być okres około 9 tygodni.

Pozdrawiam i powodzenia.

Egerio,

Twoja wróżba jest bezbłędna! Jedna oferta pojawiła się 8 tygodni po wróżbie, druga 9. Czekam teraz na rozmowy kwalifikacyjne. Chciałabym się dopytać, która z tych dwóch ofert może przynieść mi pozytywny wynik. Szczegóły prześlę na priv.

Pozdrawiam,

Harper

• Lubię! 1

Dnia 29.10.2022 o 13:33, Egeria napisał:

Hej @meggi77,

czy ta pani nie jest przypadkiem w wieku przedemerytalnym? Karty w dość mocny sposób pokazały, że jest to osoba w starszym wieku, mocno zgorzkniała i z ciężkim charakterem. W głębi serca marzy o zasłużonym odpoczynku albo szykuje się do odejścia. Podświadomie chce się jeszcze wykazać, stąd zmiany jej nastrojów, bo uważa, że zawsze można zrobić to lepiej, inaczej, byle jej było na wierzchu. 

Nie zauważyłam, żeby czuła do Ciebie nienawiść, niemniej jednak ma jakiś mocno ukryty żal albo głęboki smutek do kobiet, który unaocznia się właśnie poprzez sposób w jaki Ciebie traktuje. Sądzę jednak, że z czasem sytuacja ulegnie poprawie. Ale to dopiero za jakiś czas. Zarysował mi się okres od 4 do 6 tygodni.

Pozdrawiam  serdecznie i nie poddawaj się.

hej Egeria, faktycznie  po jakimś czasie to babsko zmieniło do mnie nastawienie. Wydawało się , że wszystko jest ok ale on poniedziałku znowu dostaję baty. Czepia się wszystkiego. Jej odzywki do mnie to jakaś pomyłka. Traktuje mnie jak zwyczajne bydło. Gdybym mogła, pojechałabym na nią  do dyrektora bądz oddała sprawę do sądu. Wierzę jednak,że jej się to odwróci.Egerio, powiedz mi czy ja uwolnię się od tej wariatki i co czeka mnie do 3 miesięcy  jeśli chodzi o sprawy pracy. Wysyłam dane na priv

• Lubię! 1

Dnia 25.11.2022 o 23:13, bezona napisał:

Witam Egerio 

Mam pytanie do kart I moja sasiadke juz byla Bo wyprowadzili sie ale za ulice miesiac temu. Znam ja od 2008 Roku ale byl okres ze wogole ze mna nie rozmawiala. W trakcie covida zblizylysmy sie Bo dzieci byly w domu I tak ta znajomosc ruszyla do przodu, ale jest dziwna. Ona niby jak mnie widzi to ok ale pozniej znika dodam ze pracujemy tez razem ale ona jest juz najwyzej w szefostwie. Mam troche mentlik zawsze jesli I Nia chodzi niby ok ale cos mi nie gra. Dane przesyla na Priv.

Pozdrawiam 

Kochana @bezona,

opisałaś mi dokładnie sytuację, ale nie zadałaś konkretnego pytania. Proszę napisz, co właściwie chcesz wiedzieć.

<karty>

Dnia 28.11.2022 o 03:13, brunet7919679 napisał:

Witaj Egerio. 

Co będzie się działo ważnego w moim życiu w grudniu i na przełomie roku? W jakich sferach czekają mnie zmiany (uczuciowa, praca itd...), na czym się skupić a na co może uważać???

Przepraszam bardzo @brunet7919679, ale czy masz jakieś imię? I dobrze byłoby podać datę urodzenia ;)

• Lubię! 1

<karty>

Dnia 28.11.2022 o 18:42, Harper napisał:

Egerio,

Twoja wróżba jest bezbłędna! Jedna oferta pojawiła się 8 tygodni po wróżbie, druga 9. Czekam teraz na rozmowy kwalifikacyjne. Chciałabym się dopytać, która z tych dwóch ofert może przynieść mi pozytywny wynik. Szczegóły prześlę na priv.

Pozdrawiam,

Harper

Hej @Harper,

praca 1 - w tej pracy czeka Cię spełnienie zawodowe oraz radość jaką przyniesie Ci dobra współpraca z członkami zespołu. Z czasem dobra współpraca zawodowa pomoże Ci się rozwinąć, o ile nie skupisz się tylko na jednym celu, bo możesz przegapić dobrą okazję na awans.

praca 2 - w tym wypadku możesz oczekiwać długotrwałej i stabilnej korzyści finansowej. Tu jednak spodziewaj się, że po pewnym czasie będziesz musiała podjąć decyzję o zmianie kierunku działań, ponieważ obowiązki jakie na Ciebie spadną mogą Cię przytłoczyć. Być może trzeba będzie część obowiązków komuś oddać lub poprosić o pomoc.

Jak widzisz obie prace mają swoje zalety i wady. 

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

19 minut temu, Egeria napisał:

Hej @Harper,

praca 1 - w tej pracy czeka Cię spełnienie zawodowe oraz radość jaką przyniesie Ci dobra współpraca z członkami zespołu. Z czasem dobra współpraca zawodowa pomoże Ci się rozwinąć, o ile nie skupisz się tylko na jednym celu, bo możesz przegapić dobrą okazję na awans.

praca 2 - w tym wypadku możesz oczekiwać długotrwałej i stabilnej korzyści finansowej. Tu jednak spodziewaj się, że po pewnym czasie będziesz musiała podjąć decyzję o zmianie kierunku działań, ponieważ obowiązki jakie na Ciebie spadną mogą Cię przytłoczyć. Być może trzeba będzie część obowiązków komuś oddać lub poprosić o pomoc.

Jak widzisz obie prace mają swoje zalety i wady. 

Pozdrawiam.

Dziękuję Egerio.

Muszę jednak dopytać,bo siedzę teraz z mętlikiem w głowie. Czy rekruterzy będą mnie chcieć w obu przypadkach tzn. czy dostanę pozytywną odpowiedź zarówno w firmie 1 jak i 2? Mam teraz ogromy dylemat. Jakby tylko mnie chcieli w jednej firmie to sprawa byłaby prosta 🙂

• Lubię! 1

16 godzin temu, meggi77 napisał:

hej Egeria, faktycznie  po jakimś czasie to babsko zmieniło do mnie nastawienie. Wydawało się , że wszystko jest ok ale on poniedziałku znowu dostaję baty. Czepia się wszystkiego. Jej odzywki do mnie to jakaś pomyłka. Traktuje mnie jak zwyczajne bydło. Gdybym mogła, pojechałabym na nią  do dyrektora bądz oddała sprawę do sądu. Wierzę jednak,że jej się to odwróci.Egerio, powiedz mi czy ja uwolnię się od tej wariatki i co czeka mnie do 3 miesięcy  jeśli chodzi o sprawy pracy. Wysyłam dane na priv

Hej @meggi77,

niestety, ale karty pokazały, że ta kobieta jeszcze co najmniej rok pozostanie na swoim stanowisku. Nadal też, będzie miała swoje huśtawki emocjonalne i jej stosunek do Ciebie będzie bardzo zmienny, czyli raz dobrze, raz źle.

Przełoży się to, niestety, na te 3 miesiące pracy, o które pytałaś. Jej słowa nadal będą Cię ranić. Pod koniec grudnia, być może ze względu na święta, sytuacja trochę się uspokoi, bądź też ona pójdzie na jakiś krótki wypoczynek. W styczniu skoncentruj się na sobie i staraj się unikać konfrontacji z nią, najlepiej też byłoby gdybyś pod koniec tego miesiąca wzięła sobie jakiś krótki, kilkudniowy urlop. W lutym nastaw się na ciężki początek, ale też przygotuj na coś, co może nastąpić pod koniec miesiąca. Tutaj pokazała mi się jakaś widoczna zmiana, która może być początkiem końca czegoś. Niestety, karty nie chciały pokazać mi czego konkretnie będzie to dotyczyło, jedynie co, to radziły abyś w tym czasie dwukrotnie więcej słuchała niż mówiła. Słuchaj swojej intuicji i nie daj się ponieść emocjom.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości oraz żelaznych nerwów.

<karty>

56 minut temu, Egeria napisał:

Kochana @bezona,

opisałaś mi dokładnie sytuację, ale nie zadałaś konkretnego pytania. Proszę napisz, co właściwie chcesz wiedzieć.

Hej Egerio 

Ogolnie jak ona mnie widzi I czy warto ta znajomosc utzymywac 

Pozdrawiam 

• Lubię! 1

10 minut temu, Harper napisał:

Dziękuję Egerio.

Muszę jednak dopytać,bo siedzę teraz z mętlikiem w głowie. Czy rekruterzy będą mnie chcieć w obu przypadkach tzn. czy dostanę pozytywną odpowiedź zarówno w firmie 1 jak i 2? Mam teraz ogromy dylemat. Jakby tylko mnie chcieli w jednej firmie to sprawa byłaby prosta 🙂

Droga @Harper

muszę powiedzieć, że w obu firmach będziesz miała wyrównane szanse, ale z lekką przewagą tej drugiej (od finansów).

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

<karty>

13 minut temu, bezona napisał:

Hej Egerio 

Ogolnie jak ona mnie widzi I czy warto ta znajomosc utzymywac 

Pozdrawiam 

Droga @bezona,

ta kobieta ukazała mi się w kartach jako ktoś o bardzo rozleniwionym myśleniu, kto uważa, że wszystko mu się od życia należy i reaguje emocjonalnie jeśli nie otrzyma tego na co liczył. Jest osobą nieco zamkniętą w sobie, ma egoistyczne podejście do ludzi, dlatego innych dopuszcza do siebie tylko wtedy, kiedy jest jej to potrzebne i niezbędne. Taki też ma do Ciebie stosunek - woli brać niż dawać. Lubi zbierać owoce pracy innych, samemu nie brudząc sobie przy tym rąk. Chodzi trochę z głową w chmurach często ogląda się na przeszłość. 

Ogólnie karty radzą, abyś jednak odpuściła sobie tą znajomość, a przynajmniej nie starała się jej utrzymywać, ani tym bardziej zacieśniać. Ta osoba zawsze będzie podchodziła do Ciebie z dystansem, co będzie się na Tobie bardzo emocjonalnie odbijać.

Pozdrawiam.

• Gratuluję! 1

<karty>

3 godziny temu, Egeria napisał:

Przepraszam bardzo @brunet7919679, ale czy masz jakieś imię? I dobrze byłoby podać datę urodzenia ;)

No tak, gapa ze mnie 🤭 Już podaję w prywatnej wiadomości.

2 godziny temu, Egeria napisał:

Droga @bezona,

ta kobieta ukazała mi się w kartach jako ktoś o bardzo rozleniwionym myśleniu, kto uważa, że wszystko mu się od życia należy i reaguje emocjonalnie jeśli nie otrzyma tego na co liczył. Jest osobą nieco zamkniętą w sobie, ma egoistyczne podejście do ludzi, dlatego innych dopuszcza do siebie tylko wtedy, kiedy jest jej to potrzebne i niezbędne. Taki też ma do Ciebie stosunek - woli brać niż dawać. Lubi zbierać owoce pracy innych, samemu nie brudząc sobie przy tym rąk. Chodzi trochę z głową w chmurach często ogląda się na przeszłość. 

Ogólnie karty radzą, abyś jednak odpuściła sobie tą znajomość, a przynajmniej nie starała się jej utrzymywać, ani tym bardziej zacieśniać. Ta osoba zawsze będzie podchodziła do Ciebie z dystansem, co będzie się na Tobie bardzo emocjonalnie odbijać.

Pozdrawiam.

Dziekuje Egerio zgadza sie takie mialam przeczucie tak samo nie naciskam na kontakt zawsze staram sie zeby od niej wyszlo. Mozliwe ze ten kontakt sie zakonczy Bo sie wyprowadzila. Pozdrawiam 

• Lubię! 1

Share

• Utwórz nowe...