Skocz do zawartości

Marzenia senne

Polecane posty

Witam, od jakiegoś czasu miewam bardzo emocjonalne i pełne treści sny o pewnej osobie z którą łączy mnie niezwykle silna więź pomimo braku kontaktu, przeważnie w dni kiedy mam taki sen zaraz po przebudzeniu otrzymuje wiadomość o tej osoby, dwa razy zdarzyło mi się że dostałam wiadomość w momencie wzięcia telefonu do ręki.. czy to możliwe, że w ten sposób się komunikujemy?

Czasami myślę, że może poprzez sny ta osoba próbuje mi coś przekazać, miał może ktoś podobne doświadczenie?

Dodam, że łączy nas relacja karmiczna 7/16...

Pozdrawiam ciepło :)

Umysł ludzki nie jest do końca zbadany, myślę że wszystko jest możliwe. Miałam kilka razy podobne sutuacje z dwiema osobami, które dość często mi się śniły, ale tak szczerze nie znam się na tym. Wtedy miałam właśnie wrażenie jakby w tym śnie była jakaś ukryta wskazówka lub jakaś informacja dla mnie.Nie jest łatwo zrozumieć sny. Ja często po czasie dochodzę do tego o co chodziło.

;)

• Lubię! 1

Być może w snach wychodzą twoje pragnienia i potrzeby - wobec tej osoby, ale niekoniecznie akurat tej - tylko ogólnie w relacji. Sny czasem zastępczo zaspokajają nam potrzeby, których nie zaspokajamy w ciągu dnia na jawie. W snach wychodzi też to co wypieramy ze świadomości, tylko pod symbolicznym, zakamuflowanym często przekazem (a przez to bezpieczniejszym w odbiorze :) ). 

• Lubię! 2
  • 1 month later...
Dnia 17.06.2020 o 13:22, nilnisibene napisał:

Witam, od jakiegoś czasu miewam bardzo emocjonalne i pełne treści sny o pewnej osobie z którą łączy mnie niezwykle silna więź pomimo braku kontaktu, przeważnie w dni kiedy mam taki sen zaraz po przebudzeniu otrzymuje wiadomość o tej osoby, dwa razy zdarzyło mi się że dostałam wiadomość w momencie wzięcia telefonu do ręki.. czy to możliwe, że w ten sposób się komunikujemy?

Czasami myślę, że może poprzez sny ta osoba próbuje mi coś przekazać, miał może ktoś podobne doświadczenie?

Uhhhh skąd ja to znam! takich "przypadków" już miałam z jedną osobą zbyt dużo, by nadal uważać to za przypadki. Jak chcesz podaj daty na PW, sprawdzę temat. U mnie i tej osoby nie ma karmy ponoć, ale więź jest niesamowita cały czas.

• Lubię! 1
  • 4 months later...
Dnia 17.06.2020 o 13:22, nilnisibene napisał:

Miewam spontaniczne świadome sny, tak przynajmniej stwierdziła koleżanka, z którą mam kontakt pisemny.  W kilku z nich pojawiała się pewna osoba, którą o dziwo widziałem gdzieś mijając się na ulicy (chyba jechałem wtedy samochodem) lub widziałem gdzieś zdjęcie tej osoby. 

Numerologia zwłaszcza ta współczesna nie zawsze wskaże czy mamy z daną osobą do przerobienia lekcje karmiczne. 

Ostatnio pojawiły się też przekazy od aniołów: godziny 17:17, 10:10, odczucia podczas medytacji i sny - niekiedy dziwne z tego powodu, że nie odroznilem  jawy od marzenia sennego.

• Lubię! 1
Dnia 21.07.2020 o 17:55, arwil napisał:

Uhhhh skąd ja to znam! takich "przypadków" już miałam z jedną osobą zbyt dużo, by nadal uważać to za przypadki. Jak chcesz podaj daty na PW, sprawdzę temat. U mnie i tej osoby nie ma karmy ponoć, ale więź jest niesamowita cały czas.

Bardzo chętnie, im dłużej jestem w tej relacji tym bardziej wątpię w to aby ta osoba pojawiła w moim życiu przypadkowo, odczuwam pomimo minionych lat niesamowitą więź z nim. 

W snach często rozmawiamy, tak jakbyśmy się komunikowali w ten sposób ponieważ w świecie materii ten kontaktjest dość trudny ponieważ on ma dużo blokad i lęków, boi się okazywać uczucia, za to w snach jest ich pełno z jego strony :)

Dnia 28.11.2020 o 17:27, Karciarz432 napisał:

Miewam spontaniczne świadome sny, tak przynajmniej stwierdziła koleżanka, z którą mam kontakt pisemny.  W kilku z nich pojawiała się pewna osoba, którą o dziwo widziałem gdzieś mijając się na ulicy (chyba jechałem wtedy samochodem) lub widziałem gdzieś zdjęcie tej osoby. 

Numerologia zwłaszcza ta współczesna nie zawsze wskaże czy mamy z daną osobą do przerobienia lekcje karmiczne. 

Ostatnio pojawiły się też przekazy od aniołów: godziny 17:17, 10:10, odczucia podczas medytacji i sny - niekiedy dziwne z tego powodu, że nie odroznilem  jawy od marzenia sennego.

U mnie bardzo podoba sytuacja, przekazy w postaci synchroniczności mam od maja i cały czas z podobną częstotliwością różne sekwencję i właśnie w tym czasie odnowiła się ta relacja wspominana w poście i dalej się ciągnie pomimo, że post zamieściłam jakiś czas temu ;) raz mamy kontakt raz nie, ale nadal wywołuje we mnie tyle emocji. 

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...