Skocz do zawartości

Serdeczna prośba o wróżbę - miłość+WERYFIKACJA

nilnisibene

Polecane posty

Witam, postaram się nakreślić sytuację w której się znajduje, jeśli ktoś będzie skłonny mi pomóc będę bardzo wdzięczna ♥️

Jestem obecnie w związku (bywa różnie, ale jest to relacja stabilna, kocham obecnego partnera), natomiast łączy mnie silna więź z innym mężczyzną z przeszłości, znamy się już lata, zawsze była między nami chemia i silne przyciągnie, ale pomimo okazji nic z tego nie wyszło, jakoś się nie złożyło. Parę miesięcy temu kontakt się odnowił, jest to głównie kontakt internetowy, kontakt koleżeński z małymi podtekstami z jego strony. Mam konflikt wewnętrzny bo nie wiem czym jest dla mnie ta relacja, czuję, że ta osoba jest mi bardzo bliska, czuje, że wymieniamy się myślami, mam z tą osobą bardzo realne i emocjonalne sny, nie potrafię się odseparować od tego chociaż wiem, że on próbuje i obecnie ograniczył kontakt. Chciałabym wiedzieć co on do mnie czuję, co dla niego znaczy ta relacja a przede wszystkim co ja powinnam zrobić w tej sytuacji? Czy jest to moja bratnia dusza, jakaś relacja z przeznaczenia?

Dzisiaj miałam kolejny sen który przepełnił mnie emocjami, krótko mówiąc tęsknię a nie jestem przekonana czy powinnam kończyć moją obecną relacje na rzecz czegoś co w zasadzie na planie fizycznym nie istnieje, to tylko domysły. Wszelkie dane podeślę priv :)

Pozdrawiam ciepło i przesyłam pozytywną energię! ♥️

• Lubię! 1

Hej, 

wyodrębniłam z Twojego postu pytania, więc postaram się wg nich opisać sytuację. Zacznę może od tego ostatniego.

Czy to jest Twoja bratnia dusza, jakaś relacja z przeznaczenia?

karty wskazały, że owszem łączy Was bardzo mocna zależność karmiczna, ale jak zwykle w takich relacjach bywa jest ona dość ciężka. Wg tego co mi się pokazało, w przeszłości łączyło Was mocne współuzależnienie na zasadzie rodzic - dziecko. Prawdopodobnie to Ty byłaś dość rygorystycznym i wymagającym rodzicem (ojcem), który twardą ręką prowadził swoje dziecko (syna) i ograniczał mu zasoby materialne (finansowe). To mogło doprowadzić do jakiejś dramatycznej zmiany w postępowaniu tego dziecka do tego stopnia, że całkowicie odsunęło się od rodziny. Być może stąd się bierze ten niewytłumaczalny pociąg do tego człowieka jaki teraz odczuwasz. Nic nie wskazuje na bratnią duszę. 

Co on do Ciebie czuje i co dla niego znaczy ta relacja?

Jest to na swój sposób relacja niezdrowa. Możliwe, że występują u niego jakieś ogólne problemy w nawiązywaniu relacji z innymi osobami, a internet pozwala mu zachować do tego dystans. Z tego co mi się pokazało on całą relację traktuje raczej po koleżeńsku z tendencją do flirtu, ale bez zbytniego zaangażowania z jego strony. Taka odskocznia od dnia codziennego. Tutaj nasuwa mi się skojarzenie relacji typu dziewczyna z dobrego domu kontra "bad boy" - myślę, że wiesz jak to może wyglądać dalej? Oczywiście Ty znasz tego człowieka lepiej, ale tak to w kartach wygląda.

Co powinnaś zrobić w tej sytuacji?

Karty radzą przede wszystkim abyś kierowała się zdrowym rozsądkiem, a nie impulsami. W tym przypadku możliwe, że poprzez ten kontakt poczułaś się dowartościowana jako kobieta o którą warto się starać. Rozważ co możesz stracić, a co możesz zyskać. Zastanów się czy ta gra jest warta świeczki. 

Czy powinnaś zakończyć dotychczasową relację?

Karty raczej to odradzają, tym bardziej, że ten mężczyzna widzi w Tobie kogoś więcej niż Ci się zdaje. Sądzę, że on ma względem Ciebie poważne zamiary i chciałby je wprowadzić w życie. Tutaj przyszłość pokazała się całkiem obiecująca. Problem polega na tym, że Ty jesteś trochę niepewna względem uczuć do niego, ponieważ relacja internetowa zasiała w Tobie ziarno zwątpienia.

Jeśli chodzi o tego pana korespondencyjnego, to jak już napisałam wyżej, nawet jeśli będziecie razem , to ta relacja dobrej przyszłości nie ma. Możecie w tym wypadku powielić schemat jaki mieliście w odległej przeszłości, gdy byliście od siebie w taki niezdrowy sposób uzależnieni. To oznacza, że Wasz związek prędzej czy później oprze się na kłótniach, wzajemnych oskarżeniach itp. 

Pamiętaj - to co zasiejesz to zbierzesz i w sumie to od Ciebie zależy czego oczekujesz w przyszłości. Karty radzą i ostrzegają, więc wybierz mądrze.

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Dnia 18.06.2020 o 12:04, Egeria napisał:

Hej, 

wyodrębniłam z Twojego postu pytania, więc postaram się wg nich opisać sytuację. Zacznę może od tego ostatniego.

Czy to jest Twoja bratnia dusza, jakaś relacja z przeznaczenia?

karty wskazały, że owszem łączy Was bardzo mocna zależność karmiczna, ale jak zwykle w takich relacjach bywa jest ona dość ciężka. Wg tego co mi się pokazało, w przeszłości łączyło Was mocne współuzależnienie na zasadzie rodzic - dziecko. Prawdopodobnie to Ty byłaś dość rygorystycznym i wymagającym rodzicem (ojcem), który twardą ręką prowadził swoje dziecko (syna) i ograniczał mu zasoby materialne (finansowe). To mogło doprowadzić do jakiejś dramatycznej zmiany w postępowaniu tego dziecka do tego stopnia, że całkowicie odsunęło się od rodziny. Być może stąd się bierze ten niewytłumaczalny pociąg do tego człowieka jaki teraz odczuwasz. Nic nie wskazuje na bratnią duszę. 

Co on do Ciebie czuje i co dla niego znaczy ta relacja?

Jest to na swój sposób relacja niezdrowa. Możliwe, że występują u niego jakieś ogólne problemy w nawiązywaniu relacji z innymi osobami, a internet pozwala mu zachować do tego dystans. Z tego co mi się pokazało on całą relację traktuje raczej po koleżeńsku z tendencją do flirtu, ale bez zbytniego zaangażowania z jego strony. Taka odskocznia od dnia codziennego. Tutaj nasuwa mi się skojarzenie relacji typu dziewczyna z dobrego domu kontra "bad boy" - myślę, że wiesz jak to może wyglądać dalej? Oczywiście Ty znasz tego człowieka lepiej, ale tak to w kartach wygląda.

Co powinnaś zrobić w tej sytuacji?

Karty radzą przede wszystkim abyś kierowała się zdrowym rozsądkiem, a nie impulsami. W tym przypadku możliwe, że poprzez ten kontakt poczułaś się dowartościowana jako kobieta o którą warto się starać. Rozważ co możesz stracić, a co możesz zyskać. Zastanów się czy ta gra jest warta świeczki. 

Czy powinnaś zakończyć dotychczasową relację?

Karty raczej to odradzają, tym bardziej, że ten mężczyzna widzi w Tobie kogoś więcej niż Ci się zdaje. Sądzę, że on ma względem Ciebie poważne zamiary i chciałby je wprowadzić w życie. Tutaj przyszłość pokazała się całkiem obiecująca. Problem polega na tym, że Ty jesteś trochę niepewna względem uczuć do niego, ponieważ relacja internetowa zasiała w Tobie ziarno zwątpienia.

Jeśli chodzi o tego pana korespondencyjnego, to jak już napisałam wyżej, nawet jeśli będziecie razem , to ta relacja dobrej przyszłości nie ma. Możecie w tym wypadku powielić schemat jaki mieliście w odległej przeszłości, gdy byliście od siebie w taki niezdrowy sposób uzależnieni. To oznacza, że Wasz związek prędzej czy później oprze się na kłótniach, wzajemnych oskarżeniach itp. 

Pamiętaj - to co zasiejesz to zbierzesz i w sumie to od Ciebie zależy czego oczekujesz w przyszłości. Karty radzą i ostrzegają, więc wybierz mądrze.

Pozdrawiam.

Dziękuję Ci bardzo, potrzebowałam tego, ciężko jest mi wyczuć intencje tej osoby bo ma bardzo sprzeczne zachowania, do tego te sny które z nim miewam bardzo mącą mi w głowie, zawsze staram się słuchać swojej intuicji, ale tutaj chyba zdrowy rozsądek powinien zabrać głos. Sprawdziłam już jakiś czas temu i podobno łączy nas karma 7/16, teraz otrzymałam potwierdzenie w kartach :)

Tak jak napisałaś, co posiejesz to zabierzesz, jeśli przyjdzie mi odpracować swoją karmę to zapewne przed tym nie ucieknę :))

Jeszcze raz dziękuję i ściskam! ♥️

@nilnisibene czy możliwa jest już weryfikacja tej wróżby? Jeśli nie, to pamiętaj o dodaniu weryfikacji, kiedy wróżba się zrealizuje bądź nie

• Lubię! 1
  • 8 months later...
nilnisibene
Dnia 18.06.2020 o 12:55, nilnisibene napisał:

Dziękuję Ci bardzo, potrzebowałam tego, ciężko jest mi wyczuć intencje tej osoby bo ma bardzo sprzeczne zachowania, do tego te sny które z nim miewam bardzo mącą mi w głowie, zawsze staram się słuchać swojej intuicji, ale tutaj chyba zdrowy rozsądek powinien zabrać głos. Sprawdziłam już jakiś czas temu i podobno łączy nas karma 7/16, teraz otrzymałam potwierdzenie w kartach :)

Tak jak napisałaś, co posiejesz to zabierzesz, jeśli przyjdzie mi odpracować swoją karmę to zapewne przed tym nie ucieknę :))

Jeszcze raz dziękuję i ściskam! ♥️

@nilnisibene czy możliwa jest już weryfikacja tej wróżby? Jeśli nie, to pamiętaj o dodaniu weryfikacji, kiedy wróżba się zrealizuje bądź nie

Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie otrzymałam powiadomienia albo nie zauważyłam. Już piszę weryfikacje, sytuacja między nami jest nadal w podobnym podłożeniu jak była, nie nastąpiło ani określenie tej relacji ani wyjawienie uczuć ponieważ jego strony nie ma na to gotowości, ma trudne doświadczenia za sobą, za bardzo się boi tego uczucia chociaż nadal wraca więc jest to typowa relacja on- off, raz mamy kontakt raz nie, ale jest to kontakt który raczej nas nie satysfakcjonuje. Dopóki pewne rzeczy nie zostaną przepracowane ( a niewiadomo kiedy to nastąpi) nie ma możliwości na stworzenie czegoś stabilnego, więc częściowo wróżba się sprawdziła, bo osoba o którą pytałam nie dojrzała na ten moment do relacji opartej na głębokich uczuciach, sam nie wie czego chce. Dziękuję raz jeszcze i Pozdrawiam 🥰

• Dziękuję! 1
  • Ismena changed the title to Serdeczna prośba o wróżbę - miłość+WERYFIKACJA

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...