Skocz do zawartości
Ona28

Kupić czy nie+WERYFIKACJA

Polecane posty

Ona28

Dostałam propozycję zakupu plastrów terapeutyxznych działających jak akupunktura.

Miałyby mi one pomóc w leczeniu dolegliwości zapalnych i bólowych.

Kosztują 700 zł.

Boję się że to kolejny pic na wodę.

Czy po ich zastosowaniu poczuję różnice na korzyść czy będę zadowolona ?

Podpowie mi ktoś....😔😔😔😔

Będę bardzo wdzięczna 

• Lubię! 1

Egeria

Na Twoim miejscu to raczej poszukałabym przyczyny bólu i stanu zapalnego, a nie kupowała plastry przeciwbólowe jeszcze na dodatek za takie pieniądze ;(.

Tak z ciekawości co to są za plastry? Jakiej marki?

Od sierpnia odpowiedzi na Wasze pytania mogą pojawiać się z opóźnieniem, gdyż zaczynam pracę. Postaram się jednak, aby nie trwało to dłużej niż 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Ona28

Ja leczę się farmakologicznie kochana.

Jestem pod stałą opieką lekarzy. Niestety po tylu udarach leki pomagają, ale nie wystarczająco....

Zastanawiam się czy nie przyjąć tego co los daje...  Wiesz jak jest tonący brzytwy się chwyta :-(

Plastry x-39 .

Wpisz w wyszukiwarkę.

• Lubię! 1

Aliceice

Może skoro jesteś pod stałą opieką lekarzy to skonsultuj z nimi czy takie plastry mogą realnie Ci pomóc i czy warto? Zawsze warto spytać specjalisty 😊

Egeria

Lubię wiedzieć, więc pogrzebałam w sieci.

Sam ogólniki bez konkretów. Na moje oko to podobny efekt dadzą Ci zwykłe plastry rozgrzewające z apteki. Terapia komórkami macierzystymi to terapia genowa, a więc przeprowadzana w szpitalach lub klinikach, a nie w domu dzięki plastrom. Na dodatek takie terapie są dopiero w fazie badań.

Z tego co przeczytałam te plastry nie mają akceptacji Polskiego Instytutu Leków, więc w najlepszym wypadku są tylko suplementem, a to Ci tyle pomoże co przepraszam za wyrażenie "umarłemu kadzidło".

Rzekome leczenie światłem podczerwonym odbitym od naszego ciała... Boszszee widzisz i nie grzmisz. Lepszy efekt da wyjście na słońce i naturalna stymulacja organizmu witaminą D wyprodukowaną przez skórę.

Ten "założyciel", geniusz i w ogóle "naukowiec" istnieje chyba tylko w bazie danych tej niby firmy, bo nie znalazłam jego dossier na WIKI ani w żadnej innej bazie szczególnie angielskojęzycznej. Jeśli jest naukowcem z takim dorobkiem to powinna być o nim chociażby jakaś wzmianka w internecie a nie dwa zdania na stronie firmy, już nawet nie wspomnę o opracowaniach naukowych, które powinien mieć w dorobku... 

Itd. , itp.

Podsumowując - jeśli naprawdę musisz to sobie to kup, ale na moje oko to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Lepiej idź do prawdziwego akupunkturzysty, przynajmniej będziesz wiedziała komu przywalić wałkiem jeśli Ci się nie poprawi. Poza tym gdzieś tam znalazłam te plasterki za bodajże 530 zł a więc nieco tańsze ;) 

Wybór należy do Ciebie.

• Dziękuję! 1

Od sierpnia odpowiedzi na Wasze pytania mogą pojawiać się z opóźnieniem, gdyż zaczynam pracę. Postaram się jednak, aby nie trwało to dłużej niż 48 godzin.

<karty>

Ona28

Dziękuję.

Potrzebowałam kogoś kto sprowadzi mnie na ziemię. Wiesz jak to jest, gdy za wszelką cenę chcesz osiągnąć swój cel a wiedzy brak.....

Moja intuicja mówi mi nie ....

Lecz sangwistyczny temperament kazał działać.

Nie kupię.

Rozmawiałam z dystrybutorką, która co prawda nie obiecuję gruszek na wierzbie lecz daje dy myślenia.

Wierzę w to, że czeka mnie prawdziwa terapia a nie obiecanki cacanki.

Dziękuję raz jeszcze.

• Lubię! 1

Egeria

Ja szukałam cudownego leku na pobudzenie odbudowy chrząstek w stawach. Mimo, że sprawdziłam to jednak rezultat był niezadowalający dla mnie. Pomógł dopiero lek na receptę. Nawet jeśli dobrze sprawdzimy to niekoniecznie zadziała. Czasami powiedzenie "człowieku lecz się sam" nie jest prawdziwe ;) 

• Dziękuję! 1

<karty>

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...