Skocz do zawartości

Trojaczki, ciąże


Anilu

Polecane posty

Witajcie. 

Proszę, pomóżcie mi zinterpretować sny, które męczą mnie ostatnio. Próbowałam sama, ale interpretacje są sprzeczne I już nie wiem czy mam się bać czy wręcz przeciwnie <bezradny>

Najlepiej pamiętam 2 ostatnie sny.

Pierwszy - sni mi się, że jestem w ciąży, mam spory, ładny brzuch, okazuje się, że to trojaczki, triche byłam w szoku, ale ogólnie byłam do tej sytuacji pozytywnie nastawiona. Mialam już jedno dziecko, córkę, którą mam, obecnie kończy 2 lata, we śnie było troszkę starsza, może rok czy 2. Za chwilę były przebłyski, że już urodziłam, nie pamiętam czy widziałam te dzieci czy nie, na pewno rozmawiałam z mężem w tym śnie cały czas, myśleliśmy o imionach, tak czy inaczej nie wiem jak, ale za chwile okazało się, że mam już 5 dzieci, a nie 4 jakby wychodziło normalnie. 

Drugi sen - jestem w ciąży, mam córkę, która mam w rzeczywistości, gotuje obiad i szykuje się na gości, mają przyjechać  moi rodzice i tesciowie. Gotuje rosół, jest bardzo tłusty, próbuje go kilka razy, pamiętam smak, byl dobry,  ale mówię, że brakuje w nim pieprzu. Szykuje i zastawiam stół. Mój mąż się denerwuje, bo goście się spóźniaja, mieli być na 15 A była 19 jak dojechali. Pamiętam, że mówię im, że dokładnie za 3 tygodnie rodzę, byl to początek sierpnia, bo mówiłam, że drugie dziecko rodzę w tym samym terminie co drugie. 

 

Czy te sny są pozytywne czy negatywne? Z interpretacji, które znalazłam raz czytam, że dzieci dają szczęście, a trojaczki to już w ogóle... Za chwilę znowu czytam, że to same kłopoty. 

Sny o ciąży pojawiają mi się często. A ciąży w najbliższym czasie zdecydowanie nie planuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może to chodzi o spełnienie marzeń? Planów? Uważam, że najważniejsze są odczucia. Jeśli są pozytywne to znaczenie snu też takie jest ;) Ale lepiej jakby się wypowiedział ktoś kto się lepiej zna :d też mi się ostatnio ciąża śniła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...