Skocz do zawartości

Uciążliwa złośliwa sąsiadka


nilnisibene

Polecane posty

Witam, zwracam się do Was z pewnym problemem a mianowicie od paru lat tym problemem zwłaszcza dla mojej mamy jest uciążliwa i złośliwa sąsiadka. 
Jest to wyjątkowo paskudna osoba która notorycznie wszczyna awantury, dzwoni po policję, wymyśla niestworzone historię, staramy się to rozwiązać na drodze prawnej, ale prawda jest taka, że każdy taki atak ze strony tej osoby totalnie wykańcza moją mamę na poziomie energetycznym (+ jest to osoba bardzo agresywna wobec mojej mamy) do tego przez tę osobę również zaczęło dochodzić do kłótni pomiędzy moim bratem a mamą. 
Czy znacie może jakiś bardzo skuteczny rytuał aby 
odbić ten jad i negatywną energię którą ta osoba wysyła w kierunku mojej rodziny?
Dalibyśmy wiele żeby wyprowadziła się z daleka od nas tym bardziej, że nie jest ona właścicielką mieszkania na którym mieszka..zależy nam na tym aby odcięła się od nas i przestała mieszać nam w życiu oraz pasożytować na naszej energii.
Dziękuję za wszelkie porady :) Pozdrawiam ciepło!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Zamiast rytuału pomyślałabym o ochronie i może założeniu tarczy<myśli> Rytuały bym sobie darowała. Warto też pamiętać, że spadek energii zależy też od naszej postawy, czasem zbyt emocjonalnie reagujemy i to zabiera nam mnóstwo energii

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 18.07.2020 o 22:42, nilnisibene napisał:

odbić ten jad i negatywną energię którą ta osoba wysyła w kierunku mojej rodziny?

pudełko lustrzane

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2021 o 00:02, Syrena napisał:

Zamiast rytuału pomyślałabym o ochronie i może założeniu tarczy<myśli> Rytuały bym sobie darowała. Warto też pamiętać, że spadek energii zależy też od naszej postawy, czasem zbyt emocjonalnie reagujemy i to zabiera nam mnóstwo energii

Zgadzam się, wzmacniać siebie przede wszystkim

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje nosić w torebce lusterko (najlepiej podwójne takie małe jak do poprawy noska :) ). Chociaż wiem że to bardzo trudne można  myśleć sobie miło o tej osobie (chodzi o wyzbycie się negatywnych emocji,  ja powtarzam sobie również że wszystko wysyłane do mnie wraca do właściciela ze zdwojoną mocą). Okadzanie domu białą szałwią w intencji oczyszczenia i ochrony też bym zastosowała. Im bardziej skupiamy się na tym co złe tym bardziej nabiera to mocy

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KCAL napisał:

Proponuje nosić w torebce lusterko (najlepiej podwójne takie małe jak do poprawy noska :) ). Chociaż wiem że to bardzo trudne można  myśleć sobie miło o tej osobie (chodzi o wyzbycie się negatywnych emocji,  ja powtarzam sobie również że wszystko wysyłane do mnie wraca do właściciela ze zdwojoną mocą). Okadzanie domu białą szałwią w intencji oczyszczenia i ochrony też bym zastosowała. Im bardziej skupiamy się na tym co złe tym bardziej nabiera to mocy

Właśnie mamie kupiłam zestaw do wzmacniania się energetycznie i regularnego oczyszczania i jest nieco lepiej, poza tym, że ciąga nas po sądach pod jakimiś absurdalnymi oskarżeniami, ostatnio przegrała sprawę i założyła następną, chory człowiek, ale moja mama nie daje się prowokować, zalecam jej regularnie palić świece i oczyszczać mieszkanie i aurę.  Spróbujemy z tym lusterkiem :) dziękuję!

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, nilnisibene napisał:

Właśnie mamie kupiłam zestaw do wzmacniania się energetycznie i regularnego oczyszczania i jest nieco lepiej, poza tym, że ciąga nas po sądach pod jakimiś absurdalnymi oskarżeniami, ostatnio przegrała sprawę i założyła następną, chory człowiek, ale moja mama nie daje się prowokować, zalecam jej regularnie palić świece i oczyszczać mieszkanie i aurę.  Spróbujemy z tym lusterkiem :) dziękuję!

Na wszystko potrzeba czasu, jeżeli coś trwa latami trudno żeby nagle nastąpiło "cudowne" ozdrowienie z dnia na dzień. Najważniejsze że widzicie zmianę. Będzie dobrze :)  Nie wiem czy słyszałaś o ustawieniach helingerowskich. Mogłyby pomóc w zrozumieniu o co chodzi :) 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KCAL napisał:

Na wszystko potrzeba czasu, jeżeli coś trwa latami trudno żeby nagle nastąpiło "cudowne" ozdrowienie z dnia na dzień. Najważniejsze że widzicie zmianę. Będzie dobrze :)  Nie wiem czy słyszałaś o ustawieniach helingerowskich. Mogłyby pomóc w zrozumieniu o co chodzi :) 

Jest spora szansa, że ta osoba będzie zmuszona się wyprowadzić z naszego bloku, także póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku, co do ustawień helingerowskich muszę o tym poczytać, coś tam słyszałam, ale nie jestem w temacie za bardzo :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, KCAL napisał:

Proponuje nosić w torebce lusterko (najlepiej podwójne takie małe jak do poprawy noska :) ). Chociaż wiem że to bardzo trudne można  myśleć sobie miło o tej osobie (chodzi o wyzbycie się negatywnych emocji,  ja powtarzam sobie również że wszystko wysyłane do mnie wraca do właściciela ze zdwojoną mocą). Okadzanie domu białą szałwią w intencji oczyszczenia i ochrony też bym zastosowała. Im bardziej skupiamy się na tym co złe tym bardziej nabiera to mocy

Kiedys ktoś mi to doradził. Dwa razy zadziałało tak bardzo widocznie... Jednak potem inna osoba mi to odradziła i też jestem za tym, by tego nie stosować. Skupić się na sobie.

Sąsiadka jest pewnie bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, pewnie też miała okropne dzieciństwo, chce za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. "Spokój ducha imitacją zbroi"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nilnisibene napisał:

Jest spora szansa, że ta osoba będzie zmuszona się wyprowadzić z naszego bloku, także póki co wszystko zmierza w dobrym kierunku, co do ustawień helingerowskich muszę o tym poczytać, coś tam słyszałam, ale nie jestem w temacie za bardzo :) 

Ponoć jesteśmy przyczyną i skutkiem wszystkiego co nam się przydarza. Coś jest na tej linii, na rzeczy "dlaczego Twoja mama przyciagnela taką osobę"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...