Skocz do zawartości

Serdeczna prośba o wróżbę - co zrobić?+WERYFIKACJA

nilnisibene

Polecane posty

nilnisibene

Witam, jestem w dość trudnym i niestabilnym momencie w moim życiu, staram się jak mogę podołać natłokowi spraw które na mnie spadły, natomiast nie czuje wsparcia ze strony mojego obecnego partnera, czuje, że nie potrafi zrozumieć ani docenić, że się staram i niestety te sprawy wpływają na mnie oraz na naszą relację, ale przecież przed tym nie ucieknę, coraz częściej zastanawiam się czy nie powinnam tego zakończyć bo być może ta relacja nam nie służy. Dzisiaj jestem po kolejnej kłótni gdzie wrzuca mnie w poczucie winy i nie możemy dojść do porozumienia, po prostu następuje między nami wiele błędów w komunikacji. Jeśli ktoś mógłby mi postawić karty odnośnie tego czy powinnam dalej pracować i walczyć o tę relacje czy to już początek końca i trzeba się z tym pogodzić to byłabym bardzo wdzięczna. Nie wiem czy to odpowiednia osoba do budowania wspólnej przyszłości.

Pozdrawiam ciepło i ściskam! 

• Lubię! 1

@nilnisibene

hej,

relacja między Wami układa się jak między próbą połączenia ognia i wody, z tym, że Ty jesteś ogniem a on wodą. Nie potraficie się dogadać, bo chcecie nad sobą wzajemnie zapanować. Zamiast się wspierać - nawzajem się tłumicie. 

Tak na prawdę nic Was nie łączy za to wszystko dzieli - nierealne plany, które przeradzają się w kłótnie o to kto ma rację, zamiast skonkretyzować swoje plany i podjąć działania w kierunku ich realizacji Wy wolicie teoretyzować... Jedno chce iść do przodu, a drugie woli pozostać na miejscu. Tkwicie w tym stanie już od dłuższego czasu i tak też w przyszłości będzie układała się Wasza relacja.

Te nieporozumienia spowodowały, że całkowicie się od partnera zdystansowałaś i w głębi serca chcesz, aby wszystko się skończyło ponieważ pragniesz przeć do przodu a nie tkwić w dotychczasowym położeniu. Sądzę też, że w Waszej relacji Twój partner chce mieć rolę dominującą, a przynajmniej chce mieć ostatnie słowo. Ty z kolei też chcesz mieć coś do powiedzenia, ale on nie dostrzega Twoich potrzeb i po prostu to olewa lub przynajmniej wylewa na Ciebie swoje żale i wygląda mi na osobę mocno sentymentalną. Dla Ciebie jest to tym trudniejsze, że wg kart jesteś osobą ceniącą swoją niezależność i chyba mocno dynamiczną.

Tak naprawdę to do Ciebie należy decyzja i to Ty powinnaś ją podjąć wespół ze swoją intuicją i potrzebą samorealizacji. Karty pokazały mi, że może się między Wami wszystko dobrze poukładać, ale żeby tak się stało dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy terapii partnerskiej. 

Tak dla ciekawostki - astrologię znam tylko powierzchownie, ale gdybym miała się na nią powoływać to Wasze znaki zodiaku w ogóle do siebie nie pasują i nie powinny ze sobą wchodzić w relacje... Ale ja w sumie jestem tylko od kart ;) 

Pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

nilnisibene
10 godzin temu, Egeria napisał:

@nilnisibene

hej,

relacja między Wami układa się jak między próbą połączenia ognia i wody, z tym, że Ty jesteś ogniem a on wodą. Nie potraficie się dogadać, bo chcecie nad sobą wzajemnie zapanować. Zamiast się wspierać - nawzajem się tłumicie. 

Tak na prawdę nic Was nie łączy za to wszystko dzieli - nierealne plany, które przeradzają się w kłótnie o to kto ma rację, zamiast skonkretyzować swoje plany i podjąć działania w kierunku ich realizacji Wy wolicie teoretyzować... Jedno chce iść do przodu, a drugie woli pozostać na miejscu. Tkwicie w tym stanie już od dłuższego czasu i tak też w przyszłości będzie układała się Wasza relacja.

Te nieporozumienia spowodowały, że całkowicie się od partnera zdystansowałaś i w głębi serca chcesz, aby wszystko się skończyło ponieważ pragniesz przeć do przodu a nie tkwić w dotychczasowym położeniu. Sądzę też, że w Waszej relacji Twój partner chce mieć rolę dominującą, a przynajmniej chce mieć ostatnie słowo. Ty z kolei też chcesz mieć coś do powiedzenia, ale on nie dostrzega Twoich potrzeb i po prostu to olewa lub przynajmniej wylewa na Ciebie swoje żale i wygląda mi na osobę mocno sentymentalną. Dla Ciebie jest to tym trudniejsze, że wg kart jesteś osobą ceniącą swoją niezależność i chyba mocno dynamiczną.

Tak naprawdę to do Ciebie należy decyzja i to Ty powinnaś ją podjąć wespół ze swoją intuicją i potrzebą samorealizacji. Karty pokazały mi, że może się między Wami wszystko dobrze poukładać, ale żeby tak się stało dobrym pomysłem jest skorzystanie z pomocy terapii partnerskiej. 

Tak dla ciekawostki - astrologię znam tylko powierzchownie, ale gdybym miała się na nią powoływać to Wasze znaki zodiaku w ogóle do siebie nie pasują i nie powinny ze sobą wchodzić w relacje... Ale ja w sumie jestem tylko od kart ;) 

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo za odpowiedź, karty dość dobrze odzwierciedlają naszą relację, ja jestem osobą która jeśli widzi, że może i jest to odwzajemniane potrafię bardzo dużo z siebie dać, natomiast mój partner ma bardzo egoistyczne podejście do życia więc ja poniekąd aby zadbać o swoją energię i samopoczucie muszę się przed tym bronić bo wiem, że jeśli będę w nieskończoność ulegać zatracę siebie. Skąd nasze ciągle walki i niemożność porozumienia się, ja nie mogę cały czas odpuszczać aby było między nami dobrze, to do niczego nie prowadzi stąd mój dystans. Muszę to przemyśleć, ale podświadomie czuje, że ten związek przestał mi służyć, co do terapii to jesteśmy, ze sobą niecałe 3 lata, to chyba za wcześnie na takie kroki. Mam nadzieję, że Góra mnie poprowadzi w odpowiednim kierunku, mój rozwój jest dla mnie teraz priorytetem. Dziękuję Ci bardzo i pozdrawiam ciepło ♥️

• Lubię! 1
  • 7 months later...
nilnisibene

Dodaje weryfikacje, wróżb jak najbardziej się sprawdziła i powiedziała wiele prawdy o relacji w której się znajduje, obecnie udało się opanować pewne konflikty i jakoś się układa, ale wiem, że nie jest to mój docelowy partner, przestałam oczekiwać i snuć nierealne plany dotyczące tej relacji i staram się cieszyć tym co mam, jak długo będzie nam dane się cieszyć wspólnie to czas pokaże. Póki co jest stabilnie ale bez fajerwerków :)  dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam!🥰

• Dziękuję! 1
  • Ismena changed the title to Serdeczna prośba o wróżbę - co zrobić?+WERYFIKACJA

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...