Skocz do zawartości

kim dla niego jestem?+WERYFIKACJA

nilnisibene

Polecane posty

nilnisibene

Witam, jakiś czas temu w moim życiu pojawił się ponownie pewien chłopak z którym czuję silną więź na poziomie duchowym, czuje, że jest dla mnie ważny chociaż na logikę nie potrafię sobie wytłumaczyć dlaczego. Swego czasu nasza komunikacja była trudna, był bardzo zamknięty, cały czas się ukrywał pod maską, niedawno coś się zmieniło, otworzył się na mnie tak po prostu, okazało się, że mamy wiele wspólnego, że świat duchowy fascynuje go tak samo jak mnie, że moje przeczucia co do niego się sprawdziły.

Nadal jest ostrożny, ale dba o kontakt, sam go inicjuje, pisze miłe rzeczy a przede wszystkim dzieli się tym jaki jest.  Natomiast przez to jak zachowywał się dotychczas trochę mu nie ufam, mimo to czuje lekkie zauroczenie a od tego przełomowego momentu w naszej relacji nie wiem co mam myśleć.

Jeśli ktoś chciałby postawić mi karty na tę relacje byłabym bardzo wdzięczna.

Chciałabym się dowiedzieć co do mnie czuje, kim dla niego jestem i jak postrzega naszą relację, czy jestem tylko koleżanką której można się wyżalić czy znacze dla niego coś więcej. 

Imiona i daty prześlę priv :)

Pozdrawiam i przesyłam pozytywną energię ♥️

nilnisibene
13 minut temu, Margita napisał:

Jeśli chcesz postawię karty, dane proszę na priv.

Pozdrawiam :)

Dziękuję, przesłałam już dane na priv 🌞

• Lubię! 1

Witaj :)

Oto co pokazały mi karty.

On jest świadomy swoich odczuć, wie, iż musi podjąć decyzję, która zamyka przeszłość. Jest sprawiedliwy w swoich ocenach. Myli o stabilizacji i ułożeniu sobie życia. On chyba nie jest typem romantyka, a raczej wszystko bierze na rozum ze szczyptą dystansu.
Myślę, że on wyczuwa i rozumie Twoją niepewność, to człowiek inteligentny. W jego sercu ważne są wszystkie aspekty trwałego związku, czuje, że wspólne zainteresowania są równie ważne, jak uczucie. Mam wrażenie, że co z przeszłości tkwi mu w sercu jak zadra i chciałby to przeciąć.
Na zewnątrz pokazuje się Tobie jako człowiek empatyczny, czujesz wsparcie i zrozumienie.
Myślę, że on obawia się zakochania, ulokowania uczuć, które mogłyby być odtrącone, dlatego jego zachowanie jest takie jak opisujesz. Na chwilę obecną on będzie się czaił jak do jeża, może nie jest zbyt wylewny.
Możesz po nim spodziewać się, że nie powie Ci "Hej chyba Cię kocham, co Ty na to?", to nie w jego stylu, on raczej to uczucie, które ma szansę powstać, będzie dusił w sobie. To można napisać "po owocach ich poznacie". Nie licz na fajerwerki, ale jeśli się zdecyduje, będzie to szczere i warte zachodu.
On świadomie dąży do stworzenia poważnej relacji, na chwilę obecną traktuje Cię jak bardzo dobrą przyjaciółkę na granicy osoby bliższej niż bliskiej, zatem nie jest to zwykła przyjaźń.
Podświadomie poszukuje kobiety wspierającej, zatem może Ty taka jesteś.
Doświadczenia z poprzednich związków u niego nie są różowe. Zdaje się, że ktoś go oszukał, nie był z nim szczery, może nawet został zdradzony. To może trochę potrwać. Ogólnie taka szarpanina, a nie stabilny związek.
Nie musisz martwić się o wpływy na waszą relację osób trzecich, choć nie wszystkim może się to podobać, ale za wiele nie zamącą.
Jeśli pytasz o przyszłość relacji, to na chwilę obecną karty mówią, że wasze "drzewo uczucia" właśnie wydało owoce, jednak trzeba poczekać, aż dojrzeją, aby można zebrać cały plon. To może trochę potrwać.

Karta związku mówi, że wszystko jest w waszych rękach i jeśli tylko oboje zechcecie, to możecie stworzyć szczęśliwy związek. Jesteście na dobrej drodze, nie przyśpieszajcie, a sytuacja sama się rozwinie.

Pozdrawiam <przytulas>

• Lubię! 2
  • Dziękuję! 1

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

nilnisibene
6 godzin temu, Margita napisał:

Witaj :)

Oto co pokazały mi karty.

On jest świadomy swoich odczuć, wie, iż musi podjąć decyzję, która zamyka przeszłość. Jest sprawiedliwy w swoich ocenach. Myli o stabilizacji i ułożeniu sobie życia. On chyba nie jest typem romantyka, a raczej wszystko bierze na rozum ze szczyptą dystansu.
Myślę, że on wyczuwa i rozumie Twoją niepewność, to człowiek inteligentny. W jego sercu ważne są wszystkie aspekty trwałego związku, czuje, że wspólne zainteresowania są równie ważne, jak uczucie. Mam wrażenie, że co z przeszłości tkwi mu w sercu jak zadra i chciałby to przeciąć.
Na zewnątrz pokazuje się Tobie jako człowiek empatyczny, czujesz wsparcie i zrozumienie.
Myślę, że on obawia się zakochania, ulokowania uczuć, które mogłyby być odtrącone, dlatego jego zachowanie jest takie jak opisujesz. Na chwilę obecną on będzie się czaił jak do jeża, może nie jest zbyt wylewny.
Możesz po nim spodziewać się, że nie powie Ci "Hej chyba Cię kocham, co Ty na to?", to nie w jego stylu, on raczej to uczucie, które ma szansę powstać, będzie dusił w sobie. To można napisać "po owocach ich poznacie". Nie licz na fajerwerki, ale jeśli się zdecyduje, będzie to szczere i warte zachodu.
On świadomie dąży do stworzenia poważnej relacji, na chwilę obecną traktuje Cię jak bardzo dobrą przyjaciółkę na granicy osoby bliższej niż bliskiej, zatem nie jest to zwykła przyjaźń.
Podświadomie poszukuje kobiety wspierającej, zatem może Ty taka jesteś.
Doświadczenia z poprzednich związków u niego nie są różowe. Zdaje się, że ktoś go oszukał, nie był z nim szczery, może nawet został zdradzony. To może trochę potrwać. Ogólnie taka szarpanina, a nie stabilny związek.
Nie musisz martwić się o wpływy na waszą relację osób trzecich, choć nie wszystkim może się to podobać, ale za wiele nie zamącą.
Jeśli pytasz o przyszłość relacji, to na chwilę obecną karty mówią, że wasze "drzewo uczucia" właśnie wydało owoce, jednak trzeba poczekać, aż dojrzeją, aby można zebrać cały plon. To może trochę potrwać.

Karta związku mówi, że wszystko jest w waszych rękach i jeśli tylko oboje zechcecie, to możecie stworzyć szczęśliwy związek. Jesteście na dobrej drodze, nie przyśpieszajcie, a sytuacja sama się rozwinie.

Pozdrawiam <przytulas>

Dziękuję bardzo za postawienie kart, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, na pewno nie chce się spieszyć, chociaż bardzo mnie do niego ciągnie. Pozdrawiam 🥰

• Lubię! 1
  • 6 months later...
nilnisibene

Dodaje weryfikacje wróżby, trochę późno, ale sytuacja między nami nadal stoi w miejscu, niewiele się zmieniło od zapytania o wróżbę poza tym, że ucięliśmy nieco kontaktu ponieważ on nie jest gotowy na to uczucie, nadal się blokuje więc jest to typowa relacja on-off w zależności od jego odczuć w stosunku do mnie. Może kiedyś się to zmieni, ale na ten moment na to nie liczę, ale jak wspomniałam wyżej dziękuję za poświęcony czas, każdy z nas ma wolną wolę więc ja akceptuje jego decyzje i postępowanie. Pozdrawiam:)

• Ismena changed the title to kim dla niego jestem?+WERYFIKACJA

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...