Skocz do zawartości

Jak potoczy się relacja w sierpniu?


Reni45

Polecane posty

 

Słońce. 7 mieczy. 5 pucharów

 

Ewidentnie jestem w energii 5 pucharów karta posiada duży ładunek emocjonalny..bo nie wszystko jest jakby się chciało..smutek tęsknota itp

 

7 mieczy karta kombinowania jest dużo niejasności 

 

Słońce raczej będziemy chyba w kontakcie na odległość

 

Jak to widzicie 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od którego końca zaczynasz czytać karty, ale mnie uczono, że czyta się od lewej do prawej ;) 

 

Moja interpretacja: Wszystko będzie śliczne i cudowne (Słońce), potem pojawią się kłamstwa i oszustwa, zagrywki które do niczego nie prowadzą (7 mieczy), a na koniec rozstanie z powodu niespełnionego uczucia (5 kielichów).

 

  • Lubię! 3
  • Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kielichów nie musi oznaczać rozstania,ale ewidentnie karta przykrych emocji i cierpienia.

Jeśli nie umówiła się na kolejność z kartami to czytasz wg intuicji.

Ja lubię taki rozkład np.1 karta przyczyną,2 rada,3skutek

Albo 1przeszłość,2teraźniejszość,3przyszłość

Rozkładów na 3 kart jest mnóstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reni45 napisał:

Z reguły też czytam od lewej do prawej, ale słyszałam różne opinie i mnie samej karty czasami sprawdzają się nie po kolei.

Przede wszystkim polegaj na własnej intuicji, a nie opinii innych :) 

 

Ponieważ to Twój rozkład a nie mój, to - z mojego punktu widzenia - będzie mówił coś całkiem innego niż Tobie. Jednakże w rozkładach na relacje/uczucia/związki dotyczące Ciebie musisz uwzględnić to, że jednak jakieś tam uczucia lub nadzieje co do relacji, zawsze będą związane z Twoją interpretacją i mogą mieć zbyt pozytywny (nadzieja, wróżba życzeniowa) wydźwięk. Niby karty nie reagują na emocje osoby wróżącej, bo w założeniu odczytujesz energie z astrala, ale jesteśmy tylko ludźmi i właśnie te niechciane (lub też za bardzo chciane ;) ) emocje i myśli mogą wpłynąć na interpretację rozkładu. 

Dlatego też nie powinno się interpretować cudzych rozkładów, ponieważ każdy z nas ma własny osąd na dany rozkład (i inną wiedzę na temat znaczenia kart), a co za tym idzie może go inaczej odczytać, czasem całkowicie odmiennie niż osoba, która ten rozkład robiła. Oczywiście konsultacje są potrzebne, jednak tak naprawdę to Twoja własna intuicja powinna mieć ostatnie zdanie ;).

  • Lubię! 2

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego czasami jest potrzebny trzeźwy osąd innej osoby/ osób.Stawiajac sobię karty czasami dopatrujemy się na siłę dobrych stron kart. Wiem emocje trzeba wyciszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2020 o 11:00, Egeria napisał:

Nie wiem od którego końca zaczynasz czytać karty, ale mnie uczono, że czyta się od lewej do prawej ;) 

 

Moja interpretacja: Wszystko będzie śliczne i cudowne (Słońce), potem pojawią się kłamstwa i oszustwa, zagrywki które do niczego nie prowadzą (7 mieczy), a na koniec rozstanie z powodu niespełnionego uczucia (5 kielichów).

 

też tak myślę,  z tym wyjątkiem, że 5 kielichów może oznaczać po prostu rozczarowanie, które pojawi się gdy wyjdzie na jaw nieszczerość.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 3.08.2020 o 09:27, Reni45 napisał:

 

Słońce. 7 mieczy. 5 pucharów

 

Ewidentnie jestem w energii 5 pucharów karta posiada duży ładunek emocjonalny..bo nie wszystko jest jakby się chciało..smutek tęsknota itp

 

7 mieczy karta kombinowania jest dużo niejasności 

 

Słońce raczej będziemy chyba w kontakcie na odległość

 

Jak to widzicie 😉

Sprawdza się Twoj rozkład? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Słońce nijak nie pasuje do tego rozkładu albo nie umiem odczytać.

Pan odezwał się raptem dwa razy w ciągu tego miesiąca.

5 pucharów to moje raczej rozczarowanie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o to,że to słońce symbolizuje w tym wypadku takie jakby luźne podejście do znajomości.Tylko,że karta słońce takie luźne podejście do związków czy relacji pokazuje raczej wtedy,jak jest odwrócona.Poza tym słońce może pokazywać po prostu okres lata.Ewentualnie może mówić,że pan zamiast kontaktów woli spędzać miło czas,czemu sprzyja lato i pogoda.Karta słońca może też pokazywać właśnie rozczarowanie,bo człowiek pozbywa się jakby zludzeń,na wszystko patrzy realnie,wszystko jest rozświetlone promieniami słońca.Takie moje przemyślenia.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, czy Twoje rozkłady dotyczą jednej osoby? Zastanawiam się jak często można pytać o jedną osobę, powinnam robić miesiąc przerwy? Jak to robocie, dziewczyny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rozkład robie na relację raz w miesiącu..niewiem czy dobrze czy źle..inne dotyczą innych osób... poprostu mam wgląd jak to wygląda mi się sprawdza.. można zweryfikować pięknie potem..w ten sposób się ucze mowy kart.. czegoś nie wiem pytam

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Karty sprawdziły się od końca do początku.

Więc od początku miesiaca do połowy kontakt marny Pan odezwał się ze dwa razy i moje rozczarowanie z tym związane w 5 pucharach.Potem zaczęło się poprawiać . Padła propozycja spotkania .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...