Skocz do zawartości

Wróżba, a podświadomość

Wichura

Polecane posty

Dobry wieczór, 

Czy karty mogą pokazać podświadomość osoby, której się wróży? Czy mogą nie wskazywać zdarzeń, a jedynie głęboko ukorzenione lęki w podświadomości? 

• Lubię! 2
15 minut temu, Wichura napisał:

Dobry wieczór, 

Czy karty mogą pokazać podświadomość osoby, której się wróży? Czy mogą nie wskazywać zdarzeń, a jedynie głęboko ukorzenione lęki w podświadomości? 

Moim zdaniem mogą pokazać lęki.

Tak samo,jak wróżba może być zyczeniowa i mogą wtedy pokazać twoje marzenie,a nie to co się wydarzy naprawdę.

A jeśli masz na myśli tą wróżbę u tej wróżki o której pisałaś w innym temacie to tamtą wróżba się nie sprawdzi.Jest zbyt niewiarygodna.Tamta wróżka nie  ma pojęcia o wróżeniu i tyle w temacie.Nastraszyła cię śmiercią,bo ta wróżka może jakieś problemy ze ze sobą.Ktoś ci ją niepotrzebnie polecił.

3 minuty temu, Szamanka napisał:

Moim zdaniem mogą pokazać lęki.

Tak samo,jak wróżba może być zyczeniowa i mogą wtedy pokazać twoje marzenie,a nie to co się wydarzy naprawdę.

A jeśli masz na myśli tą wróżbę u tej wróżki o której pisałaś w innym temacie to tamtą wróżba się nie sprawdzi.Jest zbyt niewiarygodna.Tamta wróżka nie  ma pojęcia o wróżeniu i tyle w temacie.Nastraszyła cię śmiercią,bo ta wróżka może jakieś problemy ze ze sobą.Ktoś ci ją niepotrzebnie polecił.

Tak, mam na myśli tą wróżkę. Pytam, ponieważ powiedziała dokładnie to czego się obawiam. I teraz zastanawiam się czy mogłam mieć na to wpływ. 

7 minut temu, Wichura napisał:

Tak, mam na myśli tą wróżkę. Pytam, ponieważ powiedziała dokładnie to czego się obawiam. I teraz zastanawiam się czy mogłam mieć na to wpływ. 

Teoretycznie mogły wyjść twoje lęki  i emocje we wróżbie.Więc mogłaś mieć wpływ.Ja jednak uważam,że ta wróżka nie jest wiarygodna i podkoloryzowała karty.Wiesz ona za bardzo cię nastraszyła.Teraz musisz odciąć się od myślenia o tej wróżbie.Trzeba uspokoić emocje.Ja bym w ogóle nie udała tej wróżce.Nie każdy potrafi dobrze zinterpretować rozkład kart.

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...