Skocz do zawartości

Chata Margity

Polecane posty

Margita

Witam miło w mojej chatce :)

chata4352.jpg.3fc977bf227c32ee81724a86aec381f3.jpg

Moją domeną są związki międzyludzkie, partnerskie, a przede wszystkim sfera uczuciowa.

Zanim poprosisz o wróżbę przeczytaj moje zasady jakimi posługuję się w przepowiedniach na podstawie kart tarota.

Nie stawiam kart ludziom niepełnoletnim.
Nie stawiam kart kobietom w ciąży.
Nie stawiam kart na osoby trzecie.
Nie odpowiadam na "pytania-bluszcze".
Jeśli pytasz o związek uczuciowy lub partnerski, będę potrzebowała waszych dat urodzenia, które możesz wysłać na priv.
Będę potrzebowała do wieszczenia krótkiego opisu sytuacji, który też możesz przysłać na priv.

Nie odpowiadam na dopytywania, staram się w przekazie z kart zawrzeć to co najważniejsze i możliwie rozwinąć maksymalny przekaz.

Dlatego nim poprosisz o wróżbę zastanów się dobrze nad pytaniem, które musi być zwięzłe i konkretne, nie oczekuj, że tarot zdecyduje za Ciebie, to Ty jesteś panem swojego życia. Karty to nie gotowa recepta.

Jeśli otrzymałeś/aś już wróżbę u innej wróżki na dany temat, u mnie nie uzyskasz "powtórki".  Zbyt częste stawianie kart na ten sam problem nie jest wskazane.

Pamiętaj!
Zadawaj pytania precyzyjne, bo wtedy taką otrzymasz odpowiedź, im bardziej zawiłe pytanie do kart, tym bardziej niezrozumiała odpowiedź. 

Jeśli akceptujesz te zasady, to zapraszam Cię miło na herbatkę lub kawkę przy kartach, ciacho też się znajdzie <kwiatek> ;D

• Lubię! 6
  • Gratuluję! 4

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

• Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Margita

33

• kolo_fortuny00

6

• spoker1

5

• Szamanka

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam miło w mojej chatce        Moją domeną są związki międzyludzkie, partnerskie, a przede wszystkim sfera uczuciowa. Zanim poprosisz o wróżbę przeczytaj moje zasady j

Witaj    Ty bardzo się martwisz aby wasz związek przetrwał, choć zdaje mi sie, że pewnych rzeczy nie dostrzegasz, zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego, a wystarczy spojrzeć inaczej, by zoba

Bardzo przepraszam, miałam trochę nieprzewidzianych spraw do załatwienia, nawet nie mogłam o tym uprzedzić. Od jutra zaczynam nadrabiać zaległości 

Posted Images

Witam ,to może ja jako pierwsza odważę się zapytać o związek ale partnerski,przyjacielski.

Znam od dłuższego czasu bardzo fajnego młodego mężczyznę,aż dziwię się że jest sam ,ale nie pytam....Jednak znajomi mi mówią że My do siebie pasujemy charakterami ,poglądami itp..Wiem że jako związek to jest nie realne bo zbyt duża różnica wieku i ja bym się źle czuła ,zawsze zresztą byłam sama i chyba już tak będzie...

Moje pytanie ,czy jako przyjaciele mamy szansę na dłuższą znajomość ,i czy On otworzy się przede mną bo jest bardzo zamknięty ...Przepraszam jeśli zbyt zawile opisałam.Nie ukrywam że gdyby nie różnica wieku to taki ktoś odpowiadał by mi jako partner życiowy. dane podam na priv.

• Lubię! 1
Szamanka

Czy kiedyś w  odległej przyszłości wyjdę za mąż?Kiedyś już tu pytałam i wyszło,że nigdy.

• Lubię! 1
białadama

Droga Margito,

Poproszę o wróżbę na uczucia na przyszły rok bo na ten prosiłam już inne osoby wcześniej. Czy znajdę swoją miłość odwzajemnioną i w jakim czasie/ okolicznościach.czy da radę opisać tego partnera? Nadal jestem samotna. Dziękuję za pomoc

Margita
Dnia 9.09.2020 o 10:45, Ankra napisał:

Witam ,to może ja jako pierwsza odważę się zapytać o związek ale partnerski,przyjacielski.

Znam od dłuższego czasu bardzo fajnego młodego mężczyznę,aż dziwię się że jest sam ,ale nie pytam....Jednak znajomi mi mówią że My do siebie pasujemy charakterami ,poglądami itp..Wiem że jako związek to jest nie realne bo zbyt duża różnica wieku i ja bym się źle czuła ,zawsze zresztą byłam sama i chyba już tak będzie...

Moje pytanie ,czy jako przyjaciele mamy szansę na dłuższą znajomość ,i czy On otworzy się przede mną bo jest bardzo zamknięty ...Przepraszam jeśli zbyt zawile opisałam.Nie ukrywam że gdyby nie różnica wieku to taki ktoś odpowiadał by mi jako partner życiowy. dane podam na priv.

Witaj :)

On często o Tobie myśli, ma nadzieję na jakiś pozytywny rozkwit waszej znajomości. 
Rozumie, że z jakichś przyczyn na chwilę obecną związek uczuciowy nie jest możliwy, jednak on niczego nie wyklucza.
w sercu jednak chowa jakieś zmartwienie, może cierpi na depresję, w każdym razie jest czymś wewnętrznie przybity.
Na zewnątrz pokazuje się jako osoba sprawiedliwa i prawa.
Wewnętrznie ukrywa jakiś niedosyt, jakby coś utknęło w martwym punkcie. 
To może być niespełnienie uczuciowe lub zawodowe. Być może poprzednie jego związki/relacje z kobietami były zbyt monotonne, nieciekawe. A może czeka na Twój pierwszy krok.
W rezultacie na chwilę obecną nic się nie zmieni, on będzie czekał. Jeśli się zdecydujecie na związek partnerski, to będzie on wymagał cierpliwości z obu stron, czasu abyście mogli poczuć się w nim dobrze, jednak po tym czasie macie szansę na trwałą relację, która da wam wiele radości.
Karta związku mówi, że jeśli zastygniecie w takiej mało "wygodnej" sytuacji na dłużej, to ewentualny związek partnerski/uczuciowy przejdzie wam koło nosa. Z drugiej strony żadne z was nie chce zmienić pozycji. 
Jak długo będziecie w takim stanie, tak długo nic się nie zmieni.

Pozdrawiam <kwiatek>

Cześć Margito :)

Czy mogłabym Cię prosić o wróżbę odnośnie dostania się na studia? Dane podeślę na priv :) 

Pozdrawiam <kwiaty>  

• Lubię! 1
Margita
3 minuty temu, mvli napisał:

Czy mogłabym Cię prosić o wróżbę odnośnie dostania się na studia? Dane podeślę na priv :) 

Pozdrawiam <kwiaty>  

W sumie moja domena  to sfera uczuciowa ( a przynajmniej w tej chatce), ale postawię Ci karty :)

• Dziękuję! 1

18 godzin temu, Margita napisał:

On często o Tobie myśli, ma nadzieję na jakiś pozytywny rozkwit waszej znajomości. 
Rozumie, że z jakichś przyczyn na chwilę obecną związek uczuciowy nie jest możliwy, jednak on niczego nie wyklucza.
w sercu jednak chowa jakieś zmartwienie, może cierpi na depresję, w każdym razie jest czymś wewnętrznie przybity.
Na zewnątrz pokazuje się jako osoba sprawiedliwa i prawa.
Wewnętrznie ukrywa jakiś niedosyt, jakby coś utknęło w martwym punkcie. 
To może być niespełnienie uczuciowe lub zawodowe. Być może poprzednie jego związki/relacje z kobietami były zbyt monotonne, nieciekawe. A może czeka na Twój pierwszy krok.
W rezultacie na chwilę obecną nic się nie zmieni, on będzie czekał. Jeśli się zdecydujecie na związek partnerski, to będzie on wymagał cierpliwości z obu stron, czasu abyście mogli poczuć się w nim dobrze, jednak po tym czasie macie szansę na trwałą relację, która da wam wiele radości.
Karta związku mówi, że jeśli zastygniecie w takiej mało "wygodnej" sytuacji na dłużej, to ewentualny związek partnerski/uczuciowy przejdzie wam koło nosa. Z drugiej strony żadne z was nie chce zmienić pozycji. 
Jak długo będziecie w takim stanie, tak długo nic się nie zmieni.

Pozdrawiam <kwiatek>

Dziękuję Margito za tak obszerny opis....Troszkę już dziś zweryfikuję bo czasem kolega mówi że chciałby mięć żonę ,dzieci ale się boi.....czego nie wiem .Może czas zapytać ale wtedy zapewne będzie chciał też wiedzieć dlaczego ja sama i tutaj koło się zamyka.Odnośnie związku to ja się boję z tak młodym człowiekiem bo mam wrażenie że na chwilę ,że jestem za stara i to mam w głowie ...od zawsze zresztą .Jednak czas pokaże ,może czas się otworzyć ale raczej na przyjacielski układ .Jemu życzę poznania właściwej partnerki w stosownym wieku ....Boje się czasem wejść z Nim w jakąś poważniejszą rozmowę bo intuicja mi podpowiada to co Ty piszesz że On nie wyklucza niczego .....i już sama nie wiem co mam robić .Może jeszcze nie ta pora na taką rozmowę ...ale bardzo dziękuję za rozjaśnienie mi sytuacji .Pozdrawiam i zweryfikuję za jakiś czas o ile sytuacja się zmieni .

Życzę udanego weekendu :)

• Dziękuję! 1
Szamanka
Dnia 9.09.2020 o 16:11, Szamanka napisał:

Czy kiedyś w  odległej przyszłości wyjdę za mąż?Kiedyś już tu pytałam i wyszło,że nigdy.

Witaj,chciałabym odwołać wróżbę.To pytanie jest bez znaczenia w tym momencie mojego życia.

Witaj, kiedy w moim życiu pojawi się mężczyzna do trwałej relacji na lata z którym mogłabym mieć dzieci. Justyna 4.11.85

• Lubię! 1
iwanek

Witaj. 

Chciałabym zapytać czy moj facet jest moim partnerem docelowym i poprosić o rozkład partnerski... 

Dane na priv

Pozdrawiam 

iwanek 

<kocha>

• Lubię! 1
Margita
Dnia 9.09.2020 o 12:16, Mariu22 napisał:

Witam

Czy możliwy jest  związek, czy pan X powróci do mnie. Dane na priv

Witam :)

Coś umarło aby mogło narodzić się coś innego. To co było miedzy wami, to już przeszłość. Mam wrażenie, że to była trudna, toksyczna relacja.
Trzeba jednak pamiętać, że przez całe życie się uczymy i doświadczamy dobrych i mniej fajnych rzeczy, ale jest to nam potrzebne.
Obecnie sytuacja zmieniła się diametralnie, Ty zaś cały czas wspominasz i masz nadzieję, może zbyt dużo  dawałaś z siebie nic nie oczekując od niego.
Niestety nie widzę tu aby on miał wrócić, możliwe iż z powodu jakichś intryg, wewnętrznych sprzeczności. 
Jako przekaz przyszłości widzę piękny związek z kimś innym oparty na przyjaźni. Związek w którym będą panowały zdrowe zasady współżycia. Będziesz w nim szczęśliwa, poczujesz się ja zwycięzca. 
Poczekaj na tę chwilę cierpliwie i nie rozpamiętuj przeszłości, bo wszelkie negatywne emocje nie pomogą, a możesz przegapić ważny moment w swoim życiu.

Pozdrawiam <kwiatek>

Margita
Dnia 9.09.2020 o 22:57, białadama napisał:

Droga Margito,

Poproszę o wróżbę na uczucia na przyszły rok bo na ten prosiłam już inne osoby wcześniej. Czy znajdę swoją miłość odwzajemnioną i w jakim czasie/ okolicznościach.czy da radę opisać tego partnera? Nadal jestem samotna. Dziękuję za pomoc

I kwartał- W nowy rok wejdziesz żwawo, optymistycznie i z dziecinnym spokojem, lekko, niewinnie. Jesteś osobą sprawiedliwą, raczej chyba nie lubisz się narzucać i  w Twoim otoczeniu jest mężczyzna, jednak Ty czekasz na jego znak.
Co nie znaczy, że taki znak przyjdzie, ale nie będziesz się wychylać pierwsza. Ten czas minie Ci raczej na szukaniu przygód ale bez przesady, spokojnie i nic na siłę.
II kwartał- Oj podzieje się, ktoś Cię oczaruje, będzie kusił, ale po pewnym czasie poczujesz się zmęczona tą znajomością.
III kwartał- Postanowisz zadbać o równowagę, w tym czasie, być może niespodziewanie pojawi się nowy mężczyzna. Szybki, energiczny i inteligentny. Taki facet: pomysł-reakcja-akcja. Taki "kochany łobuz".
Pamiętaj jednak, że jak szybko zapala się, tak i szybko gaśnie, zatem trzymaj emocje na wodzy.
IV kwartał- Zakończysz szybką znajomość, ale nie będziesz tym zbyt zmartwiona. 
Masz przy sobie przyjaciela, a przynajmniej takiego mężczyznę, który tak postrzega waszą znajomość, ale nie zauważasz go. Myślę, że miło spędzisz z nim czas. Może coś więcej się narodzi.
Na chwilę obecną nie widzę dłuższego, stałego związku, ale w ciągu roku wszystko może się zmienić.

Pozdrawiam <kwiatek>

• Dziękuję! 1

Margita
Dnia 10.09.2020 o 21:11, mvli napisał:

Pozdrawiam <kwiaty>  

Widzę, że ciężko będzie, uważaj na jakieś niesnaski. Będziesz ciągle myślami przy domu rodzinnym.
Aby wszystko się udało potrzebna jest współpraca z kimś, współdziałanie, a nawet wsparcie. 
Jeśli zachowasz równowagę i nie będziesz łapać "dwóch srok zaogon", to powinno Ci się udać.
Karty zwracają uwagę na potrzebę racjonalnego myślenia, uporządkowania swoich spraw, a znajdziesz właściwe rozwiązanie i drogę do celu.

Pozdrawiam <kwiatek>

• Dziękuję! 1

białadama

Dziękuję bardzo serdecznie za prognozę na przyszły rok. widać będzie się cokolwiek w tej kwestii miłosnej działo. Wiem, że dopytań nie ma, ale chciałam się upewnić, czy dobrze zrozumiałam, ze w tej chwili jest jakiś mężczyzna przyjaciel i go nie dostrzegam..czy za rok ten mężczyzna przyjaciel, którego nie dostrzegam.

Dziękuje raz jeszcze

Pozdrawiam

• Lubię! 1
Margita
15 minut temu, białadama napisał:

Dziękuję bardzo serdecznie za prognozę na przyszły rok. widać będzie się cokolwiek w tej kwestii miłosnej działo. Wiem, że dopytań nie ma, ale chciałam się upewnić, czy dobrze zrozumiałam, ze w tej chwili jest jakiś mężczyzna przyjaciel i go nie dostrzegam..czy za rok ten mężczyzna przyjaciel, którego nie dostrzegam.

Dziękuje raz jeszcze

Pozdrawiam

W przyszłym roku zauważysz, że jest ktoś taki, on może jest teraz, tylko Ty nie widzi.

• Dziękuję! 1

Bardzo Ci dziękuję :) Rozumiem, że tu jest mowa o tym konkretnym uniwerku, a nie jakimś dalszym - prawda? :) Ma to dużo sensu... To teraz nic, tylko się przygotować.

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam <kwiatek>

• Lubię! 1
nikita29

Hej:)

chciałabym zapytać czy poznam kogoś do związku jeszcze w tym roku? Póki co same seksualne propozycje. Anita 29.04.1993

• Lubię! 1

Witaj Margita,

chciałam zapytać o człowieka, którego poznałam jakiś czasu temu. Codziennie rozmawiamy i wydaje się być dobrym człowiekiem, ale jednak gdzieś z tyłu głowy pali mi się ostrzegawcza lampka. Zastanawiam się jakie są jego prawdziwe intencje wobec mnie/czego ode mnie oczekuje i czy coś przede mną ukrywa. Ogólnie, czy mogę mu ufać?

Jeśli to nie problem to podeślę dane na priv.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc, bo nie ukrywam, że jestem w takim momencie życia, że nie potrzebuję więcej zawirowań i kłopotów.

• Lubię! 1
Margita
Dnia 13.09.2020 o 10:05, lula2o napisał:

Witaj, kiedy w moim życiu pojawi się mężczyzna do trwałej relacji na lata z którym mogłabym mieć dzieci. Justyna 4.11.85

Witaj <kwiatek>

Miałaś związki, które szybciej lub później się kończyły, czasem dość radykalnie. Wiele o tym rozpamiętujesz, martwisz się, że w końcu zostaniesz sama.
Twoje nastawienie sprawia, że tak właśnie sie dzieje, jednak zbliża się do Ciebie pozytywna informacja, która sprawi, że uwierzysz iż wszystko się zmienia na lepsze. 
Myślę, że w połowie przyszłego roku masz szansę spotkać mężczyznę, z którym zostaniesz na dłużej i być może zaczniesz planować wspólne życie.

Pozdrawiam :)

• Dziękuję! 1

Margita
Dnia 14.09.2020 o 07:34, iwanek napisał:

Witaj. 

Chciałabym zapytać czy moj facet jest moim partnerem docelowym i poprosić o rozkład partnerski... 

Dane na priv

Pozdrawiam 

iwanek 

<kocha>

Witaj <kwiatek>

Ty bardzo się martwisz aby wasz związek przetrwał, choć zdaje mi sie, że pewnych rzeczy nie dostrzegasz, zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego, a wystarczy spojrzeć inaczej, by zobaczyć wszystko w bardziej kolorowych barwach. Możliwe, że jest to spowodowane złymi doświadczeniami.
On czuje się przy Tobie spełniony, nie ma na chwilę obecną powodu aby się martwić.
Chciałabyś mieć rodzinę, dom, dzieci, bezpieczną przystań, On też chciałby świętować wspólne chwile, dąży do tego.
Wasz związek ma szansę na wspólne świętowanie, wszystko zależy od tego jak sami będziecie postępować w stosunku do siebie. Mimo drobnych nieporozumień nie ma przed wami żadnych "walących się drzew pod nogi".
Może przyjść taki czas, kiedy wasza relacją stanie do egzaminu i od tego jako go zda będzie toczyła się dalej, spróbujcie działać bez emocji, czas działa na waszą korzyść.
Karty radzą aby współtworzyć waszą relacje nie tylko przez pryzmat emocjonalny, ale też duchowy, a wtedy pójdziecie razem przez życie.

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

Margita
Dnia 16.09.2020 o 08:33, nikita29 napisał:

Hej:)

chciałabym zapytać czy poznam kogoś do związku jeszcze w tym roku? Póki co same seksualne propozycje. Anita 29.04.1993

Witaj <kwiatek>

Do końca września nic się nie zmieni, będziesz siedzieć i dumać nad wszystkim.
Październik upłynie Ci na marzeniach i złudzeniach dotyczących uczuć.
W listopadzie ruszysz na poszukiwania, będziesz zdeterminowana, a jednocześnie z wielką wiarą. Masz szansę na odnalezienie tego czego szukasz.
Za to grudzień przyniesie Ci miłą niespodziankę, możesz spotkać kogoś lub przekonać się do kogoś, a uczucia same rozkwitną. Będą też chwile wahania z Twojej strony, jednak myślę, że zaczniesz poważniej się zastanawiać nad relacją, która przyjdzie.

• Dziękuję! 1

iwanek
5 godzin temu, Margita napisał:

Witaj <kwiatek>

Ty bardzo się martwisz aby wasz związek przetrwał, choć zdaje mi sie, że pewnych rzeczy nie dostrzegasz, zbyt emocjonalnie podchodzisz do tego, a wystarczy spojrzeć inaczej, by zobaczyć wszystko w bardziej kolorowych barwach. Możliwe, że jest to spowodowane złymi doświadczeniami.
On czuje się przy Tobie spełniony, nie ma na chwilę obecną powodu aby się martwić.
Chciałabyś mieć rodzinę, dom, dzieci, bezpieczną przystań, On też chciałby świętować wspólne chwile, dąży do tego.
Wasz związek ma szansę na wspólne świętowanie, wszystko zależy od tego jak sami będziecie postępować w stosunku do siebie. Mimo drobnych nieporozumień nie ma przed wami żadnych "walących się drzew pod nogi".
Może przyjść taki czas, kiedy wasza relacją stanie do egzaminu i od tego jako go zda będzie toczyła się dalej, spróbujcie działać bez emocji, czas działa na waszą korzyść.
Karty radzą aby współtworzyć waszą relacje nie tylko przez pryzmat emocjonalny, ale też duchowy, a wtedy pójdziecie razem przez życie.

Pięknie napisane <kocha>

Bardzo Ci dziękuję. 

Z wdzięcznością 

iwanek 

🙏

• Dziękuję! 1
Szamanka

Witaj miło.Czy mogłabym prosić o wylosowanie ogólnych po prostu kart rad od Tarota w tej sferze.

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...