Skocz do zawartości

Chata Margity

Polecane posty

18 minut temu, Margita napisał:

Witaj :)

Początek waszej przyjaźni zadział się od chęci zmian w swoim życiu jednej ze stron. Wasze spotkanie/znajomość dała iskrę zapalną przyjaźni, być może oboje potrzebowaliście kogoś bliskiego.
Obecnie po okresie pełnym nadziei, zadowolenia i planów na przyszłość przyszedł czas rozczarowania i zatracenia się w rozpamiętywaniu przeszłości. Być może z jego strony nastąpił rozrachunek "za i przeciw". Może to co od niego usłyszałaś tak naprawdę nie miało nigdy być wypowiedziane, choć wewnętrznie mogło się skrzyć.
W niedalekiej przyszłości skupisz się bardziej na domu, sobie i rodzinie. Nadchodzi czas intensywnych kontaktów z ludźmi,  nawiązywanie nowych znajomości a czasem podróż. Wszystko się będzie działo szybko. Być może na chwilę zapomnisz o tym co Cię martwi. Tak, że z biegiem czasu "umrze" w Tobie rozterka, chęć reanimacji tej przyjaźni i rozdzierania szat. Przestaniesz się zastanawiać nad przyczynami tego.

Jeśli idzie o przyszłość waszej znajomości, to raczej "rozjedziecie się" w różne strony. Nastąpi szybka podróż w różnych kierunkach swoich spraw, swojego życia czy wnętrza.
Karty radzą aby powstrzymać tę sytuację, w której czujesz się nie komfortowo. On jest uwięziony w swoim nałogu, jest zablokowany na nowe wyzwania, to co od niego usłyszałaś było przebłyskiem tego co on by chciał, jednak jest zbyt słaby aby to wprowadzić w życie bez używek. 
Musisz spojrzeć na sytuację z innej perspektywy, zachowaj neutralność, spokój i wewnętrzną równowagę.

Przyszłość tej przyjaźni to tajemnica i niepewność, rozdroże uczuciowe. Nie staraj się na siłę być osobą współuzależnioną od jego nałogu. Jeśli będziecie dalej się przyjaźnić i nawet stworzycie związek, to i tak po jakimś czasie  wasze drogi się rozejdą, Ty się będziesz dla relacji poświęcać, On tylko w niej tkwić.

Pozdrawiam <kwiat>

Bardzo dziękuję :) muszę sobie to wszystko przemyśleć bo ja już tak nie mogę. Czuję, że tylko mi zależy .....

• Dziękuję! 1
  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Margita

38

• kolo_fortuny00

6

• spoker1

5

• Lucy.liu

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam miło w mojej chatce        Moją domeną są związki międzyludzkie, partnerskie, a przede wszystkim sfera uczuciowa. Zanim poprosisz o wróżbę przeczytaj moje zasady j

Bardzo przepraszam, miałam trochę nieprzewidzianych spraw do załatwienia, nawet nie mogłam o tym uprzedzić. Od jutra zaczynam nadrabiać zaległości 

Witaj mam strasznie nurtujące pytanie odnośnie związku. Poznałam jakieś krótki czas temu faceta wydawał się ideałem, spotykamy się praktycznie codziennie od około 3 miesięcy, natomiast on teraz z

Posted Images

Witaj! Piękna ta Twoja chatka ;) 2 lata temu bodajże stawiałaś mi wróżbę na jednego pana, sprawdziła się. Wspominałaś, że pan uważa że jestem skomplikowana i sam właściwie nie wie czego ode mnie chce a rezultat to 4, która realizuje się dość długo, przyznam że  nie wiem o co chodziło, czy się otworzy czy jednak zostanie w tym zamknięciu swoim :) Nic szczególnego poza obserwowaniem mnie przez pana się nie wydarzyło, na moje próby kontaktu nie reagował ;) tak napomykam o tym, gdyby pojawił się w kartach ktoś "obserwujący", będę wiedziała o kogo chodzi ;) Mam ogólne pytanie o sferę uczuciową do końca tego roku. Monika, 13.07.1985 r.

• Lubię! 1
Dnia 15.10.2020 o 14:22, Lucy.liu napisał:

Witaj! Piękna ta Twoja chatka ;) 2 lata temu bodajże stawiałaś mi wróżbę na jednego pana, sprawdziła się. Wspominałaś, że pan uważa że jestem skomplikowana i sam właściwie nie wie czego ode mnie chce a rezultat to 4, która realizuje się dość długo, przyznam że  nie wiem o co chodziło, czy się otworzy czy jednak zostanie w tym zamknięciu swoim :) Nic szczególnego poza obserwowaniem mnie przez pana się nie wydarzyło, na moje próby kontaktu nie reagował ;) tak napomykam o tym, gdyby pojawił się w kartach ktoś "obserwujący", będę wiedziała o kogo chodzi ;) Mam ogólne pytanie o sferę uczuciową do końca tego roku. Monika, 13.07.1985 r.

Witaj <kwiat>

Do końca października niewiele się zadzieje pozytywów, coś runie, ale specjalnie nie będziesz nad tym płakać, nawet wewnętrznie możesz czuć radość, odprężenie. Zacznie się coś nowego, być może będą to nowe Twoje postanowienia co do postrzegania wszelkich relacji. Będzie wiele kreatywności i ruchu.

W listopadzie poczujesz się zmęczona, a może przytłoczona czymś. Może się pojawić (lub możesz go dostrzec dopiero) jakiś czarujący i elokwentny młody mężczyzna. Będzie może potrzebował od Ciebie jakiejś pomocy i Ty mu jej udzielisz (nie znam Twojego zawodu, ale jakby to był ktoś młody, uczeń?) to może też być przyjaciel w potrzebie. Uczuciowo raczej stabilnie, nic się nowego nie zadzieje.

W grudniu czeka Cię praca, tworzenie, a nawet poświęcenie się sferze zawodowej, ale warto, odniesiesz zwycięstwo.
Pod koniec grudnia będziesz miała chwile rozterki, wahania, będziesz wybierać być może nawet trzeba będzie zawalczyć (może też wewnętrznie z emocjami) o kogoś nowego w życiu uczuciowym.

Pozdrawiam ;)

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Dnia 9.10.2020 o 11:09, Margita napisał:

Myślę, że była jakaś tajemnica, coś było zakryte i w końcu wyszło na powierzchnię. Być może jedna ze stron bała się, że nie podoła obowiązkom. Jedna ze stron miała od początku złudzenie harmonii, która w zetknięciu z rzeczywistością pryskała jak bańka mydlana. W waszym związku główną rolę odgrywały zazdrość i obsesje na temat ewentualnych zdrad.
Nie byliście ze sobą szczerzy do końca.
Obecnie sytuacja nie wygląda różowo, wiele jest negatywnych emocji, oskarżeń i być może wkradł się jakiś nałóg. Zazdrość i pretensje (czasami nieuzasadnione) zatruły atmosferę.
Na chwilę obecną nie widzę stabilizacji, a raczej każde z osobno będzie przeżywało na swój sposób tę rozłąkę. Wiele emocji tłumionych, On może uciekać przed pokazywaniem emocji, ale oboje będziecie tęsknić za dobrymi chwilami w waszym związku. 
Zapewne musicie odpocząć od siebie, negatywnych emocji i rozmów, które ranią. Przyjdzie czas zwątpienia i wątpliwości.
Nie potraficie się porozumiewać prostym tekstem, każde z was czuje się bez winy.
Myślę, że przyjdzie taki czas kiedy emocje przestaną grać pierwsze skrzypce w waszej relacji i będzie można rozmawiać o tym co was boli.
Waszą kartą związku jest Koło Fortuny, zatem oczekuj zmian, negatywy mogą się zmienić w pozytyw. Niewątpliwie nadchodzi zmiana tego co było, postrzegania związku i partnera, a może nawet samego siebie.
Mogą się pojawić nowe możliwości, sytuacje a nawet osoby, którymi warto się zainteresować.
W każdym razie na chwilę obecną nie widzę powrotu do tego co było. Raj uwięzienie w emocjach, które nie służą, uzależnienie emocjonalne od byłego partnera. Wizja braku światełka w tunelu, rozejrzyj się, przecież od Ciebie zależy czy będziesz szczęśliwa Ty i Twoje dziecko. Ono bardzo czuje Twoje emocje zwłaszcza  te negatywne, daj sobie szansę na bycie szczęśliwą.
Karty radzą aby dokonać rozrachunku swojego życia, wziąć go za rogi a przeszłość zostawić za sobą dla dobra wszystkich.

Pozdrawiam <kwiat>

Bardo dziękuję za tak obszerna odpowiedź. 

Pozdrawiam i wysyłam pozytywna energię 🙂

• Dziękuję! 1
kolo_fortuny00

Cześć. O ile mogę chcialabym zapytac o relacje raczej kolezenska między mną Marta 19.09.1989 Damian 26.06.1991. Nie wie m co się dzieje. Zamilkl. Wcześniej odwołałam takie pytanie tutaj ale jednak bardzo mnie to meczy. 

Czuje się ostatnio opuszczona ogolie

Dnia 16.10.2020 o 19:49, Margita napisał:

Witaj <kwiat>

Do końca października niewiele się zadzieje pozytywów, coś runie, ale specjalnie nie będziesz nad tym płakać, nawet wewnętrznie możesz czuć radość, odprężenie. Zacznie się coś nowego, być może będą to nowe Twoje postanowienia co do postrzegania wszelkich relacji. Będzie wiele kreatywności i ruchu.

W listopadzie poczujesz się zmęczona, a może przytłoczona czymś. Może się pojawić (lub możesz go dostrzec dopiero) jakiś czarujący i elokwentny młody mężczyzna. Będzie może potrzebował od Ciebie jakiejś pomocy i Ty mu jej udzielisz (nie znam Twojego zawodu, ale jakby to był ktoś młody, uczeń?) to może też być przyjaciel w potrzebie. Uczuciowo raczej stabilnie, nic się nowego nie zadzieje.

W grudniu czeka Cię praca, tworzenie, a nawet poświęcenie się sferze zawodowej, ale warto, odniesiesz zwycięstwo.
Pod koniec grudnia będziesz miała chwile rozterki, wahania, będziesz wybierać być może nawet trzeba będzie zawalczyć (może też wewnętrznie z emocjami) o kogoś nowego w życiu uczuciowym.

Pozdrawiam ;)

Podjęłam kroki żeby się coś zadziało albo runęło jak piszesz :) wcale nie podejdę do tego tak lekko jak piszesz, ale najwyższa pora coś wyjaśnić.. dziękuję za wróżbę, faktycznie jestem zapracowana. Mam nadzieję że zwycięstwo oznacza pieniądze, bo przydałyby się namacalne profity z tak ciężkiej pracy. Dziękuję :*

• Dziękuję! 1
Dnia 17.10.2020 o 22:49, kolo_fortuny00 napisał:

Cześć. O ile mogę chcialabym zapytac o relacje raczej kolezenska między mną Marta 19.09.1989 Damian 26.06.1991. Nie wie m co się dzieje. Zamilkl. Wcześniej odwołałam takie pytanie tutaj ale jednak bardzo mnie to meczy. 

Czuje się ostatnio opuszczona ogolie

Witaj <kwiat>

Na początku dogadywaliście się, tworzyliście fajny zespół, było dużo pozytywnych emocji, być może jedno z was miało plany, bardziej się zaangażowało (i to chyba Ty). On być może doszedł do wniosku, że nie może dać Ci tego co oczekujesz. 
Obecnie Twoje myśli są skoncentrowane na odzyskaniem kontaktu lub przynajmniej uzyskaniem wiedzy na jego temat. 
Będziesz na ten temat dużo rozmyślała, rozpamiętywała zupełnie niepotrzebnie. Być może zmarnujesz okazję na nowe  znajomości.
Karty radzą, aby nie zamykać się na innych. Otwórz oczy, wokół Ciebie są ludzie wartościowi, zagłębianie się w przeszłości, analizowanie jej nic nie da.
 Przyszłość waszej znajomości, to pogodzenie się z Twojej strony ze stratą i racjonalne podejście do sytuacji.
Mam wrażenie, że on może się odezwać lub dostaniesz o nim informacje, ale to poczujesz tę informację  tak obco i bez emocji. Możliwe,że w tym czasie poznasz kogoś innego lub głowę będą Ci zaprzątać inne sprawy.

Pozdrawiam :)

• Dziękuję! 1

kolo_fortuny00

Dziękuję. Na razie nadal mi ciezko. Czuję się trochę wykorzystana przez niego. Sam nalegał na spotkanie, obiecywał ze częście się będziemy widzieć, chciał pomocy ale odmówiłam. Usunęłam go ze znajomych na portalu, więc nie wiem czy napisze. Ostatnio sie widzieliśmy z daleka i bez słów - nie podeszliśmy do siebie.

Mam nadzieję że jak napisze to mu się nie zachce czegoś więcej.. 

• Dziękuję! 1
Przed chwilą, Ann0 napisał:

Droga Margarito mogła byś mi kwartach zobaczyć jak potoczy się nasza dalszą znajomość.? Anna 2.5.1991 Mateusz 1.10.1986 z góry bardzo Ci dziękuję :)

Przepraszam literówka. Powinno być w kartach ;) 

Witaj Margito proszę zerknij w karty co do końca roku mnie czeka.Kiedy spotkam mężczyznę aby w końcu nie być sama,i czy kiedyś odezwie się facet z którym byłam.Małgorzata 17.09.68r.Ten facet 16.04.67.Dziękuję i pozdrawiam.<kwiat>

1 godzinę temu, margolcia napisał:

Witaj Margito proszę zerknij w karty co do końca roku mnie czeka.Kiedy spotkam mężczyznę aby w końcu nie być sama,i czy kiedyś odezwie się facet z którym byłam.Małgorzata 17.09.68r.Ten facet 16.04.67.Dziękuję i pozdrawiam.<kwiat>

Tu widzę dwa pytania i dwie sprawy, proszę wybierz jedną.

Witaj. Poproszę o wróżbę. Planuje  sprzedać mieszkanie, gdzie obok mieszka mój syn. Czy uda mi się je sprzedać i kupić inne żeby nie mieszkać koło syna? Ania 15.03.1959 pozdrawiam

18 godzin temu, AGA napisał:

Witaj. Poproszę o wróżbę. Planuje  sprzedać mieszkanie, gdzie obok mieszka mój syn. Czy uda mi się je sprzedać i kupić inne żeby nie mieszkać koło syna? Ania 15.03.1959 pozdrawiam

Cofaw pytanie

Dnia 21.10.2020 o 19:28, Ann0 napisał:

Droga Margarito mogła byś mi kwartach zobaczyć jak potoczy się nasza dalszą znajomość.? Anna 2.5.1991 Mateusz 1.10.1986 z góry bardzo Ci dziękuję :)

Zdaje mi się, że w chwili obecnej jedna ze stron zbyt dużo bierze na swoje barki, bardziej się stara niż druga strona. Ktoś jest zmęczony tą sytuacją. Może czujesz jakąś presję, czujesz się jakby czymś przytłoczona.
Nie wiem czy jesteś w stałym związku, ale wypada mi tu na romans, raczej jakby to nie był docelowy związek.
Myślę, że jedna ze stron posiada jakąś tajemnicę, którą nie chce się dzielić, to może spowodować osamotnienie, jakby samotność w relacji.
Karty radzą aby traktować tę znajomość rozsądnie, myśleć racjonalnie.
Wasza karta relacji mówi, że trzeba być obiektywnym, szczerym i otwartym.
Przyszłość relacji może być pomyślna o ile nie zakłócą tego wasze niesnaski, emocjonalne rozmowy i chęć dominacji.

Pozdrawiam <kwiat>

• Dziękuję! 1

Witaj,

Rozstałam się z tym Panem o którego pytałam nie dałam rady wytrzymać jego wyzywania i humorów. A parę dni temu poznałam jednego Pana i nie wiem czy wiązać z nim jakieś nadzieje bo strasznie nieufna jestem, a on tak pięknie mówi jaki on to super i w ogóle może jest fajnym facetem, ale nie mogę po ostatnim związku ot tak uwierzyć. Sprawdź proszę jak to się będzie rozwijać czy faktycznie robić sobie nadzieje, czy ten mój lęk przed zranieniem z jego strony jest uzasadniony.

Dane na priv.

Dziekuję i pozdrawiam

Dnia 23.10.2020 o 09:09, margolcia napisał:

Co mnie czeka do końca roku,kiedy spotkam mężczyznę aby ułożyć sobie z nim życie.Dziękuję i pozdrawiam <kwiat>

Do końca listopada mogą "umrzeć" jakieś relacje, które i tak nie miały szansy powodzenia. Na ich miejsce w przyszłości może wejść nowe. Może też nastąpić zmiana w Twoim postrzeganiu sfery uczuciowej.
W grudniu możesz poczuć się niepewnie w sytuacjach kiedy będziuesz musiała wybierać lub decydować o czymś.
Do końca roku nie widzę nowej znajomości czy trwałego związku. Pod koniec roku poczujesz się emocjonalnie zmęczona i będzie to czas odpoczynku. 

Pozdrawiam <kwiat>

• Dziękuję! 1

Dnia 24.10.2020 o 12:08, Lucy.liu napisał:

Mogę zapytać o moją znajomość z jednym panem? Co nas tak naprawdę łączy? Dane wysyłam na priv..

Łączy was jakieś rozpamiętywanie przeszłości, może oboje macie za sobą nieudane związki lub relacje. Czujecie się rozgoryczeni przez to możecie być bardziej ostrożni.
Dzieli was być może odległość lub temperamenty, jedna ze stron jest bardziej stanowcza i lubiąca trzymać ster mocno w dłoniach, co drugiej stronie nie zawsze pasuje.
Jeśli chcielibyście stworzyć stały, poważny związek, to musicie o niego zawalczyć. Możliwe, że wiele sytuacji będzie zmuszało do walki lub obrony waszych poczynań. 
Karta wszej relacji mówi, że najważniejszą rzeczą między wami powinna być właściwa komunikacja. Jeśli zastosujecie metodę kompromisu macie szansę na fajny związek.

Pozdrawiam <kwiat>

• Wow! 1

Dnia 24.10.2020 o 14:53, lula2o napisał:

Czy ja mogę prosić na sferę uczuciowa ? Dane prześlę na priv

Proszę przesłać jeszcze raz dane na pocztę a nie na profil.

Dnia 8.11.2020 o 13:52, Margita napisał:

Łączy was jakieś rozpamiętywanie przeszłości, może oboje macie za sobą nieudane związki lub relacje. Czujecie się rozgoryczeni przez to możecie być bardziej ostrożni.
Dzieli was być może odległość lub temperamenty, jedna ze stron jest bardziej stanowcza i lubiąca trzymać ster mocno w dłoniach, co drugiej stronie nie zawsze pasuje.
Jeśli chcielibyście stworzyć stały, poważny związek, to musicie o niego zawalczyć. Możliwe, że wiele sytuacji będzie zmuszało do walki lub obrony waszych poczynań. 
Karta wszej relacji mówi, że najważniejszą rzeczą między wami powinna być właściwa komunikacja. Jeśli zastosujecie metodę kompromisu macie szansę na fajny związek.

Pozdrawiam <kwiat>

No powiem Ci mocne.. jesteś naprawdę dobra w tym co robisz więc zweryfikuję. On był zdradzany, jedna partnerka zostawiła go dla innego, kolejna taka z natury kochliwa więc wiadomo jak się skończyło tutaj dodatkowo alimenty, raczej go oskubała więc rozgoryczenie uzasadnione. U mnie szkoda słów na te jednostki jakie ostatnimi laty zwabiałam, ale nie czuję się rozgoryczona, zamknięte tematy a poza tym sama coś z tych znajomości wyciągnęłam. Potem trafił się on.. na dobicie, nim mogę być rozgoryczona, bo to takie chce/nie chce i tak się bujamy wokół siebie zamiast ze sobą. Jestem dominująca, nawet tego nie ukrywam 😁 mam swoje ambicje, swoje cele. Zawsze uważałam że będę miała męża pantofla a on taki nie jest niestety, musiałabym często spuścić z tonu a nawet się podporządkować ;) uważałam że będzie z tego fajny związek, kobiety "wiedzą" Jego ex, ta kochliwa też wyczuwała że coś się święci, dalej dostaje spazmów na mój widok. Problemem była i jest właściwa komunikacja i to się raczej nie zmieni. Byłam nastawiona na kontakt i gotowa na budowanie mostów, on je wszystkie palił, ostatnio przy użyciu takich słów, że ja nie będę o tę znajomość walczyć. Wiedziałam czego chcę i wiem to nadal. We wcześniejszej wróżbie mówiłaś że w grudniu będę musiała zawalczyć o czyjeś uczucia. To by się pokrywało z tym co napisałaś teraz :) rzecz w tym, że ja nie chcę, walczyłam wcześniej i wcale mi się nie podobało bycie stroną aktywną. Zawodowo fajnie jest osiągać sukcesy i zdobywać swoje cele. Prywatnie to ja wolałabym być jednak adorowana i zapraszana na randki, poczuć się jak kobieta a nie czołg ;) pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

• Dziękuję! 1

Witaj :*

Tak bije się z myślami nad relacja z moja polowka, i nie wytrzymałam 

Czy moglabym prosic o wróżbę? 

Jesli wyrazisz zgodę opisze dokladnie problem i dane na pw

• Lubię! 1

• Utwórz nowe...