Skocz do zawartości

Chata Margity

Polecane posty

Kochana Margito,

Podczas urlopu poznałam pewnego mężczyznę, umówiliśmy sie na kontynuacje w Polsce.

Jest to osoba znakomicie wykształcona i z sukcesem zawodowym jednak na co dzień jej maniery

czy przestrzeganie etykiety budują chłód i dystans. W alkowie chemia i zmysłowosc.

Pytanie czy angazowac energie w te relacje i czy cos z tego bedzie (wiecej niz przygoda)?

Dane na priv.

Z góry dziekuję za czas, który poświęcisz.

• Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

• Margita

38

• kolo_fortuny00

6

• spoker1

5

• Lucy.liu

4

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Witam miło w mojej chatce        Moją domeną są związki międzyludzkie, partnerskie, a przede wszystkim sfera uczuciowa. Zanim poprosisz o wróżbę przeczytaj moje zasady j

Bardzo przepraszam, miałam trochę nieprzewidzianych spraw do załatwienia, nawet nie mogłam o tym uprzedzić. Od jutra zaczynam nadrabiać zaległości 

Witaj mam strasznie nurtujące pytanie odnośnie związku. Poznałam jakieś krótki czas temu faceta wydawał się ideałem, spotykamy się praktycznie codziennie od około 3 miesięcy, natomiast on teraz z

Posted Images

Dnia 8.11.2020 o 13:54, Margita napisał:

Proszę przesłać jeszcze raz dane na pocztę a nie na profil.

Justyna 4.11 1985 ogólnie i  ewentualnie z panem 7.09.82 Kuba

Dnia 9.11.2020 o 18:43, Luna napisał:

Kochana Margito,

Podczas urlopu poznałam pewnego mężczyznę, umówiliśmy sie na kontynuacje w Polsce.

Jest to osoba znakomicie wykształcona i z sukcesem zawodowym jednak na co dzień jej maniery

czy przestrzeganie etykiety budują chłód i dystans. W alkowie chemia i zmysłowosc.

Pytanie czy angazowac energie w te relacje i czy cos z tego bedzie (wiecej niz przygoda)?

Dane na priv.

Z góry dziekuję za czas, który poświęcisz.

za kilka dni bede poza zasiegiem internetu zatem wybacz ale przenosze pytanie do @Egeria poniewaz

nie wiem kiedy sie pojawisz droga Margito

• Lubię! 1
Dnia 10.11.2020 o 11:51, lula2o napisał:

Justyna 4.11 1985 ogólnie i  ewentualnie z panem 7.09.82 Kuba

Witaj :)

Były miedzy wami jakieś tajemnice, a przynajmniej jedna ze stron coś ukrywała.
Ty  byłaś raczej niedostępna, taka jakby ostrożna w relacji. Nie widzę tu jakichś wielkich płomieni, spokojna znajomość, pełna kontrola nad sytuacją.
Obecnie jakby zbyt idealizujesz tę znajomość. Osiągnęłaś harmonię w życiu uczuciowym, choć jeszcze targają Tobą jakieś niepewności.
Myślę, że ta relacja/znajomość (bo nie wiem co was łączy), będzie dla Cibie okresem bardziej pozytywnym.
Może przyjść czas kiedy poczujesz się zmęczona tym wszystkim, ta znajomość może stać się dość wyczerpująca. Będziesz wtedy musiała wszystko przemyśleć. Twoje przemyślenia mogą dotyczyć bardziej ducha niż ciała.
Karta waszej relacji mówi o tym, że musisz się zastanowić czy w tej relacji nie za bardzo jesteś stroną zbyt wiele dającą, a otrzymującą niewiele. Możesz w niej wiele osiągnąć, a nawet zdobyć co chcesz, jednak musisz być bardziej stanowcza i opanowana, wziąć przysłowiowego byka za rogi, a nie bać się i stać z boku. Czasem potrzeba wybaczania dla dobrej przyszłości.

Pozdrawiam <kwiat>

• Dziękuję! 1

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

Dnia 15.11.2020 o 08:50, Margita napisał:

Były miedzy wami jakieś tajemnice, a przynajmniej jedna ze stron coś ukrywała.
Ty  byłaś raczej niedostępna, taka jakby ostrożna w relacji. Nie widzę tu jakichś wielkich płomieni, spokojna znajomość, pełna kontrola nad sytuacją.
Obecnie jakby zbyt idealizujesz tę znajomość. Osiągnęłaś harmonię w życiu uczuciowym, choć jeszcze targają Tobą jakieś niepewności.
Myślę, że ta relacja/znajomość (bo nie wiem co was łączy), będzie dla Cibie okresem bardziej pozytywnym.
Może przyjść czas kiedy poczujesz się zmęczona tym wszystkim, ta znajomość może stać się dość wyczerpująca. Będziesz wtedy musiała wszystko przemyśleć. Twoje przemyślenia mogą dotyczyć bardziej ducha niż ciała.
Karta waszej relacji mówi o tym, że musisz się zastanowić czy w tej relacji nie za bardzo jesteś stroną zbyt wiele dającą, a otrzymującą niewiele. Możesz w niej wiele osiągnąć, a nawet zdobyć co chcesz, jednak musisz być bardziej stanowcza i opanowana, wziąć przysłowiowego byka za rogi, a nie bać się i stać z boku. Czasem potrzeba wybaczania dla dobrej przyszłości.

Pozdrawiam <kwiat>

Niestety ale dziś raczej zakończyliśmy nasza relacje

• Dziękuję! 1
Dnia 3.11.2020 o 11:08, spoker1 napisał:

Witaj,

Rozstałam się z tym Panem o którego pytałam nie dałam rady wytrzymać jego wyzywania i humorów. A parę dni temu poznałam jednego Pana i nie wiem czy wiązać z nim jakieś nadzieje bo strasznie nieufna jestem, a on tak pięknie mówi jaki on to super i w ogóle może jest fajnym facetem, ale nie mogę po ostatnim związku ot tak uwierzyć. Sprawdź proszę jak to się będzie rozwijać czy faktycznie robić sobie nadzieje, czy ten mój lęk przed zranieniem z jego strony jest uzasadniony.

Dane na priv.

Dziekuję i pozdrawiam

Droga Margito przenoszę pytanie do Egerii 

Dziekuje i życzę wszystkiego dobrego

kolo_fortuny00

Cześć. 

Chcialabym zapytac o dwie najbliższe znajome. Dane poszły na priv. Nagle obie zamilkły gdy na czacie zaproponowałam spacer. Akurat fajna pogoda była, świetne miejsce mamy. Nie wiem o co chodzi. Minęło kilka dni nie odzywają się. 

Przenoszę pytanie do Egeriii.

kolo_fortuny00
Dnia 21.10.2020 o 09:34, Margita napisał:

Witaj <kwiat>

Na początku dogadywaliście się, tworzyliście fajny zespół, było dużo pozytywnych emocji, być może jedno z was miało plany, bardziej się zaangażowało (i to chyba Ty). On być może doszedł do wniosku, że nie może dać Ci tego co oczekujesz. 
Obecnie Twoje myśli są skoncentrowane na odzyskaniem kontaktu lub przynajmniej uzyskaniem wiedzy na jego temat. 
Będziesz na ten temat dużo rozmyślała, rozpamiętywała zupełnie niepotrzebnie. Być może zmarnujesz okazję na nowe  znajomości.
Karty radzą, aby nie zamykać się na innych. Otwórz oczy, wokół Ciebie są ludzie wartościowi, zagłębianie się w przeszłości, analizowanie jej nic nie da.
 Przyszłość waszej znajomości, to pogodzenie się z Twojej strony ze stratą i racjonalne podejście do sytuacji.
Mam wrażenie, że on może się odezwać lub dostaniesz o nim informacje, ale to poczujesz tę informację  tak obco i bez emocji. Możliwe,że w tym czasie poznasz kogoś innego lub głowę będą Ci zaprzątać inne sprawy.

Pozdrawiam :)

Kurcze hmm. Złapaliśmy kontakt, dość się rozpisał. Wyznał ze dodaje mu sił i radości jak nikt. To było dość dziwne.. 

Wstępnie się umówiliśmy się  na spacer. Na razie nie na konkretny dzień, bo wiadomo.. 

Czy dojdzie do skutku.. Nie wiem. Dalej nie jest mi obojetny ale złapałam dystans. Zawsze to on zabiegał o kontakt a ja niedawno coś poczułam konkretnego. 

• Dziękuję! 1

Bardzo przepraszam, miałam trochę nieprzewidzianych spraw do załatwienia, nawet nie mogłam o tym uprzedzić.

Od jutra zaczynam nadrabiać zaległości <kwiatek>

• Dziękuję! 1
  • Haha 1

Dnia 25.10.2020 o 20:46, hania89 napisał:

Witam,

poprosze o wrozbe uczuciowa na przyszly rok

Hanna . 07.03.1989

dziekuje

Witaj  :)

I kwartał- będą jakieś ukryte uczucia, być może jest lub będzie ktoś, kto bardziej poruszy serduszko. Może być wiele emocji z tym związanych lecz tych wewnętrznych. Trzeba będzie stanąć w obronie zdrowego rozsądku, serce może mieć inne zdanie.

II kwartał- zacznie się dość energicznie, może się ktoś nowy pojawić, nowa znajomość, która wzbudzi nowe emocje, jednak nie do końca będzie to dobre. Trzeba się wystrzegać i nie wszystko brać do serca, bo możesz poczuć się rozczarowana.

III kwartał- mimo wielu niedomówień w relacji, która na przestrzeni roku powstanie, jest spora szansa na osiągnięcie dobrych relacji. W tym okresie będzie nad Tob czuwała Siła Wyższa, będziesz pod tą opieką i warto jej zaufać.

IV kwartał- w tym czasie masz szansę na zadowolenie, radość i umiarkowanie w życiu uczuciowym. Będzie widać początek korzystnych zmian. Możesz otrzymać potrzebną pomoc w sprawię, która będzie Ci zaprzątała myśli. Pod koniec nie warto planować podróży, będzie jakieś ograniczenie w ruchu.

Pozdrawiam <kwiat>

Bardzo proszę o wróżbę miłosną na przyszły rok. Jestem samotna i chciałbym w końcu poznać kogoś kto będzie mnie wspierać i akceptować, a pokocha szczerym uczuciem

Karolina 19.03.1990

• Lubię! 1
16 godzin temu, Milka napisał:

Bardzo proszę o wróżbę miłosną na przyszły rok. Jestem samotna i chciałbym w końcu poznać kogoś kto będzie mnie wspierać i akceptować, a pokocha szczerym uczuciem

Karolina 19.03.1990

I kwartał- w tym kwartale możesz z jakimś mężczyzną zawrzeć bliższą znajomość, balansować między decyzjami dotyczącymi uczuć, możesz być zaślepiona pięknymi słówkami i nie dostrzegać tego co ważne. Będzie to okres rozterek.

W II kwartale po okresie radości i nadziei nastąpi dostrzeganie tego co zakryte, przejrzysz na oczy i znajdziesz w sobie tyle siły aby odejść i zostawić za sobą to co było.

W II kwartale będziesz poszukiwać, więcej skupisz się na sobie i najbliższej rodzinie. Postanowisz zmienić swój pogląd na związki, może dojdziesz do wniosku, że starczy już tego ulegania i postanowisz Ty decydować jak będzie.

IV kwartał przyniesie otwarcie się na świat, nowy etap w Twoim życiu. Po trzech kwartałach w zasadzie mało ciekawych uczuciowo nastąpi szczęśliwy koniec zmartwień. Ktoś poda Ci pomocną dłoń (przyjaciel?).
Spotkasz lub znasz już mężczyznę, który ma podobne zainteresowania, dobrze będziecie się dogadywać. To będzie mężczyzna, który potrafi planować, dobry strateg i dyplomata. Możesz z nim wiązać poważne plany na dalszy okres.

Pozdrawiam <kwiat>

• Dziękuję! 1

Dnia 9.11.2020 o 18:42, Luna1986 napisał:

Witaj :*

Tak bije się z myślami nad relacja z moja polowka, i nie wytrzymałam 

Czy moglabym prosic o wróżbę? 

Jesli wyrazisz zgodę opisze dokladnie problem i dane na pw

On myśli o Tobie, jednak może mieć jakieś obawy aby wejść w stały związek. Możliwe, że ma jakieś przykre doświadczenia z poprzednich relacji i teraz stara się być ostrożny. Ma w głowie rozmyślanie, a jednocześnie rozterki w podjęciu decyzji. 
Czuje do Ciebie bardzo ciepłe pozytywne emocje, to taka dobra miłość. Czuje, że mógłby stworzyć z Tobą wspaniały związek na lata, ale jednocześnie obawia się rutyny.
Ukrywa chęć oddalenia się w celu przemyślenia waszej relacji. Być może poszukuje odpowiedniej odpowiedzi na swoje pytania. Jak pisałam poprzedni, może ma złe doświadczenia z przeszłości i trochę brakuje mu zaufania aby zdecydować się na stały związek.
Na zewnątrz daje Ci nadzieję, choć uzasadnioną, jednak bez konkretów. W obecnej chwili stały związek z jakichś przyczyn nie jest do spełnienia (tu można mówić o odległości, sytuacji rodzinnej lub zawodowej). Jednak ma nadzieję na zmianę tego.
On jest osobą aktywną, myślącą bardzo logicznie i planującą. On zwyczajnie w świecie nie potrafi otwarcie rozmawiać o uczuciach, i Ty musisz sama z zachowania wywnioskować co on czuje do Ciebie, naciskanie go na taką rozmowę nic dobrego nie przyniesie.
Przyszłość związku leży w Twoich rękach, ale bardzo trzeba będzie się nad tym napracować. Jeśli zdecydujecie się stworzyć stały związek to trzeba się przygotować na okres burzliwych zmian i niepewności. Jednak jest nadzieję, że wszystko w przyszłości wróci na dobre tory, ale to zależy od wspólnego porozumienia.

Pozdrawiam <kwiat>

• Dziękuję! 1

10 minut temu, Margita napisał:

On myśli o Tobie, jednak może mieć jakieś obawy aby wejść w stały związek. Możliwe, że ma jakieś przykre doświadczenia z poprzednich relacji i teraz stara się być ostrożny. Ma w głowie rozmyślanie, a jednocześnie rozterki w podjęciu decyzji. 
Czuje do Ciebie bardzo ciepłe pozytywne emocje, to taka dobra miłość. Czuje, że mógłby stworzyć z Tobą wspaniały związek na lata, ale jednocześnie obawia się rutyny.
Ukrywa chęć oddalenia się w celu przemyślenia waszej relacji. Być może poszukuje odpowiedniej odpowiedzi na swoje pytania. Jak pisałam poprzedni, może ma złe doświadczenia z przeszłości i trochę brakuje mu zaufania aby zdecydować się na stały związek.
Na zewnątrz daje Ci nadzieję, choć uzasadnioną, jednak bez konkretów. W obecnej chwili stały związek z jakichś przyczyn nie jest do spełnienia (tu można mówić o odległości, sytuacji rodzinnej lub zawodowej). Jednak ma nadzieję na zmianę tego.
On jest osobą aktywną, myślącą bardzo logicznie i planującą. On zwyczajnie w świecie nie potrafi otwarcie rozmawiać o uczuciach, i Ty musisz sama z zachowania wywnioskować co on czuje do Ciebie, naciskanie go na taką rozmowę nic dobrego nie przyniesie.
Przyszłość związku leży w Twoich rękach, ale bardzo trzeba będzie się nad tym napracować. Jeśli zdecydujecie się stworzyć stały związek to trzeba się przygotować na okres burzliwych zmian i niepewności. Jednak jest nadzieję, że wszystko w przyszłości wróci na dobre tory, ale to zależy od wspólnego porozumienia.

Pozdrawiam <kwiat>

Kochana, 

Bardzo dziękuję. W tym co piszesz jest wiele prawdy. Ma przykre wspomnienia z byla. I tak jak mowisz, ze naciskac go nie ma co, przynosi to odwrotny skutek.  Nie wiem jakie burzliwe zmiany jesli sie zdecydujemy, ale jesli do tego dojdzie to zmiany beda konkretne

Wydaje mi sie, ze porozumienie miedzy nami jest dobre,  czasami delikatne spiecie ale tego samego dnia juz sie godzimy.  Mi na nim zalezy, i nie chce go zostawic, ale momentami ta odleglosc mnie strasznie meczy. Poza tym jest strasznie dobry i rodzinny ale tez uparty😁

• Dziękuję! 1
Dnia 28.11.2020 o 15:44, Aneta napisał:

Witam, poproszę o wrozbe milosna do marca 2021 obecnie jestem sama.

Aneta

Do końca grudnia Twoje działania i myśli będą skupione na finansach i będą to raczej pozytywne działania. W tym okresie może się też pojawić nowe uczucie, na początek jednaj nie oczekuj nic spektakularnego, raczej ostrożność. Będziesz zauważona ale możesz o tym nie wiedzieć, mężczyzna któremu wpadniesz w oko będzie starał się zamaskować swoje zainteresowanie, jednak pod koniec miesiąca może dojść do spotkania. Te wasze rozmowy mogą okazać się nie za bardzo ciekawe, takie nijakie, nudne.
W styczniu będziesz musiała bronić swoich racji, jakieś napięcia być może w pracy, lub w jakieś sprawie, którą będziesz załatwiać. Uczuciowo słabo, zostawisz nowo poznanego znajomego za sobą i dojdziesz do wniosku, że szkoda czasu. W głębi duszy będziesz żałować, że nic się z tego nie wykluło, ale ostatecznie dojdziesz do wniosku, że może lepiej.
W lutym będziesz kusiła i będziesz kuszona. W pracy wszystko dobrze będzie się układać, a w życiu uczuciowym będziesz nastawiona na uczucia. Jeśli liczysz na romantyczną miłość, to nic z tych rzeczy, możesz doświadczyć za to uczucia bardziej okazywanego zachowaniem drugiej osoby, to nie będzie tym romantyka, ale zacznie Ci to odpowiadać. Będzie to relacja oparta na zaufaniu, będziecie bardziej przyjaciółmi niż kochankami.

Pozdrawiam <kwiat>

Droga Margito,

Mogłabyś zerknąć na moje życie uczuciowe w przeciągu najbliższych 6 miesięcy? Czy ktoś się pojawi? Czy ktoś wróci? Czy czeka mnie coś pozytywnego w kwestii emocjonalnej czy same łajzunie na mojej drodze albo w ogóle nikt? <mag>

• Lubię! 1
Dnia 2.12.2020 o 15:07, Lilith napisał:

Droga Margito,

Mogłabyś zerknąć na moje życie uczuciowe w przeciągu najbliższych 6 miesięcy? Czy ktoś się pojawi? Czy ktoś wróci? Czy czeka mnie coś pozytywnego w kwestii emocjonalnej czy same łajzunie na mojej drodze albo w ogóle nikt? <mag>

Do końca grudnia po całym roku pracy i wysiłku będziesz oczekiwać dobrych efektów, będziesz zbierać plony swoich działań, tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Co zasiałaś, to zbierzesz.
W życiu uczuciowym będziesz odczuwać zniecierpliwienie i lekką melancholię, które może być spowodowane nie spotkania do tej pory mężczyzny, który mógłby odpowiadać Twoim oczekiwaniom, takie rozmyślania o tym czego chcesz, co możesz dać i jak właściwie to wszystko pogodzić z otaczającą Cię rzeczywistością.

W styczniu bardziej Twoją głowę zajmą jakieś sprawy papierkowe/urzędowe, może trzeba będzie podjąć jakąś decyzję, o którą może trzeba będzie powalczyć w urzędach.
W uczuciach zalecana ostrożność w zawieraniu nowych relacji, raczej trzeba będzie przemyśleć aby nie być rozczarowanym.

W lutym znajdziesz siłę na opanowanie swoich negatywnych emocji lub przeczuć. To czas kiedy trzeba wziąć byka za rogi i zdecydowanie ale delikatnie zadbać o swoje życie uczuciowe. Będziesz gotowa na nowy związek i być może zacznie się coś koło tego dziać. Będzie Ci potrzebna stabilność i chęć znalezienia kogoś na dłużej.

W marcu jest szansa spełnienia lutowych oczekiwań. Pojawi się mężczyzna, który może być inny niż pozostali. To może być zupełnie nowe doświadczenie, początek czegoś fajnego, a zarazem zupełnie innego niż te związki, które miałaś do tej pory. Możesz nawet stracić czujność i w całości oddać się tej relacji.

W kwietniu znajomość będzie się rozwijać i nawet stanie się taką bardziej jakby oficjalną, choć nadal ie będzie to typowy związek, ale Twoje odczucia będą właśnie takie. Będzie świętowanie, radość wewnętrzna, a zarazem niedowierzanie. Ty nadal będziesz miał gdzieś z tyłu głowy jakieś obawy.

W maju poczujesz się jak zwycięzca, zobaczysz, że można być tak zwyczajnie z kimś szczęśliwym. Tymczasowa relacja ma szansę przerodzić się w stały związek, oparty na zaufaniu i szczerej przyjaźni. Optymizm nie będzie Cię opuszczał, to będzie Twoja zaplata za czas oczekiwania na właściwą osobę.

Pozdrawiam <kwiat>

• Dziękuję! 1

• 4 weeks later...

Droga @Margito, 

Mam nadzieję, że w związku z Nowym Rokiem, można skorzystać z oferowanych przez Ciebie usług.
Jeśli tak, to prosiłabym o rozkład na moje życie uczuciowe w pierwszej połowie roku 2021. 
Obecnie jestem singielką i zastanawiam się, czy wejdę z kimś w związek?

Datę urodzenia prześlę na priv.
Z góry dziękuję i pozdrawiam! 

• Lubię! 1
  • 2 weeks later...
Margita
Dnia 4.01.2021 o 17:09, Gopane napisał:

Droga @Margito, 

Mam nadzieję, że w związku z Nowym Rokiem, można skorzystać z oferowanych przez Ciebie usług.
Jeśli tak, to prosiłabym o rozkład na moje życie uczuciowe w pierwszej połowie roku 2021. 
Obecnie jestem singielką i zastanawiam się, czy wejdę z kimś w związek?

Datę urodzenia prześlę na priv.
Z góry dziękuję i pozdrawiam! 

Do końca stycznia nic specjalnie się nie zmieni, bardziej będziesz zajęta domem i sobą. Sprawy uczuciowe nie będą na pierwszym planie. Będziesz chciała błyszczeć, być centrum zainteresowania, ale raczej będziesz zajęta sobą.

W lutym możesz czarować swoją osobą, być może znajdzie się ktoś zainteresowany Tobą, poczujesz że nadszedł czas na to aby wreszcie zacząć spotykać się z kimś, zaistnieją szanse na jakąś bliższą znajomość.

W marcu ktoś Ci bliski może dać nadzieję na jakieś głębsze poznanie i trwalsze relacje. To może być nowy etap jakiejś znajomości. Musisz tylko dać z siebie więcej zaangażowania.

W kwietniu wkroczysz na nową drogę w sferze uczuć. To może być początek czegoś większego niż tylko spotkania przy kawie.
Na ten czas będzie to początek romansu, poznawania się i zabawy. Możesz poczuć  się zakochana.

W maju stanie na Twojej drodze mężczyzna młody, solidny z którym możesz wiązać jakieś plany. To człowiek, który jest dobrym dyplomatą i analitykiem, zatem banalne słówka nie sprawdzą się.

W czerwcu być może przez brak Twojej cierpliwości i naciski na relację, sytuacja może się lekko skonfliktować. 
Może zabraknąć szczerości w relacji i cierpliwości. 
Jeśli będziecie potrafili się dogadać, wyjdziecie na prostą.

Pozdrawiam <kwiat>

• Dziękuję! 1

Droga @Margita ,

niestety nie dopatrzyłam się wątku, w którym można podziękować, 
więc chciałabym podziękować Tobie tutaj!
Zatem bardzo dziękuję za czas, energię i chęci, to wiele dla mnie znaczy!

Pozdrawiam bardzo serdecznie! :) 

• Dziękuję! 1
  • 1 month later...
Lilith

Droga Margito,

Póki co, wszystko było tak jak napisałaś :) Poznałam niedawno mężczyznę, ale nie wiem co do końca myśleć... Jestem też trochę ostrożna i nie wiem czy to w mojej głowie czy coś jest nie tak, byliśmy się spotkać ostatnio i tym bardziej mam mętlik... Mogłabyś dla mnie zerknąć czy ten Pan jest wart zaufania, jak on mnie postrzega i czy coś z tego będzie? Dane podeślę na priv.

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam <bukiet>

• Utwórz nowe...