Skocz do zawartości

Czy rycerz kielichów jest kartą odzewu?


Szamanka

Polecane posty

4 godziny temu, Szamanka napisał:

Czy jest to zawsze karta kontaktowa?

pewnie nie, i pewnie dlatego pytasz, to gość od rozproszonych emocji, gdzieś zmierza, sam nie wie, bo zapatrzony w kielich nie patrzy na drogę, gdzieś jego ten koń zaprowadzi na pewno, jak się ruszy :) 

jakaś energia zmierza powoli w jakąś stronę, wg mnie nie ma konkretu, kontakt jest jednak połączeniem 1+1, mi o kontakcie mówią dwójki i karty akcji 

Rycerz Kielichów (pucharów). Pojawia się i znika | Karty-Tarota.com.pl

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo obrazki w talii chyba wpływają na odczyt.To ktoś inny mi postawił tego rycerza kielichów.Ja jak sobie sama bym postawiła to na 100% życzeniówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak rycerza kielichów uważam za kartę kontaktu jak też spotkań.Tylko,że właśnie ten rycerz działa powoli.To nie jest rycerz buław czy mieczy.On musi najpierw poradzić z tymi emocjami i wtedy może zadziałać realnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Rycerze są kontaktowi.Kazdy rycerz niesie inny rodzaj wiadomości bądź kontaktu.Rycerz Kielichów to romantyzm, emocje miłosne uniesienia itp choć mogą być nietrwałe

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mbie ten konkretny rycerz, tzn ta karta może pokazywać kontakt nie wprost. Np. że pan namówi wspólnego znajomego, żeby dowiedział się co u Ciebie słychać. Przez tą maskę mam takie wrażenie. Chciałby się skontaktować, ale jednocześnie nie chce pokazać tej swojej chęci. Ewentualnie może np. się odezwać w zupełnie nieistotnej sprawie, albo niby przypadkowo wysłać smsa do kogoś innego na Twój nr telefonu, żeby sprawdzić jak zareagujesz. 

Ale to po wizerunku karty oceniam. Generalnie przy rycerzu kielichów powiedziałabym, że myśli o tym, żeby się odezwać, ale nie podjął jeszcze decyzji. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...