Skocz do zawartości

Droga życia 2 czy 11?


Hanibal82

Polecane posty

Potrzebuję pomocy.

Mam dylemat związany z datą mojej mamy. Mi z opisów drogi życiowej jak i z liczenia wychodzi że jest numerem 2. Ona twierdzi że jest 11. Ja jestem 9. Czy mogę liczyć na waszą opinię? 

04.09.1972 Maria

04.03.1982 Tomasz

Dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś się w dacie, mama urodziła Cię w wieku 10 lat?

Podobno zdarzyło sie kilka takich przypadków ciąż na świecie ale nie jesteśmy np w Indiach.

 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy.

Mam dylemat związany z datą mojej mamy. Mi z opisów drogi życiowej jak i z liczenia wychodzi że jest numerem 2. Ona twierdzi że jest 11. Ja jestem 9. Czy mogę liczyć na waszą opinię? 

09.07.1957 Maria (Poprawiłem)

04.03.1982 Tomasz

Dziękuję

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hanibal82 napisał:

Mam dylemat

to zależy od sposobu liczenia:

  1. 9+7+1+9+5+7=38, skracamy 3+8 = 11 i już nie skracamy
  2. 9+7+4 (rok 1+9+5+7=22, skracamy 2+2 = 4) = 20, skracamy 2 + 0 = 2
  3. liczenie w słupek             

      9

      7

1957

-----

1973 = 1+9+7+3 = 20

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Hanibal82 napisał:

Potrzebuję pomocy.

Mam dylemat związany z datą mojej mamy. Mi z opisów drogi życiowej jak i z liczenia wychodzi że jest numerem 2. Ona twierdzi że jest 11. Ja jestem 9. Czy mogę liczyć na waszą opinię? 

09.07.1957 Maria (Poprawiłem)

04.03.1982 Tomasz

Dziękuję

 

Wg tej, która ja od niedawna się zajmuję mama jest 11 :) Tak jak pisze SowAna, 11 już nie sumujemy :) aczkolwiek 11 i 2 będą mialy wspólne cechy, ponoć jesli 11 się nie realizuje to wtedy staje się 2;)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy sposoby liczenia. W dwóch wychodzi 2. W tym pierwszym gdzie jest zastosowana metoda horyzontalna Ismena wskazała komuś że należy zredukować. Tak że dalej jak dla mnie sytuacja patowa.

Ktoś , coś<help>?

Screenshot_20200915-234214_Chrome.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hanibal82 napisał:

Trzy sposoby liczenia. W dwóch wychodzi 2. W tym pierwszym gdzie jest zastosowana metoda horyzontalna Ismena wskazała komuś że należy zredukować. Tak że dalej jak dla mnie sytuacja patowa.

Ktoś , coś<help>?

Screenshot_20200915-234214_Chrome.jpg

Droga Życiowa Twojej mamy to: 2/11/20/38. Ponieważ jedna z podliczb daje 11 to nie można uznać, że jej tam nie ma.

Tak, mama ma potencjał mistrzowski, czyli może więcej zrealizować w planie życia niż Dwójka, a jeśli tego nie zrobi może przejawiać wiele negatywnych aspektów Dwójki, czyli zregresuje. Nie oznacza to również, że mama nie ma żadnych cech Dwójki, bo je ma. Ale obowiązuje ją również plan Liczby Mistrzowskiej Jedenastki. 

 

W obliczaniu Drogi Życia jeśli wychodzi nam 11 to nie redukujemy dalej, aczkolwiek wiemy, że cechy liczby zredukowanej też osoba posiada (czyli Jedenastka Dwójki, Trzydziestka Trójka Szóstki itd.)

 

09.07.1957

9+7+1+9+5+7=38 = 11

9+7+1957= 1973 = 1 + 9 +7 +3 = 20 = 2

 

 

  • Lubię! 2
  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Essa napisał:

Droga Życiowa Twojej mamy to: 2/11/20/38. Ponieważ jedna z podliczb daje 11 to nie można uznać, że jej tam nie ma.

Tak, mama ma potencjał mistrzowski, czyli może więcej zrealizować w planie życia niż Dwójka, a jeśli tego nie zrobi może przejawiać wiele negatywnych aspektów Dwójki, czyli zregresuje. Nie oznacza to również, że mama nie ma żadnych cech Dwójki, bo je ma. Ale obowiązuje ją również plan Liczby Mistrzowskiej Jedenastki. 

 

W obliczaniu Drogi Życia jeśli wychodzi nam 11 to nie redukujemy dalej, aczkolwiek wiemy, że cechy liczby zredukowanej też osoba posiada (czyli Jedenastka Dwójki, Trzydziestka Trójka Szóstki itd.)

 

09.07.1957

9+7+1+9+5+7=38 = 11

9+7+1957= 1973 = 1 + 9 +7 +3 = 20 = 2

 

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Miałem te same wnioski. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są również zwolennicy braku redukcji pełnych liczb po dodaniu, ja do nich nalezę.

Taki wynik daje węższą personalizacje, tutaj na forum znajdziesz trochę informacji o tej wibracji.

Polecam tez poszperać na stronkach anglojęzycznych, kompendium wiedzy jest zdecydowanie bardziej rozbudowane.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Luna napisał:

Są również zwolennicy braku redukcji pełnych liczb po dodaniu, ja do nich nalezę.

Taki wynik daje węższą personalizacje, tutaj na forum znajdziesz trochę informacji o tej wibracji.

Polecam tez poszperać na stronkach anglojęzycznych, kompendium wiedzy jest zdecydowanie bardziej rozbudowane.

Pierwsza książka,  która pchnęła mnie w stronę magii była autorstwa Richarda Webstera "Amulety i Talizmany". Pewnie nie bez powodu siedzę w UK <bigboss>.

Co do redukowania pełnych liczb , też nie jestem zwolennikiem , pod warunkiem że we wszystkich metodach liczenia jednoznacznie uzyskujemy ten sam wynik. 

Pozdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...