Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mada

Edyta

Polecane posty

Mada

Kobieta o tym imieniu ma złożony charakter, który jednak pozwala na właściwe osądzenie sytuacji. Nieraz miewa napady złości, od dzieciństwa trzeba ją uczyć opanowania, aby nie raniła innych okrutnymi słowami. Bardzo subiektywna, patrzy na wszystko z własnego punktu widzenia. Ma dużą pewność siebie, choć rzadko ją okazuje. Jeśli na co dzień może przejawiać niezadowolenie i złość, to gdy chce osiągnąć założony cel, potrafi działać dyskretnie i z opanowaniem.

Jest nadzwyczaj pamiętliwa. Wyrządzoną jej przykrość pamięta długo i nawet po latach potrafi się zrewanżować. Niepowodzenia znacznie bardziej ją drażnią, niż przygnębiają. Jeśli chce, potrafi stworzyć miłą atmosferę, rozwikłać trudną sytuację. Gdy zaś nie chce... nagrzeszy pewną beztroską w tej dziedzinie. Nie może usiedzieć w miejscu! Potrzebuje wielkich przedsięwzięć. Nie bardzo lubi naukę, ale mimo to odnosi sukcesy, gdyż jest bardzo zaradna. Jej płodna wyobraźnia podpowiada tysiąc rozwiązań, wyjątkowa pamięć pomaga wybrnąć z każdej sytuacji.

Jest uczuciowa, ale nie okazuje tego. Bardzo zaborcza, już od dzieciństwa, potrafi oceniać ludzi niewiarygodnie prędko i właściwie! Całym sercem angażuje się w działanie. Nigdy nie odmówi pomocy, uśmiechając się tak jakby wszystko było dla niej łatwe. Jej niezwykły urok i wybuchowy, namiętny aspekt osobowości nieraz pozwalają wyrwać się z ram codziennej egzystencji i przeżyć ekscytujące przygody, które pozostawiają bogate wspomnienia. Posiada w duszy skarby miłości i poświęcenia. Pragnie żyć intensywnie i dla tego celu jest gotowa popełnić wiele nieostrożności. Jest bardzo kobieca, kokieteryjna i zmysłowa. Jej sex-appeal łamie serca mężczyznom. Uwielbia przyjmować gości, i to wystawnie. Doskonale się ubiera, może służyć dobrą radą w dziedzinie urządzania mieszkania. Jako żona jest bardzo reprezentacyjna.

magia.onet.pl

zorianna

Bardzo wiele pokrywa sie z moim znakiem zodiaku. .Dlugo zastanawialam sie dlaczego ja - Strzelec potrafie tak okrutnie ranic slowami. Jestem bardzo pamietliwa i nie umiem wybaczyc. Kiedys znalazlam odpowiedz. Trzy lub cztery Scorpiony przebywaly w moich planetach w chwili narodzin .

Ismena

Skorpion jest jeden ;) ale chyba chodzi o to, że jest czas, gdy skorpion przebywa pod wpływem dwóch planet Marsa i Plutona.

A tak ogólnie, to nie tylko znak zodiaku działa, działają także inne wpływy - między innymi rodzice, środowisko, a jeżeli chodzi o ezoterykę, to także np. numerologia. Wszystko to i jeszcze inne czynniki działają i wpływają na to jacy jesteśmy.

zorianna

Dziekuje za odpowiedz. Juz sprawdzilam dokladniej, a wiec chodzilo mi o kosmogram urodzeniowy. Mam Saturna , Plutona ,a takze MC w Scorpionie. Czesto , gdy czytam charakterystyki znakow to wydaje mi sie , ze jakas czesc opisu Scorpiona tez do mnie pasuje. :) Kiedys przeczytalam horoskop z poczuciem humoru. Pamietam zdanie , ze Scorpion zabije siebie po to, by zadac drzazge nieprzyjacielowi. Zasmialam sie z tego, bo ja w chwili zlosci jestem do tego zdolna . Oczywiscie pisze teraz w przenosni .

Ismena

Znam osobę spod znaku skorpiona i niestety, ale jest bardzo złośliwa i mściwa ;)

Gość
Mam Saturna , Plutona ,a takze MC w Scorpionie. Czesto , gdy czytam charakterystyki znakow to wydaje mi sie , ze jakas czesc opisu Scorpiona tez do mnie pasuje. :)

Tak silne działanie Skorpiona wywołane jest też tym, że Pluton przebywał w swoim własnym znaku w chwili Twoich narodzin. Gdyż Pluton włada Skorpionem w sposób naturalny. Jeśli ten sam Pluton jest jeszcze wzmacniany przez Saturna, to jesteś nie tylko impulsywna i "siarczysta" jak Skorpion, ale i uparta jak Koziorożec, czyli musi być tak, jak Ty chcesz, wszystko albo nic:)

Jak spojrzysz na kółko urodzeniowe, to zobacz jakie inne aspekty (z innymi planetami) ma ten Twój Pluton, no i dom, w jakim przebywa też jest ważny, bo to obszary życia, gdzie te planety oddziałują. Jeśli w Skorpionie jest też MC, to pewnie chodzi tu o dom 9 i/lub 10... Więc te Twoje impulsy przejawiać się będą w twoim życiu zawodowym, sposobie w jakim wprowadzasz swoje ambicje zawodowe w życie. Jeśli 9 dom - to tutaj naturalnym gospodarzem domu jest Twój słoneczny Strzelec (dom kojarzy mi się z podróżami i sprawiedliwością, etyką), z kolei naturalnym gospodarzem domu 10 jest Saturn. A więc masz tutaj bardzo wzmocnione wpływy Plutoniasto-Saturniczno-Jowiszowe.

Strzelec też lubi ekstrema, wyzwania:)