Skocz do zawartości

12 domów - Interpretacja


Ona28

Polecane posty

Witam :)

 

Czy znajdzie się ktoś chętny, aby spojrzeć na mój rozkład ?

 

Sygnalizator - 3 mieczy

Dom I - Rycerz Denarów

Dom II - 5 buław

Dom III - 2 Miecze

Dom IV - Mag

Dom V - Głupiec

Dom VI - 8 Mieczy 

Dom VII - 10 buław

Dom VIII - 10 Denarów

Dom IX - - Księżyc

Dom X - 10 Pucharów ( wyskoczyło odwrócone, ale ja nie kładę odwróconych kart więc się tym nie przejmuje)

Dom XI - 3 Buław

Dom XII - 3 Pucharów

 

Rozkład położony był na rok czasu. Od września 2020 do września 2021. W przyszłym tygodniu mam urodziny więc może z tej okazji ten rozkład. 

Sygnalizator mówi mi o tym, że będę mieć wiele trudności. Poczuję się poszkodowana, zraniona. 

Ludzie odbierać mnie będą jako osobę ułożoną, zaradną. Myślę, że albo rozpocznę nową pracę (teraz nie pracuję, zajmuję się wolontariatem) albo będę się czuć zagrożona w miejscu, w którym jestem teraz.

Walki i sprzeczki.....albo ochłodzenie relacji ze znajomymi. W domu rodzinnym oki. Ja sama bznajdę pomysł na siebie i wyznaczę sobie jakiś cel.... Praktycznie jedynym moim celem będzie podtrzymać ciepło rodzinne.... A tak to mi się wszystko kojarzy z przeciwnością losu i złym nastawieniem ludzi kierowanym w moją stronę.... Niestety....

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na dom 6  i  10.W domu  6 masz blokad.Te blokady są w Twojej głowie.Dom ten mówi o pracy,czyli niestety 8 pokazuje że może jej nie być( albo być bardzo nieatrakcyjna),bo ty podejmiesz za mało kroków w jej kierunku i nie będziesz cierpliwa.A tak jak mówię 8 mieczy to przeszkody w głowie.Czyli tak naprawdę możesz mieć super pracy.10 dom to są twoje cele i dążenia związane z pracą.Poniewaz oba domy łączą się bardzo że sobą ,a w 6 domu wyszło 8 mieczy to myślę że możesz odczytać złą stronę tej karty.A co to znaczy? Otóż to,że znowu możesz myśleć negatywnie i nie dążyć do swoich celów.Kielichy to emocje,więc właśnie emocje mogą ci przeszkodzić w znalezieniu dobrej pracy.A sygnifikator to 3 miecze.A więc nie kieruj się emocjami tylko myśl rozsądnie.Wtedy będziesz mieć super pracę.Jednak karty ostrzegają,że trzeba być cierpliwym,kierować się rozumem i wyrzucić z głowy blokady.Tak skupiłam się na tym aspekcie tego rozkładu.

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czekam na wiadomość o leczeniu. W tych kartach nie widać zmian w tym aspekcie. Jeżeli ta sfera zdrowotna nie zmieni się na plus to u z pracą super zmian nie będzie bo tak jak piszesz zbyt bardzo wbiłam sobie do głowy że nie dam rady bo jest jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbujemy po kolei?

Dlaczego prosiłam o wyznaczenie sfery, za chwilę zobaczymy

 

DOM I - Rycerz denarów

samopoczucie  - stabilne

samoświadomość - pewna

nastrój - spokojny

zewnętrzna samorealizacja - powolna,

to jak rozumiemy samego siebie  - jesteśmy w momencie spokojnego ruchu, nie ma paniki, nie ma chaosu, stabilnie, emocje są opanowane

schematy zachowania - nie ma, albo inaczej jest określony plan, powoli do celu

Sposób podejścia do zadań i ich wykonania - j.w.

Czy umiemy doprowadzać sprawy do końca - tak

pierwsze wrażenie, jakie wywieramy na innych osobach - kogoś, kto wie czego chce, dość mocno stąpający po ziemi, lecz bez emocji, bez paniki, bez hura, opanowanego, bez pośpiechu, może trochę ociężałego, wartego zaufania, może trochę nudziarz.

 

dodatkowo opisowo: znak ziemi, trudny do ukierunkowania, uparty, dość dobrze ubrany, nie lubi bardzo hucznych imprez, lubi komfort i odrobinę przepychu, zna się na sztuce, posiada zasób materialny (nie musi, lecz sprawia takie wrażenie), dość oszczędny lub wydający kasę na istotne lub wartościowe rzeczy, wyglądający trochę  starzej niż dowód pokazuje, lecz zadbany i raczej odżywiający się zdrowo i regularnie, zawodowo urzędnik, średniej klasy specjalista w finansach, nieruchomościach, czasami tzw. przekładacz papierów, skrupulatnie realizujący swoje zadanie, pilny pracownik, nie naruszający hierarchii obowiązującej w korporacji, trzymający się przepisów i regulaminów (bez nich nie wie jak postępować), pilnie przyswajający wiedzę o tym kto i od kogo zależy w danej firmie, uświadomiony powoli zmierza w kierunku awansu pionowego lub poziomego stale, lecz dość długo

 

wydaje mi się, że jak na I dom wystarczy :)

 

 

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

O kurczę.....

Jestem pod mega wrażeniem:-)

 

Tak....

Teraz mam taki czas, że pracuje przy biórku. W domu, ale jednak trylion papierów.

Tak - to jest ten czas że się starzeje. Serio wyglądam na starszą....

Tak - oszczędzam.

Mam swój cel.

 

Dawaj tego więcej 😘😘😘

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOM VI - 8 Mieczy

 

- życie w społeczności, poczucie przynależności do klasy społecznej.

- miejsce pracy, styl pracy, stosunek do przełożonych

- choroby, niepełnosprawność, pielęgnowanie chorych

- uprzedzenia odnośnie klas społecznych

8 mieczy to nieumiejętne spojrzenie na sytuację, a właściwie nie patrzenie, tylko próba omijania, albo niechęć do podjęcia innych kroków, po za znanymi,

to iluzja niemożności , to niechęć myślenia, to stawianie sobie niepotrzebnych ograniczeń, często tylko na poziomie umysłu, często po pokonaniu dość długiej drogi samodzielnie, jak pokazuje karta, że z daleka przyszłaś, bez względu na zamknięte oczy i związane ciało, idziesz w obranym kierunku, nie wiem skąd wiesz gdzie idziesz, lecz idziesz, całe to obandażowanie wygląda na sztuczne, ledwie się trzyma, w każdej chwili możesz tego się pozbyć <ok>

Ósemka Mieczy - Magiakart.pl

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...