Skocz do zawartości

Iwona


Polecane posty

Nie ma najłatwiejszego charakteru, jest osobowością samą w sobie. Właściwie dobrze daje sobie radę w każdym niemal zawodzie. Posiada inteligencję praktyczną. Ogólnie mówiąc, odnosi wielkie sukcesy wszędzie, gdzie trzeba prowadzić sprawy wymagające taktu, ostrożności i zdecydowania. Ma dużo intuicji, często wydaje się, że brak jej tylko kryształowej kuli! Zachowuje jednak dystans wobec rzeczywistości.

 

Z natury jest nieufna i ostrożna. Gdy coś idzie nie po jej myśli, zwija się w kłębek jak jeż i wystawia kolce. To materialistka, lubi pieniądze i zaszczyty, ma też wyraźną skłonność do intryg. Lubi uznanie otoczenia, a przy tym jest mistrzynią taktu i dyplomacji. Nie ulega wpływom. Posiada niezachwianą pewność siebie, rzadko ufa innym. Jest bardzo subiektywna, widzi wszystko po swojemu. Gdy coś postanowi, nie tylko trudno, ale i niebezpiecznie namawiać ją do zmiany decyzji. Jest niesłychanie przekorna. Nie może zgodzić się z poglądem, który nie pochodzi od niej.

 

Bardzo czuła na porażki, uważa je za osobistą zniewagę. Nie zapomina o niczym i mści się za każdą niesprawiedliwość. Uśmiechem potrafi przesłonić swoje prawdziwe odczucia. Dotyczy to również sfery uczuciowej. Posługuje się nią, by zapanować nad innymi. Ma zresztą dużo wdzięku, ale często odnosi się wrażenie, że pod zachęcającymi uśmiechami kryje się chęć osiągnięcia czegoś konkretnego. Jest zdolna do szczerego i bezinteresownego uczucia tylko wobec tego, kto potrafi całkowicie podbić jej serce. Nie lubi uzewnętrzniać swych uczuć.

 

W przyjaźni jest lojalna. Ma jednak bardzo mało przyjaciół, gdyż nie chce, by ktoś znał jej życie osobiste, a poza tym w jej oczach mało kto zasługuje na miano przyjaciela. W miłości opanowana i jeśli ulega, to widocznie naprawdę tego chce. Wyznaje wyłączność w tej dziedzinie, jeżeli znajdzie mężczyznę swego życia, ale pod dwoma warunkami: po pierwsze, że go odkryje, po drugie, że uda jej się go zatrzymać, gdyż jej zaborczość bywa uciążliwa. Swoim bliskim pragnie zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Potrafi z klasą prowadzić dom, przyjmować gości, podtrzymywać rozmowę. To osoba godna podziwu, ale jej towarzysz musi mieć wyjątkowy charakter i wytrzymałość, aby za bardzo się nie pokaleczyć!

 

magia.onet.pl

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...