Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mada

Antoni

Polecane posty

Mada

Ma szansę na realizację swoich najśmielszych pomysłów i wskazywanie drogi innym. Nieustannie dąży do ulepszania siebie. Nie wdaje się w żadne przygody, dopóki gruntownie tego nie przemyśli, czeka, aż sytuacja całkiem się wyklaruje. W szczególny sposób obserwuje innych i spogląda na świat.

 

Ma skłonność do zamykania się w swej skorupie, nie wie, czego chce, albo nie umie tego wyrazić. Niestety, ma też w stosunku do innych nadmierne wymagania, a to nie przysparza przyjaciół. Jest jednak obiektywny. Zdolny do poświęceń, mimo braku pewności siebie, często bywa naprawdę nieśmiały. Nieraz przywiązuje zbyt wielką wagę do swojego wewnętrznego głosu, co bywa mylone przez otoczenie z przesądnością. Trzeba go trochę „popychać” do działania. Nie należy jednak zmuszać go, by robił kilka rzeczy naraz, bo straci równowagę! Nie trzeba go też ponaglać. Długo przeżywa rozczarowania. Jest odważny, otwarty na ludzi, pełen entuzjazmu, ale bywa zaborczy i nieprzewidywalny.

 

Cieszy się z własnych osiągnięć, co odbierane jest niesłusznie jako zarozumiałość. Cechuje go niezwykle rygorystyczne wyczucie moralne. Pewna pruderia – czy też kompleks niższości – rzutuje na sposób w jaki traktuje płeć przeciwną. Zwleka długo, zanim podejmie decyzję, a potem nagle denerwuje się i robi odwrotnie niż postanowił... Jeśli nieraz bywa agresywny, wynika to w większym stopniu z nieśmiałości niż z brutalnego pragnienia podboju. Nie należy do ludzi walących pięścią w stół. W gruncie rzeczy jest sentymentalny.

 

Chciałby zbudować solidny dom, gdzie mógłby się schronić. Ma w życiu dużo szczęścia, co wraz z cierpliwością przyczynia się do jego sukcesu. Podchodzi z dystansem do wydarzeń. Jest wiernym, pewnym przyjacielem. Woli mały krąg przyjaciół od szerokiego grona znajomych. Bardzo wyczulony na porażki, ma skłonność do tłumienia uczuć. Lubi filozofować, lubi wszystko, co związane z psychologią, medycyną i paramedycyną. Ma dar nawiązywania świetnego kontaktu z otoczeniem. Głęboka, syntetyczna inteligencja i dobra pamięć tylko mu w tym pomagają.

 

magiaonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...