Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mada

Aleksander

Polecane posty

Mada

Często odznacza się chwiejnym charakterem. Przyjmuje groźną lub stanowczą pozę, lecz w rzeczywistości jest to tylko gra pozorów. Potrafi właściwie oceniać swoje szanse, stąd łatwość przejścia z postawy wojującej do układnej. W porę się wycofa i uśmiechem pokryje swój odwrót. Jak przystało na osobnika o nierównym emocjonalnie charakterze, stać go nieraz na wielkie wyczyny, niemal bohaterskie.

 

Jest introwertykiem, który uciekając w swoją podświadomość przed raniącą rzeczywistością, chowa głowę w piasek, jak struś. Ma żywą wyobraźnię, ale odkrywa istnienie moralności dopiero po dokonaniu wątpliwego czynu. Wówczas zadaje sobie pytanie, czy dobrze się zachował. Często z góry usprawiedliwia swoje postępowanie z lęku przed cudzym, krytycznym osądem. Żywi chorobliwą, przeważnie nieuzasadnioną obawę przed niepowodzeniami. Liczy, że szczęście pomoże mu wydobyć się z dołka, w którym sam się zagrzebał. Nie pasjonuje go nauka, raczej uczy się dla siebie samego, niezależny samouk, źle znoszący skoszarowanie w szkołach, gdzie wpaja się wiedzę pod przymusem. Potrafi odczytywać intencje innych.

 

Jest energiczny, aktywny. Ceni doskonałość i perfekcję we wszystkim. Ma ogromne możliwości intelektualne, skłonności do dominacji, co nie wszystkim się podoba. Sprawia wrażenie, że praca go nudzi i marzy tylko o powrocie do domu, gdzie może robić, co mu się podoba... albo nic nie robić! Nieraz oczekuje niemożliwego i przechodzi obojętnie obok rzeczywistych możliwości. Ma duszę artysty, niezawodną pamięć i niebezpieczną wprost ciekawość. Trudno go oswoić, bo jest zbyt niezależny, choć jednocześnie pragnie schronienia pełnego czułości i bezpieczeństwa.

 

Czasami brak mu poczucia rzeczywistości. Ma głęboki zmysł przyjaźni. Seks ma u niego najczęściej psychiczny charakter. Skłonny do pogrążania się w marzeniach o miłości, poprzestaje na tym, zamiast przeżywać ją w pełni. Powinien patrzeć bardziej realnie na świat. Jego zmysłowość ma w sobie coś dziecięcego, podświadomie poszukuje matczynego ciepła. Namiętna miłość przeradza się u niego w miłosną przyjaźń, co nie wszystkim kobietom się podoba! Jednak przez całe życie szuka oparcia w silnej partnerce, czy będzie to matka, czy żona

 

magiaonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...