Skocz do zawartości

czy jestem w ciąży


sensa

Polecane posty

Hej,

 

wiem, że najłatwiej zrobić test lub iść na betę, ale test odpada, bo ciążę ze względu na konieczność wdrożenia leków, w momencie gdy muszę go robić byłby na 99% negatywny, a do wyznaczonego terminu bety mam też jeszcze dzień. Niestety już mnie nosi i ułożyłam sobie karty. Trzy. Pytanie było wprost: "czy jestem w ciąży". Wyszło:

Przeszłość: 7 Kielichów

Teraźniejszość: Król Buław

Przyszłość: 3 Kielichów

 

I powiem Wam, ze mam zgryz, bo widzę tutaj ciążę - ta 3 Kielichów, a nawet dziecko żywe, ale nie umiem samej sobie odpowiedzieć, czy teraz, czy jednak dopiero za chwilę. Że mam trudną przeszłość ciążową (poronienia) i za mną jest dość trudny, eksperymentalny i złożony proces leczenie, gdzie czasem chwytałam się kilku metod naraz, ewidentnie go widać dla mnie w tej 7 Kielichów. Król Buław pokazuje mi, że teraz się wszystko ustabilizowało, wróciło na właściwe tory i są duże możliwości by ciąża była.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 kielichów być może coś już kiełkuje a 3 kielichy mówią o trzecich osobach w tym wypadku nowej osoby w postaci dziecka.Krol buław silna karta może będzie syn tego życzę.

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz i za dobre życzenia. Ja nigdy kart dla siebie nie widzę prosto, tylko doszukuje się za dużo.Ty ujęłaś to prosto.
Dam znać. Oczywiście tematu nie zamykam, może ktoś widzi/czuje coś więcej, innego lub inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Reni45 napisał:

7 kielichów być może coś już kiełkuje a 3 kielichy mówią o trzecich osobach w tym wypadku nowej osoby w postaci dziecka.Krol buław silna karta może będzie syn tego życzę.

Odpowiedź już poznałam w tym cyklu nie jestem jeszcze w ciąży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sensa napisał:

Odpowiedź już poznałam w tym cyklu nie jestem jeszcze w ciąży.

Dziękuję za zwrotna informacje to też ważne.. wszak od tego jest praktyka...ale uważam że 3 kielichy ciąży nie wyklucza w przyszłości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim postawiłaś rozkład na przeszłość,teraźniejszość,przyszłość a pytanie tak naprawdę dotyczyło " teraz" .3 kielichy może oznaczać w przyszłości ciążę.król buław to bardziej karta działania w kierunku ciąży niż samej ciazy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, ze odpisałas. Ja tak zawsze układam karty -pytając nawet o teraz, bo jakoś przeszłość mi weryfikuje czy „dobrze czytam”, a w razie „nie”, przyszłość mówi ciut więcej. Tylko nie wiem, czy przez to nie robię sobie kłopotów interpretacyjnych.  No ja te karty czytałam tak, ze w ciąży teraz raczej nie jestem jeszcze, ale będziemy mieć dziecko.  Cóż sama ciąża nie jest dla nas rozwiązaniem, marzą nam się żywe dzieci i w tej 3 kielichów je zobaczyłam (dziecko), ale samemu zawsze trudno czytać sobie karty. Zreszta dawno nie układałam, bardzo. A po drugie zauważyłam, ze jak kładę sobie samej karty to one zawsze odzwierciedlają moje aktualne przeświadczenia/przekonania tez w zakresie tego, co myśle o przyszłości - jakby bardziej czytały w mojej głowie niż obiektywnie w oderwaniu ode mnie. Nie wiem, czy rozumiesz o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...