Skocz do zawartości

Nastawienie wewnętrzne a układ kart tarota

sensa

Polecane posty

Jestem tu nowa, i gdzie już wspominałam, ze miałam przerwę z kartami. Mówiąc wprost kilka lat temu zniszczyła moje karty, bo byłam sytuacji, w której przestawałem sobie radzić psychicznie. Przez ten czas tylko czasami karty układała mi przyjaciółka.

Mój główny problem z kartami jest taki, ze karty w rozkładach - czy to układanych przeze mnie, czy przez kogoś, pokazują mi dokładnie to, co akurat jest we mnie w zakresie danej sytuacji i jakie mam przeświadczenie w tym zakresie- tez co do przyszłości. Tak jakby mój umysł miał na ich przesłanie bardzo silny wpływ. I nie chodzi o to, ze wiem wiem to na podstawie intuicji, bo te moje przeświadczenia bywają błędne.

zeby to zobrazować jakoś prościej - to karty w okresie mojego dobrego nastawienia pokażą o danej sytuacji same pozytywy, ale gdy ono się zmieni (nie z powodu czynników zewnętrznych tylko np. Chociażby tylko z powodu pms), ich przesłanie będzie negatywne.

Koleżanka (dużo bardziej doświadczona tarocistki) twierdzi, ze mam zbyt mocne te moje „przesłania, emocje” i one przekładka się na karty. Jakie są Wasze doświadczenia w tym zakresie? 
Co można z tym zrobić. Jak dotrzeć do tych głębszych pokładów, do których normalnie karty dotrzeć potrafią ?

W tarocie jest 78 kart.Kiedys bardzo chciałam wyciągnąć rycerza buław,bo w tej sytuacji ta karta była dla mnie najkorzystniejszą i wyciągnęłam go.Losowalam jedną kartę z 78 kart.Prawdopodobieństwo 1:78.A więc,jak najbardziej można wpływać na karty.To musi ci postawić karty wróżka,która ma dużą silniejsza energię od ciebie i przebije się przez twoją.Samemu sobie lepiej nie stawiać kart.

Zachęcam do praktykowania medytacji.

Dobra tarocistka wie, kiedy ma zgodę na wróżenie danej osobie. Jeśli go nie ma, to karty wychodzą "niewyraźne", tzn takie, gdzie sama tarocistka wie, że "to nie ten moment na odpowiedź".

Umysł oczywiście wpływa na wiele dziedzin naszego życia, na energetykę również. Bardziej bym się zastanowiła nad tym, czy przypadkiem nie usztywniasz się we wzmożonej kontroli wszystkiego co się dzieje w Twoim życiu. Być może lęk jest tak duży, że umysł bardzo mocno kontroluje w celach obronnych.

Czy karty ulegają umysłowi? Ciężko powiedzieć. Wydaje mi się, że bardziej kwestia rozpoznania stanu, w którym położenie kart faktycznie jest wskazane. 

To co pokazują karty - to pewien potencjał. Jeśli jesteś chwiejna - to i potencjał jest zmienny. Jeśli masz aż tak duży wpływ na manifestowanie się zdarzeń w Twoim życiu za pomocą kontroli umysłu - możesz to wykorzystywać w realizowaniu ważnych dla Ciebie ziemskich celów. Medytacja natomiast pozwoli dotknąć Ci tego, co leży pod tą silną kontrolą świadomego umysłu. 

• Lubię! 2
  • Dziękuję! 1

Jeśli bardzo chcemy wyciągnąć jakąś kartę to faktycznie może się to zrealizować, ale to już nie wróżba. We wróżbie powinniśmy się odwoływać do naszego wyższego dobra, a wtedy jeśli mamy wiedzieć - to będziemy, a jeśli nie to nie. Wróżba to nie targ, gdzie możemy dostać to, czego chcemy w odpowiedzi. 

A jak sobie sama robisz wróżbę to zapał sobie świecę.Znajdź bardzo ciche miejsce i w samotności ucisz myśli i emocje.Odczekaj kilkanaście minut i dopiero wtedy wróż bez nikogo i w ciszy. 

Jest jeszcze coś takiego,że wróżka może nie umieć się przebić do twojej podświadomości,podświadomości osoby trzeciej lub zbiorowej nieswadomosci.,z której odczytać można przyszłość.Najłatwiej dostać się do podświadomości osoby,której się wróży.Duzo trudniej dostać się do tej zbiorowej nieswiadomosci,a to w niej widać możliwa przyszłość.

• Dziękuję! 1

Dodam jeszcze, że u mnie czasami jest coś takiego, co nazywam "wewnętrzną negacją", ogólnie chodzi o to, iż są dni lub osoby, kiedy jakiś wewnętrzny głos mówi "teraz nie, to się nie uda" i jakoś tak karty mnie odpychają, mogę nawet przez tygodnie ich nie dotykać, a przychodzi taki dzień, że same mi "w  oczy wchodzą". Tak samo z osobami, nie wiem, ale są osoby, których zupełnie nie znam, nie idzie mi stawianie kart, czuję jakąś ciężką energię i zazwyczaj później boli mnie głowa.

Ja ogólnie mam tak, że jak spotykam obcego człowieka, nigdy go nie widziałam i nigdy nie rozmawiałam, a już wiem, że się nie dogadamy, czuję zwyczajnie, że coś mnie od niego odpycha...

Dodam zabawną rzecz, mój mąż czasami chowa sobie zaskórniaki, ostatnio stwierdził, że ja chyba wyczuwam po zapachu je <haha2> niestety zawsze znajdę, choć zmienia miejsca, a wcale ich nie szukam, tylko np. robię porządki, układam pranie czy szukam jakiejś swojej rzeczy <język>

0girl_witch.gif.d551843d651a3d222daca21637f5946b.gif

@Margita to z odpychaniem, od niektórych osób u mnie tez działa bez zarzutu, czasem wystarczy jedna sekunda. Zapewne chodzi o energię. Szkoda tylko, ze z zaskorniakami nie mam takich zdolności - przydatne ;)

@Essa tak, medytacje praktykuje. Ostatnio znowu intensywniej.

Tu raczej chyba nie o zmianę potencjału chodzi, ale coś mi się wydaje, ze trafiłaś z tą kontrolą, bo mnie to uderzyło. Zresztą mam wrażenie, że są pytania, które boje się kartom zadać i ich unikam, lub pytam o różne rzeczy wokół (związane). Albo znam odpowiedz i nie chce jej zauważyć.
Koleżankę bym była obecnie w stanie poprosić o wróżbę - bo chyba mam nad ta wróżba kontrole, ale kogoś z Was już nie. Na ten moment nie jestem otwarta.

Chociaż, coś się dzieje, ze karty mnie mocno ostatnio wołają, i może chcą pomoc i dać jakieś rady. Ale chyba nie jestem otwarta w tej chwili.

@Szamankana razie dam sobie spokój z wróżeniem samej sobie. Raczej mi to nie służy i wprowadza zamęt.

wyjecie karty która się chce, pokazuje Twój duży potencjał. Pewnie podobnie się dzieje ze mną, wyciagam karty, które mi pasują.

• Lubię! 2

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...