Skocz do zawartości

Podziel się swoją pasją ;)


Agiatis

Polecane posty

Ja nie mam stałej pasji, zmienia się w zależności od humoru ;) Aczkolwiek 2-3 lata temu oszalałam na punkcie kina azjatyckiego i trzyma mnie do dziś. Zafascynowała mnie Korea Południowa: cudowny język, piękna muzyka, pysznie wyglądające jedzonko i o zmoro dramy koreańskie (seriale z fabułą max 25 odcinków), mogłabym je oglądać non stop, tylko kończy mi się powoli repertuar <haha2> Historyczne dramy szczególnie mi przypadły do gustu. Kiedyś, jak Bóg pozwoli, pojadę do Korei, pomieszkam wśród Azjatów i poznam ich kulturę :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sapsal napisał:
Ja nie mam stałej pasji, zmienia się w zależności od humoru ;) Aczkolwiek 2-3 lata temu oszalałam na punkcie kina azjatyckiego i trzyma mnie do dziś. Zafascynowała mnie Korea Południowa: cudowny język, piękna muzyka, pysznie wyglądające jedzonko i o zmoro dramy koreańskie (seriale z fabułą max 25 odcinków), mogłabym je oglądać non stop, tylko kończy mi się powoli repertuar <haha2> Historyczne dramy szczególnie mi przypadły do gustu. Kiedyś, jak Bóg pozwoli, pojadę do Korei, pomieszkam wśród Azjatów i poznam ich kulturę  :)

Oryginalne zainteresowania <brawo>

Fajnie, że taki temat jest na forum, przynajmniej czegoś ciekawego dowiedziałam się o Korei <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dziewczyny mam do was pytanie, a że zahacza to o tematykę forum i moją pasję to wrzuciłam to do tego tematu :) Chcę ozdobić kalendarz, to część prezentu dla mojej chrzestnej, która również interesuje się takimi tematami :) Iii zastanawiam się nad motywem, który dać jako główny, zrobiłam taki z ważką, która wydaje mi się trochę taka magiczna https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21314394_10208777852798124_8386320643844497178_n.jpg?oh=f914dcbc3cd68802f1a21b1385703743&oe=5A1BD8CE tu można podejrzeć ten mój właśnie. Myślicie, ze to dobre skojarzenie? Może coś wam przyjdzie do głowy z czym mógłby być kalendarz dla takiej osoby? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ismena napisał:
Sapsal napisał:
Ja nie mam stałej pasji, zmienia się w zależności od humoru ;) Aczkolwiek 2-3 lata temu oszalałam na punkcie kina azjatyckiego i trzyma mnie do dziś. Zafascynowała mnie Korea Południowa: cudowny język, piękna muzyka, pysznie wyglądające jedzonko i o zmoro dramy koreańskie (seriale z fabułą max 25 odcinków), mogłabym je oglądać non stop, tylko kończy mi się powoli repertuar <haha2> Historyczne dramy szczególnie mi przypadły do gustu. Kiedyś, jak Bóg pozwoli, pojadę do Korei, pomieszkam wśród Azjatów i poznam ich kulturę :)

Oryginalne zainteresowania <brawo>

Fajnie, że taki temat jest na forum, przynajmniej czegoś ciekawego dowiedziałam się o Korei <ok>

 

Nie oglądałam nigdy dram. Polecisz coś konkretnego? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Moją pasją od roku stała sie fotografia , uwielbiam robic zdjęcia głównie mojej rodzinę a zwłaszcza córeczce , lubie ez Decoupage choc brakuje i na to czasu m lubie robic stroiki wianuszki z kasztanów ozdoby - takie tam małe rękodzieła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Moją pasją poza tarotem są kulinaria. Uwielbiam gotować dla bliskich, dla siebie samej nie bardzo :P Prowadzę sobie skromnie bloga, a to wszystko za sprawą mojego małego rozgarnięcia - czytaj gubienia przepisów.

 

Witaj Agiatis cześć dziewczyny

 

Moja pasją obok numerologii jest sztuka ciągle mnie zadziwia

i architektura szczególnie to co powstało od gotyku do czasów 1939 r.

Gotyku Polskiego nie lubię zbyt przytlaczajacy.

Choć muszę przyznać iż mam taką kamienicę w W-wie na Pl Bankowym która jest po przebudowie okraszona szkłem w elewacji i naprawdę urbanistyczne dziecko jest udane.

PS. Kiedy zobaczyłam oryginalny obraz,, Słoneczniki,, Van Gogha

To powiedziałam cytuję,,, gdyby stał w rzędzie różnych innych obrazow to ominęła bym go, nie pojmujac jego wartości..... Niematerialne.

 

Czas pokaże czy kiedyś będę się wstydzić tego co powiedziałam o Słonecznikach.

 

Fajny temat PASJA.......

ROZBUDZENIE JEJ........ POPRZEZ różne osoby często nauczycieli, rodziców i przyjaciół, zawsze dziękuję za to że udało mi się pasję mieć i obym miała ich więcej i więcej. Czego i wam dziewczyny życzę.

Pozdrawiam serdecznie Batyam <brawo>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ups, no to ja nieco bardziej zwariowanie. Z "kucharzenia" to tylko ciasta mi wychodzą, z rękodzielnictwa - hafty, choć obecnie już nie wyszywam od ładnych kilku lat. Lubię fotografować, ale jestem typową amatorką. Staram się chwytać chwile. :)

Moje pasje to przede wszystkim historia, mitologia, symbolika, psychologia i literatura. Czytam, piszę, opowiadam i to jest chyba to, co kocham najbardziej. ;)

Im więcej wiemy, tym silniejsza jest nasza intuicja. ( Christina Stead)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 6.09.2017 o 10:26, Vivre napisał:

 

Nie oglądałam nigdy dram. Polecisz coś konkretnego? :)

Witaj Vivre, nie wiem jak to się stało, ale nie zauważyłam Twojego postu. Trochę to dziwne, bo zwykle dostaję powiadomienia. No nic, z dużym opóźnieniem, ale odnoszę się do Twojego postu. Jeśli chodzi o te dramy koreańskie to mogę Ci podać strony, na których oglądam bo jeśli chodzi o polecenie czegoś konkretnego to będzie ciężko. Mnóstwo tego obejrzałam i nie wiem co jest najlepsze, ciągle wychodzą nowe;) Ja zaczynałam od Secret Garden. Fabuła: Kaskaderka i bogaty właściciel centrum handlowego na skutek dziwnego splotu akcji zamieniają się ciałami. Oczywiście zakochują się w sobie jak to bywa w każdej z tego typu dram. Z tych początkowych na których się nieźle uśmiałam było jeszcze You're beautiful: Zakonnica zrzuca habit by zastąpić swojego brata bliźniaka w zespole muzycznym The Angels. Przebiera się za chłopaka i udaje wokalistę. Fajni aktorzy, muzyka i ciekawa fabuła ;) Ja jestem fanką dram historycznych, uwielbiam ten klimat. W PL była emitowana drama Cesarzowa Qi (Empress Ki), bardzo fajna  też była Sungkyunkwan scandal- również kobieta przebrana za mężczyznę, z tym, że trafia na uczelnię. Arang and the magistrate- duch nawiedza mężczyznę i prosi o pomoc w rozwikłaniu zagadki swojej śmierci, Faith- lekarka z czasów współczesnych trafia do ery Joseon i zostaje medykiem króla. Dae Jang Geum - świetna drama, byłam nią dosłownie zachwycona. Taka bardzo motywująca, pokazująca, że ciężką pracą można wszystko osiągnąć. Podam Ci w wiadomości prywatnej strony, zobaczysz sobie ranking najpopularniejszych i może skusisz się na którąś. Świetna na wieczorne seanse do zrelaksowania się po ciężkim dniu.  Kurcze, tak ciężko zarazić mi znajomych bo jak widzą Azjatę to kręcą nosami "eee skośnoocy eee nieee". A niektórzy skośnoocy bywają ładniutcy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Moim zamiłowaniem jest sprzęt RTV. Najbardziej to sprzęt muzyczny gdyż muzyka mnie relaksuje, pobudza , motywuje. 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 9.06.2018 o 10:28, Essa napisał:

20180429_232511.jpg

Esso

jak nie naklejasz taśm a robisz każdy szczegół z osobna wklejając to jestem pod wrażeniem 

CUDEŃKA , śliczności .....

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Batyam napisał:

Esso

jak nie naklejasz taśm a robisz każdy szczegół z osobna wklejając to jestem pod wrażeniem 

CUDEŃKA , śliczności .....

Dziękuję:) to są cekiny na szpileczkach, każdy cekin ma 4 mm:) więc pojedynczo. Muszę też wypróbować wstążki kiedyś:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esso 

 

Wstążki są o tyle prostsze że zaczynasz od środka i sztuką jest położyć pierwszy pasek a potem jak dla Ciebie myślę że z zamkniętymi oczyma 5 min ....

 

Essa cudnie dobierasz kolory i je mieszasz / zestawiasz  pochwal się jeszcze fajnie jest patrzeć,  podziwiam ....to przed świętami będziemy ustawiać się w kolejkę 

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...
21 minut temu, SowAna napisał:

poproszę o szczegóły - kolorystyka, rozmiary, czas wysyłki, koszt i prezent niespodziankę...<sarkazm>

wybierz sobie jedną, to Ci wyślę ;);* jak tylko pocztę otworzą :D

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SowAna napisał:

a może być wymiana...? :) , nie umiem zdjęć robić, rzeczywistość jest trochę ładniejsza... - kolor i zapach świecy na zamówienie :)

priv :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...