Skocz do zawartości

Wojciech


Polecane posty

Nie bawi się w filozoficzne rozważania, lecz zmierza do celu jak najprostszą drogą. Potrafi opanować swe namiętności i skłonność do wybuchów. Jest nawet zdolny cierpliwie opracowywać makiaweliczne plany. Doskonale organizuje swe życie i interesy oraz wije solidne gniazdko domowe. Wyrządzonych przykrości na ogół nigdy nie zapomina.

 

Mówi tylko maleńką część tego, co myśli, a motywy działania są zawsze ukryte. Nie ulega wpływom. Brak mu obiektywizmu, a pewność siebie trąci pychą. Wszyscy muszą się mu podporządkować. Od najmłodszych lat bywa „tyranem”. Uciążliwy jako szef, gdy coś nie gra, oskarża innych. Od dziecka wie dokładnie, jaki zawód wybierze. Jest zdyscyplinowany, łatwo się adaptuje, posiada płodny umysł, który może uczynić z niego wynalazcę, badacza. Żywa intuicja, a raczej węch, służy mu do osiągnięcia sukcesu i władzy. W pierwszej chwili może sprawiać wrażenie niezbyt błyskotliwego, ale uwaga! Bardzo wytrwały w dążeniu do celu, musi go osiągnąć za wszelką cenę, nawet jeśli wymaga to czasu. Porównując go do ośmiornicy, widać, że ma „długie macki” i potrafi się nimi posługiwać... Dla tego dość mściwego typu charakteru, zemsta jest „daniem, które spożywa się na zimno”.

 

Ma umysł tak praktyczny, że moralność nieraz musi okazać „wyrozumiałość”. Lubi gościć ludzi, którzy mogą mu pomóc w karierze lub wzmocnić pozycję społeczną. Ma własne pojęcia o zmysłowości, które nie wszystkim odpowiada. Jego potrzeby cielesne całkowicie dominują nad uczuciowymi. Od swojej partnerki wymaga podporządkowania i wierności, chociaż sam nie zawsze jest lojalny. Z jego zachowania trudno wywnioskować, czy lubi, kocha, nienawidzi... Jednak to bardzo „przebojowy” człowiek, dobry współpracownik, choć trudny w obcowaniu, a także zazdrosny mąż, którego wierność nieraz budzi wątpliwości...

 

magiaonet.pl

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...