Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mada

Władysław

Polecane posty

Mada

Ma niesłychaną charyzmę, potrafi pociągnąć za sobą wszystkich. Nieugięty w swych dążeniach, zawsze gotów do walki, ale tylko wtedy, gdy jest przekonany o swoim zwycięstwie. Nigdy nie pozostaje niezauważony. Posiada liczne zdolności, przenikliwy, głęboki umysł. Wyjątkowa wytrwałość i upór pozwalają mu osiągnąć każdy cel, który sobie założył.

 

To osoba energiczna, ambitna, bojowa i bardzo pewna siebie, co bywa odbierane jako arogancja. Zawsze pozostaje wierny swoim ideałom. Jest typem, który odgrywa przodującą rolę w swoim środowisku. Nie zawsze jest to oficjalna pozycja, gdyż często woli on zostać w cieniu, by z drugiego planu mieć wpływ na rozwój wydarzeń w najbliższym otoczeniu. Powściągliwy i ostrożny w podejmowaniu decyzji, nie pogardzi dobrymi radami. Potrafi jednak przekonywać innych.

 

Często kieruje się uczuciami, co nie zawsze wychodzi mu na korzyść. Nikogo nie podejrzewa o złe intencje. Bardzo liczy się z opinią publiczną. Ma ogromnie dużo taktu i zrozumienia dla innych. Cechuje go umiejętność starannej obserwacji tego, co się wokół dzieje, a wrodzona dobroć pomaga właściwie zrozumieć innych. Nigdy nie przestaje pomagać ludziom. W uczuciach jest zachłanny, lecz powściągliwy w wyznaniach. Najlepiej do niego pasuje określenie: „Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem”.

 

Ma odporność i zmysł praktyczny, dużo energii i zapału, musi uważać jednak, by nie wypalić się za wcześnie, ponieważ nadmiernie przejmuje się cudzymi problemami, zapominając o posprzątaniu własnego podwórka. Jest uczciwy, ale zdecydowanie ostrożny. Kocha porządek, choć najchętniej by go sam nie robił. Prawy, szlachetny i łagodny, gotowy poświęcić swoje cele, jeżeli uzna, że dobro bliskich jest ważniejsze. Nieostrożnością jest wchodzić mu w drogę, jeżeli zagrozi się komuś, kogo kocha.

 

To osoba szalenie rodzinna. Nie interesują go sukcesy ambicjonalne, ponieważ zawsze najważniejsze jest szczęście rodziny. Prowadzi go jakby „wyższa siła” i często ma się wrażenie, że pomaga innym niezależnie od siebie.

 

magiaonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...