Skocz do zawartości

Magiczny ogródek

Shiroiluna
 Share

Polecane posty

Serdecznie zapraszam na wróżby! Życie każdego z nas to trochę taki ogród, w którym sadzimy i pielęgnujemy kwiaty - jedne kwitną, inne usychają, a jeszcze inne pozostają z nami tylko na krótki okres czasu <kwiat>. Osobiście uważam, że każdy z nas ma coś do przerobienia na tym świecie, jednak karty mogą posłużyć nam za użyteczną wskazówkę :)

Zasady:

1. Do wykonania wróżby potrzebuję daty urodzenia oraz imienia. Jeżeli chcesz zarysować sytuację, która wymaga dyskrecji - opisz ją na pw.
  2. NIE wykonuję wróżb w wiadomościach prywatnych.
  3. NIE wróżę na osoby 3 - uważam, że zaglądanie w energetykę osób niepowiązanych z nami w teraźniejszości może tylko zaszkodzić.
  4. NIE wróżę na zdrowie oraz kobietom w ciąży.
  5. Jedna osoba może zadać maksymalnie 2 pytania na miesiąc.

Kiedy mogę odmówić wróżby?

1. W zasadzie to w każdej sytuacji, gdy poczuję, że coś nie pozwala mi wbić się energetycznie lub gdy wyczuję złe intencje osoby pytającej.
  2. Odmawiam osobom, które pytają o to samo lub biegają od jednej wróżki do drugiej - szkodzą one wyłącznie sobie, ale ja szanuję swój czas i pracę.
  3. Gdy zadający pytanie znajduje się w bardzo złej kondycji psychicznej - każdy kryzys, załamanie, strach - to wszystko może pokazać się w kartach, przez co przekaz jest fałszywy.
  4. W sytuacji, gdy zauważę, że ktoś dyktuje swoje życie pod wróżby - bieganie co chwilę do wróżki, by podjąć decyzję może stać się uzależnieniem, należy podkreślić, że od kart można się tak samo uzależnić jak od wielu innych rzeczy - przez co jakość naszego życia, zamiast poprawiać, pogarsza się.

Będę wdzięczna za wszelkie wstępne weryfikacje, zawsze staram się podchodzić indywidualnie i empatycznie do każdej osoby.  Dlatego nawet najmniejsze słowo potwierdzające lub zaprzeczające będzie dla mnie cennym doświadczeniem. Należy również pamiętać, że w naturze musi panować harmonia - nie możemy tylko brać, należy również dawać. Zachęcam zatem do aktywności na forum i rozwoju - nie samymi wróżbami człowiek żyje <czarownica>

• Gratuluję! 5

Godzinę temu, asiakaka napisał:

Czy w roku 2023 zakocham się będę w poważnym związku/relacji

27.12.1993 Joanna

Witaj @asiakaka
Czy się zakochasz? Owszem, dosłownie grom z jasnego nieba może Cię ustrzelić. Pokazało mi się bardzo dużo męskich postaci : z przeszłości, jak również nowych Panów. Będziesz mocno rozdarta między opcjami, może to wręcz doprowadzić do rozdrażnienia, jest jednak szansa na bardzo przyjemne spędzenie czasu, pojawią się możliwości gorących romansów, na chwilę obecną widzę 3 potencjalnych Panów, uważaj jednak by z powodu licznych opcji nie pogubić się w uczuciach i nie zostać ostatecznie na lodzie. Jeden z nich może być dosyć kłótliwą i szorstką w obyciu osobą - nie daj sobie zepsuć humoru. Karty radzą zostawić za sobą relację z przeszłości, która wywoływała tylko spięcia i nerwy. Ogólna energia tego roku to zabawa, przerabianie starych relacji, zawieranie nowych oraz dużo przyjemności cielesnej/magnetyzmu. Nie pojawił mi się związek poważny, jednakże myślę, że co najmniej jeden z Panów - bardziej spokojny, przyziemny, racjonalny. Być może nawet nudniejszy na tle pozostałych będzie miał w sobie potencjał na stałego partnera.

Rada na rok 2023: Uważać na Panów z nałogami oraz zajętych, którzy są chętni na przygody. W 2023 będziesz bardzo atrakcyjna i niestety również takie osobniki mogą do Ciebie ciągnąć. Ogólnie w 2023 może sporo się dziać, dużo imprez, zaproszeń itp. Postaraj się podchodzić do tego na luzie, nie szukać na siłę stałego związku. Uważnie obserwuj potencjalnych kandydatów i bądź wyczulona na czerwone flagi.

Pozdrawiam i życzę udanego 2023 <kwiat>

Co do Panów z nałogami mam smykałkę do nich. A ten spokojny nudniejszy chłopak jak Ci się pokazał?

I ciekawe dlaczego będę tak atrakcyna

13 minut temu, asiakaka napisał:

Co do Panów z nałogami mam smykałkę do nich. A ten spokojny nudniejszy chłopak jak Ci się pokazał?

I ciekawe dlaczego będę tak atrakcyna

Wyszedł on dosyć obiecująco, bo w karcie Cesarza oraz Króla denarów - karty otaczające nie pokazywały specjalnych fajerwerków i uniesień, ale być może taka relacja okaże się po intensywnym czasie czymś czego potrzebowałaś lub po prostu miłą odskocznią od bardziej problematycznych i emocjonalnych Panów.

Hmm ja teraz właśnie jestem, spotykałam się z królem denarów.. z którym chciałam całkowicie zakończyć relację..

Chyba że jakiś inny się pojawi? Dziwne

Ten król denarów nie chce się odczepić 

Albo karty mówią że nie jest to dosłownie król denarów? Tylko że będzie spokojnie?

Witam 

Ja bym poprosila na 2023. Od tamtego Roku od Pazdziernika wszytko mi sie sypalo we wszystkich aspektach zycia mialam tak okropny rok ze sie nie da opisac jestem klebkiem nerwow I mam wrazenie ze juz nic lepszego mnie w zyciu nie czeka na czas terazniejszy. 

Chcialabym wiedziec Jakie bedzie nastepny rok.

1 Dom/rodzina czy bedzie spokojnie Bez jakis wiekszych problemow z dziecmi I R.

2 praca - jaka jest to jest ale mam w miare spokoj pracuje w domu nie czuje sie wystarczajaco doceniana nie ma raczej mozliwosci rozwoju jest klika, ale idzie umowa na stale I mala podwyzka. Szukam cos lepszego na internecine ale to sa takie wybrane o wiele lepiej platne pozycje. Ze wzgledow rodzinnych/zdrowotnych na razie nie mam presji Bo musze tutaj troche rozwiazac problem moze to zajac okolo 6 miesiecy. Co Tutaj bedzie sie dzialo w aktualnej albo czy znajde nowa? Tutaj tez nachodza mnie mysli czy nie lepiej w tej pracy zostac a zaczac sie uczyc jakis kurs itp czy to jest dobry pomysl ? Choc nie wiem jeszcze czego. 

3 Znajomi/przyjaciele tutaj zrobilo sie duzo przetasowac jak to sie mowi prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie. Czy Poznam wartosciowych ludzi takich do znajomosci-przyjazni. Wychodze z domu staram sie nawiazywac kontakty. 

4 zdrowie wiem ze nie stawiasz kart na zdrowie ale czy uda mi sie schudnac choc troche Bo to tez odbilo sie na moim zdrowiu I kondycji psychicznie. 

5 karta rada na 2023 co wypadnie? 

Dane przesyla m na Priv 

Pozdrawiam 

Dziekuje

46 minut temu, Shiroiluna napisał:

Nie dopytuję kart, myślę że z czasem wszystko się wyjaśni :)

Ok dzięki.. no w tej sferze uczuciowej czuję bałagan. Brak klarowności 

5 minut temu, bezona napisał:

Witam 

Ja bym poprosila na 2023. Od tamtego Roku od Pazdziernika wszytko mi sie sypalo we wszystkich aspektach zycia mialam tak okropny rok ze sie nie da opisac jestem klebkiem nerwow I mam wrazenie ze juz nic lepszego mnie w zyciu nie czeka na czas terazniejszy. 

Chcialabym wiedziec Jakie bedzie nastepny rok.

1 Dom/rodzina czy bedzie spokojnie Bez jakis wiekszych problemow z dziecmi I R.

2 praca - jaka jest to jest ale mam w miare spokoj pracuje w domu nie czuje sie wystarczajaco doceniana nie ma raczej mozliwosci rozwoju jest klika, ale idzie umowa na stale I mala podwyzka. Szukam cos lepszego na internecine ale to sa takie wybrane o wiele lepiej platne pozycje. Ze wzgledow rodzinnych/zdrowotnych na razie nie mam presji Bo musze tutaj troche rozwiazac problem moze to zajac okolo 6 miesiecy. Co Tutaj bedzie sie dzialo w aktualnej albo czy znajde nowa? Tutaj tez nachodza mnie mysli czy nie lepiej w tej pracy zostac a zaczac sie uczyc jakis kurs itp czy to jest dobry pomysl ? Choc nie wiem jeszcze czego. 

3 Znajomi/przyjaciele tutaj zrobilo sie duzo przetasowac jak to sie mowi prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie. Czy Poznam wartosciowych ludzi takich do znajomosci-przyjazni. Wychodze z domu staram sie nawiazywac kontakty. 

4 zdrowie wiem ze nie stawiasz kart na zdrowie ale czy uda mi sie schudnac choc troche Bo to tez odbilo sie na moim zdrowiu I kondycji psychicznie. 

5 karta rada na 2023 co wypadnie? 

Dane przesyla m na Priv 

Pozdrawiam 

Dziekuje

@bezonaWitaj, mam wrażenie, że 2022 dał bardzo dużej ilości osób w kość. Na wstępie sprawdziłam czy nie masz obciążeń karmicznych na rok  i znalazłam silnie wibrująca karmę 14 - jest ona jedną z cięższych, ze względu na pewien rodzaj zniewolenia, ranienia, zdrad itp. Można jednak ją przejść delikatnie, gdy się podejdzie do wszelkich problemów z chłodną kalkulacją - co oczywiście wymaga bardzo dużo siły w nas samych. Tyle dobrego, że obecnie wchodzimy w nowy rok numerologiczny, u Ciebie jest to 5 - rok plonów. Jest on o tyle lżejszy od 4,  że wszystko jakoś tak odrobinę bardziej nam sprzyja w przypadku jakiś problemów.

1.  Dzieci - dosłownie będziesz patrzeć i obserwować jak dorastają, zmieniają się - mogą pojawić się drobne konflikty, trochę ostrych słów. Pokazały mi się również finanse, tak jakby konieczność zaciśnięcia pasa wpływała mocno negatywnie na wasze stosunki, ewentualnie może chodzić o jakieś niespełnienie w tej sferze, które mocno podziała na Twój humor. Postać na karcie ściska te monety i patrzy niezadowolona - pieniądze zdecydowanie mogą wpływać na atmosferę rodzinną. Będziesz rozglądać się za nowymi możliwościami, które polepszą wasze warunki bytowe. Rada: Postaraj się stać Cesarzową dla swoich dzieci - opiekuńcza, wyrozumiała. Macierzyństwo jest ogromnym wyzwaniem, należy zwrócić uwagę na to, że każdy nasz stres i nerwy odbija się w dzieciach. Bo kiedy matka - jedna z ważniejszych dla nich figur jest zła albo cierpi - one automatycznie stają się nastroszone. Z tego powodu łatwiej o konflikty. Jeżeli przyjmiesz pozycję silnej matki, która z całych sił mimo przeciwności losu obdarza dzieci bezgraniczną miłością - widać piękną poprawę waszych relacji.Nie pokazały mi się większe problemy - jedynie jakieś sprzeczki, jednak w jakiej rodzinie nie padają ostre słowa? Bądź dla nich silna, jesteś na dobrej drodze.

Relacja z R. - nie widzę, by robił jakieś większe problemy. Możesz nawet chwilami odczuć lekką satysfakcję, na przykład, że nie dałaś się mu wyprowadzić z równowagi. Pod koniec roku może coś chcieć mącić, być złośliwy lub rzucać kłody pod nogi - ale to wszystko jakieś takie niedojrzałe - zbyt niskie jak na Twój poziom.  Rada - skupić się na dzieciach oraz własnym rozwoju w kwestii finansów. Tutaj karty krzyczą, że to Ty masz być Królową i Cesarzową w jednym - piękny potencjał. Musisz tylko odnaleźć siłę.

2.  Czy szukać nowej pracy? - Może pojawić się coś ciekawego - ale będziesz musiała szybko działać, pokazuje mi się jakaś branża związana z zarządzaniem, gdzie istotna jest współpraca. Może polegać również na zleceniach. Pokazuje mi się tutaj zadowolenie.
Czy zostać w starej pracy i się dokształcać? - Wydaje mi się, że możesz ogólnie chcieć z niej zrezygnować. Może wkurzyć Cię ktoś z kierownictwa, możesz czuć się ograniczona, zmęczona, znudzona i ogólnie przeciążona starą sytuacją. Karty doradzają jednak, by nie kierować się emocjami, lecz po raz kolejny zimną kalkulacją. Jeżeli trafi Ci się ciekawsza oferta - śmiało aplikuj, tak samo rozwijaj się  - każdy kurs, szkolenie pokazuje się jako cegiełka do Twojego rozwoju, będzie ona owocowała w przyszłości.

Ogólna aura w pracy - górki i dołki, odejście od starych rzeczy, które Ci nie służą i rozpoczęcie jakiejś nowej ścieżki. Więcej wary w siebie. Sytuacja materialna powinna być w miarę stabilna. Na spokojnie przeanalizuj swoje mocne i słabe strony - na tej podstawie możesz znaleźć wartościowy kurs.

3. Pojawią się możliwości poznać nowych ludzi, jednak bardziej mam wrażenie, że będą to osoby związane z pracą lub takie, z którymi nie rozwiniesz głębszych więzi. Spoko do pogadania, spędzenia czasu - jednak uważałabym na plotki i pomówienia. Uważnie kontroluj kogo dopuszczasz do swoich sekretów i nie daj sobie w kasze dmuchać. Generalnie nie powinnaś czuć większej samotności, bo pokazały się wyjścia towarzyskie i spędzanie czasu. Tak trzymaj z wychodzeniem z domu - wychodź nadal okazji naprzeciw. Odcinaj niepotrzebne i toksyczne znajomości.

4.  Co do schudnięcia - może być utrudnione. Pokazuje mi się, że waga może być związana ze stresem. Polecam poczytać o kortyzolu, który wpływa na naszą sylwetkę. Ogólnie widać, że siedzi Ci to w głowie, możliwe że będziesz musiała wydać trochę pieniążków związanych ze zmianą diety lub badaniami. Ostatecznie mam wrażenie, że po wnikliwej analizie i staraniach coś ruszy do przodu. Najgorzej jest zawsze rozpocząć - a pokazuje mi się, że jesteś kobietą, która ma sporo na głowie.

5. Karta Rada - Wypadł Wisielec. Czuję, że powinnaś dosłownie zawisnąć w czasie. Wystopować, ta ilość bodźców  i emocji, które Cię bombardują tylko negatywnie odbijają się na zdrowiu i relacjach. Powinnaś odrobinę wycofać się do stworzonego samodzielnie własnego kącika, gdzie masz czas na przemyślenie, ułożenie sobie spraw w głowie. Nie musisz być super aktywna, nie musisz sięgać do swoich granic. Znajdź w sobie spokój, postaraj się zmniejszać bagaż i ładunek emocjonalny w stosunku do przykrych sytuacji. Generalnie karty są dobre, nie pokazały mi się żadne bolesne miecze, albo nagłe upadki. Pokazało się dużo spraw finansowych i potrzeby zadbania o ciało i umysł.

• Dziękuję! 1

37 minut temu, asiakaka napisał:

Ok dzięki.. no w tej sferze uczuciowej czuję bałagan. Brak klarowności 

Właśnie w ten sposób pokazała mi się ta sfera, dosłownie latający w koło faceci, różne szanse i fantazje - ale jakiś brak ładu i składu w tym wszystkim. Bardzo możliwe, że obecnie ta kwestia tak mocno siedzi Ci w głowie, że energetyka szaleje.

Czyli mam to odpuści na jakiś czas? Bo chyba najlepiej niech się dzieje co chce.. 

Może samo się poukłada? Moje działania nic nie dadzą..

2 minuty temu, asiakaka napisał:

Czyli mam to odpuści na jakiś czas? Bo chyba najlepiej niech się dzieje co chce.. 

Może samo się poukłada? Moje działania nic nie dadzą..

Jak dla mnie karty pokazały - zdać się na los, czerpać z przyjemności, wyluzować. Jak się będzie miał pojawić ktoś ciekawy - to się pojawi. Jak ma się pojawić ktoś do flirtu/przelotnej znajomości - korzystać lub nie. To Ty ustalasz zasady, nie rób nic wbrew sobie ani na siłę. Po prostu korzystaj z życia.

23 minuty temu, Vivre napisał:

Co mnie czeka w miłości w 2023 roku? Obecnie jestem singielką. Dane wysyłam na priv.

Witaj @Vivre Ogólnie na samym początku roku może złapać Cię lekka melancholia, jakieś wspomnienia. Widzę na horyzoncie jednak dwóch Panów - starszego mocno uczuciowego,  aczkolwiek strasznie zamkniętego w sobie i młodszego zdecydowanie bardziej wygadanego i inteligentnego. Niestety jeden z tych Panów może kręcić z kimś na boku, obstawiam młodszego - ze względu, że w potencjale znajomości widać mi Twoją ucieczkę od niego, na zasadzie - ja w to się nie wpakuję. Drugi Pan wydaje się całkiem obiecujący, zaczniecie budować jakąś relację po drugiej połowie roku, będzie to jednak dosyć ślimacze tempo.  Na zasadzie - jak się chłopa przyciśnie, to on jeszcze mocniej wejdzie do swojej groty i odetnie się, ale później coś widać, jakiś mały ogień. Warto dać mu szansę,  fajne połączenie u niego Króla kielichów i Pazia buław wychodzi. Tylko gdzieś ten ogień w nim długo krzesać będzie trzeba.

Bardzo ciekawym faktem jest to, że w ogólnej energii pokazałaś mi się jako zadowolona singielka, na zasadzie - owszem jakieś opcje są, może coś tam się klaruje, ale nie będziesz wchodzić w byle jaki związek. Na spokojnie poczekasz na jakiś satysfakcjonujący obrót spraw. Bardzo możliwe, że jakby z własnej decyzji nie zdecydujesz się na poważny związek. Ten rok, jeśli podejdziesz na zasadzie stawiania siebie na pierwszym miejscu - wychodzi bardzo dobrze pod kątem emocji. Rysuje mi się tu naprawdę piękna kobieta, fajnie duchowo rozwinięta. W tym roku będziesz mieć mini parasol na dupków, choć wydaje mi się, że i sama umiesz ich dobrze wyczuć. Widać, że w 2023 nie zadowolisz się byle kim. Jesteś otoczona 9 kielichów, ale i 9 monet - dlatego myślę że jeżeli żaden kandydat nie wyda się obiecujący, po prostu zdecydujesz się być dalej singielką.

• Dziękuję! 1

cześć mam pytanie czy w 2023 roku moje życie wejdzie na właściwe tory i będę szczęśliwa? dane priv

13 minut temu, Shiroiluna napisał:

Witaj @Vivre Ogólnie na samym początku roku może złapać Cię lekka melancholia, jakieś wspomnienia. Widzę na horyzoncie jednak dwóch Panów - starszego mocno uczuciowego,  aczkolwiek strasznie zamkniętego w sobie i młodszego zdecydowanie bardziej wygadanego i inteligentnego. Niestety jeden z tych Panów może kręcić z kimś na boku, obstawiam młodszego - ze względu, że w potencjale znajomości widać mi Twoją ucieczkę od niego, na zasadzie - ja w to się nie wpakuję. Drugi Pan wydaje się całkiem obiecujący, zaczniecie budować jakąś relację po drugiej połowie roku, będzie to jednak dosyć ślimacze tempo.  Na zasadzie - jak się chłopa przyciśnie, to on jeszcze mocniej wejdzie do swojej groty i odetnie się, ale później coś widać, jakiś mały ogień. Warto dać mu szansę,  fajne połączenie u niego Króla kielichów i Pazia buław wychodzi. Tylko gdzieś ten ogień w nim długo krzesać będzie trzeba.

Bardzo ciekawym faktem jest to, że w ogólnej energii pokazałaś mi się jako zadowolona singielka, na zasadzie - owszem jakieś opcje są, może coś tam się klaruje, ale nie będziesz wchodzić w byle jaki związek. Na spokojnie poczekasz na jakiś satysfakcjonujący obrót spraw. Bardzo możliwe, że jakby z własnej decyzji nie zdecydujesz się na poważny związek. Ten rok, jeśli podejdziesz na zasadzie stawiania siebie na pierwszym miejscu - wychodzi bardzo dobrze pod kątem emocji. Rysuje mi się tu naprawdę piękna kobieta, fajnie duchowo rozwinięta. W tym roku będziesz mieć mini parasol na dupków, choć wydaje mi się, że i sama umiesz ich dobrze wyczuć. Widać, że w 2023 nie zadowolisz się byle kim. Jesteś otoczona 9 kielichów, ale i 9 monet - dlatego myślę że jeżeli żaden kandydat nie wyda się obiecujący, po prostu zdecydujesz się być dalej singielką.

Dziękuję bardzo! Taki mam plan - nie zgadzać się na byle co :)

• Gratuluję! 1
  • Polać Mu! 1

Witaj @Niewiemkto jest to dosyć trudne i ogólne pytanie - myślę, że nikt z nas nigdy nie wejdzie na idealne tory, bo życie to trochę taki rollercoaster z przeszkodami. Natomiast zerknę ogólnie na energetykę tego roku i postaram się co najlepsze wycisnąć. Generalnie w roku osobistym zawibruje u Ciebie mistrzowska 11 - jest to duże błogosławieństwo we wszystkich sferach, ale tylko jak mądrze z niego skorzystasz. Na zasadzie większa szansa na dostanie dobrej pracy podczas poszukiwań, czy lepsze relacje międzyludzkie - unikaj jednak bierności, bo może ona z numerologicznej 2 mocno oddziaływać w tym roku.

W sferze miłosnej poleciały mi karty - mam wrażenie, że siedzi tutaj jakieś ciśnienie, niespełnienie - tak jakbyś nie mogła się doczekać tego jedynego. Generalnie pokazuje mi, że w nowy rok wskoczysz z dużą energią, a potem zaczniesz hamować aż niemal się toczyć. Dużo obaw, zmartwień, trochę kręcenia na siebie mentalnego bata. Uważaj w biznesie na jakieś mętne oferty. Ogólnie jakieś takie niesłowne osoby mi się pojawiły, ale dasz sobie z nimi radę. Nie jesteś zielona w tym temacie. W tym 2023 gdzieś uciekłaś do skorupy - troszkę wręcz zniechęcona.

Czy będziesz szczęśliwa? - owszem, szczególnie w sferze materialnej, tylko że strasznie dużo tutaj blokad i zasiedzenia. Mam wrażenie, że przez jakiś brak, możliwe że nie możesz się czegoś doczekać, zrobiła się straszna blokada. W rozkładzie widzę, że analizujesz, szukasz, wypatrujesz. I dopiero kiedy wyjdziesz z tej energii oczekiwania, chwycisz los za rogi, zajmiesz się sobą i rozwojem zawodowym - mocno zarysowała mi się tutaj jakaś współpraca, która fajnie poprowadzona i dobrze wybrana może obfitować w bardzo fajne pieniądze. Nie jestem pewna czy będzie ona długofalowa, ale jakiś zastrzyk pieniężny powinien się pojawić.

W radzie pokazało mi się, że powinnaś się troszkę skupić na sobie, ale też wyzbyć - nadmiernego wałkowania pewnych tematów w głowie. Mam wrażenie, że troszeczkę możesz mieć tendencję do rozbijania każdej sprawy na składniki pierwsze i wielokrotnego mielenia danej kwestii. Masz piękny potencjał energetyczny, ale gdzieś w Twojej głowie powstał tak wysoki mur, że no ten potencjalny chłop to nie ma nawet jak się wychylić. Karty nie chcą żadnego pokazać, widać jedynie Ciebie trochę nieufną i jakby lekko zrezygnowaną co do losu. Rozkład sugeruje, że trzeba będzie trochę popracować nad swoim tokiem myślenia, bo coś tutaj Cię ciągnie w dół.

• Dziękuję! 1

Dziekuje za obszerna odpowiedz.

Chcialam tylko dopytac o aktualne prace tak wkurzaja te kobiety ale to sa idiotiki. Chcialam zapytac czy to robienie pod gorke bedzie zwiazane z zazdroscia I z bylymi moimi przejsciami mozliwe ze plotkami. Pracuje bardzo dobrze na razie nie Maja sie czego doczepic I z kolezanka mi sie dobrze uklada tutaj moze byc tez jakas taka zazdrosc, ale kolezanka tez nie Kumata wiekszosc jakis skomplijowanych spraw spada na mnie I ja sie upier.... Ze wszytkim.  Czy ogolnie one wkurzaja wszystkich ? Bo to tez jest bardzo mozliwe. Ogolnie trzymam sie od calego towarzystwa z daleka pracuje z domu a jak jestem w biurze to siedze cicho. Kolezanka tez mnie juz ostrzegla zeby NIC  I sobie nie mowic I trzymac sie od nich z daleka, a zna ta cala klike od lat. Tekie prostaczki. Jedna glosna I agresywna glowna szefowa Louisa druga jej zastepca taka leniwa  hypochondryczka Juli.  Z tego co widze po ludziach duzo jest nie zadowolonych z szefowstwa a I nawet mozliwe ze ich szefowa tez. Dopytuje Bo pracuje z domu I wiadomo ciezko wiedziec co Tam sie dzieje jakbym Tam byla codziennie to bym wiedziala o co biega.

8 minut temu, bezona napisał:

Dziekuje za obszerna odpowiedz.

Chcialam tylko dopytac o aktualne prace tak wkurzaja te kobiety ale to sa idiotiki. Chcialam zapytac czy to robienie pod gorke bedzie zwiazane z zazdroscia I z bylymi moimi przejsciami mozliwe ze plotkami. Pracuje bardzo dobrze na razie nie Maja sie czego doczepic I z kolezanka mi sie dobrze uklada tutaj moze byc tez jakas taka zazdrosc, ale kolezanka tez nie Kumata wiekszosc jakis skomplijowanych spraw spada na mnie I ja sie upier.... Ze wszytkim.  Czy ogolnie one wkurzaja wszystkich ? Bo to tez jest bardzo mozliwe. Ogolnie trzymam sie od calego towarzystwa z daleka pracuje z domu a jak jestem w biurze to siedze cicho. Kolezanka tez mnie juz ostrzegla zeby NIC  I sobie nie mowic I trzymac sie od nich z daleka, a zna ta cala klike od lat. Tekie prostaczki. Jedna glosna I agresywna glowna szefowa Louisa druga jej zastepca taka leniwa  hypochondryczka Juli.  Z tego co widze po ludziach duzo jest nie zadowolonych z szefowstwa a I nawet mozliwe ze ich szefowa tez. Dopytuje Bo pracuje z domu I wiadomo ciezko wiedziec co Tam sie dzieje jakbym Tam byla codziennie to bym wiedziala o co biega.

Karty potwierdzają Twoje podejrzenia, widać ewidentnie tutaj prywatę plus plotki i pomówienia z nią związane. Może być burzliwie, ale to tylko słowa - wystarczy ich nie słuchać. Jeżeli są zazdrosne, to rzeczywiście dobrze świadczy o jakości Twojej pracy, ale nie ma sensu mieszać się do tego bagienka, niech się same w nim babrają.

• Dziękuję! 1

Cześć,

Mogłabym poprosić o wróżbę na temat tego czy poznam kogoś w najbliższym czasie/jak będzie wyglądało moje życie miłosne w przeciągu najbliższych 6 miesięcy?

Z góry dziękuję :) 

Pozdrawiam!

Najwazniejsze ze szefowa nad nimi juz mi powiedziala ze da mi uwowe na stale a moja kolezanka jej powiedziala ze jestem super I sie swietnie ze mna pracuje. Niestety plotki poszly od bylych szfowych a ze to idiotiki to Tam plotkuja. Dodatkowo pracuje z sasiadka wiec ona Wie jak Tam jest I mi tez opowiedziala ale sie wybila dosc wysoko. Mysle ze to tez moze przeszkadzac ze mam wzgledu u takich osob. Dziekuje Bogu ze z domu pracuje Bo jestem nerwowa I chyba bym nie wytrzymala na the mordy patrzec, moja kolezanka tez ma na mnie wplyw uspakajacy ale jak ona sie wkurzy to tez sie dzieje.  Razem ponarzekamy I idziemy dalej. 

A w UK nie opuszcza sie pracy w CV to zle wyglada jedyne co wychodzi w gre to przejscie do innej.pozatym za co bym zyla.

6 minut temu, Lilith napisał:

Cześć,

Mogłabym poprosić o wróżbę na temat tego czy poznam kogoś w najbliższym czasie/jak będzie wyglądało moje życie miłosne w przeciągu najbliższych 6 miesięcy?

Z góry dziękuję :) 

Pozdrawiam!

Witaj @Lilith Generalnie wchodzisz w 7 rok numerologiczny, jest on bardziej skupiony na energii wewnątrz nas niż na zewnątrz - możesz poczuć lekkie wyhamowanie towarzyskie, ale to niczego jeszcze nie definiuje. Jest to naprawdę fajny okres na kontemplacje, medytację i obranie nowych kierunków na przyszłość - bardzo ważna część naszego życia.

Czy poznasz kogoś w ciągu 6 miesięcy? Istnieje spora szansa. Warto jednak spojrzeć szerzej na perspektywę. Pierwsze 2 miesiące to trochę takie wygrzebywanie się z pogorzeliska, jesteś silną energetycznie osobą, mocno osadzoną w materii - widać tutaj jednak ewidentnie pokiereszowanie emocjonalne, zbieranie się po przykrej i ciężkiej relacji. Później widać jakiś przełom - poznanie kogoś, jednak relacja później wyhamuje, bo pojawią się rozterki, być może myślami wrócisz do jakiejś dawnej miłości lub pojawi się jeszcze jakaś osoba w otoczeniu. Ostatecznie rozkład zamknął mi As monet - zatem jest szansa na związek ( ale pokazała się jedynie okazja do niego - nie sam on w oficjalnej wersji), tylko musisz uważać na strach przed relacjami z poprzednich doświadczeń. Oczywiście bądź ostrożna i reaguj na niepokojące znaki, ale pozwól sobie również na chwilę relaksu i cieszenia się znajomością.  Nawet jeżeli skończy się na przyjaźni, to na pewno wprowadzi trochę słońca do Twojego życia.

Rada: Pozwól sobie przecierpieć i wylizać rany, przerób stare emocje, wybacz sobie i byłemu partnerowi. Po prostu musieliście coś przerobić w tym życiu, ale powiem Ci z własnego doświadczenia, że nawet po najgorszej relacji, da się poznać kogoś fajnego. Grunt to przygotować swoje serce, troszkę jak nowy grunt. Na jałowym pogorzelisku nie wyhodujesz pięknego drzewa, ale już dbając o nie i użyźniając - pojawi się coraz więcej zieleni.

• Dziękuję! 1

9 minut temu, bezona napisał:

Najwazniejsze ze szefowa nad nimi juz mi powiedziala ze da mi uwowe na stale a moja kolezanka jej powiedziala ze jestem super I sie swietnie ze mna pracuje. Niestety plotki poszly od bylych szfowych a ze to idiotiki to Tam plotkuja. Dodatkowo pracuje z sasiadka wiec ona Wie jak Tam jest I mi tez opowiedziala ale sie wybila dosc wysoko. Mysle ze to tez moze przeszkadzac ze mam wzgledu u takich osob. Dziekuje Bogu ze z domu pracuje Bo jestem nerwowa I chyba bym nie wytrzymala na the mordy patrzec, moja kolezanka tez ma na mnie wplyw uspakajacy ale jak ona sie wkurzy to tez sie dzieje.  Razem ponarzekamy I idziemy dalej. 

Właśnie na ten aspekt nerwowości karty mocno kładą nacisk - nie warto. Owszem ludzie są paskudni, ale zazwyczaj nasze nerwy ich albo cieszą albo nie ruszają. Dobrze skupić się na sobie. Jeżeli dostaniesz umowę na stałe - jest to chyba najlepsze utwierdzenie, że sprawdzasz się jako pracownik.

• Dziękuję! 1

Share

• Utwórz nowe...