Skocz do zawartości

Magiczny ogródek

Shiroiluna
 Share

Polecane posty

57 minut temu, Weronika122 napisał:

Witaj ! :)

Chcialabym zapytać karty o moje życie uczuciowe z kim stworzę trwały związek w przyszłości(jaką osobą on będzie) ,  jak ta przyszłość z tą osobą będzie wyglądać oraz czy ta osoba pojawi się w moim życiu w przyszłym roku ? 

Weronika 06.06.1995 

Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki! :)

Czy nie otrzymałaś takiej wróżby od Egerii?

• Lubię! 1

Dnia 5.11.2022 o 16:22, Shiroiluna napisał:

Bardzo możliwe, że karty nie pokazały specjalnie ukształtowanych zamiarów co do Ciebie , bo znajomość nie jest super zaawansowana. Wszystkiego dobrego

Też tak myślę, bo przecież się jeszcze nie spotykamy.

Dziękuję i pozdrawiam.

• Dziękuję! 1

Cześć jeśli mogła bym zapytać o nowo poznanego Pana. Poznałam go przez internet, ale mega minsie z nim gada jak nie dzwoni to czegoś mi brakuje spotkalismy się raz chwilę przed moimi urodzinami, kupił mi piękny bukiet róż i chyba nie było tak źle skoro dalej gadamy ze sobą. Natomiast nie była bym sobą gdybym nie miała wątpliwości czy to co mówi że chce spróbować to prawda. Raz mi napisał że chcąc być razem będziemy musieli pójść na ustępstwa i nie chciał wytłumaczyć o co mu chodzi. Troszkę lampka się zapaliła nie ukrywam. On ma jest w trakcie rozwodu i nie wiem na ile to wszystko jest prawdą mówić można wiele, a później różne rzeczy wychodzą. Nie chcę brnąć w to za daleko żeby nie cierpieć. 

Proszę spójrz jaki on ma do mnie stosunek i warto mu ufać że chce coś że mną stworzyć. 

Jak widzisz naszą relację., czy jest szansa na związek czy lepiej się nie nastawiać. 

Pozdrawiam 😚

Dane na priv. 

18 godzin temu, spoker1 napisał:

Cześć jeśli mogła bym zapytać o nowo poznanego Pana. Poznałam go przez internet, ale mega minsie z nim gada jak nie dzwoni to czegoś mi brakuje spotkalismy się raz chwilę przed moimi urodzinami, kupił mi piękny bukiet róż i chyba nie było tak źle skoro dalej gadamy ze sobą. Natomiast nie była bym sobą gdybym nie miała wątpliwości czy to co mówi że chce spróbować to prawda. Raz mi napisał że chcąc być razem będziemy musieli pójść na ustępstwa i nie chciał wytłumaczyć o co mu chodzi. Troszkę lampka się zapaliła nie ukrywam. On ma jest w trakcie rozwodu i nie wiem na ile to wszystko jest prawdą mówić można wiele, a później różne rzeczy wychodzą. Nie chcę brnąć w to za daleko żeby nie cierpieć. 

Proszę spójrz jaki on ma do mnie stosunek i warto mu ufać że chce coś że mną stworzyć. 

Jak widzisz naszą relację., czy jest szansa na związek czy lepiej się nie nastawiać. 

Pozdrawiam 😚

Dane na priv. 

Witaj @spoker1

Jego uczucia do Ciebie?  10 kielichów, 3 mieczy, Paź mieczy - Pan jest oczarowany, bardzo dużo o Tobie myśli. Czuje się pobudzony nowym początkiem, że aż go z tęsknoty serce ściska. Generalnie na chwilę obecną widzi tę relację przez różowe okulary. Możliwe, że Pan ma za sobą jakąś bolesną relację.

Jego intencje? 7 monet, Rydwan, Papież - na początku chce popracować nad tą relacją, poznać się lepiej. Z czasem akcja może nabrać tempa, ale ostatecznie Pan myśli o Tobie poważnie.

Czy warto zaufać? 5 buław, Mag, 8 - relacja z potencjałem otoczona wewnętrznym konfliktem i lękami. Jeżeli nie przełamiesz swojego schematu myślowego, może on się negatywnie odbić na tej znajomości. Najlepiej szczerze porozmawiać we dwoje o swoich obawach i zagrać w otwarte karty. Bo chemia między wami jest.

Czy widać szansę na związek? Rycerz mieczy, 5 mieczy, Rycerz monet, 8 mieczy - macie sporo do przegadania nim zdecydujecie się na relację, jeżeli za szybko w to pójdziecie - możesz poczuć się rozczarowana/oszukana. Znowu karty doradzają podejście na zasadzie - żadnych tajemnic, jeżeli chcemy być razem. Dużo lęków też towarzyszy temu związkowi. Według mnie na chwilę obecną nawet jak zdecydujecie się na relację, to będzie ona niepewna, jakaś taka podminowana obawami. Nie wiem czy też po jakimś czasie nie zainteresujesz się innym mężczyzną.

Wszystkiego dobrego! Uważam, że jeżeli czujesz "to coś" to warto cieszyć się tą przyjemną relacją. Jednocześnie zadbaj o to, by nie było żadnych niejasnych sytuacji - bo wyleją się jak trupy z szafy.

• Dziękuję! 1

Dnia 31.10.2022 o 20:06, Shiroiluna napisał:

2.  Czy otrzymasz zatrudnienie u obecnego pracodawcy? 9 mieczy, odwrócony Papież, 2 puchary, 4 miecze - Ale paskudnie wyszła tutaj atmosfera i ten mężczyzna. Jak dla mnie dla swojego zdrowia psychicznego zdecydujesz się pracować gdzieś indziej, dosłownie widać odpuszczenie. Nie warto tam siedzieć. Odwrócony Papież to niereformowalny osobnik, będzie dalej kiepskim współpracownikiem, a Ciebie będą zżerać przez to negatywne uczucia. Nie widzę bezpośrednio zwolnienia/nowej umowy, ale to dlatego, że też nie widzę woli pracowania tam u Ciebie.

Witaj ;)

Wracam z częściową  weryfikacją bo mogę już zweryfikować drugie pytanie.

Jednak otrzymałam umowę o pracę. Miałam z szefem ciężką rozmowę ale finalnie wywalczyłam najkorzystniejsze warunki. Jak na razie umowa 3 miesięczna a dalej zobaczymy może przeniosę się gdzieś indziej ;)

Pozdrawiam:)

Cześć <słońce>

Chciałabym zapytać o dwie sprawy, które dokładniej opiszę na priv :)

Z góry dziękuję za odpowiedź! <bukiet>

W dniu 24.10.2022 o 15:30, Shiroiluna napisał:

@bezona Witaj

Czy ta kobieta zostanie ponownie wybrana na team lidera? 2 buławy, Król Mieczy, 9 denarów, Sprawiedliwość. Czy ma ona jakiegoś męskiego konkurenta? Ewentualnie może ona sama pokazała mi się w męskiej energii mieczowej. Ale mam wrażenie, że karty pokazały tutaj na kogoś innego.  Dociągnęłam Rydwan, szykują się jakieś zmiany w firmie.

Witam wracam z weryfikacja kobieta dostala to stanowisko ponownie.

Dziekuje 

Chcialam dopytac ja mam jej poprzednia prace, teraz ja musze aplikowac o swoja prace czy ja dostane ? 

21 godzin temu, Lilith napisał:

Cześć <słońce>

Chciałabym zapytać o dwie sprawy, które dokładniej opiszę na priv :)

Z góry dziękuję za odpowiedź! <bukiet>

Hej, @Lilith

Pytanie nr 1: Może pojawić się nacisk w przypadku powtórki z sytuacji sprzed kilku miesięcy, ale nie widzę zagrożenia utraty posady w sytuacji odmowy :)
Pytanie nr 2: Któraś z osób tkwi jeszcze jedną nogą w starej relacji i ona blokuje trochę fajną energię. Relacja ma póki co bardzo przyjemny potencjał Rycerz pucharów, 9 pucharów, 8 buław - dużo namiętności, przyjemności, będzie iskrzyło. Rysuje się tu bardzo ciekawy romans :D
Pytanie nr 3: Na pewno jeszcze nie zniknie z Twojego życia Mag, Paź mieczy, 3 monet, 6 kielichów. Ta osoba może próbować brać Cię na słodkie słówka, obietnice, dosłownie próbować czarować, widać, że coś tam się nauczyła na błędach i będzie próbować podtrzymać relację. Dużo sympatii i nostalgii w tej 6 kielichów, odżywają dawne wspomnienia.

Wszystkiego dobrego <kwiat>

• Dziękuję! 1

Godzinę temu, bezona napisał:

Chcialam dopytac ja mam jej poprzednia prace, teraz ja musze aplikowac o swoja prace czy ja dostane ? 

Dziękuję za weryfikację @bezona.
Czy dostaniesz tę pracę? 9 kielichów, Cesarzowa, 10 monet - jak najbardziej tak

• Dziękuję! 1

Dnia 28.09.2022 o 19:39, Shiroiluna napisał:

Doskonale znam Twoje uczucie, myślę że obecnie wiele z nas się z nim mierzy. Może i jakiegoś wielkiego zastrzyku nie było, ale ten paź denarów nieśmiało się wychylał w ofercie zawodowej, może coś się jednak trafi. A propos numerologii, widzę, że w obecnym wyzwaniu masz liczbę 7  - przynosi konieczność przezwyciężenia poczucia osamotnienia lub odseparowania od innych, konieczność zadbania o siebie, swoje relacje. W roku osobistym masz do przepalenia karmę 16 - stąd ta samotność i stagnacja - jest to dla Ciebie wyzwanie by z nią walczyć. Rok 2023 będzie zdecydowanie wyzwaniem, ale gdzieś tam jest ten ochronny płaszczyk przed nieszczęściami.

Witam 

W kontekście ostatniej wróżby chciałabym zapytać, jeśli jest taka możliwość o ewentualną współpracę z firmą, w której mam drugi etap rozmów w piątek. 

Pierwsza rozmowa była z mężczyzną a kolejna już jest z właścicielką firmy. Wiem, że gdyby decyzja zależała od niego to bym tą pracę dostała ale sama mam obiekcie co do współpracy, bo uważam że nie mówił wszystkiego szczerze i nie wiem też czy przystaną na moje oczekiwania finansowe. Pytanie więc czy do współpracy dojdzie i czy będę ewentualne z niej zadowolona? Widzę dużo rzeczy w czarnych barwach więc na tą ofertę może też tak patrzę :)

Pozdrawiam 

Kamila 

Dane wysłałam na priv 

48 minut temu, .ozza. napisał:

Witam 

W kontekście ostatniej wróżby chciałabym zapytać, jeśli jest taka możliwość o ewentualną współpracę z firmą, w której mam drugi etap rozmów w piątek. 

Pierwsza rozmowa była z mężczyzną a kolejna już jest z właścicielką firmy. Wiem, że gdyby decyzja zależała od niego to bym tą pracę dostała ale sama mam obiekcie co do współpracy, bo uważam że nie mówił wszystkiego szczerze i nie wiem też czy przystaną na moje oczekiwania finansowe. Pytanie więc czy do współpracy dojdzie i czy będę ewentualne z niej zadowolona? Widzę dużo rzeczy w czarnych barwach więc na tą ofertę może też tak patrzę :)

Pozdrawiam 

Kamila 

Dane wysłałam na priv 

Dziękuję za małą weryfikację :)
Czy dostaniesz tę pracę? Widać Twoje postrzeganie w czarnych barwach w 9 mieczy na spodzie Talii. W rozkładzie mam 10 buław, Królową Buław, 9 Buław i 7 monet - może Cię trochę wymęczyć ta właścicielka jak nie psychicznie, to ogólnie możesz czuć się zmęczona po procesie rekrutacji. Generalnie widać, że czeka Cię mała batalia, być może w związku z oczekiwaniami finansowymi. Mam też wrażenie, że właścicielka i rekruter, czyli ten mężczyzna mogą mieć problem z dojściem do porozumienia. Według mnie mogą zdecydować się na współpracę z Tobą, ale na jakiś mniej korzystnych warunkach lub po porządnej dyskusji między sobą, widzę, że będziesz musiała trochę powalczyć o to stanowisko, w tle majaczy 7 kielichów, czyli spora konkurencja. Karty na współpracę wyszły niezłe, nie widzę tutaj jakiś nieuczciwości, rozczarowania - widać za to rozwój, nawet jeżeli nie zdecydujesz się pozostać z nimi na dłużej.

• Dziękuję! 1

19 minut temu, Shiroiluna napisał:

Dziękuję za małą weryfikację :)
Czy dostaniesz tę pracę? Widać Twoje postrzeganie w czarnych barwach w 9 mieczy na spodzie Talii. W rozkładzie mam 10 buław, Królową Buław, 9 Buław i 7 monet - może Cię trochę wymęczyć ta właścicielka jak nie psychicznie, to ogólnie możesz czuć się zmęczona po procesie rekrutacji. Generalnie widać, że czeka Cię mała batalia, być może w związku z oczekiwaniami finansowymi. Mam też wrażenie, że właścicielka i rekruter, czyli ten mężczyzna mogą mieć problem z dojściem do porozumienia. Według mnie mogą zdecydować się na współpracę z Tobą, ale na jakiś mniej korzystnych warunkach lub po porządnej dyskusji między sobą, widzę, że będziesz musiała trochę powalczyć o to stanowisko, w tle majaczy 7 kielichów, czyli spora konkurencja. Karty na współpracę wyszły niezłe, nie widzę tutaj jakiś nieuczciwości, rozczarowania - widać za to rozwój, nawet jeżeli nie zdecydujesz się pozostać z nimi na dłużej.

Dziękuję za karty :)

Powiem szczerze, że boję się spaść z deszczu pod rynnę a nie wszystko jest takie kolorowe jak zostało mi opisane, wiem to z doświadczenia, bo sama mierzę się z tymi samymi problemami co oni i wiem jak to wygląda.  Z tego co wiem, to oni mieli swojego czasu problemy z doborem odpowiednich pracowników do biura. Jeśli mogą jeszcze dopytać to czy do końca roku pojawi się ewentualnie szansa na znalezienie czegoś innego ?  Wolałabym pracę w większej organizacji, ze strukturami i narzędziami, które dają  większe możliwości. Niestety, koniec roku to nie jest zbyt dobry moment na szukanie nowej pracy:)

18 godzin temu, .ozza. napisał:

Dziękuję za karty :)

Powiem szczerze, że boję się spaść z deszczu pod rynnę a nie wszystko jest takie kolorowe jak zostało mi opisane, wiem to z doświadczenia, bo sama mierzę się z tymi samymi problemami co oni i wiem jak to wygląda.  Z tego co wiem, to oni mieli swojego czasu problemy z doborem odpowiednich pracowników do biura. Jeśli mogą jeszcze dopytać to czy do końca roku pojawi się ewentualnie szansa na znalezienie czegoś innego ?  Wolałabym pracę w większej organizacji, ze strukturami i narzędziami, które dają  większe możliwości. Niestety, koniec roku to nie jest zbyt dobry moment na szukanie nowej pracy:)

Czy do końca roku widać jakąś inną ofertę.  As mieczy, 9 pucharów, Król Kielichów - obawiam się, że nie widać tutaj zbyt intratnej oferty. Na chwilę obecną karty radzą po prostu przetrwać ten okres i trzymać emocje oraz poszukiwanie idealnej pracy na wodzy. Warto przekonać się czy naprawdę ta firma nie ma nic ciekawego do zaoferowania, jeżeli poczujesz, że nie oferuje Ci żadnego rozwoju ani doświadczenia, które potem przyda się do innych rekrutacji - zawsze możesz zrezygnować. W dalszej perspektywie na spodzie jest 10 monet, więc być może po nowym roku coś ciekawego się pojawi <kwiat>

• Dziękuję! 1

3 godziny temu, Shiroiluna napisał:

Czy do końca roku widać jakąś inną ofertę.  As mieczy, 9 pucharów, Król Kielichów - obawiam się, że nie widać tutaj zbyt intratnej oferty. Na chwilę obecną karty radzą po prostu przetrwać ten okres i trzymać emocje oraz poszukiwanie idealnej pracy na wodzy. Warto przekonać się czy naprawdę ta firma nie ma nic ciekawego do zaoferowania, jeżeli poczujesz, że nie oferuje Ci żadnego rozwoju ani doświadczenia, które potem przyda się do innych rekrutacji - zawsze możesz zrezygnować. W dalszej perspektywie na spodzie jest 10 monet, więc być może po nowym roku coś ciekawego się pojawi <kwiat>

Dziękuję:), pójdę na drugą rozmowę z właścicielką firmy i zobaczę jak ta rozmowa będzie wyglądała. Myślę, że wtedy zdecyduje co dalej. Pozdrawiam 

• Dziękuję! 1

Dnia 23.11.2022 o 21:12, .ozza. napisał:

Dziękuję:), pójdę na drugą rozmowę z właścicielką firmy i zobaczę jak ta rozmowa będzie wyglądała. Myślę, że wtedy zdecyduje co dalej. Pozdrawiam 

Dnia 23.11.2022 o 17:12, Shiroiluna napisał:

Wracam z weryfikacją. 

Dostałam odmowną odpowiedź z tej firmy, mimo że byli bardzo zainteresowani moim doświadczeniem. 

Dziękuję jednak za karty i poświęcony czas. 

6 minut temu, .ozza. napisał:

Wracam z weryfikacją. 

Dostałam odmowną odpowiedź z tej firmy, mimo że byli bardzo zainteresowani moim doświadczeniem. 

Dziękuję jednak za karty i poświęcony czas. 

Dziękuję za weryfikację i życzę, by trafiła Ci się jakaś zadowalająca oferta :)

• Dziękuję! 1

14 godzin temu, brunet7919679 napisał:

Prośba o wróżbę w sprawach uczuciowych ,szczegóły w prywatnej wiadomości.

Witaj @brunet7919679
1. Pytanie o ewentualny związek. Paź mieczy, 4 mieczy, 6 kielichów - na chwilę obecną karty wskazują raczej na koleżeństwo niż związek. W 4 mieczy raczej z żadna osób nie decyduje się na poważniejszy krok, więcej tu myslenia o drugiej osobie niż czynów. Królowa mieczy na spodzie może mówić o ochłodzeniu stosunków lub braku romantycznych uczuć ze strony kobiety.

Postawiłam karty na uczucia na 4 miesiące

Grudzień - 3 mieczy, 4 kielichy, Rycerz mieczy - wystrzegaj się konfliktów w tym miesiącu, rysuje mi się tutaj jakieś zranienie, być może wychodzisz z jakiejś bolesnej relacji lub myśli z poprzedniej dają Ci jeszcze o sobie znać. Ten miesiąc to raczej takie zimowanie w uczuciach, dużo myślenia, rozpatrywania opcji.

Styczeń - Gwiazda, Głupiec, 8 denarów - tutaj może pojawić się jakaś fajna znajomość, nie widać jednak związku, będziesz bardziej żył marzeniami, rozpoczynał nowy etap w uczuciach, być może odetniesz się od jakiś negatywnych emocji. W tym miesiącu będziesz musiał dużo popracować na jakąś relacją, ktoś być może będzie wymagał twojej uwagi.

Luty - Papież, Siła, Paź mieczy - ten miesiąc będzie bardziej poświęcony na rozwoju samego siebie, to ty będziesz osobą, której powinieneś najwięcej poświęcić czasu. Może pojawić się ktoś atrakcyjny na horyzoncie, ale raczej nie zdecydujesz się na odważniejszy krok.

Marzec - Król denarów, 7 mieczy, As kielichów, 3 kielichów. Tutaj będzie to dla Ciebie istotny miesiąc pod względem finansów, możesz poznać kogoś interesującego do relacji, zauroczyć się, uważaj jednak, by nie władować się w trójkąt miłosny.

• Dziękuję! 1

Share

• Utwórz nowe...