Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mada

Szymon

Polecane posty

Mada

To natura nieposkromiona. Unika wszelkich zasad, kodeksów i wszystkiego, co ograniczałoby go w swobodzie działania. Na pozór poważny, cierpliwy i dociekliwy. W imię idei lub swoich przekonań gotowy jest do poświęceń, a nawet fanatyzmu. Nigdy nie zapomina afrontu. Nie ulega wpływom, potrafi być obiektywny, a także poświęcić wszystko dla sprawy, gdy zajdzie taka potrzeba.

 

Z pozoru spokojny, a nieoczekiwanie w spojrzeniu dojrzeć można ledwie skrywaną gwałtowność... Jest tajemniczy, posiada moc przekonywania innych. Bywa tak poważny, że aż nudny, ale się tym nie przejmuje. Nieraz z ukrytą pasją potrafi obserwować ból albo poniżenie innych! Znajduje pełną samorealizację tylko w działaniu i to w działaniu za każdą cenę! Chciałby badać coś, czego inni nie znają. Ma intuicję, wrażliwość i węch niemal psi. Zdolny do podejmowania długofalowych decyzji,potrafi doprowadzić do końca skomplikowane plany, które wydają owoce w miesiące, czy nawet lata później. Zazwyczaj chce mieć wolne ręce i za żadną cenę nie da się skrępować przez zasady czy zakazy moralne. Zawsze odnosi się nieufnie do wszystkiego, co mogłoby ograniczyć jego działania. Jest bardziej inteligentny, niż daje to po sobie poznać.

 

Na ogół działa na drugiej linii, pociągając za sznurki. Nie jest zbyt towarzyski. W dziedzinie seksu ma wiele problemów, gdyż nie umie i nie chce czekać, a pożądanie znacznie bardziej wynika z instynktu, niż z miłości! W uczuciach miewa głębokie, nawet namiętne porywy, które jednak przejawiają się na zewnątrz ledwie widocznym poruszeniem. Zawsze zbija tym partnerkę z tropu. Kocha bardzo gorąco, lecz nie da tego po sobie poznać. Lubi „światło” i lubi „cień”, używa często podtekstów, o których wyjaśnienie nikt nie prosi z obawy, by nie wydać się nierozgarniętym! Trzeba umieć stawiać mu opór, i to w każdym wieku. Tylko w tym przypadku będzie można zasłużyć na jego szacunek!

 

magiaonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...