Skocz do zawartości

Przebieg reakcji do miesiąca


Reni45

Polecane posty

Ludzie którzy kiedyś byli razem .Do niedawna w kontakcie.Chłop się nie odzywa od 3 tygodni Pani nie wie czemu.

9 denarów tutaj wyszło osamotnienie Pani.Kobieta której brakuje męskiego ramienia.

Koło Fortuny niesie zawirowania życiowe zmiany jak było dobrze będzie źle.. może u niego jakieś zdarzenia losowe skoro zamilkł...

Choć koło się obróci i chłop odezwie się niespodziewanie bo dalej Rycerz buław a on raczej dąży do kontaktu

Dobrze myślę?? 

IMG_20200930_090007.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reni45 napisał:

Ludzie którzy kiedyś byli razem .Do niedawna w kontakcie.Chłop się nie odzywa od 3 tygodni Pani nie wie czemu.

9 denarów tutaj wyszło osamotnienie Pani.Kobieta której brakuje męskiego ramienia.

Koło Fortuny niesie zawirowania życiowe zmiany jak było dobrze będzie źle.. może u niego jakieś zdarzenia losowe skoro zamilkł...

Choć koło się obróci i chłop odezwie się niespodziewanie bo dalej Rycerz buław a on raczej dąży do kontaktu

Dobrze myślę?? 

 

@Reni45

ale powiedz mi gdzie tu jest pytanie? Na kogo jest zadane? Czego ten układ dotyczy? 

Bo jak dla mnie to może oznaczać, że ta kobieta chce zmienić płeć na męską... 

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między nimi nie dojdzie do pogłębienia relacji, bo tak na dobrą sprawę każdemu jest dobrze tak jak jest.

Pan będzie przychodził i odchodził, a pani będzie oczekiwać na każdą wiadomość od niego. Ona nie zrobi nic, aby wyjaśnić relacje między nimi, bo tak naprawdę dobrze jest jej w takiej sytuacji, w jakiej obecnie się znajduje. 

 

Dla mnie np, 9 monet to taka mała Cesarzowa - kobieta zadowolona z życia, spełniona, wolna, często samotna, ale jej ta samotność nie ciąży. 

Koło fortuny pokazuje, że życie kołem się toczy, raz jest dobrze raz, źle; ktoś przychodzi - ktoś odchodzi.

Rycerz buław to namiętny kochanek, ale też osoba niestała w uczuciach szukająca wrażeń - taki marynarz, który ma kobietę w każdym porcie.

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1

W miarę możliwości na pytania odpowiadam w ciągu 48 godzin.

<karty>

Dziękuję za wyrozumiałość <serce>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jesteście ciekawi jak tu się potoczyło??

 

Pani została przez Pana zablokowana.Patrze na ten rozkład i doszłam do takich wniosków jak...

Kolo zawszę przynosi nam zmiany nieoczekiwane których nie spodziewamy się w danym momencie.Rycerz buław też mówi o wydarzeniach gwałtownych więc razem z kołem Fortuny nieźle namieszał 😂

Macie swoje spostrzeżenia?? 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Koło zmieniło kierunek jazdy Rycerza, moim zdaniem nie zamknęło, tylko zmieniło, jeżeli kontakt był sporadyczny, to prawdopodobnie pan znów się pojawi, po jakimś czasie, kiedy będzie nu to pasowało, raczej nie zmierza to w dobrym kierunku, niech Pani nie czeka i nie traci czasu.

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Najlepiej niech Pani ,nie pyta o niego nie rozkłada na niego kart.Szkoda życia,wiem,że boli itd.

Podziękuję za znajomość w swoich myślach.

Skupmy się na sobie.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...