Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mada

Piotr

Polecane posty

Mada

Mężczyzna o tym imieniu jest człowiekiem gwałtownym i chimerycznym, stale w stanie wrzenia. Trudno zadowala się istniejącym stanem rzeczy, wojowniczy, niezależny. Niełatwo jest z nim postępować. Ma cechy diamentu. Z daleka wabi strumieniem barw, z bliska ukazuje mnogość ostrych płaszczyzn, która zbija z tropu. Duża pobudliwość w połączeniu z wybuchowym charakterem powoduje wiele kłopotów. Chciałby wszystko budować po swojemu i od początku.

 

Ma doskonałą intuicję. Wiele spraw potrafi trafnie przewidzieć. Jeśli działa w rygorze stałych obowiązków, uzyskuje doskonałe wyniki. Przy większej swobodzie staje się marzycielem. Przejawia skłonność do ostrych ataków i agresji. Jest bardzo wrażliwy na niepowodzenia. Zniechęcenie nie trwa długo, ale jest iście teatralne! A potem... chciałby tylko jednego: uciec i rozpocząć wszystko od nowa gdzie indziej. Zawsze pragnie „rozpoczynać od zera”. Cóż za intuicja! To urodzony jasnowidz! Daje się przekonać, ale nie od razu. Gdy pozwoli się mu pomyśleć, przetrawi cudze argumenty i w końcu przyjmie ich punkt widzenia. Pracuje zrywami.

 

Jest niezdyscyplinowanym marzycielem, ciekawym, ale nieuważnym. Posiada wielkie zdolności, ale jest leniwy. Jego dynamizm graniczy z szaleństwem. Czasem urządza prawdziwy „cyrk”. Jednak tylko wtedy, gdy go to bawi. Jeśli nie, popada w obojętność albo gra nieśmiałego. Nie ma zdolności do prac manualnych. Zazwyczaj jest inteligentny, ale nierówny, jednego dnia wybitny, drugiego rozczarowuje. Wyobraźnia góruje nad racjonalizmem. To wspaniały gawędziarz, ale nie ma wyczucia granicy między kłamstwem, a koloryzowaniem. Towarzyskość zależy od widzimisię.

 

Gdy chce się popisać, sypie jak z rękawa dowcipami, aluzjami, powiedzonkami. Gdy z kolei zamyka się w sobie, z rozmysłem bojkotuje towarzystwo. Poszanowanie zobowiązań i wierność nie zawsze dorównują chęciom. Odczuwa głód czułości i miłości. Ale trzeba umieć okazywać mu uczucia. Jeśli się je narzuca, ucieka. Jeśli się ich odmawia, również ucieka i blokuje się. Wybujała wyobraźnia w połączeniu z silnym seksualizmem komplikuje mu życie. Nigdy nie jest pewien, czy naprawdę przeżywa miłość, czy też marzy o niej. Stąd liczne zahamowania uczuciowe.

 

Ma wiele uroku, bardzo podoba się kobietom. Jeśli w rodzinie podlega surowej dyscyplinie i uczestniczy w ustabilizowanym życiu rodzinnym, ma ogromne możliwości. Jeśli zaś zacznie fruwać z kwiatka na kwiatek, nie będzie łatwo go złapać!

 

magiaonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...