Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mada

Norbert

Polecane posty

Mada

To mężczyzna o niezwykle bogatym życiu wewnętrznym. Potrafi dostosować się do warunków, w jakich przychodzi mu egzystować. Odznacza się syntetyczną inteligencją, ogromną intuicją i dobrą pamięcią. Wrodzona nieśmiałość nie pozwala mu na pełnię przeżyć, ekspresję i pokazanie tego, co czuje do swojej partnerki. Pełen uprzejmości i delikatności, ma jednak nieco osłabione reakcje. Posiada za to niebywale intensywne życie wewnętrzne i bujną wyobraźnię.

 

Twierdzi często, że jest domatorem, ale dużo podróżuje, czasem nawet emigruje. Zdolny do dużych poświęceń, ale niezbyt pewien swoich racji, zdarza się, że zwyczajnie się boi. Ma raczej wolę chronienia się, niż ekspansji. Silna uczuciowość wywołuje nieśmiałość, nieraz mylnie braną za lenistwo. Lubi naukę, ale nieraz w czasie lekcji „wyłącza się”. Interesuje się też szkolnictwem, zwłaszcza ze względu na długie wakacje! Ma wręcz cudowną intuicję, co pozwala mu niczemu się nie dziwić. Dobra pamięć, rozbudzona ciekawość powinny mu pomagać w pracy. Niestety, trudno mu przejść od koncepcji do realizacji. Jego pierwszą reakcją jest zawsze sprzeciw, odmowa, ale ma dość rozumu i bierności by szybko rezygnować z bezowocnych dyskusji.

 

Chętnie przyjmuje gości i chodzi z wizytami, pod warunkiem, że nie musi grać pierwszych skrzypiec. Bardziej odpowiadają mu spokojne rozmowy gdzieś w kącie salonu. Kocha rodzinę, o ile nie jest zbyt despotyczna. Moralność jest uzależniona od okoliczności. Interesuje go wszystko, co związane z religiami, a nawet okultyzm. Nieśmiałość przeszkadza mu w sprawach sercowych. Ma trudności z wyrażeniem najszczerszych uczuć. Nie brak mu głębi, ale skrywa się ona pod właściwą mu dyskrecją. Silna zmysłowość zależna jest od uczuć. Pewne aspekty brutalnej rzeczywistości mogą przyprawić go o wstrząs. Nie wahajcie się zbudzić tego „śpiącego rycerza”, by nie ważył się popadać w apatię i bierność.

 

magiaonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...