Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mada

Michał

Polecane posty

Mada

Jest przeświadczony, że życie powinno toczyć się wokół niego. Na wszelkie sprawy patrzy poprzez pryzmat własnej osoby. Ma silną skłonność do zamykania się w sobie i osądzania innych z pewną surowością. Jest bardzo subiektywny, rzadko próbuje postawić się na czyimś miejscu. Kieruje się logiką, stąd charakterystyczna sztywność zachowań i sądów oraz całkowity brak dyplomacji.

 

Ma ulubione powiedzenie „Wóz albo przewóz”. Jest nieufny wobec intuicji, jednakże mniej czy bardziej świadomie słucha wewnętrznych głosów. Już jako dziecko jest zdyscyplinowany i wymaga tej dyscypliny zarówno od innych, jak i od siebie. Pracuje w określonym celu, a nie dla przyjemności niespodziewanych odkryć. Czułym punktem jest duma i można wszystko osiągnąć, zręcznie wykorzystując jego pragnienie bycia najlepszym. W opiniach i poglądach jest zdecydowany. Zarówno dyplomacja, jak i kompromis są mu obce. Poddaje chłodnej analizie fakty i jednoznacznie je ocenia. Odznacza się doskonałą pamięcią i zdrowiem.

 

Potrafi osiągnąć duże sukcesy zawodowe. W jego życiu wielką rolę odgrywa przyjaźń. Inteligentnie dobiera przyjaciół i jest im bardzo oddany. Bywa jednak bardzo zaborczy i nie wyobraża sobie przyjaźni czy miłości, w której partner nie byłby podporządkowany. Jest bardzo czuły na porażki, które urażają jego dumę. Ma bezlitosną pamięć, zwłaszcza w dziedzinie uczuć. Nie zapomina co mu zrobiono dobrego, ani o wyrządzonych krzywdach. Ceni moralność – przy nim nie ma żartów z normami postępowania. Jest bardzo uczuciowy, choć objawia to z wielką rezerwą.

 

Cechuje go silna męskość. Natomiast zupełnie nie zna się na psychologii kobiet. Zamiast próbować przekonywać i uwodzić, objawia „maniery jaskiniowca”... To jego słaba strona. Brak dyplomacji i przemądrzały ton mogą budzić niechęć. Nie należy jednak nazywać go „wielkim złym wilkiem”, gdyż to sprawi mu zbyt wielką przyjemność, a otoczenie wpędzi w kompleksy niższości. Od najmłodszych lat trzeba stawiać mu opór. Potem będzie to trudne... albo wręcz niemożliwe!

 

magiaonet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...