Skocz do zawartości

Konrad


Polecane posty

Jest mężczyzną o delikatnej konstrukcji psychicznej, wrażliwym i zmiennym charakterze. Szybko zraża się trudnościami i łatwo załamuje niepowodzeniami. Jest jednocześnie introwertykiem, gdyż nieraz zamyka się w sobie, i trochę ekshibicjonistą, lubi wystawiać się na pokaz. Opowiada o sobie najróżniejsze historyjki, najczęściej zmyślone. Ma niepokojąco słabą wolę. Prowadzi życie nerwowe i „artystyczne”.

 

Ma dużą wrażliwość i chwiejną psychikę, ze wzlotami i upadkami. Przesadnie reaguje na wszelkie sytuacje życiowe. Jest szczególnie wrażliwy na niepowodzenia. Miewa liczne przyjaźnie, nieraz dwuznaczne. Nauka jest dla niego bardziej odkrywaniem świata i jego problemów, niż poszukiwaniem książkowych wiadomości.

 

Ma trudności ze skupieniem uwagi, ale dzięki twórczej wyobraźni nieraz odnosi sukcesy w świecie mody, muzyki, tańca. Posiada kobiecą intuicję, z czego zdaje sobie sprawę. Jest szybki, ale to dynamizm powierzchowny. Łatwo wpada w entuzjazm, buduje „zamki na lodzie”, a potem nagle traci zainteresowanie całą sprawą. Na ogół towarzyski, ma tendencje do popisywania się. Nie kieruje się zasadami moralnymi. Dobrze jest wpoić mu pewne normy zachowania w określonych sytuacjach, gdyż nieraz traci głowę w trudnych chwilach.

 

W sprawach uczuć przejawia dwoistość osobowości. Gdy coś mu się nie udaje, odwołuje się do czułości rodziny. Ale gdy tylko wrócą dobre czasy, wyrusza w świat. Generalnie jednak nie odczuwa gwałtownych potrzeb w tej dziedzinie. Jego pragnienia, zwłaszcza zmysłowe zarysowują się stopniowo, w miarę rozwoju wypadków. Życie seksualne uzależnione jest od stanu duszy i od otoczenia. To imię pasjonujące, choć trudne do noszenia, ale oferuje bogate możliwości.

 

magiaonet.pl

  • Lubię! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 6 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...