Skocz do zawartości

Przyszłość związku


arwena2022

Polecane posty

Zadałam pytanie o przyszłość mojego związku z R., z którym kilka miesięcy temu stwierdziliśmy, że konieczna jest roczna separacja między nami.

 

Karty w rozkładzie partnerskim wyszły takie:

R. postawa - królowa kielichów

R.  uczucia - rycerz buław

R. myśli - as mieczy

 

B. postawa - król kielichów

B. uczucia - 6 denarów

B. myśli - sąd ostateczny

 

na czym opiera się relacja - giermek denarów

co R. wnosi do relacji - kochankowie

co B. wnosi do relacji - cesarzowa

przyszłość relacji - sprawiedliwość

 

Próbuję jakoś zinterpretować to, co wyszło. Wychodzi mi, że obydwoje myślimy o ostatecznym zakończeniu tego związku, ale jednocześnie to, co wnosimy do relacji wydaje się, że może sprzyjać ewentualnemu powrotowi. Na końcu - jako przyszłość relacji jest sprawiedliwość, którą nie wiem jak interpretować. W kontekście sąsiedztwa z kochankami i cesarzową wydaje mi się, że są szanse, ale obok są też as mieczy i sąd ostateczny, które sugerują raczej koniec związku. Kartę kochanków interpretuję jako konieczność jego wyboru pomiędzy mną a swoją matką, która - niestety - miała duży wpływ na nasz związek. Królowa kielichów - brak mu bliskości. Rycerz buław - może kogoś pozna. Giermek denarów - nasza relacja wg kart opierała się na sprawach materialnych.

 

Co myślicie? Jak to widzicie?

relacja z r..jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Głowa: On raczej się odcina, Ty masz nadzieję na nowy początek 

Serce: On (Rycerz i Kochankowie) - popęd i jednoczesny brak umiejętności wyboru, Ty - dajesz więcej niż dostajesz

Działanie: jak stare dobre małżeństwo, tyle, że na zewnątrz (Król i Królowa wody), panowanie nad emocjami, gdzie Ty jesteś bardziej opanowana w okazywaniu uczuć

macie dzieci, bo giermek to może oznaczać, jeżeli nie, to wasza relacja nie jest dojrzała oraz opiera się na metodzie małych kroczków

Sprawiedliwość- to może być rozwód, określenie jasnych zasad i reguł w przyszłości

Brakuje w układzie emocji, zaangażowania - kielichy praktycznie nie występują (tylko na zewnątrz)

Zadałaś pytanie o przyszłość, a rozkład jest raczej na teraz, na relację, dla mnie zbyt mało kart właśnie na przyszłość  

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ciekawą analizę. Ja mam syna z poprzedniego związku. 

 

PS. Nie jesteśmy małżeństwem, więc nie ma mowy o rozwodzie, ale podpisaliśmy jakiś czas temu po publikacji tego posta dokumenty u notariusza ws. podziału wspólnego majątku. Myślę, że to była sprawiedliwość 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...