Skocz do zawartości

Klaudia


Polecane posty

Całe jej życie upływa pod znakiem prób zrównoważenia dwóch tendencji charakteru: lekko cholerycznego temperamentu oraz głębokiej skłonności do poświęcenia i oddania. Byłaby nieszczęśliwa, gdyby przepuściła okazję oddania komuś przysługi. To osoba bardzo wartościowa.

 

Jest skora do bezinteresownej pomocy, a nawet poświęcenia. Sprawiedliwość, obiektywizm i charytatywność to jej sztandarowe hasła. Bardzo obiektywna i zdolna poświęcić wszystko, co posiada, łącznie z życiem. Gdy ma do spełnienia konkretną misję, cechuje ją pewność siebie, jeśli nie, wraca do nerwowej nieśmiałości. W działaniu jest rozważna i dzięki temu niezwykle skuteczna. Ma intuicję, ale nie ufa jej. Uwielbia prowadzić szeroką działalność na wielu polach. Zadziwia nie tyle swą aktywnością, co jakością. Ma zadziwiająco silną wolę zdolną przekształcić charakter, by nadać mu bardziej ludzki, świadomy aspekt! Bywa nadpobudliwa, stąd bierze się jej ogromna nerwowość.

 

Bardzo duża siła reakcji, rozsadziłaby inny charakter, ale ona doskonale panuje nad sobą. Na ogół jest przedwcześnie dojrzała, zdyscyplinowana, ma poczucie etyki.

Szybko zdaje sobie sprawę z całości problemu i może dzięki temu stawić czoła trudnym sytuacjom. Posiada moralność o wyjątkowej sile, choć nie ma w niej nic agresywnego... Szuka usprawiedliwienia dla cudzych błędów, jednocześnie sobie samej niczego nie wybaczając... Zarówno w zgiełku światowego przyjęcia, jak i u wezgłowia chorego zachowuje pocieszający i uwodzicielski uśmiech. Chociaż jest szczęśliwa tylko wówczas, gdy może się czymś dzielić, nie należy sądzić, że jest „święta”. Na ogół nie cierpi flirtów i wszelkich igraszek z uczuciami. Zmysłowość całkowicie podporządkowana rozsądkowi. Również i w tej dziedzinie cechuje ją brak egoizmu, który czyni z niej kochającą i wierną żonę oraz wspaniałą matkę.

 

W życiu prywatnym opuszcza ją pewność siebie, a wkrada się nerwowość i zwątpienie. Obowiązki i przedsięwzięcia mobilizują ją i dodają duchowego wzmocnienia. Żyje, oświetla, rozgrzewa... To imię niesie w sobie wielką moc, miłość, ogromne możliwości.

 

magia.onet.pl

  • Lubię! 2
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 years later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...