Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mada

Marianna

Polecane posty

Mada

Jako dziecko nie stwarza problemów, albo raczej od najmłodszych lat umie sama rozwiązywać swoje problemy, a i później, kiedy staje przed nieuniknionymi trudnościami życia, doskonale sama sobie radzi. Jest kobietą samodzielną i niezależną życiowo.

 

Współżycie z nią nie należy do łatwych, cechuje ją bowiem zdecydowanie w opiniach, poglądach i czynach. Zazwyczaj jest wzorową uczennicą. Pociągają ją zajęcia, w których trzeba dawać dużo z siebie. Bywa zbyt gwałtowna w reakcjach i zbyt radykalna w ocenie innych. Ma dobrą intuicję, ale nie ufa jej. Woli spokojnie podążać utartymi ścieżkami, niż rzucać się w wir przygód i odkryć. Stoi mocno nogami na ziemi. Jest zdecydowana, pracowita, nieco chmurna i zazdrosna, ale posiada bogactwo czułości. Ma skłonność do zamykania się w sobie i nie zawsze ujawnia swe myśli i uczucia. Jest nawet skryta.

 

Ma wielką pewność siebie i zdecydowanie. Odznacza się dużą pracowitością i zdyscyplinowaniem. Odnosi się wrażenie, że wszystko przychodzi jej z łatwością, podczas gdy w istocie musi walczyć, by stanąć na wysokości zadania, którym jest „królowanie” dzięki wielkiemu sercu. Jest uparta, porażki sprawiają jej przykrość, ale nie powstrzymują od dalszej pracy. Nie stara się błyszczeć, a nawet jest nieufna wobec ludzi, którzy próbują za wszelką cenę przyciągnąć jej uwagę.

 

Ma inteligencję analityczną, interesuje się raczej szczegółami, niż ogólnymi zarysami zagadnienia. Przestrzega bardzo surowych zasad. Ma wrodzony zmysł moralny, który zawsze objawia się w przełomowych chwilach. Łatwo ją obrazić lub zranić. Jest zaborcza, ale raczej z chęci chronienia innych, niż posiadania ich. Zdolna do głębokiej przyjaźni, ale ogranicza liczbę przyjaciół i starannie ich dobiera. Czuje się swobodnie w towarzystwie, choć nie potrzebuje innych. Bywa też bardzo towarzyska, ale specjalnie jej na tym nie zależy. Zmysłowość jest ważną częścią jej życia uczuciowego.

 

Wszystkie przyjemności życia i wszystkie popędy wiążą się dla niej z miłością w najszczytniejszym znaczeniu tego słowa. Nie ma w niej miejsca na egoizm. W partnerze nie budzi jednak poczucia pewności głównie ze względu na szorstkość w sposobie bycia. Najważniejsza jest dla niej radość dawania. Pod maską obojętności lub surowości skrywa ogromne pragnienie miłości.

 

źródło: magia.onet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...