Skocz do zawartości

Mariola


Polecane posty

Jest pełna życia i entuzjazmu. Ochoczo pracuje przy tym, co lubi. W innych wypadkach lubi robić z siebie męczennicę. Jest prawa, szlachetna i łagodna. Jest odpowiedzialna, solidna i poważna, gdy trzeba. To osoba pracowita, co nie zawsze wychodzi jej na zdrowie. Cechuje ją prawdomówność, poszanowanie tradycji i praworządność. Przestrzega nakazów etyczno-moralnych. Są one dla niej drogowskazem i metodą na życie.

 

Ma olbrzymie zdolności twórcze, jest idealistką i czegokolwiek by nie robiła, to i tak powinna, choćby dla własnej satysfakcji, robić coś twórczego. Odczuwa ogromny lęk przed ryzykiem, przygodą i zmianami. Cechuje ją ostrożność i umiarkowanie. Emanuje harmonią i spokojem, co często przyciąga ludzi nieszczęśliwych. W towarzystwie bardzo lubiana, wysuwająca się zazwyczaj na pierwszy plan. Jej słabszą stroną jest pochopność w działaniu. Nie zawsze starcza jej cierpliwości, by rozważyć wszystkie szczegóły.

 

W uczuciach spontaniczna i otwarta na wszelkie formy wzbogacające współżycie dwojga kochających się ludzi. Gotowa poświęcić swoje cele, jeżeli uzna, że dobro bliskich jest ważniejsze. Nie interesuje się sukcesami ambicjonalnymi, ponieważ zawsze najważniejsze jest szczęście rodzinne. Jeżeli ktoś zagrozi komuś, kogo kocha, „wychodzi” z niej waleczna lwica. Biada tym nieostrożnym, którzy wejdą jej wtedy w drogę! Czasami ma kłopoty z nawiązywaniem kontaktów. Powinna uwierzyć, że porozumienie polega na tym, że się mówi. Ludzie nie zawsze potrafią się domyślić, o co chodzi.

 

źródło: magia.onet

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...