Skocz do zawartości

Marlena


Polecane posty

To typ kobiety wychowanej w cieplarnianych warunkach, otoczonej życzliwością i pięknem. Wrażliwa na wszystko, co stanowi urok życia, ma wrodzony zmysł poezji, piękna, elegancji. Interesuje ją wszystko, co ma związek ze sztuką. Uważa, że sam jej udział w czymś wart jest wynagrodzenia. Niemal cały czas żyje w wyimaginowanym świecie, czując się małą dziewczynką.

 

Bardzo interesuje się sztuką, natomiast do nauki trudno jest się jej zmobilizować, ma bowiem skłonność do lenistwa, do powolnego reagowania i odkładania wszystkiego na później. Jest bardzo niezależna. Potrzebuje luksusu i bogatych mężczyzn. Czuje się dobrze tylko w swym własnym świecie. Marzy o klejnotach, pałacu i uroczym księciu. Jest zaborcza. Żyje w wyimaginowanym świecie, co prowadzi do ciągłego i częstego mimowolnego kłamstwa. Co do jej moralności … byłoby dziwne, gdyby charakter, dla którego każdy kaprys jest święty, nie dochodził do pewnych kompromisów z klasyczną jej odmianą. Jest towarzyska, choć nie tyle pragnie uczestniczyć w życiu innych, co włączyć innych w swoje.

 

Posiada dar wykorzystywania innych, zwłaszcza swych niezliczonych wielbicieli. Odznacza się dobrą pamięcią, refleksem i... zbytnią gadatliwością. Najlepiej czuje się otoczona wielbicielami i osobami z jej towarzystwa. Wszelkie, nawet najmniejsze afronty pamięta długo. Ten kapryśny charakter stanowi zarazem jej urok i słabość. Mało przyjaźni się z kobietami. Trochę więcej z mężczyznami, ale jej nadmierna kobiecość bierze górę i szybko przekształca tych nieszczęśników w niewolników. Porażki stanowią dla niej zniewagę, rzuconą jej czarowi. Z trudem wybacza i jest pamiętliwa.

 

Ma niebezpiecznie dobrą pamięć w sprawach uczuciowych… Kocha lub nie kocha. Kiedy nie kocha to proste, trzeba odejść. Kiedy kocha, jednego dnia „wszystko gra”, drugiego wprost przeciwnie! Niełatwo zgłębić mechanizm jej zmysłów, tak bardzo nakładają się tu na siebie kokieteria, towarzyskość, pragnienie komfortu, zmian, podróży, mniej czy bardziej niewinne flirty. To typ kapryśnej księżniczki, której obecne czasy wyraźnie nie sprzyjają. Musi panować nad zalewającą wszystko uczuciowością, która prowadzi ją do szalonych marzeń. Niepokoi, zachwyca, doprowadza do rozpaczy adoratorów, aż do dnia, gdy trafi na mężczyznę, który nie cofnie się przed klapsami i wytresuje ją, ale na jak długo?

 

źródło: magia.onet

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...