Skocz do zawartości

Martyna


Polecane posty

To kobieta, która jest w stanie zadziwić otoczenie. W niewieściej sylwetce ukryte są męskie cechy charakteru, z których ich właścicielka potrafi zrobić użytek. Doprowadzi do końca najbardziej tajemne projekty. Odznacza się wewnętrzną siłą, konsekwencją i zdecydowaniem w działaniu. W dążeniu do celu pomaga jej znakomite zdrowie i pewność siebie. Od dzieciństwa bardzo silna.

 

Szuka samookreślenia raczej poprzez działanie niż słowa. Posiada męską umiejętność rządzenia. Jest obiektywna, pewna siebie. Musi mieć wokół siebie osoby równie zdecydowane, w przeciwnym razie weźmie w swe ręce los swój i swojej rodziny! Jej ambicje przekraczają niekiedy możliwości. Zarówno w pracy, jak i w towarzystwie nie schodzi poniżej pewnej klasy. Potrafi być doskonałą artystką i szefową. Łatwo wybucha. Ale wykorzystuje te wybuchy, by wyrównać rachunki. Jest bardzo przekorna, lubi mówić „nie”, sprzeczać się i upierać. Co postanowi, to zrobi. Dobrze radzi sobie w interesach. W każdym przypadku potrafi owinąć sobie innych wokół palca. Ma w sobie coś tajemniczego, co sprawia, że otoczenie zadaje sobie tysiąc pytań co do jej osobowości. Zdarza się, że moralność podąża u niej za działaniem.

 

Jeśli wyda jej się to użyteczne, może nawet zmienić wyznanie. Potrafi przy tym być niezrównaną panią domu, umie sprawić, by goście dobrze się bawili, potrafi również w inteligentny sposób wykorzystać znajomości dla swych interesów, gdyż ma dużo ambicji. Jest wiernym przyjacielem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, co rzadko się zdarza. Jednakże jej zachowanie wobec przyjaciół jest tak nierówne, że przypomina kalejdoskop. Ten typ odczuwa silne pragnienie, by żyć pełnią życia. Jest zmysłowa, łakomstwo, przyjemności, seks tworzą u niej mieszankę szczęśliwą lub niebezpieczną. Bywa zaborcza, ale bez przesady. Cechuje ją pewna rezerwa, nie lubi wywlekać swych uczuć na światło dzienne. W miłości jest na ogół dyskretna, ale bardzo żywiołowa. Bardzo kocha rodzinę, o ile jej ona nie przytłacza. Jak na kobietę ma bardzo silny charakter. To „kobieta ciszy” posiadająca tajemną moc...

 

źródło: magia.onet

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...