Skocz do zawartości

Matylda


Polecane posty

Ma skłonności do dominacji, zdolna doprowadzić do końca najbardziej tajemne projekty. Odczuwa potrzebę działania zdecydowanego i z rozmachem. Wszelkie nowości chwyta w lot, nie zagłębiając się w istotę sprawy. Szuka samookreślenia raczej poprzez działanie niż słowa. Posiada męską umiejętność rządzenia.

 

Jest obiektywna, pewna siebie. Na co dzień sprawia wiele trudności swoim najbliższym. Przede wszystkim jest uparta i przekorna. Zanim powie „tak”, musi się sprzeczać i przekomarzać. Musi mieć wokół siebie osoby o równie zdecydowanej woli, w przeciwnym razie weźmie w ręce los swój i swojej rodziny! Jest wierną przyjaciółką zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, co rzadko się zdarza. Jednakże jej zachowanie wobec przyjaciół jest tak nierówne, że wystawia na próbę nawet najmocniejszą przyjaźń! Jednak jest to kobieta „z klasą”, budząca sympatię otoczenia. Od dzieciństwa bardzo silna. Co postanowione, to zrobione. Najważniejszy jest dla niej wybór zawodu.

 

Pociągają ją zawody, gdzie należy rozkazywać. Łatwo wybucha. Ale wykorzystuje te wybuchy, by wyrównać rachunki. Zdarza się, że moralność podąża u niej za działaniem, jeśli wyda jej się to użyteczne, może zmienić wyznanie. W każdym przypadku potrafi owinąć sobie innych wokół palca. Ma w sobie coś tajemniczego, nieokreślonego, co sprawia, że otoczenie zadaje sobie tysiąc pytań co do jej osobowości.

 

Dobrze radzi sobie w interesach. Odczuwa silne pragnienie, by żyć pełnią życia. Zmysłowe łakomstwo, smakowanie przyjemności, seksu, tworzą u niej mieszankę szczęśliwą lub niebezpieczną. W miłości jest zaborcza i namiętna ale bez przesady, zwraca uwagę na intymność sytuacji. Nie lubi jednak wywlekać swych uczuć na światło dzienne. Jest niezrównaną panią domu, umiejącą sprawić, by goście dobrze się bawili. Potrafi również w inteligentny sposób wykorzystać znajomości dla swych interesów. Bardzo kocha rodzinę, o ile jej ona nie przytłacza, ma bowiem niezależny charakter. Jak na kobietę ma bardzo silny charakter o ukrytych męskich cechach i posiada tajemną moc...

 

źródło: magia.onet

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...